2022-07-02   01:36:49
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Alm Brand Aalborg Cup

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag eftermiddag

4_S
Lb 4, 50m Rygsvmning Herrer 
Sponsor: Olka Sportsrejser 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2001 
296  Strandberg Sebastian  1994  AALBORG  9481AG  25 m  25.61   
506  Dall Lasse  1997  ODDER  9763AR  25 m  26.43   
268  Mowinckel Johan Markus  1995  AALBORG  9525AS  25 m  27.01   
355  Mogensen Anders L.  1996  AGF  9629AN  25 m  27.11   
346  Hjort David  2000  AGF  0009AI  25 m  27.86   
331  Fallesen Magnus  1998  AGF  9869AB  50 m  28.22   
271  Nrgaard Marius  2001  AALBORG  0115AC  25 m  28.85   
303  Vestergaard Anders  2001  AALBORG  0121AJ  25 m  29.07   
231  Harde Lasse  1998  AALBORG  9829AN  25 m  29.44   
10  291  Schiby Thomas  2001  AALBORG  0181AF  25 m  30.10   
11  286  Porsmose Andreas M.  1998  AALBORG  9883AQ  25 m  30.34   
12  248  Jrgensen Nikolaj J.  1998  AALBORG  9891AP  25 m  30.43   
13  598  Andersen Emil Viltoft  2000  PINGVINEN  0059AO  25 m  32.21   
14  249  Jrgensen Rasmus Hoffmann  1998  AALBORG  9807AK  25 m  32.30   
15  486  Kleist Daniel Vang  2000  NORD  0095AS  50 m  32.78   
16  167  Elkjr Alexander Korsager  2001  AAS  0113AL  25 m  32.87   
17  259  Kristiansen Niklas T.  2000  AALBORG  0059AF  25 m  33.02   
18  135  Berthelsen Kristian  1999  AABYBRO  9951AO  25 m  33.10   
19  295  Stegenborg Scott  2000  AALBORG  0063AH  25 m  33.11   
20  515  Jensen Per  1995  ODDER  9513AO  25 m  33.55   
21  133  Andersen Simon  2000  AABYBRO  0069AK  25 m  33.61   
22  146  Andersen Nicolai  1998  NYBORG  9837AF  25 m  33.93   
23  282  Pedersen Nicklas  2001  AALBORG  0181AJ  25 m  33.98   
24  462  Haugblle Martin Vennick  2001  HRSHOLM  0155AE  25 m  34.25   
25  150  Gadegaard Carl M  2001  NYBORG  0191AG  25 m  34.46   
26  375  Olesen Anton Kirkegaard  2000  VIBORG  0013AS  25 m  34.61   
27  351  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  25 m  34.71   
28  314  Ancker Magnus V.  2001  AGF  0163AL  50 m  34.77   
29  132  Elvens Victor Borgen  2001  AABYBRO  0119AR  25 m  35.34   
30  590  Pedersen Rasmus  2000  HOBRO  0065AI  25 m  36.24   
31  643  Nedergaard Amin  2001  S 68  0107AR  25 m  36.91   
32  137  Grn Rasmus  1999  AABYBRO  9993AS  25 m  41.78   
33  141  Mikkelsen Anders  2001  AABYBRO  0105AS  25 m  41.80   
34  371  Kjr Kasper  2000  H.G.F.  0055AS  25 m     
rg. 2002-2003 
395  Kloster Mads  2002  THISTED  0229AF  25 m  29.08   
524  Nedergaard Thor G.  2002  ODDER  0245AC  25 m  30.80   
181  Lasthein Wilfred Hove  2002  AAS  0279AJ  25 m  30.84   
561  Brunsgaard Thor  2003  ST-NEPTUN  0383AP  25 m  31.15   
347  Jegesi Artr  2002  AGF  0277AK  25 m  31.22   
625  Rasmussen Kristian B.  2003  S 68  0349AG  50 m  31.32   
349  Kock Nikolaj Petlin  2002  AGF  0241AC  25 m  32.43   
517  Johnsen Kasper  2003  ODDER  0357AC  25 m  32.43   
432  Hiort Marcus  2003  GLADSAXE  0307AH  25 m  32.72   
10  316  Balladone Sofus Bolwig  2002  AGF  0233AM  25 m  32.77   
11  495  Pedersen Mikkel Juul  2002  NORD  0277AM  25 m  33.23   
12  31  sterballe Daniel  2003  VIBORG  0363AN  25 m  33.70   
13  57  Bjrn Alexander L.  2003  IKAST  0389AH  25 m  33.85   
14  601  Nielsen Joachim Hedegaard  2002  PINGVINEN  0247AM  25 m  33.93   
15  453  Steenberg Emil  2002  GLADSAXE  0229AC  25 m  34.09   
16  356  Ottosen Christian  2002  AGF  0261AC  25 m  34.41   
17  119  Jensen Magnus T. M.  2002  TRITON V  0223AP  25 m  34.51   
18  459  Bruhn Filip  2003  HRSHOLM  0391AM  25 m  34.56   
19  101  Damsbo Daniel  2003  TRITON V  0397AH  25 m  34.78   
20  460  Brns Malte Egholm  2003  HRSHOLM  0331AC  50 m  34.79   
21  72  Nielsen Mathias M.  2002  IKAST  0233AL  25 m  35.20   
22  313  Ancker August  2003  AGF  0399AD  25 m  36.31   
23  505  Bundgaard Nicholas  2002  ODDER  0249AI  25 m  36.68   
24  116  Schaarup Sune  2003  TRITON V  0359AG  25 m  37.19   
25  465  Hove Christoffer  2002  HRSHOLM  0241AD  50 m  37.62   
26  174  Jeppesen Jacob Emil  2003  AAS  0353AH  25 m  37.91   
27  158  Pedersen Andreas  2003  NYBORG  0331AH  25 m  37.94   
28  283  Pedersen Oliver  2003  AALBORG  0317AJ  25 m  37.98   
29  91  Nguyen Kim Doan  2003  TRITON V  0381AH  25 m  38.48   
30  74  Theisen Malthe  2003  IKAST  0345AN  25 m  39.06   
31  548  Lauridsen Christoffer B.  2002  AARS  0203AO  25 m  39.36   
32  628  Hjbjerg Niklas  2003  S 68  0361AO  50 m  39.43   
33  127  Nrgaard Rasmus Rank  2003  AABYBRO  0369AL  25 m  39.57   
34  470  Samson Marcus Elkjr  2003  HRSHOLM  0319AG  25 m  39.67   
35  285  Pool Sander van der  2002  AALBORG  0237AM  25 m  39.91   
36  35  Elsborg Anders  2003  VIBORG  0361AQ  50 m  40.91   
37  113  Olesen Anders  2003  TRITON V  0333AN  50 m  41.13   
38  46  Hansen Andreas Strm  2002  SMUT  0293AR  25 m  41.71   
39  247  Justesen Frederik P  2003  AALBORG  0383AL  25 m  42.56   
40  546  Jensen Tobias Vestby  2003  AARS  0309AN  25 m  43.30   
41  487  Kleist Markus Vang  2003  NORD  0313AM  50 m  44.05   
42  418  Christians Oscar Frejwald  2003  GLADSAXE  0339AH  50 m  44.19   
43  531  Nrrevang Viktor  2003  ODDER  0307AN  50 m  44.39   
44  Gold Anton  2002  BRDSTRUP  0235AS  25 m  45.93   
45  498  Torres Kevin Alejandro  2002  NORD  0291AS  25 m  49.36   
46  532  Riis Anders Kammer  2003  ODDER  0323AR  25 m  51.17   
47  352  Kfer Rasmus Pilegaard  2003  AGF  0317AD  25 m     
rg. 2004-2017 
32  Hansen Mads Peter  2004  VIBORG  0453AM  25 m  33.44   
160  Sandison Jonas Lykke  2004  NYBORG  0415AF  25 m  35.77   
240  Jacobsen Sebastian  2004  AALBORG  0465AJ  25 m  35.94   
593  Pedersen Oscar  2004  PINGVINEN  0445AE  25 m  36.07   
574  Odrich Per  2006  ST-NEPTUN  0635AA  25 m  36.35   
468  Larsen Sebastian Hviid  2004  HRSHOLM  0465AB  25 m  36.77   
245  Johannesen Casper  2004  AALBORG  0429AH  25 m  36.96   
188  Rosenborg Lucas  2004  AAS  0481AH  25 m  37.15   
179  Lamberg Viktor Lei  2004  AAS  0477AE  25 m  38.26   
10  528  Nielsen Tobias  2004  ODDER  0497AB  25 m  38.42   
11  244  Jensen Simon Kutsko  2004  AALBORG  0435AJ  25 m  39.59   
12  394  Kjr Kristian  2005  THISTED  0595AD  25 m  40.01   
13  424  Fallenkamp Nikolaj  2004  GLADSAXE  0471AI  50 m  40.20   
14  36  Kallese Andreas Weis  2004  VIBORG  0491AM  25 m  40.85   
15  390  Hoxer Gustav  2005  THISTED  0585AD  25 m  41.18   
16  611  Albk Marcus  2004  PINGVINEN  0465AM  25 m  41.21   
17  443  Ohlsen Sren Wandall  2004  GLADSAXE  0469AC  25 m  41.79   
18  281  Pedersen Mikkel  2004  AALBORG  0403AJ  25 m  42.17   
19  407  Vesterby Philip  2005  THISTED  0567AD  25 m  42.29   
20  423  Fabel Anton Hvistendahl  2004  GLADSAXE  0435AL  25 m  42.42   
21  553  Jensen Kris  2004  AARS  0489AK  25 m  43.00   
22  441  Leth William  2004  GLADSAXE  0427AH  25 m  43.19   
23  37  Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  46.20   
24  507  Degn Valdemar  2004  ODDER  0417AJ  25 m  46.42   
25  319  Bisgaard Thor Bruun  2005  AGF  0569AA  25 m  46.75   
26  555  Oosterhof Elmer  2005  AARS  0521AI  25 m  49.04   
27  511  Holm Simon Kruse  2004  ODDER  0413AL  25 m  49.45   
28  554  Jensen Nikolaj  2004  AARS  0401AL  25 m  51.86   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner