Program för Tyr Sprint Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndagen den 7 februari
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
TYR Sprint Meet 2016 |
|
Utskriftsdatum |
07 februari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
13:08 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 februari 2016 |
|
|
|
|
Gren 13, 50m Ryggsim Damer |
Finaler (3) |
Sponsor: Nordic Sugar |
14 år och yngre: Amanda Granborg (1999) 31.91 |
15 - 16 år: Dinah Jönsson (1998) 31.08 2014-02-03 |
17 - 99 år: Michelle Coleman (1993) 28.94 2014-02-03 |
|
Heat 1 (3) (14 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
566 |
1 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
50m |
35.71 |
202 |
2 |
Sara Nobrell |
2002 |
BM1402 |
SK HAJEN |
|
50m |
35.49 |
79 |
3 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
50m |
34.87 |
320 |
4 |
Natalie Noreblad |
2002 |
AS0202 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
33.58 |
305 |
5 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
50m |
33.97 |
164 |
6 |
Lisa Bergman |
2002 |
AQ9802 |
S 77 |
|
50m |
35.25 |
32 |
7 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
35.59 |
414 |
8 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
SS IDEN |
|
50m |
35.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
586 |
1 |
Malin Sangfelt |
2001 |
AC3801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
33.91 |
348 |
2 |
Amanda Dittlau |
2000 |
AN5200 |
HS |
|
50m |
33.82 |
635 |
3 |
Frederikke Mertins |
2000 |
0014AE |
HVIDOVRE |
|
50m |
33.32 |
398 |
4 |
Julia Stenhård |
2000 |
AN1200 |
HS |
|
50m |
31.64 |
147 |
5 |
Elin Melin |
2000 |
AB4800 |
POSEIDON |
|
50m |
32.91 |
336 |
6 |
Emma Vileus |
2001 |
AW1401 |
VELLINGE-N |
|
50m |
33.42 |
133 |
7 |
Amanda Björkman |
2001 |
AF3101 |
POSEIDON |
|
50m |
33.89 |
280 |
8 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
50m |
34.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
234 |
1 |
Ida Borg |
1997 |
AB8897 |
SK TRITON |
|
50m |
33.25 |
44 |
2 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
50m |
33.14 |
124 |
3 |
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
MKK |
|
50m |
32.51 |
193 |
4 |
Emma Johansson |
1991 |
AQ8691 |
SK HAJEN |
|
50m |
30.26 |
239 |
5 |
Amanda Granborg |
1999 |
AE7699 |
SK TRITON |
|
50m |
32.48 |
291 |
6 |
Hanna Sangfelt |
1997 |
AC4497 |
TÄBY SIM |
|
50m |
32.95 |
542 |
7 |
My Grewell |
1998 |
BE2698 |
SK SYDSIM |
|
50m |
33.18 |
315 |
8 |
Fanny Elingfors |
1998 |
AU8298 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
33.78 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
07 februari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
13:08 |
|