Startliste for Medley Race 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 8
|
Stævne navn |
VI39 Medley Race |
|
Udskriftsdato |
31 januar 2016 |
|
|
Stævne by |
Vallensbæk |
|
Udskriftstidspunkt |
08:54 |
|
|
Arrangør |
VI39 Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
31 januar 2016 |
|
|
|
|
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer |
Finaler (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
132 |
2 |
Frederik Rasmussen |
2005 |
0531AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
153 |
3 |
Frederik Funder |
2005 |
0507AI |
GSK |
|
25m |
|
117 |
4 |
Frederik Stender-Petersen |
2005 |
0597AE |
GLADSAXE |
|
25m |
|
239 |
5 |
Frederik Stubbe Lundsby |
2004 |
0417AE |
GENTOFTE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
41 |
1 |
Enzo Sorgini |
2003 |
0301AH |
HELSINGØR |
|
25m |
|
73 |
2 |
William Bogø Andersen |
2005 |
0559AF |
GLADSAXE |
|
25m |
|
155 |
3 |
Oscar Hansson |
2005 |
0555AF |
GSK |
|
25m |
|
140 |
4 |
Stefan Datcu |
2006 |
0661AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
149 |
5 |
William F. Pilgaard |
2006 |
0677AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
114 |
6 |
William Bendix Schmidt |
2005 |
0587AE |
GLADSAXE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
256 |
1 |
Anders Gaard |
2006 |
0683AB |
VI39 |
|
25m |
|
98 |
2 |
William Leth |
2004 |
0427AH |
GLADSAXE |
|
25m |
2:43.00 |
92 |
3 |
Anders Junker |
2005 |
0523AF |
GLADSAXE |
|
25m |
2:36.86 |
86 |
4 |
Mads Ole Frederiksen |
2004 |
0483AL |
GLADSAXE |
|
25m |
2:37.40 |
91 |
5 |
Oliver Zeeberg Iversen |
2004 |
0419AH |
GLADSAXE |
|
25m |
|
147 |
6 |
Emil Olsen |
2006 |
0689AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
100 |
1 |
Vilhelm Thieden Maarbjerg |
2004 |
0407AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:28.58 |
264 |
2 |
Sean Petersen |
2006 |
0625AA |
VI39 |
|
25m |
2:24.77 |
133 |
3 |
Jonas Vollquartz Svensson |
2004 |
0413AE |
VATCPH-STT |
|
50m |
2:16.60 |
157 |
4 |
Lauritz Johansen |
2004 |
0411AG |
GSK |
|
25m |
2:20.88 |
103 |
5 |
Mattias Sand Nielsen |
2005 |
0541AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:25.63 |
102 |
6 |
Frederik Molin |
2005 |
0503AF |
GLADSAXE |
|
25m |
2:30.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
260 |
1 |
Christopher Jørgensen |
2005 |
0539AC |
VI39 |
|
25m |
2:13.09 |
94 |
2 |
Niels Krogh-Olsen |
2004 |
0449AK |
GLADSAXE |
|
25m |
2:09.57 |
259 |
3 |
Matias Janischefska |
2004 |
0421AK |
VI39 |
|
25m |
2:03.59 |
90 |
4 |
Carl Krabbe Heldgaard |
2004 |
0431AI |
GLADSAXE |
|
25m |
2:04.87 |
144 |
5 |
Simon Hejbroch |
2006 |
0633AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:10.28 |
111 |
6 |
Victor Henrik Ritnagel |
2005 |
0545AC |
GLADSAXE |
|
25m |
2:15.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
265 |
1 |
Sebastian Rasmussen |
2003 |
0343AE |
VI39 |
|
50m |
2:03.51 |
148 |
2 |
Peter K. M. Petersen |
2006 |
0665AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:00.37 |
30 |
3 |
Bjørn Cramer Hansen |
2004 |
0467AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:57.39 |
89 |
4 |
Nicholas H. Hansen |
2005 |
0515AF |
GLADSAXE |
|
25m |
1:59.02 |
84 |
5 |
Nikolaj Fallenkamp |
2004 |
0471AI |
GLADSAXE |
|
25m |
2:02.35 |
130 |
6 |
Sune Vergmann |
2005 |
0595AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:03.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
27 |
1 |
Julius Højgaard Allin |
2003 |
0361AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:56.13 |
266 |
2 |
Sebastian Rendlev |
2005 |
0547AB |
VI39 |
|
25m |
1:53.90 |
39 |
3 |
Eigil Sigfusson |
2004 |
0421AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:52.27 |
105 |
4 |
Søren Wandall Ohlsen |
2004 |
0469AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:52.77 |
83 |
5 |
Anton Hvistendahl Fabel |
2004 |
0435AL |
GLADSAXE |
|
25m |
1:55.61 |
35 |
6 |
Gustav D Nielsen |
2002 |
0221AR |
HELSINGØR |
|
25m |
1:56.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
95 |
1 |
Andreas Ivang Ladefoged |
2004 |
0437AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:50.54 |
128 |
2 |
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
0471AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:48.64 |
154 |
3 |
Anton Skov Grell |
2004 |
0469AE |
GSK |
|
25m |
1:45.54 |
126 |
4 |
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
0487AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:46.21 |
229 |
5 |
Alexander Griffin |
2004 |
0451AL |
GENTOFTE |
|
25m |
1:48.67 |
85 |
6 |
Silas Fessel |
2004 |
0467AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:50.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
106 |
1 |
Robert E Falborg Pedersen |
2005 |
0525AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:44.77 |
237 |
2 |
Carl Emil Lundgaard |
2005 |
0591AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:41.54 |
152 |
3 |
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
0589AB |
GSK |
|
25m |
1:38.59 |
262 |
4 |
Matias Munkholm |
2004 |
0435AB |
VI39 |
|
25m |
1:39.38 |
127 |
5 |
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
0449AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:43.84 |
170 |
6 |
Samuel Risager |
2003 |
0305AN |
GSK |
|
25m |
1:45.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
249 |
1 |
Mikkel Jørgensen |
2003 |
0365AE |
VI39 |
|
25m |
1:30.63 |
257 |
2 |
Mikkel Hansen |
2003 |
0301AJ |
VI39 |
|
25m |
1:24.35 |
248 |
3 |
Mohammed Ghizzaui |
2003 |
0371AG |
VI39 |
|
25m |
1:18.66 |
247 |
4 |
Casper Koch Henriksen |
2002 |
0245AO |
VI39 |
|
25m |
1:19.14 |
250 |
5 |
Joakim Køhn |
2003 |
0375AE |
VI39 |
|
25m |
1:28.73 |
125 |
6 |
Jeppe Kjær |
2004 |
0419AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:35.88 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 |
Udskriftsdato |
31 januar 2016 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 |
Udskriftstidspunkt |
08:54 |
|