Program för UGP 1 och ENA-sprinten
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 91 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 33.35 | |
2 | 163 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 34.11 | |
3 | 78 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 35.35 | |
4 | 68 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 35.40 | |
5 | 6 | Lundgren Emil | 2000 | ARVIKA SS | AI4500 | 25 m | 35.88 | |
6 | 138 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | 37.56 | |
7 | 109 | Lovén Vilhelm | 1999 | KARLSTAD | AP4999 | 25 m | 37.95 | |
8 | 73 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 38.28 | |
9 | 59 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 38.48 | |
10 | 19 | Hansen Olle | 2001 | SK ENA | AE9101 | 25 m | 38.83 | |
11 | 107 | Jovancic Milos | 2002 | KARLSTAD | AH1302 | 25 m | 38.86 | |
12 | 110 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 39.53 | |
13 | 193 | Ekesten Gustav | 1998 | SK ENA | AJ4398 | 25 m | 40.14 | EFT |
14 | 10 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 40.56 | |
15 | 120 | Vestin Samuel | 2002 | KARLSTAD | AJ2502 | 25 m | 40.70 | |
16 | 26 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 40.85 | |
17 | 88 | Lübeck Viktor | 2002 | KARLSKO SF | AG9302 | 25 m | 41.05 | |
18 | 156 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 41.26 | |
19 | 35 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 41.27 | |
20 | 60 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 41.33 | |
21 | 116 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 41.39 | |
22 | 187 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 42.20 | |
23 | 31 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 42.62 | |
24 | 3 | Kristiansson Emil | 2003 | ARVIKA SS | AA9703 | 50 m | 43.25 | |
25 | 177 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 43.54 | |
26 | 83 | Hodberg Noel | 2002 | KARLSKO SF | AS7302 | 25 m | 43.77 | |
27 | 139 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 50 m | 43.86 | |
28 | 89 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 44.75 | |
29 | 127 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 44.79 | |
30 | 43 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 45.15 | |
31 | 157 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 50 m | 45.51 | |
32 | 178 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 47.48 | |
33 | 65 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 47.88 | |
34 | 179 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 25 m | 49.43 | |
35 | 9 | Frykman Hampus | 2002 | BÅLSTA SK | AC5502 | 25 m | 49.62 | |
36 | 42 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 25 m | 50.37 | |
37 | 128 | Thorsén Gustav | 2004 | KÖPINGS SS | AI4104 | 25 m | 51.52 | |
38 | 141 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 50 m | 51.80 | |
39 | 84 | Högqvist Oskar | 2003 | KARLSKO SF | AN1703 | 25 m | 51.97 | |
40 | 130 | Thorsén Olle | 2006 | KÖPINGS SS | AA6706 | 25 m | 53.78 | |
41 | 185 | Lord Max | 2004 | STRÄNGNÄS | AH1504 | 25 m | 53.89 | |
42 | 74 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 25 m | 54.48 | |
43 | 171 | Ardanius Marcus | 2003 | BÅLSTA SK | AD6303 | 25 m | 55.56 | |
44 | 173 | Jakobsson Lukas | 2005 | BÅLSTA SK | AA1705 | 25 m | 57.17 | |
45 | 71 | Verner Sigge | 2005 | ESKILSTUNA | AM1305 | 25 m | 1:00.42 | |
46 | 96 | Ackema Bouwe | 1998 | KARLSTAD | AY6598 | 25 m | ||
47 | 105 | Hilmersson Erik | 1998 | KARLSTAD | AY7598 | 25 m | ||
48 | 133 | Karnehov Oskar | 2006 | NYKÖPING | AI4306 | 25 m | ||
49 | 135 | Potorochyn Sergej | 2006 | NYKÖPING | AI8306 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 28 januari 2016 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 16:18 |