Program för NUSS Yngre 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 27, 100m Bröstsim Po 12 |
NR: Sverre Naess 1992 Sarpsborg 01:18.03 år 2004 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 464 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:20.98 | |
2 | 413 | Söderberg Malte | 2004 | SÖDERTÖRN | AL1904 | 25 m | 1:25.89 | |
3 | 178 | Edlund Gustav | 2004 | LASS | AG7504 | 25 m | 1:25.98 | |
4 | 170 | Axelsson David | 2004 | LASS | AC3704 | 25 m | 1:27.94 | |
5 | 514 | Aronsson Filip | 2004 | UDDEVALLA | AF1104 | 25 m | 1:28.64 | |
6 | 288 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 25 m | 1:30.06 | |
7 | 269 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 25 m | 1:32.48 | |
8 | 70 | Grubesic Max | 2004 | JÖNKÖPING | AH8104 | 25 m | 1:34.73 | |
9 | 527 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 25 m | 1:35.40 | |
10 | 284 | Petrovic Nikola | 2004 | NKK | AF5704 | 50 m | 1:35.66 | |
11 | 12 | Söderqvist Kevin | 2004 | ELFSBORG | AF9704 | 25 m | 1:35.91 | |
12 | 332 | Mueller Hjalmar | 2004 | SKURU IK | AR8104 | 25 m | 1:36.35 | |
13 | 391 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 25 m | 1:36.80 | |
14 | 300 | Cicmil Alexandar | 2004 | S 02 | AK6704 | 25 m | 1:38.53 | |
15 | 273 | Välkki Alvin | 2004 | MASS | AE3504 | 25 m | 1:39.71 | |
16 | 257 | Klebom Hampus | 2004 | MASS | AC4504 | 25 m | 1:40.17 | |
17 | 111 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | AJ1304 | 25 m | 1:40.62 | |
18 | 325 | Cerps Gustavs | 2004 | SKURU IK | AJ3704 | 25 m | 1:41.85 | |
19 | 374 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 1:42.55 | |
20 | 5 | Askengren Gustav | 2004 | ELFSBORG | AA9904 | 25 m | 1:42.68 | |
21 | 461 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 1:42.97 | |
22 | 520 | Olsson Anton | 2004 | UDDEVALLA | AF2104 | 25 m | 1:43.24 | |
23 | 309 | Sköld Olle | 2004 | S 02 | AR6904 | 25 m | 1:43.61 | |
24 | 37 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 1:44.04 | |
25 | 351 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 25 m | 1:45.35 | |
26 | 294 | Andersson Benedet Roque | 2004 | S 02 | AP3104 | 25 m | 1:45.39 | |
27 | 462 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 25 m | 1:45.52 | |
28 | 282 | Malm David | 2004 | NKK | AL0704 | 25 m | 1:47.43 | |
29 | 36 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | 1:48.63 | |
30 | 145 | Swedblom Simon | 2004 | SK LAXEN | AN9504 | 25 m | 1:49.49 | |
31 | 193 | Kilander Emil | 2004 | LASS | AC2704 | 25 m | 1:49.51 | |
32 | 415 | Vainio Lucas | 2004 | SÖDERTÖRN | AN2504 | 50 m | 1:50.47 | |
33 | 206 | Stahre Markus | 2004 | LASS | AR0904 | 25 m | 1:51.22 | |
34 | 437 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:51.44 | |
35 | 442 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 1:51.71 | |
36 | 242 | Manninen Marcus | 2004 | MOTALA SS | AD1104 | 25 m | 1:52.44 | |
37 | 143 | Matovic Maximilian | 2004 | SK LAXEN | AP8304 | 50 m | 1:53.49 | |
38 | 130 | Anderud August | 2004 | SK LAXEN | AC1904 | 25 m | 1:53.67 | |
39 | 477 | Kördel Daniel | 2004 | ÖSA | AN5904 | 25 m | 1:59.33 | |
40 | 500 | Schimmel Jibbe | 2004 | BILLINGEN | AT3504 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 06 februari 2016 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 12:11 |