Program for Alm Brand Aalborg Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: BDO |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 305 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | AALBORG | 0042AL | 25 m | 2:00.09 | |
2 | 219 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 2:05.12 | |
3 | 157 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 2:05.13 | |
4 | 148 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 2:06.76 | |
5 | 208 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 50 m | 2:07.40 | |
6 | 196 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 50 m | 2:08.03 | |
7 | 288 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 2:09.38 | |
8 | 290 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 50 m | 2:12.40 | |
9 | 541 | Nielsen Anne | 1999 | AARS | 9968BC | 25 m | 2:13.63 | |
10 | 405 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:13.90 | |
11 | 154 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 2:16.60 | |
12 | 510 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 2:22.56 | |
13 | 406 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 2:50.28 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 80 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 2:16.08 | |
2 | 294 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 2:17.85 | |
3 | 632 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 2:18.25 | |
4 | 10 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 2:18.57 | |
5 | 450 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 50 m | 2:19.44 | |
6 | 320 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 2:20.59 | |
7 | 430 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 2:20.62 | |
8 | 241 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 2:21.19 | |
9 | 13 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 2:21.50 | |
10 | 168 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 2:22.40 | |
11 | 82 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 2:23.66 | |
12 | 363 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 2:23.80 | |
13 | 658 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 25 m | 2:24.01 | ||
14 | 284 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 2:26.27 | |
15 | 451 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 2:26.43 | |
16 | 239 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 2:26.68 | |
17 | 302 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 2:28.47 | |
18 | 562 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 2:35.16 | |
19 | 212 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 2:35.77 |
Årg. 2005-2017 |
1 | 48 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 2:31.64 | |
2 | 14 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 2:33.57 | |
3 | 362 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 2:35.74 | |
4 | 242 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 2:42.77 | |
5 | 301 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 2:45.09 | |
6 | 439 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:50.88 | |
7 | 389 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 2:54.46 | |
8 | 111 | Svensen Silke Bruun | 2005 | TRITON V | 0568AJ | 25 m | 2:55.57 | |
9 | 565 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 2:58.98 | |
10 | 523 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 3:02.47 | |
11 | 649 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 3:15.60 | |
12 | 648 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 50 m | 3:31.47 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: BDO |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2001 |
1 | 331 | Fallesen Magnus | 1998 | AGF | 9869AB | 25 m | 1:52.64 | |
2 | 197 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 1:52.89 | |
3 | 353 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 25 m | 2:00.07 | |
4 | 203 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 2:01.05 | |
5 | 642 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 2:01.56 | |
6 | 372 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:02.05 | |
7 | 332 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:02.92 | |
8 | 273 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 2:06.84 | |
9 | 558 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 25 m | 2:08.35 | |
10 | 373 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | 2:10.65 | |
11 | 518 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 2:10.96 | |
12 | 576 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 25 m | 2:13.07 | |
13 | 371 | Kjær Kasper | 2000 | H.G.F. | 0055AS | 25 m | 2:18.45 | |
14 | 551 | Groen Tim | 2001 | AARS | 0141AS | 25 m | 2:47.04 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 62 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 2:00.30 | |
2 | 218 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 2:05.53 | |
3 | 347 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 2:09.27 | |
4 | 84 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 2:09.40 | |
5 | 434 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 50 m | 2:10.23 | |
6 | 488 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 2:11.50 | |
7 | 349 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 2:11.96 | |
8 | 453 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 2:12.55 | |
9 | 169 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 2:12.70 | |
10 | 339 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 2:15.16 | |
11 | 88 | Brinch Casper | 2002 | TRITON V | 0209AI | 25 m | 2:16.00 | |
12 | 67 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 2:18.14 | |
13 | 33 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 2:25.88 | |
14 | 130 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 2:59.93 |
Årg. 2004-2017 |
1 | 595 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 2:25.59 | |
2 | 184 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 2:28.53 | |
3 | 34 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 25 m | 2:30.26 | ||
4 | 509 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 2:31.03 | |
5 | 519 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:31.92 | |
6 | 289 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 2:32.88 | |
7 | 93 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | TRITON V | 0499AC | 25 m | 2:35.13 | |
8 | 177 | Kristensen Ciano | 2004 | AAS | 0445AJ | 25 m | 2:36.87 | |
9 | 392 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 2:37.51 | |
10 | 68 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 2:37.71 | |
11 | 431 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:38.54 | |
12 | 437 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:40.78 | |
13 | 341 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 2:41.58 | |
14 | 262 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 2:41.61 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: BDO |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 298 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 27.87 | |
2 | 405 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 30.73 | |
3 | 253 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 31.86 | |
4 | 288 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 32.02 | |
5 | 232 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 50 m | 32.10 | |
6 | 287 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 32.59 | |
7 | 195 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 32.67 | |
8 | 279 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 32.75 | |
9 | 401 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 32.86 | |
10 | 256 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 32.95 | |
11 | 264 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 33.31 | |
12 | 350 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 33.48 | |
13 | 603 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 33.56 | |
14 | 322 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 33.96 | |
15 | 586 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 34.06 | |
16 | 400 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 34.11 | |
17 | 206 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 34.14 | |
18 | 122 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 34.42 | |
19 | 243 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 34.53 | |
20 | 292 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 34.53 | |
21 | 399 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 34.61 | |
22 | 397 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 35.02 | |
23 | 541 | Nielsen Anne | 1999 | AARS | 9968BC | 25 m | 35.24 | |
24 | 246 | Johansen Sine | 2000 | AALBORG | 0098AH | 25 m | 35.38 | |
25 | 278 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | AALBORG | 0038AI | 25 m | 35.95 | |
26 | 484 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 36.12 | |
27 | 463 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 36.16 | |
28 | 550 | Falch Sara | 2002 | AARS | 0208BA | 25 m | 36.52 | |
29 | 512 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 36.79 | |
30 | 124 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 37.22 | |
31 | 152 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 38.30 | |
32 | 324 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 38.45 | |
33 | 572 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 25 m | 39.16 | |
34 | 338 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 25 m | 39.42 | |
35 | 605 | Sørensen Katrine Munch | 2001 | PINGVINEN | 0164BD | 25 m | 39.96 | |
36 | 199 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 41.16 | |
37 | 374 | Madsen Mette Krogstrup | 2000 | AARS | 0094BA | 25 m | 41.47 | |
38 | 379 | Johansen Caroline T.b. | 1999 | HINNERUP | 9978BD | 25 m | 42.00 | |
39 | 380 | Brimstrond Mirantee | 2000 | STIDSHOLT | 25 m | 42.00 | ||
40 | 377 | Egenæs Katrine | 2000 | DRAGSHOLM | 0086BB | 25 m | 42.21 | |
41 | 139 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 42.87 | |
42 | 533 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m | 47.87 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 275 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 32.47 | |
2 | 173 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 33.08 | |
3 | 11 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 33.32 | |
4 | 428 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 34.46 | |
5 | 79 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 34.59 | |
6 | 630 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 34.72 | |
7 | 2 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 34.82 | |
8 | 521 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 35.01 | |
9 | 191 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 35.02 | |
10 | 526 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 35.08 | |
11 | 361 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 35.29 | |
12 | 323 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 35.35 | |
13 | 402 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 35.46 | |
14 | 607 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | 35.70 | |
15 | 104 | Hvarre Mia | 2004 | TRITON V | 0498AH | 25 m | 35.91 | |
16 | 414 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 35.93 | |
17 | 185 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 36.00 | |
18 | 189 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 36.24 | |
19 | 12 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 36.31 | |
20 | 22 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 37.34 | |
21 | 164 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 37.56 | |
22 | 464 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 37.60 | |
23 | 482 | Hassing Astrid | 2004 | NORD | 0494AM | 50 m | 37.82 | |
24 | 162 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 37.98 | |
25 | 318 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 38.11 | |
26 | 180 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 38.31 | |
27 | 299 | Sørensen Maja M S | 2004 | AALBORG | 0448AR | 25 m | 38.68 | |
28 | 81 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 50 m | 39.14 | |
29 | 147 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 39.28 | |
30 | 639 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 39.53 | |
31 | 161 | Aagaard Sia | 2004 | AAS | 0434AB | 25 m | 39.60 | |
32 | 537 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 39.64 | |
33 | 24 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 40.12 | |
34 | 634 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 40.18 | |
35 | 520 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 40.40 | |
36 | 435 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 41.16 | |
37 | 513 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 41.39 | |
38 | 360 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 25 m | 41.52 | |
39 | 153 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 41.74 | |
40 | 17 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 42.13 | |
41 | 136 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 42.27 | |
42 | 170 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 25 m | 42.29 | |
43 | 297 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 42.44 | |
44 | 477 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 50 m | 42.58 | |
45 | 176 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 42.88 | |
46 | 527 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 43.09 | |
47 | 27 | Mortensen Sille | 2004 | VIBORG | 0484AL | 25 m | 43.43 | |
48 | 436 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 43.90 | |
49 | 149 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 43.91 | |
50 | 472 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 43.91 | |
51 | 235 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 44.24 | |
52 | 636 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 44.47 | |
53 | 214 | Djørup Laura Ildal | 2004 | AALBORG | 0422AP | 50 m | 44.53 | |
54 | 140 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 45.02 | |
55 | 28 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 45.06 | |
56 | 396 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 45.69 | |
57 | 183 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 45.87 | |
58 | 536 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ODDER | 0418AV | 25 m | 47.99 | |
59 | 29 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 51.02 | |
60 | 530 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | 51.17 | |
61 | 514 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 54.83 | |
62 | 5 | Hansen Nanna Ballisager | 2003 | BRÆDSTRUP | 0348AO | 25 m | 55.43 | |
63 | 619 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | 57.81 | |
64 | 105 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 25 m | ||
65 | 280 | Pedersen Anna Christine | 2003 | AALBORG | 25 m | |||
66 | 564 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m |
Årg. 2005-2017 |
1 | 14 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 35.42 | |
2 | 48 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 36.12 | |
3 | 20 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 39.13 | |
4 | 108 | Moberg Emilie | 2005 | TRITON V | 0534AI | 25 m | 39.93 | |
5 | 198 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 41.39 | |
6 | 620 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 41.97 | |
7 | 237 | Iversen Karoline | 2005 | AALBORG | 0528AM | 25 m | 42.05 | |
8 | 217 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 42.45 | |
9 | 647 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 43.60 | |
10 | 53 | Worm Freya | 2006 | SMUT | 0658AL | 25 m | 47.25 | |
11 | 508 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 48.87 | |
12 | 340 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 25 m | 51.48 | ||
13 | 333 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 51.80 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Olka Sportsrejser |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2001 |
1 | 296 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 25.61 | |
2 | 506 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 26.43 | |
3 | 268 | Mowinckel Johan Markus | 1995 | AALBORG | 9525AS | 25 m | 27.01 | |
4 | 355 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 27.11 | |
5 | 346 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 27.86 | |
6 | 331 | Fallesen Magnus | 1998 | AGF | 9869AB | 50 m | 28.22 | |
7 | 271 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 28.85 | |
8 | 303 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 29.07 | |
9 | 231 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 29.44 | |
10 | 291 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 30.10 | |
11 | 286 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 30.34 | |
12 | 248 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 30.43 | |
13 | 598 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | PINGVINEN | 0059AO | 25 m | 32.21 | |
14 | 249 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 32.30 | |
15 | 486 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 50 m | 32.78 | |
16 | 167 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 32.87 | |
17 | 259 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 33.02 | |
18 | 135 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 33.10 | |
19 | 295 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 33.11 | |
20 | 515 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 33.55 | |
21 | 133 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 33.61 | |
22 | 146 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 33.93 | |
23 | 282 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 33.98 | |
24 | 462 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 34.25 | |
25 | 150 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 34.46 | |
26 | 375 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 34.61 | |
27 | 351 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 34.71 | |
28 | 314 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 34.77 | |
29 | 132 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 35.34 | |
30 | 590 | Pedersen Rasmus | 2000 | HOBRO | 0065AI | 25 m | 36.24 | |
31 | 643 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 25 m | 36.91 | |
32 | 137 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 41.78 | |
33 | 141 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 41.80 | |
34 | 371 | Kjær Kasper | 2000 | H.G.F. | 0055AS | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 395 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 29.08 | |
2 | 524 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 30.80 | |
3 | 181 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 30.84 | |
4 | 561 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 31.15 | |
5 | 347 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 31.22 | |
6 | 625 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | 31.32 | |
7 | 349 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 32.43 | |
8 | 517 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 32.43 | |
9 | 432 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 32.72 | |
10 | 316 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 32.77 | |
11 | 495 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | 33.23 | |
12 | 31 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 33.70 | |
13 | 57 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 33.85 | |
14 | 601 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | PINGVINEN | 0247AM | 25 m | 33.93 | |
15 | 453 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 34.09 | |
16 | 356 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 34.41 | |
17 | 119 | Jensen Magnus T. M. | 2002 | TRITON V | 0223AP | 25 m | 34.51 | |
18 | 459 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 34.56 | |
19 | 101 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 25 m | 34.78 | |
20 | 460 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 34.79 | |
21 | 72 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 35.20 | |
22 | 313 | Ancker August | 2003 | AGF | 0399AD | 25 m | 36.31 | |
23 | 505 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 36.68 | |
24 | 116 | Schaarup Sune | 2003 | TRITON V | 0359AG | 25 m | 37.19 | |
25 | 465 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 37.62 | |
26 | 174 | Jeppesen Jacob Emil | 2003 | AAS | 0353AH | 25 m | 37.91 | |
27 | 158 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 37.94 | |
28 | 283 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 37.98 | |
29 | 91 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 25 m | 38.48 | |
30 | 74 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 39.06 | |
31 | 548 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 39.36 | |
32 | 628 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 50 m | 39.43 | |
33 | 127 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 39.57 | |
34 | 470 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 39.67 | |
35 | 285 | Pool Sander van der | 2002 | AALBORG | 0237AM | 25 m | 39.91 | |
36 | 35 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 50 m | 40.91 | |
37 | 113 | Olesen Anders | 2003 | TRITON V | 0333AN | 50 m | 41.13 | |
38 | 46 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 41.71 | |
39 | 247 | Justesen Frederik P | 2003 | AALBORG | 0383AL | 25 m | 42.56 | |
40 | 546 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | AARS | 0309AN | 25 m | 43.30 | |
41 | 487 | Kleist Markus Vang | 2003 | NORD | 0313AM | 50 m | 44.05 | |
42 | 418 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 50 m | 44.19 | |
43 | 531 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 50 m | 44.39 | |
44 | 7 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 45.93 | |
45 | 498 | Torres Kevin Alejandro | 2002 | NORD | 0291AS | 25 m | 49.36 | |
46 | 532 | Riis Anders Kammer | 2003 | ODDER | 0323AR | 25 m | 51.17 | |
47 | 352 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m |
Årg. 2004-2017 |
1 | 32 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 33.44 | |
2 | 160 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 35.77 | |
3 | 240 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 35.94 | |
4 | 593 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 36.07 | |
5 | 574 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 25 m | 36.35 | |
6 | 468 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 36.77 | |
7 | 245 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 36.96 | |
8 | 188 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 37.15 | |
9 | 179 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 38.26 | |
10 | 528 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 38.42 | |
11 | 244 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 39.59 | |
12 | 394 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 40.01 | |
13 | 424 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 50 m | 40.20 | |
14 | 36 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 40.85 | |
15 | 390 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 41.18 | |
16 | 611 | Albæk Marcus | 2004 | PINGVINEN | 0465AM | 25 m | 41.21 | |
17 | 443 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 41.79 | |
18 | 281 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 42.17 | |
19 | 407 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 42.29 | |
20 | 423 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 42.42 | |
21 | 553 | Jensen Kris | 2004 | AARS | 0489AK | 25 m | 43.00 | |
22 | 441 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 43.19 | |
23 | 37 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 46.20 | |
24 | 507 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 46.42 | |
25 | 319 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 46.75 | |
26 | 555 | Oosterhof Elmer | 2005 | AARS | 0521AI | 25 m | 49.04 | |
27 | 511 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 49.45 | |
28 | 554 | Jensen Nikolaj | 2004 | AARS | 0401AL | 25 m | 51.86 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Olka Sportsrejser |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 253 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 1:11.53 | |
2 | 279 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:12.92 | |
3 | 293 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 1:14.68 | |
4 | 178 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 1:16.37 | |
5 | 290 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:17.37 | |
6 | 335 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 1:17.40 | |
7 | 538 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 1:17.92 | |
8 | 370 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 1:17.97 | |
9 | 467 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 1:18.38 | |
10 | 403 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:18.72 | |
11 | 556 | Poulsen Kathrin B. | 2000 | AARS | 0072AV | 25 m | 1:18.96 | |
12 | 200 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 1:19.26 | |
13 | 466 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 1:19.29 | |
14 | 206 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:19.78 | |
15 | 315 | Baack Mette | 2000 | AGF | 0028AU | 25 m | 1:20.45 | |
16 | 266 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:21.12 | |
17 | 45 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:21.35 | |
18 | 366 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 1:21.84 | |
19 | 378 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 1:22.30 | |
20 | 260 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 1:22.91 | |
21 | 469 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:24.60 | |
22 | 604 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 1:25.23 | |
23 | 494 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:27.63 | |
24 | 125 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:28.91 | |
25 | 385 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:29.02 | |
26 | 66 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 1:29.80 | |
27 | 568 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 1:30.34 | |
28 | 207 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 1:31.43 | |
29 | 476 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 50 m | 1:32.44 | |
30 | 175 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 1:33.02 | |
31 | 572 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 25 m | 1:34.50 | |
32 | 603 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 50 m | 1:35.54 | |
33 | 192 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:36.77 | |
34 | 651 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 1:38.03 | |
35 | 199 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 1:39.61 | |
36 | 616 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 1:43.14 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 168 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 1:15.23 | |
2 | 409 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:18.67 | |
3 | 294 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:20.29 | |
4 | 78 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 1:21.23 | |
5 | 471 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:21.34 | |
6 | 151 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:21.39 | |
7 | 183 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 50 m | 1:23.99 | |
8 | 318 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 1:24.48 | |
9 | 608 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 1:25.35 | |
10 | 304 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 1:26.09 | |
11 | 40 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 1:26.38 | |
12 | 363 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 1:26.51 | |
13 | 171 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 1:27.19 | |
14 | 123 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 1:27.23 | |
15 | 337 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:27.55 | |
16 | 164 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:27.57 | |
17 | 637 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:28.83 | |
18 | 180 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 1:28.87 | |
19 | 239 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 1:29.18 | |
20 | 145 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:29.87 | |
21 | 564 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 1:30.35 | |
22 | 172 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 1:30.54 | |
23 | 220 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 1:30.68 | |
24 | 658 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 25 m | 1:31.97 | ||
25 | 609 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:32.36 | |
26 | 639 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:33.59 | |
27 | 104 | Hvarre Mia | 2004 | TRITON V | 0498AH | 50 m | 1:34.88 | |
28 | 610 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:36.26 | |
29 | 321 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 25 m | 1:36.38 | |
30 | 18 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 1:37.36 | |
31 | 636 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:38.22 | |
32 | 361 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 1:38.49 | |
33 | 159 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 1:38.69 | |
34 | 235 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 1:40.86 | |
35 | 110 | Jæger Marie | 2003 | TRITON V | 0336AX | 25 m | 1:41.06 | |
36 | 569 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 1:41.07 | |
37 | 618 | Mygdam Line | 2003 | BSK08 | 0382AX | 50 m | 1:41.19 | |
38 | 23 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 1:42.74 | |
39 | 19 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 1:42.77 | |
40 | 176 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 1:43.47 | |
41 | 27 | Mortensen Sille | 2004 | VIBORG | 0484AL | 25 m | 1:44.08 | |
42 | 299 | Sørensen Maja M S | 2004 | AALBORG | 0448AR | 25 m | 1:46.77 | |
43 | 28 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 1:47.64 | |
44 | 387 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:49.52 | |
45 | 5 | Hansen Nanna Ballisager | 2003 | BRÆDSTRUP | 0348AO | 25 m | 1:55.57 | |
46 | 153 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:56.47 | |
47 | 25 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | ||
48 | 619 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m |
Årg. 2005-2017 |
1 | 631 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:27.82 | |
2 | 416 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:30.63 | |
3 | 389 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:35.99 | |
4 | 386 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:36.20 | |
5 | 250 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 1:37.21 | |
6 | 58 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:38.83 | |
7 | 118 | Steen Emma Phaff | 2005 | TRITON V | 0508AE | 25 m | 1:39.16 | |
8 | 620 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:39.34 | |
9 | 452 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 1:39.69 | |
10 | 648 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 50 m | 1:45.42 | |
11 | 221 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 1:45.43 | |
12 | 114 | Rainer Laura Frost | 2005 | TRITON V | 0542AK | 25 m | 1:48.11 | |
13 | 457 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 1:48.16 | |
14 | 647 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:53.59 | |
15 | 340 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 25 m | 1:56.34 | ||
16 | 234 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Olka Sportsrejser |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2001 |
1 | 203 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 1:03.15 | |
2 | 277 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 1:06.03 | |
3 | 270 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 1:06.29 | |
4 | 314 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 1:11.67 | |
5 | 336 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 1:11.89 | |
6 | 351 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 1:12.50 | |
7 | 6 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 25 m | 1:13.06 | |
8 | 133 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:13.88 | |
9 | 332 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 1:14.62 | |
10 | 388 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:15.98 | |
11 | 577 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 1:16.05 | |
12 | 317 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 50 m | 1:16.26 | |
13 | 557 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | AARS | 9939AR | 25 m | 1:17.64 | |
14 | 534 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 1:19.92 | |
15 | 518 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 1:21.08 | |
16 | 375 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 1:26.18 | |
17 | 141 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 1:29.93 | |
18 | 551 | Groen Tim | 2001 | AARS | 0141AS | 25 m | 1:46.21 | |
19 | 342 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | ||
20 | 600 | Juliansson Hugin | 2000 | PINGVINEN | 0007AS | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 461 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:10.85 | |
2 | 62 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 1:11.08 | |
3 | 156 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 1:11.68 | |
4 | 454 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:13.18 | |
5 | 86 | Elkjær Malthe | 2003 | TRITON V | 0367AF | 25 m | 1:13.41 | |
6 | 427 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:13.79 | |
7 | 218 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:14.82 | |
8 | 339 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 1:14.89 | |
9 | 85 | Leth Anton | 2002 | TRITON V | 0281AP | 50 m | 1:16.06 | |
10 | 100 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 25 m | 1:16.94 | |
11 | 365 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 1:17.52 | |
12 | 367 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:17.91 | |
13 | 459 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:18.08 | |
14 | 489 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 1:18.71 | |
15 | 102 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 25 m | 1:18.81 | |
16 | 356 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 1:19.46 | |
17 | 91 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 25 m | 1:20.12 | |
18 | 204 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:21.42 | |
19 | 190 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 1:22.17 | |
20 | 559 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 1:22.23 | |
21 | 594 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | 1:25.03 | |
22 | 209 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:26.12 | |
23 | 116 | Schaarup Sune | 2003 | TRITON V | 0359AG | 50 m | 1:27.12 | |
24 | 547 | Kjær Matias | 2002 | AARS | 0203AP | 25 m | 1:27.44 | |
25 | 128 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:28.41 | |
26 | 309 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:29.41 | |
27 | 163 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 1:30.16 | |
28 | 411 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:30.43 | |
29 | 596 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 1:30.65 | |
30 | 483 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 1:31.32 | |
31 | 285 | Pool Sander van der | 2002 | AALBORG | 0237AM | 25 m | 1:34.26 | |
32 | 8 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 25 m | 1:34.64 | |
33 | 627 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:34.77 | |
34 | 129 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:36.04 | |
35 | 599 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | PINGVINEN | 0229AQ | 25 m | 1:36.18 | |
36 | 155 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 1:42.40 | |
37 | 115 | Sandal Simon | 2003 | TRITON V | 0325AQ | 25 m | 1:42.52 | |
38 | 113 | Olesen Anders | 2003 | TRITON V | 0333AN | 25 m | 1:43.61 | |
39 | 448 | Poulsen Albert Vigsø | 2003 | GLADSAXE | 0347AB | 25 m | 1:45.04 | |
40 | 130 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:46.61 | |
41 | 455 | Stri William Scherling de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 50 m | 1:47.69 | |
42 | 412 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:50.09 | |
43 | 251 | Kjær Mathias | 2003 | AALBORG | 0349AI | 25 m | 1:55.88 | |
44 | 498 | Torres Kevin Alejandro | 2002 | NORD | 0291AS | 25 m | 1:58.27 |
Årg. 2004-2017 |
1 | 182 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 1:20.96 | |
2 | 184 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 1:21.59 | |
3 | 468 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:25.53 | |
4 | 179 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 1:28.11 | |
5 | 289 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:28.70 | |
6 | 90 | Iversen Mads | 2004 | TRITON V | 0491AG | 50 m | 1:29.22 | |
7 | 519 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:29.76 | |
8 | 93 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | TRITON V | 0499AC | 25 m | 1:29.91 | |
9 | 252 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:31.14 | |
10 | 481 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:32.70 | |
11 | 262 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:33.27 | |
12 | 63 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 50 m | 1:33.69 | |
13 | 341 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 1:35.48 | |
14 | 407 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:35.68 | |
15 | 443 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:38.24 | |
16 | 438 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 50 m | 1:39.67 | |
17 | 348 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 1:42.32 | |
18 | 64 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 25 m | 1:46.28 | ||
19 | 238 | Iversen Malte P | 2004 | AALBORG | 0403AN | 25 m | 1:46.33 | |
20 | 442 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 1:47.42 | |
21 | 553 | Jensen Kris | 2004 | AARS | 0489AK | 25 m | 1:48.92 | |
22 | 437 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:51.94 | |
23 | 112 | Kjølby Frederik | 2004 | TRITON V | 0455AJ | 25 m | 1:53.84 | |
24 | 554 | Jensen Nikolaj | 2004 | AARS | 0401AL | 25 m | 1:58.90 | |
25 | 258 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 1:59.14 | |
26 | 233 | Holm Silas Kjær | 2006 | AALBORG | 0683AI | 25 m | 2:12.47 | |
27 | 194 | Aggerholm Simon Lunde | 2006 | AALBORG | 0621AD | 25 m | ||
28 | 255 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | ||
29 | 300 | Sørensen Rasmus | 2005 | AALBORG | 0531AG | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 7, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Olka Sportsrejser |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 298 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 50 m | 27.51 | |
2 | 293 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 50 m | 28.49 | |
3 | 208 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 50 m | 29.15 | |
4 | 219 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 50 m | 29.70 | |
5 | 178 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 29.94 | |
6 | 556 | Poulsen Kathrin B. | 2000 | AARS | 0072AV | 25 m | 30.20 | |
7 | 306 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 50 m | 30.44 | |
8 | 368 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 50 m | 30.56 | |
9 | 232 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 50 m | 30.76 | |
10 | 243 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 31.36 | |
11 | 195 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 31.37 | |
12 | 350 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 32.38 | |
13 | 335 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 32.50 | |
14 | 278 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | AALBORG | 0038AI | 50 m | 32.63 | |
15 | 484 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 32.72 | |
16 | 440 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 32.96 | |
17 | 604 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 33.10 | |
18 | 463 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 33.22 | |
19 | 490 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 33.53 | |
20 | 292 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 50 m | 33.75 | |
21 | 264 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 33.77 | |
22 | 586 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 33.85 | |
23 | 215 | Fischer Camilla | 1992 | AALBORG | 9242AH | 25 m | 34.08 | |
24 | 4 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 34.30 | |
25 | 512 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 34.38 | |
26 | 650 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 50 m | 34.47 | |
27 | 398 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 34.52 | |
28 | 400 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 50 m | 34.59 | |
29 | 124 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 34.66 | |
30 | 510 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 34.72 | |
31 | 322 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 34.74 | |
32 | 287 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 34.97 | |
33 | 246 | Johansen Sine | 2000 | AALBORG | 0098AH | 25 m | 35.05 | |
34 | 152 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 35.22 | |
35 | 397 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 35.25 | |
36 | 652 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 35.72 | |
37 | 467 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 35.80 | |
38 | 175 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 35.95 | |
39 | 338 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 25 m | 36.04 | |
40 | 3 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 36.67 | |
41 | 324 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 36.75 | |
42 | 406 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 36.89 | |
43 | 125 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 37.44 | |
44 | 399 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 37.47 | |
45 | 550 | Falch Sara | 2002 | AARS | 0208BA | 25 m | 38.27 | |
46 | 65 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 39.80 | |
47 | 570 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m | 40.09 | |
48 | 571 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 40.29 | |
49 | 379 | Johansen Caroline T.b. | 1999 | HINNERUP | 9978BD | 25 m | 40.79 | |
50 | 616 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 41.81 | |
51 | 485 | Kanstrup Lykke | 2002 | NORD | 0244AT | 50 m | 41.82 | |
52 | 192 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 42.90 | |
53 | 605 | Sørensen Katrine Munch | 2001 | PINGVINEN | 0164BD | 50 m | 43.97 | |
54 | 651 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 50 m | 47.10 | |
55 | 533 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m | 48.84 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 294 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 30.62 | |
2 | 430 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 30.86 | |
3 | 79 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 50 m | 30.94 | |
4 | 10 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 31.15 | |
5 | 450 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 50 m | 31.86 | |
6 | 11 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 32.14 | |
7 | 409 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 32.32 | |
8 | 525 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 32.79 | |
9 | 464 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 32.83 | |
10 | 471 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 32.85 | |
11 | 13 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 50 m | 33.10 | |
12 | 173 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 50 m | 33.11 | |
13 | 12 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 33.13 | |
14 | 429 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 33.36 | |
15 | 320 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 33.38 | |
16 | 632 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 50 m | 33.43 | |
17 | 185 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 33.79 | |
18 | 171 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 50 m | 33.95 | |
19 | 97 | Turner Holly Lønne | 2003 | TRITON V | 0376AW | 50 m | 34.03 | |
20 | 608 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 34.06 | |
21 | 257 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 50 m | 34.07 | |
22 | 393 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 50 m | 34.08 | |
23 | 607 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | 34.26 | |
24 | 609 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 34.37 | |
25 | 189 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 50 m | 34.64 | |
26 | 456 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 34.66 | |
27 | 354 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 34.83 | |
28 | 610 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 50 m | 34.89 | |
29 | 39 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 35.05 | |
30 | 98 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 35.19 | |
31 | 451 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 50 m | 35.32 | |
32 | 69 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 35.68 | |
33 | 220 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 35.69 | |
34 | 24 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 36.09 | |
35 | 40 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 36.44 | |
36 | 633 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 36.49 | |
37 | 402 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 50 m | 36.51 | |
38 | 472 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 36.67 | |
39 | 161 | Aagaard Sia | 2004 | AAS | 0434AB | 25 m | 36.76 | |
40 | 17 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 50 m | 37.40 | |
41 | 109 | Kjær Kathrine Erbo | 2004 | TRITON V | 0496AO | 50 m | 37.42 | |
42 | 566 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 37.42 | |
43 | 520 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 37.62 | |
44 | 25 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 37.79 | |
45 | 435 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 38.41 | |
46 | 634 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 38.42 | |
47 | 482 | Hassing Astrid | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 38.45 | |
48 | 297 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 39.17 | |
49 | 18 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 39.25 | |
50 | 147 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 39.80 | |
51 | 477 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 25 m | 40.39 | |
52 | 172 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 40.70 | |
53 | 637 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 40.71 | |
54 | 170 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 25 m | 40.81 | |
55 | 162 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 40.90 | |
56 | 521 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 41.10 | |
57 | 159 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 50 m | 41.55 | |
58 | 145 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 42.08 | |
59 | 638 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 42.27 | |
60 | 22 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 42.96 | |
61 | 2 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 43.93 | |
62 | 73 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 50 m | 44.51 | |
63 | 71 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 44.89 | |
64 | 396 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 45.39 | |
65 | 29 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 46.79 | |
66 | 140 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 47.03 | |
67 | 480 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 47.58 | |
68 | 387 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 50 m | 49.51 | |
69 | 527 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 50.59 | |
70 | 618 | Mygdam Line | 2003 | BSK08 | 0382AX | 50 m | 50.85 | |
71 | 23 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 53.07 | |
72 | 149 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 54.52 | |
73 | 80 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | ||
74 | 214 | Djørup Laura Ildal | 2004 | AALBORG | 0422AP | 25 m | ||
75 | 280 | Pedersen Anna Christine | 2003 | AALBORG | 25 m | |||
76 | 513 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m |
Årg. 2005-2017 |
1 | 631 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 35.20 | |
2 | 362 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 36.75 | |
3 | 426 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 37.02 | |
4 | 457 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 37.17 | |
5 | 565 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 37.83 | |
6 | 216 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 38.39 | |
7 | 20 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 39.31 | |
8 | 452 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 40.39 | |
9 | 217 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 40.61 | |
10 | 416 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 40.63 | |
11 | 386 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 40.80 | |
12 | 108 | Moberg Emilie | 2005 | TRITON V | 0534AI | 25 m | 41.12 | |
13 | 75 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 42.95 | |
14 | 114 | Rainer Laura Frost | 2005 | TRITON V | 0542AK | 25 m | 44.33 | |
15 | 53 | Worm Freya | 2006 | SMUT | 0658AL | 25 m | 44.55 | |
16 | 523 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 44.63 | |
17 | 118 | Steen Emma Phaff | 2005 | TRITON V | 0508AE | 25 m | 45.68 | |
18 | 649 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 47.83 | |
19 | 333 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 48.67 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 8, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: MAN Fredrikshavn |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2001 |
1 | 506 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 23.93 | |
2 | 230 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 50 m | 24.94 | |
3 | 296 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 50 m | 25.27 | |
4 | 325 | Dalby Ralf | 1995 | AGF | 9547AB | 50 m | 25.38 | |
5 | 355 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 26.26 | |
6 | 642 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 50 m | 27.21 | |
7 | 346 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 50 m | 27.59 | |
8 | 558 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 25 m | 28.02 | |
9 | 641 | Jensen Christian Juul | 2000 | S 68 | 0067AQ | 50 m | 28.33 | |
10 | 135 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 28.73 | |
11 | 271 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 28.79 | |
12 | 336 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 50 m | 29.00 | |
13 | 133 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 29.02 | |
14 | 286 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 50 m | 29.07 | |
15 | 295 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 29.16 | |
16 | 249 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 29.28 | |
17 | 372 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 29.41 | |
18 | 391 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 29.48 | |
19 | 600 | Juliansson Hugin | 2000 | PINGVINEN | 0007AS | 25 m | 29.58 | |
20 | 644 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 29.64 | |
21 | 373 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | 29.71 | |
22 | 303 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 30.01 | |
23 | 248 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 30.19 | |
24 | 577 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 30.41 | |
25 | 645 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 50 m | 31.18 | |
26 | 576 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 25 m | 31.22 | |
27 | 259 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 31.55 | |
28 | 334 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 50 m | 31.68 | |
29 | 371 | Kjær Kasper | 2000 | H.G.F. | 0055AS | 25 m | 31.97 | |
30 | 317 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 25 m | 32.08 | |
31 | 643 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 25 m | 32.12 | |
32 | 486 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 32.21 | |
33 | 515 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 32.23 | |
34 | 310 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 50 m | 33.26 | |
35 | 590 | Pedersen Rasmus | 2000 | HOBRO | 0065AI | 25 m | 33.61 | |
36 | 388 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 50 m | 35.03 | |
37 | 132 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 35.39 | |
38 | 167 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 36.88 | |
39 | 376 | Madsen Mathias | 1999 | HSK | 9937AU | 25 m | 37.76 | |
40 | 137 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 42.05 | |
41 | 342 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 427 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 50 m | 28.03 | |
2 | 434 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 28.66 | |
3 | 395 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 29.12 | |
4 | 86 | Elkjær Malthe | 2003 | TRITON V | 0367AF | 50 m | 29.14 | |
5 | 627 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 29.45 | |
6 | 181 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 50 m | 29.96 | |
7 | 461 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 30.40 | |
8 | 49 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 30.51 | |
9 | 561 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 30.57 | |
10 | 87 | Kronborg Andreas | 2002 | TRITON V | 0229AS | 50 m | 30.68 | |
11 | 488 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 50 m | 31.18 | |
12 | 169 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 50 m | 31.27 | |
13 | 156 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 31.37 | |
14 | 460 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 31.37 | |
15 | 625 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 31.69 | |
16 | 524 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 31.75 | |
17 | 33 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 50 m | 31.89 | |
18 | 432 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 31.93 | |
19 | 369 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 32.04 | |
20 | 100 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 50 m | 32.27 | |
21 | 316 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 32.45 | |
22 | 410 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 32.71 | |
23 | 495 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 50 m | 32.84 | |
24 | 517 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 32.85 | |
25 | 190 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 50 m | 32.91 | |
26 | 92 | Christensen Jacob | 2002 | TRITON V | 0265AG | 25 m | 33.01 | |
27 | 548 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 33.03 | |
28 | 535 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 33.09 | |
29 | 193 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | AAS | 0235AD | 25 m | 33.20 | |
30 | 411 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 33.41 | |
31 | 465 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 33.68 | |
32 | 601 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | PINGVINEN | 0247AM | 25 m | 33.79 | |
33 | 559 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 33.99 | |
34 | 594 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | 34.35 | |
35 | 163 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 34.89 | |
36 | 505 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 34.89 | |
37 | 470 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 34.90 | |
38 | 313 | Ancker August | 2003 | AGF | 0399AD | 25 m | 35.12 | |
39 | 85 | Leth Anton | 2002 | TRITON V | 0281AP | 25 m | 35.39 | |
40 | 31 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 35.51 | |
41 | 102 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 25 m | 35.80 | |
42 | 158 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 36.88 | |
43 | 74 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 37.25 | |
44 | 415 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 50 m | 37.34 | |
45 | 174 | Jeppesen Jacob Emil | 2003 | AAS | 0353AH | 25 m | 37.74 | |
46 | 628 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 38.25 | |
47 | 531 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 25 m | 38.34 | |
48 | 596 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 38.65 | |
49 | 448 | Poulsen Albert Vigsø | 2003 | GLADSAXE | 0347AB | 25 m | 38.72 | |
50 | 560 | Bernberg Bjarke | 2002 | ST-NEPTUN | 0235AR | 50 m | 38.99 | |
51 | 408 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 39.47 | |
52 | 283 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 39.66 | |
53 | 483 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 39.97 | |
54 | 155 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 40.10 | |
55 | 516 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 40.48 | |
56 | 487 | Kleist Markus Vang | 2003 | NORD | 0313AM | 25 m | 40.54 | |
57 | 412 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 41.44 | |
58 | 599 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | PINGVINEN | 0229AQ | 25 m | 41.65 | |
59 | 115 | Sandal Simon | 2003 | TRITON V | 0325AQ | 25 m | 43.47 | |
60 | 46 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 43.56 | |
61 | 247 | Justesen Frederik P | 2003 | AALBORG | 0383AL | 25 m | 44.04 | |
62 | 8 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 25 m | 44.07 | |
63 | 127 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 44.09 | |
64 | 128 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 44.12 | |
65 | 7 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 45.33 | |
66 | 119 | Jensen Magnus T. M. | 2002 | TRITON V | 0223AP | 25 m | 45.87 | |
67 | 498 | Torres Kevin Alejandro | 2002 | NORD | 0291AS | 25 m | 50.09 | |
68 | 35 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | ||
69 | 539 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m |
Årg. 2004-2017 |
1 | 595 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 31.58 | |
2 | 32 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 31.94 | |
3 | 182 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 32.37 | |
4 | 160 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 32.57 | |
5 | 438 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 35.19 | |
6 | 424 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 35.51 | |
7 | 36 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 35.97 | |
8 | 244 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 36.15 | |
9 | 68 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 36.23 | |
10 | 112 | Kjølby Frederik | 2004 | TRITON V | 0455AJ | 25 m | 36.25 | |
11 | 509 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 36.41 | |
12 | 574 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 25 m | 37.21 | |
13 | 593 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 37.62 | |
14 | 394 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 50 m | 38.31 | |
15 | 390 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 38.44 | |
16 | 34 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 25 m | 38.69 | ||
17 | 188 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 38.98 | |
18 | 441 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 39.49 | |
19 | 497 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 50 m | 39.61 | |
20 | 433 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 39.68 | |
21 | 553 | Jensen Kris | 2004 | AARS | 0489AK | 25 m | 40.09 | |
22 | 308 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 40.45 | |
23 | 528 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 40.90 | |
24 | 177 | Kristensen Ciano | 2004 | AAS | 0445AJ | 25 m | 40.94 | |
25 | 425 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 41.24 | |
26 | 37 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 41.54 | |
27 | 70 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 42.62 | |
28 | 413 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 42.97 | |
29 | 507 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 42.97 | |
30 | 348 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 44.32 | |
31 | 481 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 46.93 | |
32 | 274 | Nørgaard Ryan | 2006 | AALBORG | 0653AC | 25 m | 49.71 | |
33 | 312 | Zee Lau de | 2006 | AALBORG | 0641AB | 25 m | 50.23 | |
34 | 493 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 51.53 | |
35 | 59 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 25 m | 55.28 | ||
36 | 267 | Mortensen Anders Chræmmer | 2005 | AALBORG | 0549AK | 25 m | 56.07 | |
37 | 319 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 1:05.59 | |
38 | 554 | Jensen Nikolaj | 2004 | AARS | 0401AL | 25 m | ||
39 | 555 | Oosterhof Elmer | 2005 | AARS | 0521AI | 25 m | ||
40 | 626 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 9, 400m Medley Damer |
Sponsor: MAN Fredrikshavn |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2017 |
1 | 385 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 5:12.67 | |
2 | 157 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 5:14.11 | |
3 | 47 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 5:25.14 | |
4 | 275 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 5:26.93 | |
5 | 148 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 5:34.14 | |
6 | 366 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 5:36.24 | |
7 | 428 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 50 m | 5:36.43 | |
8 | 154 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 5:39.21 | |
9 | 82 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 25 m | 5:39.65 | |
10 | 315 | Baack Mette | 2000 | AGF | 0028AU | 25 m | 5:42.11 | |
11 | 401 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 5:44.10 | |
12 | 78 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 5:44.79 | |
13 | 257 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 5:51.20 | |
14 | 81 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 25 m | 5:51.80 | |
15 | 122 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 5:54.84 | |
16 | 494 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 5:55.22 | |
17 | 525 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 5:56.05 | |
18 | 393 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 5:58.94 | |
19 | 151 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 5:59.31 | |
20 | 456 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 6:01.61 | |
21 | 191 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 6:03.24 | |
22 | 106 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | TRITON V | 0314AM | 25 m | 6:06.15 | |
23 | 105 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 25 m | 6:08.11 | |
24 | 304 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 6:17.16 | |
25 | 98 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 6:22.99 | |
26 | 117 | Selbo Pipaluk | 2003 | TRITON V | 0336AZ | 25 m | 6:31.90 | |
27 | 414 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 6:32.80 | |
28 | 439 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 6:35.85 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 10, 400m Medley Herrer |
Sponsor: MAN Frederikshavn |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2017 |
1 | 353 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 25 m | 4:38.39 | |
2 | 270 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 4:42.19 | |
3 | 268 | Mowinckel Johan Markus | 1995 | AALBORG | 9525AS | 25 m | 4:44.50 | |
4 | 202 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 4:55.61 | |
5 | 57 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 5:20.75 | |
6 | 134 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 5:21.73 | |
7 | 454 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 5:22.46 | |
8 | 88 | Brinch Casper | 2002 | TRITON V | 0209AI | 25 m | 5:23.55 | |
9 | 84 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 50 m | 5:23.60 | |
10 | 146 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 5:28.41 | |
11 | 150 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 5:30.57 | |
12 | 535 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 5:36.81 | |
13 | 272 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 5:44.33 | |
14 | 63 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 5:52.80 | |
15 | 352 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 5:53.81 | |
16 | 404 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 5:55.33 | |
17 | 367 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 6:02.05 | |
18 | 129 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 6:22.14 | |
19 | 418 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 6:27.36 | |
20 | 431 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 6:36.31 | |
21 | 64 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 50 m | 7:03.55 | ||
22 | 90 | Iversen Mads | 2004 | TRITON V | 0491AG | 25 m | ||
23 | 101 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 25 m | ||
24 | 236 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: MAN Fredrikshavn |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2017 |
1 | 269 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 4:04.38 | |
2 | 219 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 4:19.77 | |
3 | 208 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 4:20.84 | |
4 | 157 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 4:27.44 | |
5 | 405 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 4:35.61 | |
6 | 290 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 50 m | 4:40.81 | |
7 | 294 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 4:44.13 | |
8 | 200 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 4:46.67 | |
9 | 80 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 4:48.32 | |
10 | 402 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 4:53.19 | |
11 | 632 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 4:54.07 | |
12 | 604 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 4:55.65 | |
13 | 10 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 4:56.46 | |
14 | 603 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 4:57.69 | |
15 | 363 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 4:57.70 | |
16 | 652 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 4:58.00 | |
17 | 399 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 4:58.15 | |
18 | 96 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 50 m | 4:58.57 | |
19 | 510 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 4:59.85 | |
20 | 400 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 5:00.87 | |
21 | 82 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 25 m | 5:01.45 | |
22 | 315 | Baack Mette | 2000 | AGF | 0028AU | 25 m | 5:04.54 | |
23 | 320 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 50 m | 5:07.23 | |
24 | 191 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 5:08.56 | |
25 | 69 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 5:10.79 | |
26 | 658 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 25 m | 5:12.43 | ||
27 | 302 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 5:12.61 | |
28 | 220 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 5:15.79 | |
29 | 212 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 5:20.83 | |
30 | 40 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 5:21.15 | |
31 | 4 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 5:37.82 | |
32 | 622 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 5:45.07 | |
33 | 623 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 5:56.98 | |
34 | 579 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: MAN Fredrikshavn |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2017 |
1 | 201 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 3:48.22 | |
2 | 205 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 3:50.78 | |
3 | 391 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 4:07.24 | |
4 | 353 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 25 m | 4:10.09 | |
5 | 263 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 4:28.22 | |
6 | 218 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 4:28.27 | |
7 | 332 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 4:29.40 | |
8 | 84 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 50 m | 4:38.97 | |
9 | 146 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 4:44.43 | |
10 | 134 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 4:46.11 | |
11 | 169 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 4:46.22 | |
12 | 453 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 4:46.82 | |
13 | 303 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 4:47.63 | |
14 | 88 | Brinch Casper | 2002 | TRITON V | 0209AI | 25 m | 4:48.26 | |
15 | 388 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 50 m | 4:55.74 | |
16 | 465 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 4:55.77 | |
17 | 339 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 4:57.32 | |
18 | 404 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 4:57.53 | |
19 | 576 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 25 m | 5:00.06 | |
20 | 454 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 5:00.18 | |
21 | 645 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 5:03.37 | |
22 | 518 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 5:06.68 | |
23 | 57 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 50 m | 5:07.48 | |
24 | 356 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 5:09.82 | |
25 | 488 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 5:19.65 | |
26 | 34 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 25 m | 5:21.61 | ||
27 | 621 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 50 m | 5:22.93 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 13, 100m Medley Damer |
Sponsor: IL Restorante Fellini |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 298 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 1:04.30 | |
2 | 293 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 1:04.84 | |
3 | 196 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 1:07.68 | |
4 | 368 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:09.46 | |
5 | 366 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:09.73 | |
6 | 178 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 1:09.88 | |
7 | 232 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 1:10.68 | |
8 | 287 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:10.68 | |
9 | 385 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:10.93 | |
10 | 260 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 1:11.17 | |
11 | 466 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 1:11.23 | |
12 | 195 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 1:12.29 | |
13 | 401 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:12.36 | |
14 | 335 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 1:12.38 | |
15 | 292 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 1:12.76 | |
16 | 370 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 1:12.79 | |
17 | 288 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 1:13.09 | |
18 | 538 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 1:13.56 | |
19 | 541 | Nielsen Anne | 1999 | AARS | 9968BC | 25 m | 1:13.57 | |
20 | 243 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:14.17 | |
21 | 306 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 1:14.98 | |
22 | 148 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:15.16 | |
23 | 400 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:15.20 | |
24 | 652 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:16.09 | |
25 | 378 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 1:16.45 | |
26 | 542 | Ibsen Maja | 2001 | AARS | 0148AY | 25 m | 1:16.53 | |
27 | 154 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:17.03 | |
28 | 403 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:17.24 | |
29 | 469 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:17.47 | |
30 | 122 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 1:17.51 | |
31 | 463 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:17.56 | |
32 | 476 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:17.75 | |
33 | 467 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 1:18.15 | |
34 | 543 | Jensen Victoria Femhøj | 2002 | AARS | 0282AV | 25 m | 1:18.31 | |
35 | 650 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 1:18.45 | |
36 | 398 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:19.05 | |
37 | 324 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 1:19.48 | |
38 | 338 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 25 m | 1:19.64 | |
39 | 207 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 1:19.91 | |
40 | 512 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:21.14 | |
41 | 397 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:21.66 | |
42 | 175 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 1:21.86 | |
43 | 3 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 1:21.97 | |
44 | 125 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:22.63 | |
45 | 152 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 1:22.87 | |
46 | 124 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 1:22.94 | |
47 | 406 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 1:25.43 | |
48 | 374 | Madsen Mette Krogstrup | 2000 | AARS | 0094BA | 25 m | 1:25.98 | |
49 | 568 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 1:26.20 | |
50 | 199 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 1:27.03 | |
51 | 192 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:27.24 | |
52 | 605 | Sørensen Katrine Munch | 2001 | PINGVINEN | 0164BD | 25 m | 1:27.81 | |
53 | 65 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 1:28.98 | |
54 | 651 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 1:30.37 | |
55 | 571 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 1:32.45 | |
56 | 579 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 1:35.69 | |
57 | 485 | Kanstrup Lykke | 2002 | NORD | 0244AT | 25 m | 1:36.42 | |
58 | 380 | Brimstrond Mirantee | 2000 | STIDSHOLT | 25 m | 1:40.00 | ||
59 | 592 | Sørensen Celina | 2002 | HOBRO | 0238BD | 25 m | 1:41.07 | |
60 | 533 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 450 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:10.43 | |
2 | 80 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 1:12.27 | |
3 | 430 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:12.55 | |
4 | 168 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 1:13.13 | |
5 | 173 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 1:13.33 | |
6 | 428 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:13.42 | |
7 | 429 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:13.57 | |
8 | 414 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:14.55 | |
9 | 464 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:14.99 | |
10 | 151 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:15.32 | |
11 | 39 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:15.98 | |
12 | 323 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 1:16.32 | |
13 | 525 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 1:16.66 | |
14 | 78 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 1:17.04 | |
15 | 451 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:17.54 | |
16 | 12 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:17.69 | |
17 | 185 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 1:17.79 | |
18 | 97 | Turner Holly Lønne | 2003 | TRITON V | 0376AW | 25 m | 1:18.14 | |
19 | 302 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 1:18.46 | |
20 | 456 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 1:18.49 | |
21 | 318 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 1:18.50 | |
22 | 393 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:18.53 | |
23 | 69 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 1:18.71 | |
24 | 176 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 1:18.81 | |
25 | 171 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 1:18.91 | |
26 | 183 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 1:19.17 | |
27 | 337 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:19.49 | |
28 | 212 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:19.57 | |
29 | 526 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:19.58 | |
30 | 607 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | 1:19.83 | |
31 | 98 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 1:19.93 | |
32 | 610 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:19.93 | |
33 | 472 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 1:20.49 | |
34 | 609 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:21.09 | |
35 | 104 | Hvarre Mia | 2004 | TRITON V | 0498AH | 25 m | 1:21.31 | |
36 | 630 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:21.31 | |
37 | 18 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 1:21.48 | |
38 | 189 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 1:21.62 | |
39 | 562 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 1:21.84 | |
40 | 24 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:21.94 | |
41 | 633 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 1:22.02 | |
42 | 639 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:22.02 | |
43 | 564 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 1:22.09 | |
44 | 161 | Aagaard Sia | 2004 | AAS | 0434AB | 25 m | 1:22.13 | |
45 | 471 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:22.48 | |
46 | 637 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:22.50 | |
47 | 123 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 1:22.53 | |
48 | 170 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 25 m | 1:22.64 | |
49 | 117 | Selbo Pipaluk | 2003 | TRITON V | 0336AZ | 25 m | 1:22.89 | |
50 | 321 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 25 m | 1:23.40 | |
51 | 172 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 1:23.47 | |
52 | 435 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:23.55 | |
53 | 634 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 1:24.41 | |
54 | 520 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 1:24.54 | |
55 | 482 | Hassing Astrid | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:24.72 | |
56 | 110 | Jæger Marie | 2003 | TRITON V | 0336AX | 25 m | 1:24.77 | |
57 | 361 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 1:25.02 | |
58 | 109 | Kjær Kathrine Erbo | 2004 | TRITON V | 0496AO | 25 m | 1:25.47 | |
59 | 17 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 1:25.78 | |
60 | 354 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 1:26.25 | |
61 | 566 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 1:26.38 | |
62 | 569 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 1:26.73 | |
63 | 25 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 1:27.81 | |
64 | 636 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:28.15 | |
65 | 61 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:28.72 | |
66 | 22 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 1:28.73 | |
67 | 136 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 1:29.20 | |
68 | 71 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:29.47 | |
69 | 145 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:29.99 | |
70 | 436 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 1:30.06 | |
71 | 638 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:30.06 | |
72 | 297 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 1:30.12 | |
73 | 360 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 25 m | 1:30.61 | |
74 | 28 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 1:31.47 | |
75 | 480 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 1:32.01 | |
76 | 580 | Bendixen Kirstine Buus | 2003 | HOBRO | 0382AY | 25 m | 1:32.78 | |
77 | 73 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:32.89 | |
78 | 492 | Lind Frida | 2004 | NORD | 0416AH | 25 m | 1:33.37 | |
79 | 477 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 25 m | 1:33.58 | |
80 | 214 | Djørup Laura Ildal | 2004 | AALBORG | 0422AP | 25 m | 1:33.92 | |
81 | 513 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 1:34.13 | |
82 | 153 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:34.46 | |
83 | 23 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 1:34.53 | |
84 | 29 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 1:34.65 | |
85 | 589 | Nielsen Mie Holst | 2004 | HOBRO | 0482AU | 25 m | 1:35.47 | |
86 | 140 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 1:36.44 | |
87 | 159 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 1:36.44 | |
88 | 529 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 1:39.59 | |
89 | 591 | Schønwandt Iben | 2003 | HOBRO | 0398BC | 25 m | 1:39.77 | |
90 | 149 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 1:41.65 | |
91 | 5 | Hansen Nanna Ballisager | 2003 | BRÆDSTRUP | 0348AO | 25 m | 1:43.17 | |
92 | 387 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:43.65 | |
93 | 496 | Sørensen Anne K. B. | 2004 | NORD | 0484AX | 25 m | 2:00.24 | |
94 | 530 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | 2:02.13 | |
95 | 514 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | ||
96 | 527 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | ||
97 | 587 | Kjeldskov Signe | 2003 | HOBRO | 0334BD | 25 m | ||
98 | 588 | Larsen Lucca Tinggaard | 2004 | HOBRO | 0468AX | 25 m |
Årg. 2005-2017 |
1 | 439 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:19.19 | |
2 | 362 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:20.42 | |
3 | 631 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:21.12 | |
4 | 48 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 1:21.88 | |
5 | 20 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:23.33 | |
6 | 301 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:23.89 | |
7 | 565 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 1:24.72 | |
8 | 452 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:25.67 | |
9 | 416 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:25.80 | |
10 | 242 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:27.67 | |
11 | 386 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:27.79 | |
12 | 457 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:27.95 | |
13 | 250 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 1:28.63 | |
14 | 216 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:29.00 | |
15 | 108 | Moberg Emilie | 2005 | TRITON V | 0534AI | 25 m | 1:29.12 | |
16 | 389 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:29.27 | |
17 | 111 | Svensen Silke Bruun | 2005 | TRITON V | 0568AJ | 25 m | 1:29.84 | |
18 | 578 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 1:30.51 | |
19 | 198 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 1:31.52 | |
20 | 118 | Steen Emma Phaff | 2005 | TRITON V | 0508AE | 25 m | 1:31.74 | |
21 | 620 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:32.18 | |
22 | 58 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:33.35 | |
23 | 217 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:34.25 | |
24 | 75 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:35.50 | |
25 | 114 | Rainer Laura Frost | 2005 | TRITON V | 0542AK | 25 m | 1:36.01 | |
26 | 426 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:36.01 | |
27 | 42 | Laustsen Anne | 2005 | SMUT | 0506AQ | 25 m | 1:37.47 | |
28 | 523 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:37.61 | |
29 | 237 | Iversen Karoline | 2005 | AALBORG | 0528AM | 25 m | 1:38.95 | |
30 | 649 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:40.56 | |
31 | 648 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 1:40.88 | |
32 | 647 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:41.53 | |
33 | 340 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 25 m | 1:43.21 | ||
34 | 41 | Lauritsen Sofie Kielgast | 2005 | SMUT | 0574AQ | 25 m | 1:44.65 | |
35 | 552 | Ibsen Line | 2005 | AARS | 0518AK | 25 m | 1:45.92 | |
36 | 43 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 1:48.74 | |
37 | 53 | Worm Freya | 2006 | SMUT | 0658AL | 25 m | 1:49.00 | |
38 | 333 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 1:49.18 | |
39 | 582 | Gilling-Iskov Sara | 2006 | HOBRO | 0652AL | 25 m | 2:01.93 | |
40 | 508 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 14, 100m Medley Herrer |
Sponsor: Bayern Auto Group |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2001 |
1 | 331 | Fallesen Magnus | 1998 | AGF | 9869AB | 25 m | 56.82 | |
2 | 230 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 57.81 | |
3 | 642 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 59.85 | |
4 | 270 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 1:00.24 | |
5 | 203 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 1:00.87 | |
6 | 265 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:01.70 | |
7 | 355 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 1:02.94 | |
8 | 391 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:04.01 | |
9 | 286 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 1:04.14 | |
10 | 310 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 1:05.61 | |
11 | 372 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:06.57 | |
12 | 202 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 1:06.72 | |
13 | 291 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:07.39 | |
14 | 577 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 1:08.12 | |
15 | 373 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | 1:09.07 | |
16 | 336 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 1:09.12 | |
17 | 135 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:09.84 | |
18 | 641 | Jensen Christian Juul | 2000 | S 68 | 0067AQ | 25 m | 1:09.99 | |
19 | 534 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 1:10.07 | |
20 | 351 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 1:11.16 | |
21 | 342 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 1:11.26 | |
22 | 334 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 25 m | 1:11.31 | |
23 | 600 | Juliansson Hugin | 2000 | PINGVINEN | 0007AS | 25 m | 1:11.54 | |
24 | 515 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 1:11.63 | |
25 | 6 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 25 m | 1:12.12 | |
26 | 462 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:12.23 | |
27 | 259 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 1:12.42 | |
28 | 375 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 1:13.23 | |
29 | 644 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 1:13.32 | |
30 | 167 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 1:13.41 | |
31 | 282 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 1:14.91 | |
32 | 590 | Pedersen Rasmus | 2000 | HOBRO | 0065AI | 25 m | 1:16.09 | |
33 | 643 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 25 m | 1:18.30 | |
34 | 376 | Madsen Mathias | 1999 | HSK | 9937AU | 25 m | 1:23.21 | |
35 | 132 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 1:23.44 | |
36 | 141 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 1:26.02 | |
37 | 137 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:28.93 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 62 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 1:03.51 | |
2 | 427 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:05.64 | |
3 | 434 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 1:07.02 | |
4 | 461 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:07.52 | |
5 | 156 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 1:08.08 | |
6 | 349 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 1:08.82 | |
7 | 524 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:08.90 | |
8 | 627 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:09.07 | |
9 | 489 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 1:10.21 | |
10 | 367 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:10.38 | |
11 | 465 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 1:11.12 | |
12 | 460 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:11.19 | |
13 | 417 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 1:11.27 | |
14 | 352 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 1:11.79 | |
15 | 67 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:11.96 | |
16 | 102 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 25 m | 1:11.96 | |
17 | 535 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:13.02 | |
18 | 31 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 1:13.43 | |
19 | 193 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | AAS | 0235AD | 25 m | 1:13.52 | |
20 | 204 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:13.54 | |
21 | 87 | Kronborg Andreas | 2002 | TRITON V | 0229AS | 25 m | 1:14.02 | |
22 | 101 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 25 m | 1:14.61 | |
23 | 33 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 1:14.97 | |
24 | 209 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:15.75 | |
25 | 92 | Christensen Jacob | 2002 | TRITON V | 0265AG | 25 m | 1:15.81 | |
26 | 369 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:16.23 | |
27 | 594 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | 1:16.34 | |
28 | 548 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 1:17.58 | |
29 | 309 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:17.66 | |
30 | 72 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 1:17.95 | |
31 | 163 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 1:18.32 | |
32 | 601 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | PINGVINEN | 0247AM | 25 m | 1:18.50 | |
33 | 411 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:18.79 | |
34 | 91 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 25 m | 1:19.18 | |
35 | 365 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 1:19.44 | |
36 | 190 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 1:19.81 | |
37 | 459 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:20.28 | |
38 | 155 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 1:20.80 | |
39 | 313 | Ancker August | 2003 | AGF | 0399AD | 25 m | 1:20.87 | |
40 | 560 | Bernberg Bjarke | 2002 | ST-NEPTUN | 0235AR | 25 m | 1:22.29 | |
41 | 599 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | PINGVINEN | 0229AQ | 25 m | 1:22.81 | |
42 | 596 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 1:23.25 | |
43 | 531 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 25 m | 1:24.30 | |
44 | 408 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:24.74 | |
45 | 283 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 1:24.90 | |
46 | 448 | Poulsen Albert Vigsø | 2003 | GLADSAXE | 0347AB | 25 m | 1:25.79 | |
47 | 415 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 1:26.30 | |
48 | 516 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:26.92 | |
49 | 483 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 1:27.29 | |
50 | 127 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:27.71 | |
51 | 74 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 1:28.01 | |
52 | 412 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:28.55 | |
53 | 285 | Pool Sander van der | 2002 | AALBORG | 0237AM | 25 m | 1:28.65 | |
54 | 113 | Olesen Anders | 2003 | TRITON V | 0333AN | 25 m | 1:28.87 | |
55 | 158 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:28.93 | |
56 | 128 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:29.38 | |
57 | 8 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 25 m | 1:29.44 | |
58 | 46 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 1:29.98 | |
59 | 628 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 1:31.21 | |
60 | 455 | Stri William Scherling de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 1:31.69 | |
61 | 115 | Sandal Simon | 2003 | TRITON V | 0325AQ | 25 m | 1:32.76 | |
62 | 174 | Jeppesen Jacob Emil | 2003 | AAS | 0353AH | 25 m | 1:33.75 | |
63 | 130 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:34.53 | |
64 | 532 | Riis Anders Kammer | 2003 | ODDER | 0323AR | 25 m | ||
65 | 539 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m | ||
66 | 584 | Jakobsen Frederik Bæk | 2002 | HOBRO | 0293AJ | 25 m |
Årg. 2004-2017 |
1 | 32 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:10.81 | |
2 | 184 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 1:13.85 | |
3 | 182 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 1:15.30 | |
4 | 90 | Iversen Mads | 2004 | TRITON V | 0491AG | 25 m | 1:16.56 | |
5 | 595 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 1:16.85 | |
6 | 289 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:18.65 | |
7 | 468 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:19.24 | |
8 | 392 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:19.25 | |
9 | 240 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:20.61 | |
10 | 34 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:21.40 | ||
11 | 63 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:21.41 | |
12 | 36 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 1:21.46 | |
13 | 93 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | TRITON V | 0499AC | 25 m | 1:21.70 | |
14 | 245 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 1:22.15 | |
15 | 574 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 25 m | 1:22.52 | |
16 | 177 | Kristensen Ciano | 2004 | AAS | 0445AJ | 25 m | 1:22.81 | |
17 | 509 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:22.83 | |
18 | 519 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:22.92 | |
19 | 68 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:22.97 | |
20 | 437 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:23.72 | |
21 | 438 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 1:23.81 | |
22 | 252 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:23.86 | |
23 | 593 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 1:24.06 | |
24 | 528 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 1:24.78 | |
25 | 394 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:25.16 | |
26 | 431 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:25.24 | |
27 | 262 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:25.32 | |
28 | 497 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 1:25.89 | |
29 | 112 | Kjølby Frederik | 2004 | TRITON V | 0455AJ | 25 m | 1:26.09 | |
30 | 188 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 1:26.27 | |
31 | 424 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 1:28.60 | |
32 | 481 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:29.06 | |
33 | 390 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:29.33 | |
34 | 423 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 1:30.79 | |
35 | 443 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:31.08 | |
36 | 281 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 1:31.25 | |
37 | 59 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 25 m | 1:31.28 | ||
38 | 433 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 1:31.37 | |
39 | 407 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:32.10 | |
40 | 425 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:33.62 | |
41 | 238 | Iversen Malte P | 2004 | AALBORG | 0403AN | 25 m | 1:35.30 | |
42 | 626 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | 1:35.50 | |
43 | 258 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 1:35.79 | |
44 | 348 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 1:35.83 | |
45 | 70 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:35.91 | |
46 | 493 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 1:37.68 | |
47 | 442 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 1:39.19 | |
48 | 413 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:40.19 | |
49 | 210 | Dahl Asbjørn | 2004 | AALBORG | 0435AM | 25 m | 1:40.67 | |
50 | 312 | Zee Lau de | 2006 | AALBORG | 0641AB | 25 m | 1:42.48 | |
51 | 211 | Dahl Christian | 2006 | AALBORG | 0671AD | 25 m | 1:42.51 | |
52 | 611 | Albæk Marcus | 2004 | PINGVINEN | 0465AM | 25 m | 1:42.67 | |
53 | 300 | Sørensen Rasmus | 2005 | AALBORG | 0531AG | 25 m | 1:44.44 | |
54 | 274 | Nørgaard Ryan | 2006 | AALBORG | 0653AC | 25 m | 1:51.39 | |
55 | 52 | Wisholm August Herman | 2004 | SMUT | 0457AP | 25 m | 1:51.79 | |
56 | 64 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 25 m | |||
57 | 255 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | ||
58 | 308 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | ||
59 | 319 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | ||
60 | 511 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 15, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Bayern Auto Group |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 269 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 24.24 | |
2 | 293 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 50 m | 27.43 | |
3 | 219 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 27.45 | |
4 | 541 | Nielsen Anne | 1999 | AARS | 9968BC | 25 m | 27.87 | |
5 | 466 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 27.95 | |
6 | 292 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 27.97 | |
7 | 196 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 50 m | 28.22 | |
8 | 208 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 50 m | 28.23 | |
9 | 253 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 50 m | 28.25 | |
10 | 232 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 50 m | 28.59 | |
11 | 368 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 28.73 | |
12 | 287 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 50 m | 28.80 | |
13 | 350 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 29.14 | |
14 | 260 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 29.17 | |
15 | 370 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 29.76 | |
16 | 324 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 29.84 | |
17 | 256 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 29.86 | |
18 | 266 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 50 m | 29.92 | |
19 | 510 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 29.92 | |
20 | 542 | Ibsen Maja | 2001 | AARS | 0148AY | 25 m | 29.98 | |
21 | 543 | Jensen Victoria Femhøj | 2002 | AARS | 0282AV | 25 m | 30.06 | |
22 | 440 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 30.24 | |
23 | 490 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 30.32 | |
24 | 378 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 30.40 | |
25 | 484 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 30.47 | |
26 | 243 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 30.62 | |
27 | 213 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 30.66 | |
28 | 246 | Johansen Sine | 2000 | AALBORG | 0098AH | 25 m | 30.83 | |
29 | 652 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 50 m | 30.83 | |
30 | 278 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | AALBORG | 0038AI | 50 m | 31.04 | |
31 | 398 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 31.07 | |
32 | 622 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 31.14 | |
33 | 195 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 50 m | 31.16 | |
34 | 512 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 31.22 | |
35 | 4 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 31.31 | |
36 | 476 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 31.44 | |
37 | 406 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 31.59 | |
38 | 650 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 31.63 | |
39 | 586 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 31.69 | |
40 | 322 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 31.90 | |
41 | 338 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 50 m | 31.97 | |
42 | 3 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 32.00 | |
43 | 215 | Fischer Camilla | 1992 | AALBORG | 9242AH | 25 m | 32.08 | |
44 | 374 | Madsen Mette Krogstrup | 2000 | AARS | 0094BA | 25 m | 32.20 | |
45 | 125 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 32.24 | |
46 | 139 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 32.61 | |
47 | 572 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 25 m | 32.67 | |
48 | 568 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 32.84 | |
49 | 377 | Egenæs Katrine | 2000 | DRAGSHOLM | 0086BB | 25 m | 33.13 | |
50 | 623 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 33.31 | |
51 | 65 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 33.70 | |
52 | 570 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m | 34.04 | |
53 | 485 | Kanstrup Lykke | 2002 | NORD | 0244AT | 50 m | 34.40 | |
54 | 571 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 35.30 | |
55 | 579 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 35.46 | |
56 | 616 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 35.72 | |
57 | 380 | Brimstrond Mirantee | 2000 | STIDSHOLT | 25 m | 36.00 | ||
58 | 651 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 36.32 | |
59 | 592 | Sørensen Celina | 2002 | HOBRO | 0238BD | 25 m | 37.04 | |
60 | 379 | Johansen Caroline T.b. | 1999 | HINNERUP | 9978BD | 25 m | 37.23 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 79 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 28.15 | |
2 | 464 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 29.59 | |
3 | 414 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 29.63 | |
4 | 429 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 29.80 | |
5 | 10 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 30.05 | |
6 | 40 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 30.23 | |
7 | 13 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 30.39 | |
8 | 96 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 25 m | 30.39 | |
9 | 402 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 30.46 | |
10 | 11 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 30.59 | |
11 | 354 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 30.63 | |
12 | 409 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 30.65 | |
13 | 39 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 30.69 | |
14 | 257 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 30.79 | |
15 | 323 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 30.85 | |
16 | 521 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 30.93 | |
17 | 526 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 31.01 | |
18 | 162 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 31.03 | |
19 | 185 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 31.16 | |
20 | 69 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 31.34 | |
21 | 97 | Turner Holly Lønne | 2003 | TRITON V | 0376AW | 50 m | 31.36 | |
22 | 176 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 31.40 | |
23 | 633 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 31.54 | |
24 | 2 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 31.59 | |
25 | 18 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 31.59 | |
26 | 537 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 31.61 | |
27 | 451 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 31.82 | |
28 | 106 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | TRITON V | 0314AM | 25 m | 32.18 | |
29 | 630 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 32.19 | |
30 | 147 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 32.47 | |
31 | 321 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 25 m | 32.49 | |
32 | 637 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 32.49 | |
33 | 337 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 32.54 | |
34 | 566 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 32.57 | |
35 | 117 | Selbo Pipaluk | 2003 | TRITON V | 0336AZ | 25 m | 32.60 | |
36 | 456 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 32.64 | |
37 | 562 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 32.65 | |
38 | 569 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 32.77 | |
39 | 634 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 32.79 | |
40 | 482 | Hassing Astrid | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 32.81 | |
41 | 109 | Kjær Kathrine Erbo | 2004 | TRITON V | 0496AO | 50 m | 33.40 | |
42 | 159 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 33.66 | |
43 | 638 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 33.70 | |
44 | 299 | Sørensen Maja M S | 2004 | AALBORG | 0448AR | 25 m | 33.79 | |
45 | 477 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 25 m | 34.01 | |
46 | 123 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 34.07 | |
47 | 61 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 34.24 | |
48 | 73 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 34.45 | |
49 | 71 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 35.06 | |
50 | 145 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 35.14 | |
51 | 513 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 35.29 | |
52 | 25 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 35.30 | |
53 | 297 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 35.30 | |
54 | 136 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 35.53 | |
55 | 214 | Djørup Laura Ildal | 2004 | AALBORG | 0422AP | 25 m | 35.73 | |
56 | 436 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 35.88 | |
57 | 589 | Nielsen Mie Holst | 2004 | HOBRO | 0482AU | 25 m | 36.12 | |
58 | 492 | Lind Frida | 2004 | NORD | 0416AH | 25 m | 36.62 | |
59 | 28 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 36.76 | |
60 | 591 | Schønwandt Iben | 2003 | HOBRO | 0398BC | 25 m | 36.82 | |
61 | 360 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 25 m | 36.99 | |
62 | 544 | Sørensen Emma Rask | 2003 | AARS | 0388AP | 25 m | 37.10 | |
63 | 527 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 37.29 | |
64 | 149 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 37.45 | |
65 | 536 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ODDER | 0418AV | 25 m | 37.77 | |
66 | 529 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 38.08 | |
67 | 580 | Bendixen Kirstine Buus | 2003 | HOBRO | 0382AY | 25 m | 38.14 | |
68 | 496 | Sørensen Anne K. B. | 2004 | NORD | 0484AX | 25 m | 38.61 | |
69 | 480 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 38.83 | |
70 | 27 | Mortensen Sille | 2004 | VIBORG | 0484AL | 25 m | 38.93 | |
71 | 618 | Mygdam Line | 2003 | BSK08 | 0382AX | 25 m | 39.72 | |
72 | 588 | Larsen Lucca Tinggaard | 2004 | HOBRO | 0468AX | 25 m | 39.82 | |
73 | 5 | Hansen Nanna Ballisager | 2003 | BRÆDSTRUP | 0348AO | 25 m | 40.93 | |
74 | 387 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 41.20 | |
75 | 140 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 41.67 | |
76 | 530 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | 42.40 | |
77 | 514 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 44.07 | |
78 | 619 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | 47.95 | |
79 | 110 | Jæger Marie | 2003 | TRITON V | 0336AX | 25 m | ||
80 | 280 | Pedersen Anna Christine | 2003 | AALBORG | 25 m |
Årg. 2005-2017 |
1 | 48 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 31.09 | |
2 | 14 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 31.79 | |
3 | 565 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 33.32 | |
4 | 457 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 33.36 | |
5 | 58 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 34.36 | |
6 | 216 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 34.55 | |
7 | 426 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 34.95 | |
8 | 198 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 35.00 | |
9 | 75 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 35.57 | |
10 | 111 | Svensen Silke Bruun | 2005 | TRITON V | 0568AJ | 50 m | 35.82 | |
11 | 578 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 36.38 | |
12 | 217 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 36.43 | |
13 | 620 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 36.74 | |
14 | 118 | Steen Emma Phaff | 2005 | TRITON V | 0508AE | 25 m | 37.83 | |
15 | 41 | Lauritsen Sofie Kielgast | 2005 | SMUT | 0574AQ | 25 m | 37.84 | |
16 | 43 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 38.18 | |
17 | 647 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 50 m | 38.30 | |
18 | 114 | Rainer Laura Frost | 2005 | TRITON V | 0542AK | 25 m | 38.35 | |
19 | 221 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 38.65 | |
20 | 552 | Ibsen Line | 2005 | AARS | 0518AK | 25 m | 39.08 | |
21 | 42 | Laustsen Anne | 2005 | SMUT | 0506AQ | 25 m | 40.16 | |
22 | 234 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 40.69 | |
23 | 648 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 42.23 | |
24 | 649 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 42.51 | |
25 | 582 | Gilling-Iskov Sara | 2006 | HOBRO | 0652AL | 25 m | 45.72 | |
26 | 250 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 16, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Bayern Auto Group |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2001 |
1 | 331 | Fallesen Magnus | 1998 | AGF | 9869AB | 25 m | 23.27 | |
2 | 197 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 50 m | 23.47 | |
3 | 506 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 23.52 | |
4 | 642 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 23.84 | |
5 | 355 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 25.17 | |
6 | 325 | Dalby Ralf | 1995 | AGF | 9547AB | 50 m | 25.43 | |
7 | 346 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 25.83 | |
8 | 249 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 26.10 | |
9 | 135 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 26.15 | |
10 | 273 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 26.15 | |
11 | 286 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 50 m | 26.17 | |
12 | 314 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 26.34 | |
13 | 641 | Jensen Christian Juul | 2000 | S 68 | 0067AQ | 50 m | 26.51 | |
14 | 271 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 26.53 | |
15 | 518 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 26.53 | |
16 | 534 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 26.59 | |
17 | 486 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 26.62 | |
18 | 515 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 26.62 | |
19 | 317 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 50 m | 26.65 | |
20 | 372 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 26.65 | |
21 | 303 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 26.74 | |
22 | 462 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 26.74 | |
23 | 295 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 26.93 | |
24 | 373 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | 27.26 | |
25 | 336 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 50 m | 27.33 | |
26 | 6 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 25 m | 27.48 | |
27 | 231 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 50 m | 27.52 | |
28 | 576 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 25 m | 27.52 | |
29 | 371 | Kjær Kasper | 2000 | H.G.F. | 0055AS | 25 m | 27.94 | |
30 | 590 | Pedersen Rasmus | 2000 | HOBRO | 0065AI | 25 m | 27.94 | |
31 | 133 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 50 m | 27.97 | |
32 | 259 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 27.99 | |
33 | 644 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 28.14 | |
34 | 342 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 28.29 | |
35 | 557 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | AARS | 9939AR | 25 m | 28.32 | |
36 | 598 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | PINGVINEN | 0059AO | 25 m | 28.50 | |
37 | 351 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 28.67 | |
38 | 134 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 28.81 | |
39 | 621 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 28.99 | |
40 | 282 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 29.01 | |
41 | 334 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 50 m | 29.55 | |
42 | 645 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 29.56 | |
43 | 150 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 29.96 | |
44 | 132 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 30.40 | |
45 | 643 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 25 m | 30.63 | |
46 | 137 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 35.14 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 395 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 26.06 | |
2 | 347 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 27.01 | |
3 | 218 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 27.22 | |
4 | 181 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 27.39 | |
5 | 495 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | 27.81 | |
6 | 84 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 28.18 | |
7 | 87 | Kronborg Andreas | 2002 | TRITON V | 0229AS | 25 m | 28.27 | |
8 | 561 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 28.28 | |
9 | 272 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 28.39 | |
10 | 49 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 28.49 | |
11 | 488 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 50 m | 28.61 | |
12 | 432 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 28.62 | |
13 | 548 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 28.70 | |
14 | 417 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 28.83 | |
15 | 369 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 29.03 | |
16 | 193 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | AAS | 0235AD | 25 m | 29.39 | |
17 | 204 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 50 m | 29.70 | |
18 | 410 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 29.72 | |
19 | 209 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 29.73 | |
20 | 100 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 25 m | 29.82 | |
21 | 316 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 30.09 | |
22 | 559 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 30.17 | |
23 | 367 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 30.27 | |
24 | 190 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 30.31 | |
25 | 35 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 30.80 | |
26 | 505 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 30.88 | |
27 | 158 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 30.89 | |
28 | 119 | Jensen Magnus T. M. | 2002 | TRITON V | 0223AP | 25 m | 31.14 | |
29 | 72 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 31.22 | |
30 | 547 | Kjær Matias | 2002 | AARS | 0203AP | 25 m | 31.31 | |
31 | 628 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 50 m | 31.40 | |
32 | 102 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 50 m | 31.42 | |
33 | 91 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 25 m | 32.32 | |
34 | 470 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 32.41 | |
35 | 560 | Bernberg Bjarke | 2002 | ST-NEPTUN | 0235AR | 25 m | 32.86 | |
36 | 74 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 33.07 | |
37 | 116 | Schaarup Sune | 2003 | TRITON V | 0359AG | 50 m | 33.42 | |
38 | 415 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 33.69 | |
39 | 129 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 33.81 | |
40 | 516 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 34.08 | |
41 | 539 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m | 34.25 | |
42 | 546 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | AARS | 0309AN | 25 m | 34.35 | |
43 | 7 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 34.44 | |
44 | 115 | Sandal Simon | 2003 | TRITON V | 0325AQ | 25 m | 34.53 | |
45 | 418 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 50 m | 34.87 | |
46 | 487 | Kleist Markus Vang | 2003 | NORD | 0313AM | 25 m | 34.99 | |
47 | 46 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 35.44 | |
48 | 247 | Justesen Frederik P | 2003 | AALBORG | 0383AL | 25 m | 35.54 | |
49 | 251 | Kjær Mathias | 2003 | AALBORG | 0349AI | 25 m | 35.58 | |
50 | 483 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 36.26 | |
51 | 8 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 25 m | 36.29 | |
52 | 584 | Jakobsen Frederik Bæk | 2002 | HOBRO | 0293AJ | 25 m | 36.79 | |
53 | 549 | Andreasen Mikkel H. | 2003 | AARS | 25 m | 37.03 | ||
54 | 455 | Stri William Scherling de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 37.70 | |
55 | 532 | Riis Anders Kammer | 2003 | ODDER | 0323AR | 25 m | 40.73 | |
56 | 85 | Leth Anton | 2002 | TRITON V | 0281AP | 25 m |
Årg. 2004-2017 |
1 | 32 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 28.22 | |
2 | 509 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 30.42 | |
3 | 160 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 30.56 | |
4 | 392 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 30.56 | |
5 | 177 | Kristensen Ciano | 2004 | AAS | 0445AJ | 25 m | 30.76 | |
6 | 468 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 31.04 | |
7 | 528 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 31.28 | |
8 | 438 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 31.61 | |
9 | 341 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 31.89 | |
10 | 437 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 32.48 | |
11 | 431 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 32.50 | |
12 | 425 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 33.30 | |
13 | 179 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 33.48 | |
14 | 68 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 33.78 | |
15 | 252 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 33.82 | |
16 | 413 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 33.85 | |
17 | 433 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 50 m | 34.26 | |
18 | 390 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 34.45 | |
19 | 497 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 34.46 | |
20 | 441 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 34.48 | |
21 | 37 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 34.61 | |
22 | 236 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 34.61 | |
23 | 255 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 34.66 | |
24 | 112 | Kjølby Frederik | 2004 | TRITON V | 0455AJ | 25 m | 35.23 | |
25 | 59 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 25 m | 35.68 | ||
26 | 70 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 36.39 | |
27 | 507 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 36.39 | |
28 | 493 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 36.40 | |
29 | 611 | Albæk Marcus | 2004 | PINGVINEN | 0465AM | 25 m | 37.06 | |
30 | 626 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | 37.39 | |
31 | 267 | Mortensen Anders Chræmmer | 2005 | AALBORG | 0549AK | 25 m | 38.75 | |
32 | 442 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 38.78 | |
33 | 511 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 39.64 | |
34 | 555 | Oosterhof Elmer | 2005 | AARS | 0521AI | 25 m | 40.42 | |
35 | 194 | Aggerholm Simon Lunde | 2006 | AALBORG | 0621AD | 25 m | 41.23 | |
36 | 52 | Wisholm August Herman | 2004 | SMUT | 0457AP | 25 m | 42.00 | |
37 | 233 | Holm Silas Kjær | 2006 | AALBORG | 0683AI | 25 m | 42.12 | |
38 | 51 | Thomsen Jakob | 2006 | SMUT | 0693AD | 25 m | 43.58 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: IL Restorante Fellini |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 403 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:40.13 | |
2 | 200 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 2:46.80 | |
3 | 335 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 2:50.28 | |
4 | 154 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 2:50.95 | |
5 | 467 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 2:51.65 | |
6 | 538 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 2:52.03 | |
7 | 178 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 2:53.40 | |
8 | 315 | Baack Mette | 2000 | AGF | 0028AU | 25 m | 2:54.27 | |
9 | 469 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 2:59.46 | |
10 | 47 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 2:59.85 | |
11 | 494 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 3:04.08 | |
12 | 207 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 3:16.27 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 168 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 2:43.26 | |
2 | 78 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 2:51.15 | |
3 | 151 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 2:56.30 | |
4 | 183 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 50 m | 2:57.09 | |
5 | 471 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 2:57.51 | |
6 | 304 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 2:58.78 | |
7 | 363 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 2:59.27 | |
8 | 318 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 3:02.88 | |
9 | 239 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 3:03.63 | |
10 | 81 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 25 m | 3:04.15 | |
11 | 105 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 25 m | 3:05.72 | |
12 | 172 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 3:07.00 | |
13 | 164 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 3:09.06 | |
14 | 564 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 3:11.19 | |
15 | 171 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 3:12.93 | |
16 | 337 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 3:13.21 | |
17 | 40 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 3:15.19 | |
18 | 608 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 3:17.28 | |
19 | 435 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 3:29.56 |
Årg. 2005-2017 |
1 | 631 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 3:11.96 | |
2 | 452 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 3:24.52 | |
3 | 389 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 3:26.37 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 18, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Olesens Busser |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2001 |
1 | 265 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:16.69 | |
2 | 277 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 50 m | 2:28.11 | |
3 | 6 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 25 m | 2:40.33 | |
4 | 577 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 2:43.10 | |
5 | 388 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:44.07 | |
6 | 557 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | AARS | 9939AR | 25 m | 2:50.53 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 461 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:41.06 | |
2 | 156 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 2:43.80 | |
3 | 85 | Leth Anton | 2002 | TRITON V | 0281AP | 50 m | 2:46.40 | |
4 | 339 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 2:48.77 | |
5 | 365 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 2:50.29 | |
6 | 427 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 2:52.80 | |
7 | 92 | Christensen Jacob | 2002 | TRITON V | 0265AG | 50 m | 2:53.27 | |
8 | 417 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 50 m | 2:53.35 | |
9 | 489 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 2:54.23 | |
10 | 91 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 25 m | 2:58.15 | |
11 | 559 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 2:58.32 | |
12 | 67 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 2:58.71 | |
13 | 459 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 3:07.11 | |
14 | 547 | Kjær Matias | 2002 | AARS | 0203AP | 25 m | 3:11.62 |
Årg. 2004-2017 |
1 | 184 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 2:55.28 | |
2 | 90 | Iversen Mads | 2004 | TRITON V | 0491AG | 25 m | 3:01.46 | |
3 | 63 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 3:11.46 | |
4 | 519 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 3:11.48 | |
5 | 93 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | TRITON V | 0499AC | 25 m | 3:15.52 | |
6 | 481 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 3:24.11 | |
7 | 497 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 3:25.28 | |
8 | 407 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 3:29.70 | |
9 | 425 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 3:34.26 | |
10 | 64 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 25 m | 3:45.04 | ||
11 | 442 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 4:08.39 | |
12 | 424 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 50 m | 4:09.43 | |
13 | 574 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Løkken Idrætscenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 405 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:04.92 | |
2 | 288 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 1:07.08 | |
3 | 657 | Nielsen Lenette | 1997 | AALBORG | 25 m | 1:07.75 | ||
4 | 157 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:08.09 | |
5 | 279 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:08.81 | |
6 | 196 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 1:09.31 | |
7 | 206 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:09.77 | |
8 | 256 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:09.89 | |
9 | 401 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:10.01 | |
10 | 264 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 1:10.15 | |
11 | 366 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:11.07 | |
12 | 603 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 1:12.12 | |
13 | 213 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 1:12.14 | |
14 | 399 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:12.25 | |
15 | 400 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:12.25 | |
16 | 148 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:12.38 | |
17 | 45 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:12.49 | |
18 | 306 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 1:12.74 | |
19 | 350 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 1:12.76 | |
20 | 290 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:12.96 | |
21 | 322 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 1:12.97 | |
22 | 622 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 1:12.97 | |
23 | 586 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 1:13.09 | |
24 | 122 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 1:14.20 | |
25 | 463 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:15.01 | |
26 | 397 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:16.32 | |
27 | 124 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 1:16.83 | |
28 | 490 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 1:16.86 | |
29 | 604 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 1:17.10 | |
30 | 246 | Johansen Sine | 2000 | AALBORG | 0098AH | 25 m | 1:17.38 | |
31 | 512 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:17.64 | |
32 | 484 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:18.21 | |
33 | 476 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:18.73 | |
34 | 3 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 1:19.39 | |
35 | 650 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 1:20.72 | |
36 | 572 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 25 m | 1:22.50 | |
37 | 175 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 1:23.03 | |
38 | 623 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 1:24.02 | |
39 | 380 | Brimstrond Mirantee | 2000 | STIDSHOLT | 25 m | 1:25.00 | ||
40 | 605 | Sørensen Katrine Munch | 2001 | PINGVINEN | 0164BD | 25 m | 1:25.48 | |
41 | 65 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 1:25.76 | |
42 | 571 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 1:28.18 | |
43 | 398 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:30.00 | |
44 | 568 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 1:32.58 | |
45 | 616 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 1:36.26 | |
46 | 485 | Kanstrup Lykke | 2002 | NORD | 0244AT | 25 m | 1:40.93 | |
47 | 192 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:42.52 | |
48 | 379 | Johansen Caroline T.b. | 1999 | HINNERUP | 9978BD | 25 m | 1:45.80 | |
49 | 533 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m | 1:46.65 | |
50 | 592 | Sørensen Celina | 2002 | HOBRO | 0238BD | 25 m | 1:48.84 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 429 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:07.80 | |
2 | 11 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 1:08.81 | |
3 | 275 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:08.86 | |
4 | 450 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:09.41 | |
5 | 430 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:10.75 | |
6 | 428 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:12.18 | |
7 | 323 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 1:12.30 | |
8 | 658 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 25 m | 1:13.18 | ||
9 | 79 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 1:13.41 | |
10 | 39 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:13.42 | |
11 | 173 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 50 m | 1:13.77 | |
12 | 191 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 1:13.86 | |
13 | 320 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 1:14.53 | |
14 | 2 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 1:14.74 | |
15 | 521 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:15.43 | |
16 | 632 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:15.97 | |
17 | 526 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:16.38 | |
18 | 284 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:16.63 | |
19 | 630 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:16.95 | |
20 | 241 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 1:17.17 | |
21 | 607 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | 1:17.19 | |
22 | 402 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:17.35 | |
23 | 104 | Hvarre Mia | 2004 | TRITON V | 0498AH | 25 m | 1:18.16 | |
24 | 189 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 1:18.41 | |
25 | 162 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 1:18.70 | |
26 | 164 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:18.85 | |
27 | 361 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 1:19.22 | |
28 | 608 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 1:19.56 | |
29 | 81 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 25 m | 1:19.74 | |
30 | 610 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:19.75 | |
31 | 97 | Turner Holly Lønne | 2003 | TRITON V | 0376AW | 25 m | 1:20.11 | |
32 | 562 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 1:20.17 | |
33 | 321 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 25 m | 1:20.44 | |
34 | 451 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:20.52 | |
35 | 482 | Hassing Astrid | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:21.71 | |
36 | 22 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 1:22.12 | |
37 | 24 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:22.22 | |
38 | 161 | Aagaard Sia | 2004 | AAS | 0434AB | 25 m | 1:22.31 | |
39 | 147 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 1:22.79 | |
40 | 639 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:23.03 | |
41 | 136 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 1:23.15 | |
42 | 354 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 1:24.46 | |
43 | 110 | Jæger Marie | 2003 | TRITON V | 0336AX | 25 m | 1:24.97 | |
44 | 569 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 1:25.03 | |
45 | 105 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 25 m | 1:25.19 | |
46 | 61 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:25.85 | |
47 | 360 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 25 m | 1:26.00 | |
48 | 537 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:26.04 | |
49 | 106 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | TRITON V | 0314AM | 25 m | 1:26.30 | |
50 | 638 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:26.76 | |
51 | 492 | Lind Frida | 2004 | NORD | 0416AH | 25 m | 1:27.29 | |
52 | 636 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:29.34 | |
53 | 580 | Bendixen Kirstine Buus | 2003 | HOBRO | 0382AY | 25 m | 1:29.89 | |
54 | 589 | Nielsen Mie Holst | 2004 | HOBRO | 0482AU | 25 m | 1:29.95 | |
55 | 436 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 1:30.06 | |
56 | 170 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 50 m | 1:30.91 | |
57 | 27 | Mortensen Sille | 2004 | VIBORG | 0484AL | 25 m | 1:31.27 | |
58 | 544 | Sørensen Emma Rask | 2003 | AARS | 0388AP | 25 m | 1:31.44 | |
59 | 480 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 1:31.76 | |
60 | 153 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:31.95 | |
61 | 235 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 1:32.18 | |
62 | 71 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:32.51 | |
63 | 587 | Kjeldskov Signe | 2003 | HOBRO | 0334BD | 25 m | 1:35.92 | |
64 | 109 | Kjær Kathrine Erbo | 2004 | TRITON V | 0496AO | 25 m | 1:36.50 | |
65 | 618 | Mygdam Line | 2003 | BSK08 | 0382AX | 25 m | 1:36.58 | |
66 | 527 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 1:37.95 | |
67 | 536 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ODDER | 0418AV | 25 m | 1:39.63 | |
68 | 566 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 1:40.20 | |
69 | 588 | Larsen Lucca Tinggaard | 2004 | HOBRO | 0468AX | 25 m | 1:40.50 | |
70 | 23 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 50 m | 1:41.96 | |
71 | 529 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 1:42.37 | |
72 | 29 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 1:44.64 | |
73 | 530 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | 1:49.69 | |
74 | 619 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | 1:58.64 | |
75 | 98 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | ||
76 | 280 | Pedersen Anna Christine | 2003 | AALBORG | 25 m | |||
77 | 591 | Schønwandt Iben | 2003 | HOBRO | 0398BC | 25 m |
Årg. 2005-2017 |
1 | 48 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 1:17.83 | |
2 | 14 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:18.36 | |
3 | 301 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:18.64 | |
4 | 362 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:22.35 | |
5 | 20 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:24.72 | |
6 | 108 | Moberg Emilie | 2005 | TRITON V | 0534AI | 25 m | 1:26.19 | |
7 | 242 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:26.37 | |
8 | 416 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:29.40 | |
9 | 439 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:29.49 | |
10 | 578 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 1:29.89 | |
11 | 43 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 1:32.29 | |
12 | 237 | Iversen Karoline | 2005 | AALBORG | 0528AM | 25 m | 1:32.60 | |
13 | 58 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:35.11 | |
14 | 523 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:35.74 | |
15 | 426 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 1:38.63 | |
16 | 221 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 1:40.03 | |
17 | 386 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:41.20 | |
18 | 552 | Ibsen Line | 2005 | AARS | 0518AK | 25 m | 1:45.36 | |
19 | 333 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 1:51.72 | |
20 | 340 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 25 m | 1:52.96 | ||
21 | 508 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:55.99 | |
22 | 582 | Gilling-Iskov Sara | 2006 | HOBRO | 0652AL | 25 m | 1:57.40 | |
23 | 111 | Svensen Silke Bruun | 2005 | TRITON V | 0568AJ | 25 m | ||
24 | 234 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 20, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Holstebro Rejser |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2001 |
1 | 355 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 58.28 | |
2 | 263 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 59.66 | |
3 | 325 | Dalby Ralf | 1995 | AGF | 9547AB | 25 m | 1:00.37 | |
4 | 331 | Fallesen Magnus | 1998 | AGF | 9869AB | 50 m | 1:02.31 | |
5 | 231 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 1:02.61 | |
6 | 291 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:02.61 | |
7 | 506 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 1:02.72 | |
8 | 248 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 1:05.49 | |
9 | 314 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 1:09.93 | |
10 | 167 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 1:10.40 | |
11 | 134 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:10.80 | |
12 | 202 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 1:11.50 | |
13 | 576 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 25 m | 1:11.87 | |
14 | 486 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 50 m | 1:12.19 | |
15 | 598 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | PINGVINEN | 0059AO | 25 m | 1:12.58 | |
16 | 334 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 25 m | 1:12.91 | |
17 | 375 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 1:13.23 | |
18 | 282 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 1:13.61 | |
19 | 621 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 1:15.07 | |
20 | 150 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 1:15.20 | |
21 | 132 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 1:16.66 | |
22 | 342 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | ||
23 | 376 | Madsen Mathias | 1999 | HSK | 9937AU | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 395 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:02.73 | |
2 | 62 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 1:03.08 | |
3 | 347 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 1:04.60 | |
4 | 434 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 1:05.92 | |
5 | 561 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 1:06.83 | |
6 | 181 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 1:07.41 | |
7 | 169 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 1:07.42 | |
8 | 524 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:07.94 | |
9 | 349 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 1:08.40 | |
10 | 625 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:08.64 | |
11 | 57 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:09.87 | |
12 | 193 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | AAS | 0235AD | 25 m | 1:10.12 | |
13 | 316 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:10.29 | |
14 | 86 | Elkjær Malthe | 2003 | TRITON V | 0367AF | 25 m | 1:10.65 | |
15 | 495 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | 1:10.71 | |
16 | 517 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:11.52 | |
17 | 356 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 1:11.69 | |
18 | 404 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:11.90 | |
19 | 352 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 1:12.01 | |
20 | 369 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 1:12.01 | |
21 | 432 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:12.90 | |
22 | 67 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:13.14 | |
23 | 88 | Brinch Casper | 2002 | TRITON V | 0209AI | 50 m | 1:13.81 | |
24 | 309 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:14.62 | |
25 | 31 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 1:14.66 | |
26 | 594 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | 1:15.09 | |
27 | 100 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 25 m | 1:15.67 | |
28 | 72 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 1:16.42 | |
29 | 119 | Jensen Magnus T. M. | 2002 | TRITON V | 0223AP | 25 m | 1:16.62 | |
30 | 313 | Ancker August | 2003 | AGF | 0399AD | 25 m | 1:17.62 | |
31 | 33 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 1:17.67 | |
32 | 116 | Schaarup Sune | 2003 | TRITON V | 0359AG | 25 m | 1:18.08 | |
33 | 102 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 50 m | 1:18.78 | |
34 | 101 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 50 m | 1:19.27 | |
35 | 505 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:20.29 | |
36 | 601 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | PINGVINEN | 0247AM | 50 m | 1:20.32 | |
37 | 92 | Christensen Jacob | 2002 | TRITON V | 0265AG | 25 m | 1:20.73 | |
38 | 128 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:22.17 | |
39 | 127 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:22.53 | |
40 | 412 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:23.06 | |
41 | 163 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 1:23.18 | |
42 | 174 | Jeppesen Jacob Emil | 2003 | AAS | 0353AH | 25 m | 1:23.63 | |
43 | 599 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | PINGVINEN | 0229AQ | 25 m | 1:23.73 | |
44 | 408 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:24.46 | |
45 | 596 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 1:24.81 | |
46 | 35 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 1:25.31 | |
47 | 448 | Poulsen Albert Vigsø | 2003 | GLADSAXE | 0347AB | 25 m | 1:25.65 | |
48 | 155 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 1:27.70 | |
49 | 74 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 1:27.80 | |
50 | 516 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:28.16 | |
51 | 560 | Bernberg Bjarke | 2002 | ST-NEPTUN | 0235AR | 25 m | 1:29.09 | |
52 | 418 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 1:29.27 | |
53 | 247 | Justesen Frederik P | 2003 | AALBORG | 0383AL | 25 m | 1:30.36 | |
54 | 546 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | AARS | 0309AN | 25 m | 1:31.58 | |
55 | 584 | Jakobsen Frederik Bæk | 2002 | HOBRO | 0293AJ | 25 m | 1:34.14 | |
56 | 531 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 25 m | 1:34.36 | |
57 | 455 | Stri William Scherling de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 1:34.70 | |
58 | 539 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m | 1:34.88 | |
59 | 113 | Olesen Anders | 2003 | TRITON V | 0333AN | 25 m | 1:36.66 | |
60 | 251 | Kjær Mathias | 2003 | AALBORG | 0349AI | 25 m | 1:40.98 | |
61 | 7 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 1:42.61 | |
62 | 130 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:43.58 | |
63 | 365 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | ||
64 | 498 | Torres Kevin Alejandro | 2002 | NORD | 0291AS | 25 m |
Årg. 2004-2017 |
1 | 182 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 1:14.95 | |
2 | 240 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:16.45 | |
3 | 392 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:16.92 | |
4 | 593 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 1:18.15 | |
5 | 244 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 1:18.29 | |
6 | 179 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 1:18.39 | |
7 | 595 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 1:18.53 | |
8 | 245 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 1:18.99 | |
9 | 188 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 1:21.65 | |
10 | 36 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 1:23.32 | |
11 | 160 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:25.49 | |
12 | 394 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:26.04 | |
13 | 341 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 1:26.72 | |
14 | 63 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 50 m | 1:27.69 | |
15 | 611 | Albæk Marcus | 2004 | PINGVINEN | 0465AM | 25 m | 1:28.39 | |
16 | 433 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 1:28.45 | |
17 | 308 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 1:29.05 | |
18 | 423 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 1:29.23 | |
19 | 441 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:29.46 | |
20 | 424 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 1:29.66 | |
21 | 68 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 50 m | 1:29.87 | |
22 | 281 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 1:29.96 | |
23 | 626 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | 1:31.23 | |
24 | 236 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 1:31.51 | |
25 | 443 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:31.58 | |
26 | 348 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 1:31.96 | |
27 | 238 | Iversen Malte P | 2004 | AALBORG | 0403AN | 25 m | 1:35.55 | |
28 | 210 | Dahl Asbjørn | 2004 | AALBORG | 0435AM | 25 m | 1:36.30 | |
29 | 312 | Zee Lau de | 2006 | AALBORG | 0641AB | 25 m | 1:37.54 | |
30 | 37 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 1:37.83 | |
31 | 507 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 1:37.83 | |
32 | 493 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 1:40.83 | |
33 | 413 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:41.08 | |
34 | 274 | Nørgaard Ryan | 2006 | AALBORG | 0653AC | 25 m | 1:43.55 | |
35 | 267 | Mortensen Anders Chræmmer | 2005 | AALBORG | 0549AK | 25 m | 1:44.71 | |
36 | 555 | Oosterhof Elmer | 2005 | AARS | 0521AI | 25 m | 1:45.67 | |
37 | 233 | Holm Silas Kjær | 2006 | AALBORG | 0683AI | 25 m | 1:45.88 | |
38 | 211 | Dahl Christian | 2006 | AALBORG | 0671AD | 25 m | 1:45.99 | |
39 | 51 | Thomsen Jakob | 2006 | SMUT | 0693AD | 25 m | 1:46.78 | |
40 | 258 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 1:47.71 | |
41 | 194 | Aggerholm Simon Lunde | 2006 | AALBORG | 0621AD | 25 m | 1:52.29 | |
42 | 300 | Sørensen Rasmus | 2005 | AALBORG | 0531AG | 25 m | 1:53.11 | |
43 | 319 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 21, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Holstebro Rejser |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 385 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:28.62 | |
2 | 368 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 2:31.85 | |
3 | 47 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 2:38.35 | |
4 | 440 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 2:48.43 | |
5 | 490 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 2:51.43 | |
6 | 494 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 2:54.09 | |
7 | 4 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 3:02.92 | |
8 | 152 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 3:03.72 | |
9 | 542 | Ibsen Maja | 2001 | AARS | 0148AY | 25 m | 3:12.59 | |
10 | 570 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m | 3:39.80 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 393 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:44.30 | |
2 | 82 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 25 m | 2:44.91 | |
3 | 12 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 2:45.73 | |
4 | 525 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 2:59.60 | |
5 | 13 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 3:00.26 | |
6 | 472 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 3:01.15 | |
7 | 409 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 3:02.02 | |
8 | 609 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 3:03.12 | |
9 | 520 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 3:08.50 | |
10 | 17 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 3:12.68 | |
11 | 117 | Selbo Pipaluk | 2003 | TRITON V | 0336AZ | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 22, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Holstebro Rejser |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2001 |
1 | 205 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 1:51.62 | |
2 | 201 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 1:58.45 | |
3 | 353 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 25 m | 2:14.22 | |
4 | 273 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 2:15.92 | |
5 | 146 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 2:21.40 | |
6 | 346 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 2:25.31 | |
7 | 332 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:26.44 | |
8 | 271 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 50 m | 2:31.65 | |
9 | 270 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 2:40.25 | |
10 | 644 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 2:42.97 | |
11 | 645 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 2:46.26 | |
12 | 310 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 2:46.81 | |
13 | 203 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 2:51.08 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 627 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 2:30.19 | |
2 | 454 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 2:35.02 | |
3 | 453 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 2:35.67 | |
4 | 489 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 2:42.44 | |
5 | 410 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 2:44.08 | |
6 | 625 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 2:45.00 | |
7 | 460 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:53.08 | |
8 | 517 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:54.91 | |
9 | 535 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 3:00.83 | |
10 | 129 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 3:04.55 | |
11 | 411 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 3:05.92 | |
12 | 470 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 3:07.95 | |
13 | 415 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 3:21.46 | |
14 | 487 | Kleist Markus Vang | 2003 | NORD | 0313AM | 25 m | 3:49.10 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 23, 4X50m Medley Damer |
Sponsor: Hotel Aalborg |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 224 | As Piger 1 Gr. 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:00.00 | ||
2 | 327 | Agf Damer 2 | 0 | AGF | 25 m | 2:00.50 | ||
3 | 225 | As Piger 2 Gr. 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:05.00 | ||
4 | 326 | Agf Damer 1 | 0 | AGF | 25 m | 2:07.00 | ||
5 | 142 | Nyborg Damer | 0 | NYBORG | 25 m | 2:08.00 | ||
6 | 381 | Hønsegården 1 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:09.00 | ||
7 | 228 | As Piger 1 Gr. 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 653 | Esv Dramaqueens | 0 | TRITON V | 25 m | 2:12.20 | ||
9 | 602 | Pingvin Piger 1 | 2000 | PINGVINEN | 25 m | 2:13.00 | ||
10 | 474 | Nord Piger 1 | 0 | NORD | 25 m | 2:14.99 | ||
11 | 229 | As Piger 2 Gr. 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:15.00 | ||
12 | 357 | Agf Piger 1 | 0 | AGF | 25 m | 2:16.98 | ||
13 | 382 | Hønsegården 2 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:18.00 | ||
14 | 502 | Odder Piger | 1998 | ODDER | 25 m | 2:19.21 | ||
15 | 358 | Agf Piger 2 | 0 | AGF | 25 m | 2:20.27 | ||
16 | 121 | Swim Team Aabybro Damer | 2001 | AABYBRO | 25 m | 2:21.00 | ||
17 | 540 | Aars Gril Power | 1999 | AARS | 25 m | 2:23.00 | ||
18 | 144 | Nyborg Piger | 0 | NYBORG | 25 m | 2:25.00 | ||
19 | 359 | Agf Piger 3 | 0 | AGF | 25 m | 2:53.46 | ||
20 | 1 | Bsk Piger | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
21 | 656 | Hs Piger | 0 | HØRSHOLM | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 444 | Gsc Piger 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:03.45 | ||
2 | 9 | Vs Damer 1 | 2003 | VIBORG | 25 m | 2:09.00 | ||
3 | 186 | Aarhus Swim Piger 1 | 2003 | AAS | 25 m | 2:12.00 | ||
4 | 445 | Gsc Piger 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:13.68 | ||
5 | 94 | Esv Gossipgirls | 2003 | TRITON V | 25 m | 2:17.70 | ||
6 | 187 | Aarhus Swim Piger 2 | 2003 | AAS | 25 m | 2:19.00 | ||
7 | 15 | Vs Damer 2 | 2003 | VIBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 606 | Tonser Talenter | 2003 | PINGVINEN | 25 m | 2:21.00 | ||
9 | 503 | Odder Piger 2 | 2003 | ODDER | 25 m | 2:23.21 | ||
10 | 103 | Esv Monster Mermaids | 2003 | TRITON V | 25 m | 2:23.90 | ||
11 | 21 | Vs Damer 3 | 2004 | VIBORG | 25 m | 2:25.00 | ||
12 | 446 | Gsc Piger 3 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:28.91 | ||
13 | 383 | Hønsegården 3 | 2003 | THISTED | 25 m | 2:33.00 | ||
14 | 107 | Esv Starfish | 2003 | TRITON V | 25 m | 2:34.80 | ||
15 | 55 | Isk Delfiner | 2003 | IKAST | 25 m | 2:39.94 | ||
16 | 504 | Odder Piger 3 | 2003 | ODDER | 25 m | 2:40.21 | ||
17 | 38 | Smuts Labre Larver | 2003 | SMUT | 25 m | 2:40.22 | ||
18 | 447 | Gsc Piger 4 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:41.92 | ||
19 | 475 | Nord Piger 2 | 2003 | NORD | 25 m | 2:45.00 | ||
20 | 563 | Neptun Havfruer | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 24, 4X50m Medley Herrer |
Sponsor: Klaverstemmeren Finn Bo |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2001 |
1 | 222 | As Drenge 1 Gr. 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 1:45.00 | ||
2 | 223 | As Drenge 2 Gr. 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 1:50.00 | ||
3 | 343 | Agf Herrer 1 | 0 | AGF | 25 m | 1:50.50 | ||
4 | 344 | Agf Herrer 2 | 0 | AGF | 25 m | 1:53.00 | ||
5 | 226 | As Drenge 1 Gr. 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:00.00 | ||
6 | 499 | Odder Drenge | 1995 | ODDER | 25 m | 2:00.21 | ||
7 | 345 | Agf Herrer 3 | 0 | AGF | 25 m | 2:00.50 | ||
8 | 328 | Agf Drenge 1 | 0 | AGF | 25 m | 2:02.00 | ||
9 | 131 | Swim Team Aabybro Herrer | 2001 | AABYBRO | 25 m | 2:05.00 | ||
10 | 227 | As Drenge 2 Gr. 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:05.00 | ||
11 | 329 | Agf Drenge 2 | 0 | AGF | 25 m | 2:08.66 | ||
12 | 143 | Nyborg Drenge | 0 | NYBORG | 25 m | 2:09.00 | ||
13 | 597 | Pingvin Drenge 1 | 2000 | PINGVINEN | 25 m | 2:10.00 | ||
14 | 330 | Agf Drenge 3 | 0 | AGF | 25 m | 2:37.50 | ||
15 | 655 | Hs Drenge | 0 | HØRSHOLM | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 419 | Gsc Drenge 1 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 1:59.87 | ||
2 | 83 | Esv Duracell Rabbits | 2003 | TRITON V | 25 m | 2:03.60 | ||
3 | 165 | Aarhus Swim Drenge 1 | 2002 | AAS | 25 m | 2:06.00 | ||
4 | 30 | Vs Herre | 2003 | VIBORG | 25 m | 2:07.00 | ||
5 | 99 | Esv Killer Whales | 2003 | TRITON V | 25 m | 2:10.50 | ||
6 | 473 | Nord Drenge | 2002 | NORD | 25 m | 2:14.00 | ||
7 | 500 | Odder Drenge 2 | 2002 | ODDER | 25 m | 2:14.21 | ||
8 | 384 | Wannabemen | 2002 | THISTED | 25 m | 2:15.00 | ||
9 | 166 | Aarhus Swim Drenge 2 | 2002 | AAS | 25 m | 2:16.00 | ||
10 | 420 | Gsc Drenge 2 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:16.72 | ||
11 | 89 | Esv Flying Ducks | 2003 | TRITON V | 25 m | 2:17.50 | ||
12 | 654 | Hammerhajerne | 2003 | PINGVINEN | 25 m | 2:18.00 | ||
13 | 545 | Aars Young Boys | 2002 | AARS | 25 m | 2:24.00 | ||
14 | 501 | Odder Drenge 3 | 2002 | ODDER | 25 m | 2:25.21 | ||
15 | 421 | Gsc Drenge 3 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:28.21 | ||
16 | 126 | Swim Team Aabybro Drenge | 2003 | AABYBRO | 25 m | 2:29.00 | ||
17 | 422 | Gsc Drenge 4 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:36.42 | ||
18 | 54 | Hammer Sharks | 2002 | IKAST | 25 m | |||
19 | 573 | Kong Neptun | 2002 | ST-NEPTUN | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 25, 200m Medley Damer |
Sponsor: NIBE Festival |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 260 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 2:26.99 | |
2 | 279 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 2:27.62 | |
3 | 385 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:28.17 | |
4 | 206 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:29.66 | |
5 | 405 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:30.19 | |
6 | 366 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 2:31.56 | |
7 | 603 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 2:33.99 | |
8 | 306 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 2:34.91 | |
9 | 47 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 2:35.64 | |
10 | 335 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 2:36.46 | |
11 | 401 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:37.92 | |
12 | 368 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 50 m | 2:38.05 | |
13 | 604 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 2:38.54 | |
14 | 215 | Fischer Camilla | 1992 | AALBORG | 9242AH | 25 m | 2:48.08 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 449 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 2:29.92 | |
2 | 450 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 2:32.15 | |
3 | 80 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 2:33.05 | |
4 | 294 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 2:33.07 | |
5 | 11 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 2:33.77 | |
6 | 275 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 2:35.58 | |
7 | 78 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 2:38.47 | |
8 | 168 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 2:38.53 | |
9 | 96 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 25 m | 2:39.34 | |
10 | 82 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 25 m | 2:39.61 | |
11 | 430 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 2:41.53 | |
12 | 13 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 2:41.65 | |
13 | 257 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 2:41.72 | |
14 | 409 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:41.93 | |
15 | 658 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 25 m | 2:44.72 | ||
16 | 284 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 2:45.41 | |
17 | 239 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 2:45.84 | |
18 | 525 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 2:46.22 | |
19 | 40 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 2:46.63 | |
20 | 220 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 2:46.83 | |
21 | 241 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 2:48.38 | |
22 | 302 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 2:49.39 | |
23 | 212 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 2:53.71 | |
24 | 304 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 2:53.95 | |
25 | 123 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 3:02.23 | |
26 | 145 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 3:07.19 | |
27 | 387 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 3:24.01 |
Årg. 2005-2017 |
1 | 362 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 2:54.96 | |
2 | 20 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 2:56.10 | |
3 | 301 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 2:57.37 | |
4 | 416 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 2:57.48 | |
5 | 276 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 3:01.19 | |
6 | 242 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 3:03.39 | |
7 | 198 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 3:06.91 | |
8 | 389 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 3:09.82 | |
9 | 386 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 3:11.08 | |
10 | 118 | Steen Emma Phaff | 2005 | TRITON V | 0508AE | 25 m | 3:19.52 | |
11 | 221 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 3:26.76 | |
12 | 237 | Iversen Karoline | 2005 | AALBORG | 0528AM | 25 m | 3:28.07 | |
13 | 75 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 3:29.17 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 26, 200m Medley Herrer |
Sponsor: NIBE Festival |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2001 |
1 | 268 | Mowinckel Johan Markus | 1995 | AALBORG | 9525AS | 25 m | 2:08.08 | |
2 | 353 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 25 m | 2:12.32 | |
3 | 265 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:12.46 | |
4 | 391 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:13.51 | |
5 | 202 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 2:21.53 | |
6 | 332 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:23.13 | |
7 | 558 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 25 m | 2:25.46 | |
8 | 314 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 2:27.84 | |
9 | 134 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 2:30.72 | |
10 | 146 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 2:31.45 | |
11 | 141 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 3:04.84 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 454 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 2:27.47 | |
2 | 434 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 2:28.41 | |
3 | 88 | Brinch Casper | 2002 | TRITON V | 0209AI | 25 m | 2:30.26 | |
4 | 524 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 2:31.99 | |
5 | 460 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:32.31 | |
6 | 169 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 2:32.63 | |
7 | 156 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 2:32.79 | |
8 | 627 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 2:33.10 | |
9 | 356 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 2:33.29 | |
10 | 84 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 50 m | 2:33.34 | |
11 | 86 | Elkjær Malthe | 2003 | TRITON V | 0367AF | 50 m | 2:34.15 | |
12 | 489 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 2:34.19 | |
13 | 100 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 50 m | 2:35.53 | |
14 | 67 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 2:35.75 | |
15 | 272 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 2:38.96 | |
16 | 309 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 2:44.25 | |
17 | 559 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 2:52.35 |
Årg. 2004-2017 |
1 | 184 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 2:42.09 | |
2 | 595 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 2:48.75 | |
3 | 289 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 2:51.24 | |
4 | 36 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 2:55.05 | |
5 | 245 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 2:55.77 | |
6 | 519 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:56.31 | |
7 | 34 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 25 m | 2:57.11 | ||
8 | 179 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 2:58.39 | |
9 | 63 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 50 m | 3:00.82 | |
10 | 252 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 3:02.32 | |
11 | 497 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 3:04.78 | |
12 | 262 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 3:05.91 | |
13 | 593 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 3:06.50 | |
14 | 308 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 3:08.60 | |
15 | 244 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 50 m | 3:10.14 | |
16 | 281 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 3:11.33 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 27, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Bayern Auto Group |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 148 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 58.97 | |
2 | 541 | Nielsen Anne | 1999 | AARS | 9968BC | 25 m | 1:00.10 | |
3 | 178 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 1:01.56 | |
4 | 583 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:01.56 | |
5 | 657 | Nielsen Lenette | 1997 | AALBORG | 25 m | 1:01.57 | ||
6 | 266 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:02.08 | |
7 | 466 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 1:02.30 | |
8 | 154 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:02.71 | |
9 | 200 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 1:04.08 | |
10 | 256 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 1:04.08 | |
11 | 264 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 1:04.55 | |
12 | 484 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:04.68 | |
13 | 510 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 1:04.81 | |
14 | 350 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 1:05.08 | |
15 | 652 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:05.17 | |
16 | 370 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 1:05.76 | |
17 | 490 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 1:05.95 | |
18 | 538 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 1:06.11 | |
19 | 324 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 1:06.55 | |
20 | 122 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 1:06.61 | |
21 | 315 | Baack Mette | 2000 | AGF | 0028AU | 25 m | 1:06.76 | |
22 | 378 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 1:06.90 | |
23 | 399 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:07.01 | |
24 | 398 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:07.18 | |
25 | 469 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:07.84 | |
26 | 476 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:07.87 | |
27 | 124 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 1:08.35 | |
28 | 494 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:08.44 | |
29 | 4 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:08.54 | |
30 | 3 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 1:09.06 | |
31 | 261 | Lehmann Karoline | 1999 | AALBORG | 9976AI | 25 m | 1:09.06 | |
32 | 440 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 1:09.08 | |
33 | 278 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | AALBORG | 0038AI | 50 m | 1:09.64 | |
34 | 397 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:09.80 | |
35 | 207 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 1:09.83 | |
36 | 463 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:09.90 | |
37 | 338 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 50 m | 1:10.20 | |
38 | 650 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 1:11.30 | |
39 | 406 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 1:11.39 | |
40 | 374 | Madsen Mette Krogstrup | 2000 | AARS | 0094BA | 25 m | 1:11.81 | |
41 | 512 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:11.83 | |
42 | 125 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:12.44 | |
43 | 623 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 1:13.01 | |
44 | 139 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 1:13.50 | |
45 | 377 | Egenæs Katrine | 2000 | DRAGSHOLM | 0086BB | 25 m | 1:13.72 | |
46 | 605 | Sørensen Katrine Munch | 2001 | PINGVINEN | 0164BD | 25 m | 1:13.88 | |
47 | 175 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 1:14.07 | |
48 | 572 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 25 m | 1:14.07 | |
49 | 568 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 1:14.38 | |
50 | 65 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 1:14.73 | |
51 | 403 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:14.78 | |
52 | 570 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m | 1:14.85 | |
53 | 579 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 1:15.43 | |
54 | 199 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 1:15.59 | |
55 | 651 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 1:16.76 | |
56 | 192 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:16.83 | |
57 | 152 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 1:17.45 | |
58 | 485 | Kanstrup Lykke | 2002 | NORD | 0244AT | 50 m | 1:19.89 | |
59 | 380 | Brimstrond Mirantee | 2000 | STIDSHOLT | 25 m | 1:20.00 | ||
60 | 571 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 1:21.60 | |
61 | 379 | Johansen Caroline T.b. | 1999 | HINNERUP | 9978BD | 25 m | 1:25.81 | |
62 | 533 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m | 1:27.82 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 79 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 1:02.10 | |
2 | 80 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 1:02.37 | |
3 | 429 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:03.85 | |
4 | 632 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:04.30 | |
5 | 173 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 1:04.87 | |
6 | 464 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:04.88 | |
7 | 10 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 1:05.32 | |
8 | 414 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:05.38 | |
9 | 320 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 1:05.44 | |
10 | 402 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:06.33 | |
11 | 191 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 1:06.45 | |
12 | 363 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 1:06.74 | |
13 | 241 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 1:06.88 | |
14 | 39 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:07.41 | |
15 | 323 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 1:07.51 | |
16 | 151 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:08.50 | |
17 | 81 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 25 m | 1:08.55 | |
18 | 239 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 50 m | 1:08.56 | |
19 | 451 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 50 m | 1:08.62 | |
20 | 354 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 1:08.78 | |
21 | 284 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 50 m | 1:08.86 | |
22 | 97 | Turner Holly Lønne | 2003 | TRITON V | 0376AW | 50 m | 1:08.91 | |
23 | 12 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:09.06 | |
24 | 456 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 1:09.08 | |
25 | 2 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 1:09.09 | |
26 | 185 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 1:09.26 | |
27 | 526 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:09.48 | |
28 | 337 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:09.59 | |
29 | 633 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 1:09.64 | |
30 | 106 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | TRITON V | 0314AM | 25 m | 1:09.68 | |
31 | 176 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 1:09.70 | |
32 | 318 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 1:09.72 | |
33 | 393 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:09.80 | |
34 | 302 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 1:09.86 | |
35 | 69 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 1:09.93 | |
36 | 607 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | 1:09.96 | |
37 | 608 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 1:10.04 | |
38 | 18 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 1:10.15 | |
39 | 321 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 50 m | 1:10.23 | |
40 | 162 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 50 m | 1:10.28 | |
41 | 212 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:10.38 | |
42 | 562 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 1:10.52 | |
43 | 304 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:10.56 | |
44 | 609 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:10.69 | |
45 | 147 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 1:10.77 | |
46 | 170 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 25 m | 1:10.87 | |
47 | 361 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 1:11.97 | |
48 | 105 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 25 m | 1:12.09 | |
49 | 630 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:12.10 | |
50 | 109 | Kjær Kathrine Erbo | 2004 | TRITON V | 0496AO | 25 m | 1:12.14 | |
51 | 164 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:12.19 | |
52 | 117 | Selbo Pipaluk | 2003 | TRITON V | 0336AZ | 25 m | 1:12.25 | |
53 | 472 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 1:12.28 | |
54 | 566 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 1:12.55 | |
55 | 637 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:12.68 | |
56 | 19 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 1:12.95 | |
57 | 638 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:13.52 | |
58 | 634 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 1:13.65 | |
59 | 564 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 1:13.81 | |
60 | 189 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 1:13.88 | |
61 | 110 | Jæger Marie | 2003 | TRITON V | 0336AX | 25 m | 1:14.28 | |
62 | 435 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:14.41 | |
63 | 61 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:14.44 | |
64 | 280 | Pedersen Anna Christine | 2003 | AALBORG | 25 m | 1:14.67 | ||
65 | 537 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:15.09 | |
66 | 172 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 1:15.11 | |
67 | 482 | Hassing Astrid | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:15.43 | |
68 | 136 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 1:15.53 | |
69 | 569 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 1:15.55 | |
70 | 171 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 1:15.76 | |
71 | 159 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 1:15.95 | |
72 | 180 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 1:16.08 | |
73 | 183 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 1:16.12 | |
74 | 161 | Aagaard Sia | 2004 | AAS | 0434AB | 25 m | 1:16.36 | |
75 | 639 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 50 m | 1:16.96 | |
76 | 22 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 1:17.18 | |
77 | 513 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 1:17.41 | |
78 | 520 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 1:17.47 | |
79 | 73 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 50 m | 1:19.10 | |
80 | 297 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 1:19.15 | |
81 | 360 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 50 m | 1:19.94 | |
82 | 477 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 25 m | 1:20.07 | |
83 | 436 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 1:20.22 | |
84 | 17 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 1:20.75 | |
85 | 214 | Djørup Laura Ildal | 2004 | AALBORG | 0422AP | 25 m | 1:20.84 | |
86 | 71 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:21.39 | |
87 | 28 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 1:21.45 | |
88 | 149 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 1:21.54 | |
89 | 16 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 1:21.81 | |
90 | 636 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:21.87 | |
91 | 480 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 1:22.95 | |
92 | 299 | Sørensen Maja M S | 2004 | AALBORG | 0448AR | 25 m | 1:23.41 | |
93 | 25 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 1:23.42 | |
94 | 29 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 1:24.18 | |
95 | 529 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 1:24.44 | |
96 | 23 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 1:24.77 | |
97 | 235 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 1:25.12 | |
98 | 492 | Lind Frida | 2004 | NORD | 0416AH | 25 m | 1:25.14 | |
99 | 536 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ODDER | 0418AV | 25 m | 1:26.80 | |
100 | 587 | Kjeldskov Signe | 2003 | HOBRO | 0334BD | 25 m | 1:27.45 | |
101 | 140 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 50 m | 1:27.79 | |
102 | 27 | Mortensen Sille | 2004 | VIBORG | 0484AL | 25 m | 1:28.05 | |
103 | 530 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | 1:30.07 | |
104 | 479 | Brandt Oline | 2004 | NORD | 0464AP | 25 m | 1:31.75 | |
105 | 5 | Hansen Nanna Ballisager | 2003 | BRÆDSTRUP | 0348AO | 25 m | 1:34.94 | |
106 | 496 | Sørensen Anne K. B. | 2004 | NORD | 0484AX | 25 m | 1:38.68 | |
107 | 514 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:41.56 | |
108 | 50 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 1:47.99 | |
109 | 44 | Andersen Naja Gjerløv | 2004 | SMUT | 0474AY | 25 m | 1:48.95 | |
110 | 619 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m |
Årg. 2005-2017 |
1 | 14 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:09.94 | |
2 | 48 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 1:10.39 | |
3 | 457 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:14.09 | |
4 | 565 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 1:15.46 | |
5 | 198 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 1:15.73 | |
6 | 242 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:16.45 | |
7 | 631 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 50 m | 1:16.78 | |
8 | 426 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:16.85 | |
9 | 111 | Svensen Silke Bruun | 2005 | TRITON V | 0568AJ | 25 m | 1:18.76 | |
10 | 58 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:18.80 | |
11 | 250 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 1:19.20 | |
12 | 75 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:19.82 | |
13 | 216 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:20.46 | |
14 | 217 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:23.85 | |
15 | 114 | Rainer Laura Frost | 2005 | TRITON V | 0542AK | 25 m | 1:25.75 | |
16 | 649 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:26.64 | |
17 | 41 | Lauritsen Sofie Kielgast | 2005 | SMUT | 0574AQ | 25 m | 1:29.49 | |
18 | 647 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 50 m | 1:30.31 | |
19 | 613 | Klein Linea Lodberg | 2005 | PINGVINEN | 0536AK | 25 m | 1:31.43 | |
20 | 53 | Worm Freya | 2006 | SMUT | 0658AL | 25 m | 1:33.58 | |
21 | 648 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 1:34.46 | |
22 | 522 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 1:36.72 | |
23 | 333 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 1:37.24 | |
24 | 617 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | PINGVINEN | 0536AR | 25 m | 1:43.98 | |
25 | 508 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:45.56 | |
26 | 612 | Albæk Marie | 2005 | PINGVINEN | 0534AN | 25 m | 1:50.84 | |
27 | 340 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 28, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Bayern Auto Group |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2001 |
1 | 331 | Fallesen Magnus | 1998 | AGF | 9869AB | 25 m | 51.18 | |
2 | 197 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 50 m | 51.55 | |
3 | 642 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 52.27 | |
4 | 263 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 54.17 | |
5 | 248 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 54.75 | |
6 | 355 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 55.27 | |
7 | 231 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 56.88 | |
8 | 135 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 57.34 | |
9 | 273 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 57.67 | |
10 | 249 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 58.17 | |
11 | 641 | Jensen Christian Juul | 2000 | S 68 | 0067AQ | 25 m | 58.17 | |
12 | 518 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 58.20 | |
13 | 372 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 58.27 | |
14 | 577 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 58.28 | |
15 | 346 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 58.30 | |
16 | 462 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 58.83 | |
17 | 486 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 58.86 | |
18 | 133 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 59.25 | |
19 | 373 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | 59.27 | |
20 | 534 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 59.52 | |
21 | 295 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 59.61 | |
22 | 515 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 59.78 | |
23 | 317 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 50 m | 59.82 | |
24 | 310 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 1:00.06 | |
25 | 576 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 25 m | 1:00.68 | |
26 | 644 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 1:00.69 | |
27 | 371 | Kjær Kasper | 2000 | H.G.F. | 0055AS | 25 m | 1:01.29 | |
28 | 6 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 25 m | 1:01.40 | |
29 | 557 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | AARS | 9939AR | 25 m | 1:01.84 | |
30 | 600 | Juliansson Hugin | 2000 | PINGVINEN | 0007AS | 25 m | 1:02.03 | |
31 | 334 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 25 m | 1:02.07 | |
32 | 259 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 1:02.15 | |
33 | 150 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 1:02.28 | |
34 | 598 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | PINGVINEN | 0059AO | 25 m | 1:02.68 | |
35 | 351 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 1:03.05 | |
36 | 645 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 1:03.53 | |
37 | 342 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 1:03.70 | |
38 | 621 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 1:03.79 | |
39 | 314 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 1:04.65 | |
40 | 375 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 1:04.85 | |
41 | 132 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 1:05.30 | |
42 | 167 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 1:06.46 | |
43 | 388 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:06.90 | |
44 | 376 | Madsen Mathias | 1999 | HSK | 9937AU | 25 m | 1:08.71 | |
45 | 643 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 25 m | 1:09.26 | |
46 | 478 | Brandt Johan | 2000 | NORD | 0079AS | 25 m | 1:09.45 | |
47 | 141 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 1:13.90 | |
48 | 137 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:18.87 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 62 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 56.38 | |
2 | 395 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 57.86 | |
3 | 427 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 50 m | 59.32 | |
4 | 347 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 59.67 | |
5 | 488 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:00.19 | |
6 | 561 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 1:00.89 | |
7 | 465 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 1:01.21 | |
8 | 181 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 50 m | 1:01.26 | |
9 | 453 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:01.39 | |
10 | 495 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | 1:01.85 | |
11 | 352 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 1:02.05 | |
12 | 349 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 50 m | 1:02.13 | |
13 | 57 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:02.26 | |
14 | 272 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:02.38 | |
15 | 625 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:02.50 | |
16 | 432 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:02.84 | |
17 | 548 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 1:03.04 | |
18 | 86 | Elkjær Malthe | 2003 | TRITON V | 0367AF | 50 m | 1:03.10 | |
19 | 410 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 1:03.39 | |
20 | 67 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:03.49 | |
21 | 339 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 1:03.57 | |
22 | 92 | Christensen Jacob | 2002 | TRITON V | 0265AG | 25 m | 1:03.63 | |
23 | 49 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:03.64 | |
24 | 417 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 1:03.97 | |
25 | 459 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 1:03.98 | |
26 | 87 | Kronborg Andreas | 2002 | TRITON V | 0229AS | 50 m | 1:04.15 | |
27 | 100 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 25 m | 1:04.16 | |
28 | 204 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:04.61 | |
29 | 404 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 50 m | 1:04.66 | |
30 | 193 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | AAS | 0235AD | 25 m | 1:04.67 | |
31 | 316 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:04.73 | |
32 | 209 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:04.97 | |
33 | 33 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 1:05.14 | |
34 | 601 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | PINGVINEN | 0247AM | 25 m | 1:05.51 | |
35 | 31 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 1:05.64 | |
36 | 101 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 25 m | 1:05.75 | |
37 | 369 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:06.09 | |
38 | 190 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 1:06.23 | |
39 | 594 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | 1:06.63 | |
40 | 505 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:07.35 | |
41 | 365 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 1:07.85 | |
42 | 155 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 1:08.42 | |
43 | 517 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:09.55 | |
44 | 128 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:09.99 | |
45 | 35 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 1:10.20 | |
46 | 547 | Kjær Matias | 2002 | AARS | 0203AP | 25 m | 1:10.31 | |
47 | 119 | Jensen Magnus T. M. | 2002 | TRITON V | 0223AP | 25 m | 1:10.33 | |
48 | 158 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:10.97 | |
49 | 408 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:11.12 | |
50 | 72 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 1:11.80 | |
51 | 470 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:12.22 | |
52 | 313 | Ancker August | 2003 | AGF | 0399AD | 25 m | 1:12.24 | |
53 | 127 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:12.61 | |
54 | 531 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 25 m | 1:13.47 | |
55 | 628 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 50 m | 1:13.55 | |
56 | 283 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 1:13.77 | |
57 | 560 | Bernberg Bjarke | 2002 | ST-NEPTUN | 0235AR | 25 m | 1:13.82 | |
58 | 412 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:14.40 | |
59 | 285 | Pool Sander van der | 2002 | AALBORG | 0237AM | 25 m | 1:14.63 | |
60 | 174 | Jeppesen Jacob Emil | 2003 | AAS | 0353AH | 25 m | 1:16.78 | |
61 | 415 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 1:16.83 | |
62 | 546 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | AARS | 0309AN | 25 m | 1:17.07 | |
63 | 418 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 1:17.47 | |
64 | 8 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 25 m | 1:17.80 | |
65 | 46 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 1:18.20 | |
66 | 115 | Sandal Simon | 2003 | TRITON V | 0325AQ | 25 m | 1:18.97 | |
67 | 455 | Stri William Scherling de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 1:20.98 | |
68 | 539 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m | 1:21.54 | |
69 | 7 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 1:21.83 | |
70 | 487 | Kleist Markus Vang | 2003 | NORD | 0313AM | 50 m | 1:21.93 | |
71 | 130 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:23.79 | |
72 | 483 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 1:24.63 | |
73 | 251 | Kjær Mathias | 2003 | AALBORG | 0349AI | 25 m | 1:25.05 | |
74 | 549 | Andreasen Mikkel H. | 2003 | AARS | 25 m | 1:26.23 | ||
75 | 498 | Torres Kevin Alejandro | 2002 | NORD | 0291AS | 50 m | 1:29.57 | |
76 | 85 | Leth Anton | 2002 | TRITON V | 0281AP | 25 m | ||
77 | 113 | Olesen Anders | 2003 | TRITON V | 0333AN | 25 m | ||
78 | 532 | Riis Anders Kammer | 2003 | ODDER | 0323AR | 25 m |
Årg. 2004-2017 |
1 | 32 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:01.93 | |
2 | 468 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:06.66 | |
3 | 509 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:07.93 | |
4 | 392 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:08.32 | |
5 | 160 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:08.36 | |
6 | 240 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:08.72 | |
7 | 341 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 1:08.95 | |
8 | 90 | Iversen Mads | 2004 | TRITON V | 0491AG | 25 m | 1:10.11 | |
9 | 93 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | TRITON V | 0499AC | 25 m | 1:10.94 | |
10 | 438 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 50 m | 1:11.15 | |
11 | 437 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:11.82 | |
12 | 262 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:13.30 | |
13 | 177 | Kristensen Ciano | 2004 | AAS | 0445AJ | 25 m | 1:13.35 | |
14 | 252 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:13.50 | |
15 | 245 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 1:13.68 | |
16 | 188 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 1:14.04 | |
17 | 390 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:14.47 | |
18 | 394 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:14.54 | |
19 | 236 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 1:14.77 | |
20 | 574 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 25 m | 1:15.44 | |
21 | 433 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 1:16.03 | |
22 | 425 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:16.48 | |
23 | 441 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:16.64 | |
24 | 281 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 1:17.33 | |
25 | 59 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 25 m | 1:17.75 | ||
26 | 37 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 1:18.53 | |
27 | 70 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:18.64 | |
28 | 112 | Kjølby Frederik | 2004 | TRITON V | 0455AJ | 25 m | 1:20.76 | |
29 | 407 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:21.01 | |
30 | 614 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | PINGVINEN | 0677AB | 25 m | 1:21.02 | |
31 | 423 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 50 m | 1:21.50 | |
32 | 64 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 25 m | 1:21.51 | ||
33 | 413 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:23.26 | |
34 | 611 | Albæk Marcus | 2004 | PINGVINEN | 0465AM | 50 m | 1:23.49 | |
35 | 493 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 1:25.33 | |
36 | 267 | Mortensen Anders Chræmmer | 2005 | AALBORG | 0549AK | 25 m | 1:26.69 | |
37 | 626 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | 1:26.72 | |
38 | 300 | Sørensen Rasmus | 2005 | AALBORG | 0531AG | 25 m | 1:27.78 | |
39 | 348 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 1:28.34 | |
40 | 442 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 1:28.87 | |
41 | 615 | Lumholtz William Elliot | 2006 | PINGVINEN | 0611AI | 25 m | 1:32.49 | |
42 | 511 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 1:33.47 | |
43 | 481 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:35.68 | |
44 | 274 | Nørgaard Ryan | 2006 | AALBORG | 0653AC | 25 m | 1:40.36 | |
45 | 51 | Thomsen Jakob | 2006 | SMUT | 0693AD | 25 m | 1:43.75 | |
46 | 194 | Aggerholm Simon Lunde | 2006 | AALBORG | 0621AD | 25 m | ||
47 | 238 | Iversen Malte P | 2004 | AALBORG | 0403AN | 25 m | ||
48 | 255 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | ||
49 | 258 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | ||
50 | 312 | Zee Lau de | 2006 | AALBORG | 0641AB | 25 m | ||
51 | 319 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 29, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: IL Restotante Fellini |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 253 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 50 m | 33.90 | |
2 | 178 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 34.60 | |
3 | 538 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 35.49 | |
4 | 370 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 35.51 | |
5 | 335 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 35.68 | |
6 | 232 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 50 m | 36.29 | |
7 | 154 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 36.68 | |
8 | 254 | Kobbelgaard Lotte | 1964 | AALBORG | 6404AA | 25 m | 36.70 | |
9 | 278 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | AALBORG | 0038AI | 50 m | 36.75 | |
10 | 403 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 36.80 | |
11 | 467 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 36.88 | |
12 | 315 | Baack Mette | 2000 | AGF | 0028AU | 25 m | 37.06 | |
13 | 45 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 37.20 | |
14 | 287 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 50 m | 37.23 | |
15 | 378 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 37.93 | |
16 | 195 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 38.27 | |
17 | 324 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 39.25 | |
18 | 650 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 39.42 | |
19 | 266 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 50 m | 39.64 | |
20 | 466 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 39.83 | |
21 | 256 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 39.95 | |
22 | 494 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 40.04 | |
23 | 476 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 40.69 | |
24 | 568 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 41.18 | |
25 | 66 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 50 m | 41.39 | |
26 | 264 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 41.61 | |
27 | 125 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 42.25 | |
28 | 572 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 25 m | 42.25 | |
29 | 338 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 25 m | 42.31 | |
30 | 157 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 42.49 | |
31 | 175 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 43.06 | |
32 | 374 | Madsen Mette Krogstrup | 2000 | AARS | 0094BA | 25 m | 43.65 | |
33 | 397 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 43.83 | |
34 | 199 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 44.26 | |
35 | 651 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 44.50 | |
36 | 246 | Johansen Sine | 2000 | AALBORG | 0098AH | 25 m | 44.75 | |
37 | 377 | Egenæs Katrine | 2000 | DRAGSHOLM | 0086BB | 25 m | 44.89 | |
38 | 4 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 45.75 | |
39 | 570 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m | 45.81 | |
40 | 616 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 46.05 | |
41 | 65 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 46.11 | |
42 | 579 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 48.26 | |
43 | 533 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m | 49.85 | |
44 | 485 | Kanstrup Lykke | 2002 | NORD | 0244AT | 25 m | 53.75 | |
45 | 207 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | ||
46 | 571 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 168 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 34.74 | |
2 | 449 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 36.22 | |
3 | 78 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 37.42 | |
4 | 183 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 37.49 | |
5 | 151 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 37.56 | |
6 | 608 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 37.80 | |
7 | 318 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 38.09 | |
8 | 450 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 38.40 | |
9 | 451 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 38.48 | |
10 | 171 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 38.90 | |
11 | 428 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 39.43 | |
12 | 173 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 39.52 | |
13 | 564 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 39.52 | |
14 | 40 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 39.77 | |
15 | 96 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 25 m | 39.95 | |
16 | 123 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 40.11 | |
17 | 98 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 40.12 | |
18 | 471 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 40.17 | |
19 | 337 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 40.67 | |
20 | 637 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 40.81 | |
21 | 145 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 41.00 | |
22 | 435 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 41.69 | |
23 | 430 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 41.92 | |
24 | 180 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 42.04 | |
25 | 464 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 42.72 | |
26 | 566 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 42.72 | |
27 | 73 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 42.81 | |
28 | 109 | Kjær Kathrine Erbo | 2004 | TRITON V | 0496AO | 50 m | 43.25 | |
29 | 610 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 43.44 | |
30 | 104 | Hvarre Mia | 2004 | TRITON V | 0498AH | 25 m | 43.47 | |
31 | 16 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 43.48 | |
32 | 639 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 43.62 | |
33 | 162 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 43.76 | |
34 | 618 | Mygdam Line | 2003 | BSK08 | 0382AX | 25 m | 43.80 | |
35 | 634 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 44.10 | |
36 | 477 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 25 m | 44.25 | |
37 | 19 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 44.38 | |
38 | 235 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 44.54 | |
39 | 436 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 44.58 | |
40 | 106 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | TRITON V | 0314AM | 50 m | 44.77 | |
41 | 23 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 45.13 | |
42 | 172 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 45.28 | |
43 | 110 | Jæger Marie | 2003 | TRITON V | 0336AX | 25 m | 45.75 | |
44 | 159 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 45.83 | |
45 | 569 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 50 m | 45.84 | |
46 | 633 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 50 m | 46.77 | |
47 | 24 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 46.84 | |
48 | 147 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 46.90 | |
49 | 176 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 46.98 | |
50 | 636 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 47.06 | |
51 | 587 | Kjeldskov Signe | 2003 | HOBRO | 0334BD | 25 m | 47.65 | |
52 | 537 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 47.83 | |
53 | 480 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 48.89 | |
54 | 27 | Mortensen Sille | 2004 | VIBORG | 0484AL | 25 m | 49.32 | |
55 | 299 | Sørensen Maja M S | 2004 | AALBORG | 0448AR | 25 m | 49.34 | |
56 | 28 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 49.62 | |
57 | 360 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 25 m | 50.14 | |
58 | 536 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ODDER | 0418AV | 25 m | 51.63 | |
59 | 29 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 51.73 | |
60 | 5 | Hansen Nanna Ballisager | 2003 | BRÆDSTRUP | 0348AO | 25 m | 52.02 | |
61 | 153 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 52.55 | |
62 | 61 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 53.27 | |
63 | 479 | Brandt Oline | 2004 | NORD | 0464AP | 25 m | 53.31 | |
64 | 638 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 55.00 | |
65 | 619 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | 57.64 | |
66 | 149 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 57.76 | |
67 | 529 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 58.42 | |
68 | 50 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 1:00.46 | |
69 | 44 | Andersen Naja Gjerløv | 2004 | SMUT | 0474AY | 25 m | 1:02.22 | |
70 | 514 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:02.23 | |
71 | 496 | Sørensen Anne K. B. | 2004 | NORD | 0484AX | 25 m | 1:02.46 | |
72 | 22 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | ||
73 | 140 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | ||
74 | 513 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | ||
75 | 527 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m |
Årg. 2005-2017 |
1 | 631 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 39.30 | |
2 | 452 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 43.23 | |
3 | 389 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 43.58 | |
4 | 620 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 44.19 | |
5 | 386 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 45.05 | |
6 | 439 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 45.53 | |
7 | 118 | Steen Emma Phaff | 2005 | TRITON V | 0508AE | 50 m | 46.72 | |
8 | 648 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 48.10 | |
9 | 221 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 48.72 | |
10 | 647 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 49.77 | |
11 | 613 | Klein Linea Lodberg | 2005 | PINGVINEN | 0536AK | 25 m | 51.41 | |
12 | 108 | Moberg Emilie | 2005 | TRITON V | 0534AI | 25 m | 51.43 | |
13 | 523 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 52.04 | |
14 | 617 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | PINGVINEN | 0536AR | 25 m | 53.36 | |
15 | 522 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 56.19 | |
16 | 333 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 57.13 | |
17 | 237 | Iversen Karoline | 2005 | AALBORG | 0528AM | 25 m | 58.11 | |
18 | 612 | Albæk Marie | 2005 | PINGVINEN | 0534AN | 25 m | 59.29 | |
19 | 508 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:00.13 | |
20 | 340 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 25 m | 1:00.61 | ||
21 | 234 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 30, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: IL Restorante Fellini |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2001 |
1 | 203 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 28.38 | |
2 | 265 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 50 m | 29.06 | |
3 | 277 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 30.20 | |
4 | 268 | Mowinckel Johan Markus | 1995 | AALBORG | 9525AS | 25 m | 30.57 | |
5 | 642 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 31.27 | |
6 | 391 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 32.13 | |
7 | 317 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 50 m | 32.43 | |
8 | 336 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 50 m | 32.62 | |
9 | 462 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 33.21 | |
10 | 585 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 33.47 | |
11 | 310 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 33.52 | |
12 | 231 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 33.56 | |
13 | 291 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 33.71 | |
14 | 133 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 33.82 | |
15 | 6 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 25 m | 33.87 | |
16 | 351 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 50 m | 33.87 | |
17 | 286 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 34.38 | |
18 | 388 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 34.47 | |
19 | 557 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | AARS | 9939AR | 25 m | 34.87 | |
20 | 248 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 35.10 | |
21 | 518 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 35.33 | |
22 | 600 | Juliansson Hugin | 2000 | PINGVINEN | 0007AS | 25 m | 35.54 | |
23 | 577 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 35.73 | |
24 | 534 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 36.05 | |
25 | 641 | Jensen Christian Juul | 2000 | S 68 | 0067AQ | 25 m | 36.14 | |
26 | 373 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | 37.00 | |
27 | 375 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 38.58 | |
28 | 515 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 39.06 | |
29 | 478 | Brandt Johan | 2000 | NORD | 0079AS | 25 m | 40.47 | |
30 | 282 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 40.62 | |
31 | 141 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 41.21 | |
32 | 137 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 43.31 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 156 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 32.60 | |
2 | 461 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 34.66 | |
3 | 85 | Leth Anton | 2002 | TRITON V | 0281AP | 50 m | 34.88 | |
4 | 339 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 35.19 | |
5 | 489 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 35.57 | |
6 | 417 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 50 m | 35.92 | |
7 | 204 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 36.59 | |
8 | 102 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 25 m | 36.66 | |
9 | 367 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 36.96 | |
10 | 432 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 37.58 | |
11 | 559 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 37.60 | |
12 | 91 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 50 m | 37.89 | |
13 | 87 | Kronborg Andreas | 2002 | TRITON V | 0229AS | 25 m | 38.37 | |
14 | 365 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 50 m | 38.46 | |
15 | 547 | Kjær Matias | 2002 | AARS | 0203AP | 25 m | 38.76 | |
16 | 49 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 39.18 | |
17 | 72 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 39.47 | |
18 | 459 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 39.74 | |
19 | 116 | Schaarup Sune | 2003 | TRITON V | 0359AG | 50 m | 39.95 | |
20 | 411 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 40.23 | |
21 | 285 | Pool Sander van der | 2002 | AALBORG | 0237AM | 25 m | 40.58 | |
22 | 483 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 40.63 | |
23 | 535 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 41.02 | |
24 | 599 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | PINGVINEN | 0229AQ | 25 m | 41.61 | |
25 | 46 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 41.67 | |
26 | 410 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 41.81 | |
27 | 313 | Ancker August | 2003 | AGF | 0399AD | 25 m | 42.15 | |
28 | 8 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 25 m | 43.21 | |
29 | 596 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 43.84 | |
30 | 465 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 44.49 | |
31 | 129 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 44.81 | |
32 | 418 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 46.06 | |
33 | 163 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 46.16 | |
34 | 155 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 46.36 | |
35 | 539 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m | 46.45 | |
36 | 516 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 46.49 | |
37 | 115 | Sandal Simon | 2003 | TRITON V | 0325AQ | 25 m | 46.54 | |
38 | 408 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 47.46 | |
39 | 498 | Torres Kevin Alejandro | 2002 | NORD | 0291AS | 50 m | 50.58 | |
40 | 549 | Andreasen Mikkel H. | 2003 | AARS | 25 m | 51.01 | ||
41 | 251 | Kjær Mathias | 2003 | AALBORG | 0349AI | 25 m | 52.64 | |
42 | 35 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 53.61 | |
43 | 247 | Justesen Frederik P | 2003 | AALBORG | 0383AL | 25 m | 54.27 | |
44 | 448 | Poulsen Albert Vigsø | 2003 | GLADSAXE | 0347AB | 25 m | 56.32 | |
45 | 174 | Jeppesen Jacob Emil | 2003 | AAS | 0353AH | 25 m | 1:00.56 | |
46 | 532 | Riis Anders Kammer | 2003 | ODDER | 0323AR | 25 m | 1:02.65 | |
47 | 119 | Jensen Magnus T. M. | 2002 | TRITON V | 0223AP | 25 m | ||
48 | 628 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m |
Årg. 2004-2017 |
1 | 184 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 37.26 | |
2 | 160 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 38.34 | |
3 | 182 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 38.50 | |
4 | 519 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 40.14 | |
5 | 468 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 41.18 | |
6 | 425 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 43.21 | |
7 | 438 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 44.06 | |
8 | 407 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 44.18 | |
9 | 481 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 44.45 | |
10 | 443 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 44.73 | |
11 | 574 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 25 m | 44.79 | |
12 | 188 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 44.90 | |
13 | 348 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 47.41 | |
14 | 497 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 50 m | 47.48 | |
15 | 433 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 47.85 | |
16 | 626 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | 48.17 | |
17 | 431 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 48.46 | |
18 | 442 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 49.41 | |
19 | 528 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 50.06 | |
20 | 59 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 25 m | 50.13 | ||
21 | 511 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 50.18 | |
22 | 507 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 50.97 | |
23 | 194 | Aggerholm Simon Lunde | 2006 | AALBORG | 0621AD | 25 m | 51.47 | |
24 | 615 | Lumholtz William Elliot | 2006 | PINGVINEN | 0611AI | 25 m | 51.47 | |
25 | 614 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | PINGVINEN | 0677AB | 25 m | 51.73 | |
26 | 112 | Kjølby Frederik | 2004 | TRITON V | 0455AJ | 50 m | 52.49 | |
27 | 70 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 52.73 | |
28 | 413 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 53.07 | |
29 | 493 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 54.85 | |
30 | 258 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 55.80 | |
31 | 51 | Thomsen Jakob | 2006 | SMUT | 0693AD | 25 m | 59.78 | |
32 | 177 | Kristensen Ciano | 2004 | AAS | 0445AJ | 50 m | 1:02.89 | |
33 | 319 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 1:03.21 | |
34 | 233 | Holm Silas Kjær | 2006 | AALBORG | 0683AI | 25 m | 1:06.54 | |
35 | 238 | Iversen Malte P | 2004 | AALBORG | 0403AN | 25 m | ||
36 | 255 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | ||
37 | 267 | Mortensen Anders Chræmmer | 2005 | AALBORG | 0549AK | 25 m | ||
38 | 274 | Nørgaard Ryan | 2006 | AALBORG | 0653AC | 25 m | ||
39 | 300 | Sørensen Rasmus | 2005 | AALBORG | 0531AG | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 31, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: IL Restorante Fellini |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 298 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 50 m | 1:00.87 | |
2 | 208 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 50 m | 1:04.79 | |
3 | 157 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:05.61 | |
4 | 368 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:05.98 | |
5 | 148 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:06.20 | |
6 | 306 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 1:06.61 | |
7 | 243 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:08.11 | |
8 | 260 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 1:08.41 | |
9 | 657 | Nielsen Lenette | 1997 | AALBORG | 25 m | 1:08.54 | ||
10 | 47 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 1:09.68 | |
11 | 200 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 1:12.16 | |
12 | 279 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:12.51 | |
13 | 206 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:12.76 | |
14 | 440 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 1:14.12 | |
15 | 490 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 1:14.68 | |
16 | 604 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 1:14.97 | |
17 | 400 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:15.10 | |
18 | 403 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:16.50 | |
19 | 152 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 1:17.45 | |
20 | 463 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:17.72 | |
21 | 124 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 1:19.08 | |
22 | 510 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 1:20.00 | |
23 | 652 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:22.68 | |
24 | 570 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m | 1:28.73 | |
25 | 3 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 1:30.62 | |
26 | 469 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:32.51 | |
27 | 192 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:35.10 | |
28 | 398 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:35.34 | |
29 | 623 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 1:44.13 | |
30 | 366 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | ||
31 | 605 | Sørensen Katrine Munch | 2001 | PINGVINEN | 0164BD | 25 m | ||
32 | 616 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 79 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 1:09.12 | |
2 | 12 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:13.28 | |
3 | 10 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 1:13.41 | |
4 | 11 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 1:13.55 | |
5 | 609 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:13.75 | |
6 | 257 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:15.64 | |
7 | 393 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:15.68 | |
8 | 456 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 1:15.95 | |
9 | 284 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:16.34 | |
10 | 13 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 1:16.48 | |
11 | 96 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 25 m | 1:16.81 | |
12 | 320 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 50 m | 1:16.93 | |
13 | 17 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 1:17.02 | |
14 | 189 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 1:17.15 | |
15 | 409 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:17.50 | |
16 | 525 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 1:17.52 | |
17 | 323 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 1:18.35 | |
18 | 97 | Turner Holly Lønne | 2003 | TRITON V | 0376AW | 50 m | 1:18.52 | |
19 | 414 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:19.00 | |
20 | 607 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | 1:20.22 | |
21 | 117 | Selbo Pipaluk | 2003 | TRITON V | 0336AZ | 25 m | 1:21.84 | |
22 | 472 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 1:22.86 | |
23 | 98 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 1:22.96 | |
24 | 164 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:23.87 | |
25 | 633 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 1:24.43 | |
26 | 520 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 1:24.50 | |
27 | 610 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:24.57 | |
28 | 185 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 1:25.10 | |
29 | 104 | Hvarre Mia | 2004 | TRITON V | 0498AH | 25 m | 1:25.42 | |
30 | 658 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 25 m | 1:25.59 | ||
31 | 24 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:27.49 | |
32 | 161 | Aagaard Sia | 2004 | AAS | 0434AB | 25 m | 1:27.92 | |
33 | 321 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 25 m | 1:28.29 | |
34 | 105 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 25 m | 1:30.96 | |
35 | 69 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 1:31.33 | |
36 | 492 | Lind Frida | 2004 | NORD | 0416AH | 25 m | 1:33.73 | |
37 | 106 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | TRITON V | 0314AM | 25 m | 1:35.17 | |
38 | 170 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 50 m | 1:37.75 | |
39 | 136 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 1:41.97 | |
40 | 153 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:42.34 | |
41 | 71 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:47.82 | |
42 | 387 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:50.00 | |
43 | 18 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | ||
44 | 25 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | ||
45 | 354 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | ||
46 | 361 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m |
Årg. 2005-2017 |
1 | 20 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:21.96 | |
2 | 362 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:23.34 | |
3 | 301 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 50 m | 1:26.80 | |
4 | 565 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 1:27.81 | |
5 | 276 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 50 m | 1:28.73 | |
6 | 216 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:28.77 | |
7 | 416 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 1:38.40 | |
8 | 75 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:38.70 | |
9 | 426 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:38.96 | |
10 | 114 | Rainer Laura Frost | 2005 | TRITON V | 0542AK | 25 m | 1:39.63 | |
11 | 53 | Worm Freya | 2006 | SMUT | 0658AL | 25 m | 1:40.22 | |
12 | 111 | Svensen Silke Bruun | 2005 | TRITON V | 0568AJ | 25 m | 1:41.61 | |
13 | 620 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:44.14 | |
14 | 41 | Lauritsen Sofie Kielgast | 2005 | SMUT | 0574AQ | 25 m | 1:45.65 | |
15 | 250 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 1:45.79 | |
16 | 649 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:58.31 | |
17 | 58 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 32, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2001 |
1 | 230 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 50 m | 54.65 | |
2 | 506 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 54.85 | |
3 | 325 | Dalby Ralf | 1995 | AGF | 9547AB | 50 m | 57.65 | |
4 | 346 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 1:00.32 | |
5 | 273 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 1:01.27 | |
6 | 270 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 50 m | 1:01.33 | |
7 | 277 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 1:01.83 | |
8 | 146 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 1:02.69 | |
9 | 372 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:03.28 | |
10 | 641 | Jensen Christian Juul | 2000 | S 68 | 0067AQ | 25 m | 1:03.65 | |
11 | 332 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 1:04.53 | |
12 | 249 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 1:05.38 | |
13 | 263 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 1:05.94 | |
14 | 585 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 1:06.46 | |
15 | 303 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 1:07.07 | |
16 | 336 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 1:08.19 | |
17 | 600 | Juliansson Hugin | 2000 | PINGVINEN | 0007AS | 25 m | 1:08.21 | |
18 | 644 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 1:08.72 | |
19 | 134 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:08.78 | |
20 | 645 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 1:11.39 | |
21 | 295 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 1:12.70 | |
22 | 371 | Kjær Kasper | 2000 | H.G.F. | 0055AS | 25 m | 1:14.47 | |
23 | 334 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 25 m | 1:14.51 | |
24 | 576 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 25 m | 1:15.19 | |
25 | 621 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 1:16.07 | |
26 | 598 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | PINGVINEN | 0059AO | 25 m | 1:17.28 | |
27 | 376 | Madsen Mathias | 1999 | HSK | 9937AU | 25 m | 1:19.00 | |
28 | 643 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 25 m | 1:19.24 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 218 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 1:00.22 | |
2 | 454 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:06.15 | |
3 | 627 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:06.32 | |
4 | 453 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:06.87 | |
5 | 434 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 1:07.36 | |
6 | 169 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 1:07.84 | |
7 | 86 | Elkjær Malthe | 2003 | TRITON V | 0367AF | 50 m | 1:07.85 | |
8 | 272 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:10.25 | |
9 | 352 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 1:10.26 | |
10 | 460 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:10.48 | |
11 | 488 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:10.63 | |
12 | 87 | Kronborg Andreas | 2002 | TRITON V | 0229AS | 50 m | 1:11.25 | |
13 | 33 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 1:11.32 | |
14 | 461 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:11.86 | |
15 | 601 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | PINGVINEN | 0247AM | 25 m | 1:12.61 | |
16 | 101 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 25 m | 1:13.76 | |
17 | 410 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 1:14.26 | |
18 | 367 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 1:14.74 | |
19 | 209 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:16.04 | |
20 | 404 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:17.13 | |
21 | 517 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:18.87 | |
22 | 190 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 1:19.85 | |
23 | 535 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:19.91 | |
24 | 594 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | 1:21.38 | |
25 | 470 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:21.64 | |
26 | 163 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 1:21.69 | |
27 | 505 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:22.41 | |
28 | 411 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:22.51 | |
29 | 129 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:22.58 | |
30 | 92 | Christensen Jacob | 2002 | TRITON V | 0265AG | 25 m | 1:23.45 | |
31 | 128 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:25.32 | |
32 | 548 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 1:25.46 | |
33 | 116 | Schaarup Sune | 2003 | TRITON V | 0359AG | 25 m | 1:26.57 | |
34 | 560 | Bernberg Bjarke | 2002 | ST-NEPTUN | 0235AR | 25 m | 1:26.76 | |
35 | 31 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 1:27.75 | |
36 | 448 | Poulsen Albert Vigsø | 2003 | GLADSAXE | 0347AB | 25 m | 1:29.09 | |
37 | 596 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 1:31.22 | |
38 | 415 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 50 m | 1:32.56 | |
39 | 516 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:33.21 | |
40 | 408 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:34.17 | |
41 | 599 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | PINGVINEN | 0229AQ | 25 m | 1:34.26 | |
42 | 412 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:34.86 | |
43 | 127 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:36.70 | |
44 | 487 | Kleist Markus Vang | 2003 | NORD | 0313AM | 25 m | 1:43.06 | |
45 | 455 | Stri William Scherling de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 1:47.40 | |
46 | 7 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 1:48.46 | |
47 | 158 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:54.23 | |
48 | 113 | Olesen Anders | 2003 | TRITON V | 0333AN | 25 m | ||
49 | 369 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | ||
50 | 495 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | ||
51 | 531 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 25 m |
Årg. 2004-2017 |
1 | 182 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 1:12.50 | |
2 | 595 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 1:13.45 | |
3 | 179 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 1:19.04 | |
4 | 68 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:20.08 | |
5 | 289 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:20.58 | |
6 | 392 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:21.70 | |
7 | 437 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:25.67 | |
8 | 236 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 1:29.07 | |
9 | 424 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 1:30.27 | |
10 | 34 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:31.70 | ||
11 | 509 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:32.44 | |
12 | 431 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:33.75 | |
13 | 390 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:38.14 | |
14 | 64 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 25 m | 1:42.34 | ||
15 | 441 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 1:42.51 | |
16 | 70 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:43.73 | |
17 | 59 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 25 m | 1:46.03 | ||
18 | 423 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 1:47.20 | |
19 | 93 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | TRITON V | 0499AC | 25 m | 1:47.35 | |
20 | 614 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | PINGVINEN | 0677AB | 25 m | 1:50.34 | |
21 | 312 | Zee Lau de | 2006 | AALBORG | 0641AB | 25 m | 1:52.26 | |
22 | 36 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | ||
23 | 308 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | ||
24 | 341 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | ||
25 | 615 | Lumholtz William Elliot | 2006 | PINGVINEN | 0611AI | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 35, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 602 | Pingvin Piger 1 | 2000 | PINGVINEN | 25 m | 2.02 | ||
2 | 224 | As Piger 1 Gr. 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 1:50.00 | ||
3 | 326 | Agf Damer 1 | 0 | AGF | 25 m | 1:54.50 | ||
4 | 225 | As Piger 2 Gr. 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 1:55.00 | ||
5 | 142 | Nyborg Damer | 0 | NYBORG | 25 m | 1:56.00 | ||
6 | 653 | Esv Dramaqueens | 0 | TRITON V | 25 m | 1:57.30 | ||
7 | 381 | Hønsegården 1 | 2002 | THISTED | 25 m | 1:58.00 | ||
8 | 474 | Nord Piger 1 | 0 | NORD | 25 m | 1:59.99 | ||
9 | 228 | As Piger 1 Gr. 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:00.00 | ||
10 | 327 | Agf Damer 2 | 0 | AGF | 25 m | 2:00.50 | ||
11 | 357 | Agf Piger 1 | 0 | AGF | 25 m | 2:01.45 | ||
12 | 121 | Swim Team Aabybro Damer | 2001 | AABYBRO | 25 m | 2:05.00 | ||
13 | 229 | As Piger 2 Gr. 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:05.00 | ||
14 | 382 | Hønsegården 2 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:06.00 | ||
15 | 502 | Odder Piger | 1998 | ODDER | 25 m | 2:06.21 | ||
16 | 358 | Agf Piger 2 | 0 | AGF | 25 m | 2:06.88 | ||
17 | 144 | Nyborg Piger | 0 | NYBORG | 25 m | 2:10.00 | ||
18 | 359 | Agf Piger 3 | 0 | AGF | 25 m | 2:32.09 | ||
19 | 1 | Bsk Piger | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
20 | 567 | Neptun Havfruer 2 | 2002 | ST-NEPTUN | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 606 | Tonser Talenter | 2003 | PINGVINEN | 25 m | 2.15 | ||
2 | 444 | Gsc Piger 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 1:54.67 | ||
3 | 9 | Vs Damer 1 | 2003 | VIBORG | 25 m | 1:58.00 | ||
4 | 186 | Aarhus Swim Piger 1 | 2003 | AAS | 25 m | 2:00.00 | ||
5 | 94 | Esv Gossipgirls | 2003 | TRITON V | 25 m | 2:03.70 | ||
6 | 15 | Vs Damer 2 | 2003 | VIBORG | 25 m | 2:04.00 | ||
7 | 445 | Gsc Piger 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:05.91 | ||
8 | 187 | Aarhus Swim Piger 2 | 2003 | AAS | 25 m | 2:06.00 | ||
9 | 21 | Vs Damer 3 | 2004 | VIBORG | 25 m | 2:07.00 | ||
10 | 503 | Odder Piger 2 | 2003 | ODDER | 25 m | 2:07.21 | ||
11 | 103 | Esv Monster Mermaids | 2003 | TRITON V | 25 m | 2:09.00 | ||
12 | 26 | Vs Damer 4 | 2004 | VIBORG | 25 m | 2:14.00 | ||
13 | 446 | Gsc Piger 3 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:14.64 | ||
14 | 38 | Smuts Labre Larver | 2003 | SMUT | 25 m | 2:15.22 | ||
15 | 107 | Esv Starfish | 2003 | TRITON V | 25 m | 2:15.80 | ||
16 | 383 | Hønsegården 3 | 2003 | THISTED | 25 m | 2:16.00 | ||
17 | 475 | Nord Piger 2 | 2003 | NORD | 25 m | 2:20.00 | ||
18 | 504 | Odder Piger 3 | 2003 | ODDER | 25 m | 2:20.21 | ||
19 | 447 | Gsc Piger 4 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:25.11 | ||
20 | 55 | Isk Delfiner | 2003 | IKAST | 25 m | 2:26.54 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |
Løb 36, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2001 |
1 | 597 | Pingvin Drenge 1 | 2000 | PINGVINEN | 25 m | 1.55 | ||
2 | 222 | As Drenge 1 Gr. 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 1:35.00 | ||
3 | 343 | Agf Herrer 1 | 0 | AGF | 25 m | 1:39.00 | ||
4 | 223 | As Drenge 2 Gr. 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 1:40.00 | ||
5 | 344 | Agf Herrer 2 | 0 | AGF | 25 m | 1:44.50 | ||
6 | 328 | Agf Drenge 1 | 0 | AGF | 25 m | 1:49.50 | ||
7 | 226 | As Drenge 1 Gr. 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 1:50.00 | ||
8 | 345 | Agf Herrer 3 | 0 | AGF | 25 m | 1:50.00 | ||
9 | 499 | Odder Drenge | 1995 | ODDER | 25 m | 1:51.21 | ||
10 | 131 | Swim Team Aabybro Herrer | 2001 | AABYBRO | 25 m | 1:54.00 | ||
11 | 143 | Nyborg Drenge | 0 | NYBORG | 25 m | 1:54.00 | ||
12 | 227 | As Drenge 2 Gr. 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 1:55.00 | ||
13 | 329 | Agf Drenge 2 | 0 | AGF | 25 m | 1:57.78 | ||
14 | 330 | Agf Drenge 3 | 0 | AGF | 25 m | 2:16.34 | ||
15 | 575 | Kong Neptun 2 | 2001 | ST-NEPTUN | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 419 | Gsc Drenge 1 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 1:48.93 | ||
2 | 165 | Aarhus Swim Drenge 1 | 2002 | AAS | 25 m | 1:52.00 | ||
3 | 83 | Esv Duracell Rabbits | 2003 | TRITON V | 25 m | 1:53.40 | ||
4 | 30 | Vs Herre | 2003 | VIBORG | 25 m | 1:54.00 | ||
5 | 500 | Odder Drenge 2 | 2002 | ODDER | 25 m | 1:57.21 | ||
6 | 420 | Gsc Drenge 2 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 1:59.72 | ||
7 | 473 | Nord Drenge | 2002 | NORD | 25 m | 1:59.90 | ||
8 | 166 | Aarhus Swim Drenge 2 | 2002 | AAS | 25 m | 2:00.00 | ||
9 | 99 | Esv Killer Whales | 2003 | TRITON V | 25 m | 2:00.40 | ||
10 | 384 | Wannabemen | 2002 | THISTED | 25 m | 2:02.00 | ||
11 | 421 | Gsc Drenge 3 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:06.78 | ||
12 | 501 | Odder Drenge 3 | 2002 | ODDER | 25 m | 2:07.21 | ||
13 | 89 | Esv Flying Ducks | 2003 | TRITON V | 25 m | 2:08.40 | ||
14 | 545 | Aars Young Boys | 2002 | AARS | 25 m | 2:09.00 | ||
15 | 126 | Swim Team Aabybro Drenge | 2003 | AABYBRO | 25 m | 2:13.00 | ||
16 | 422 | Gsc Drenge 4 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:16.89 | ||
17 | 54 | Hammer Sharks | 2002 | IKAST | 25 m | |||
18 | 654 | Hammerhajerne | 2003 | PINGVINEN | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |