Program for H.C. Andersen Swim Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 15, 200m Rygsvmning Damer |
Sponsor: Mette Munk |
Louise rnstedt (85), FREM-STO95 - 2.13.06 (2005) |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 510 | Jensen Laura Glerup | 1998 | VIBORG | 9854AV | 50 m | 2:17.01 | |
2 | 451 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:17.84 | |
3 | 454 | Schn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:26.06 | |
4 | 124 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 50 m | 2:26.85 | |
5 | 572 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 50 m | 2:27.43 | |
6 | 448 | Hrlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 50 m | 2:28.85 | |
7 | 452 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 50 m | 2:29.36 | |
8 | 26 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 50 m | 2:29.72 | |
9 | 295 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 2:31.04 | |
10 | 381 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 50 m | 2:31.64 | |
11 | 153 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:31.85 | |
12 | 192 | Harlund Emilia | 1999 | NAKSKOV | 9938AS | 50 m | 2:32.22 | |
13 | 613 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:33.67 | |
14 | 455 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 2:33.74 | |
15 | 380 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 50 m | 2:33.89 | |
16 | 526 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 50 m | 2:34.21 | |
17 | 453 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 2:34.95 | |
18 | 350 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 2:35.22 | |
19 | 299 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 50 m | 2:36.11 | |
20 | 16 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 2:36.25 | |
21 | 142 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 50 m | 2:37.67 | |
22 | 76 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 50 m | 2:38.32 | |
23 | 570 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 50 m | 2:40.82 | |
24 | 533 | Sgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 50 m | 2:41.20 | |
25 | 177 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 50 m | 2:41.37 | |
26 | 407 | Olesen Helene | 2000 | TEMPO | 0044AP | 50 m | 2:42.04 | |
27 | 615 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 2:47.73 | |
28 | 121 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 50 m | 2:47.97 | |
29 | 310 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 50 m | 2:48.70 | |
30 | 378 | Lundahl Nanna Bgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 2:48.87 | |
31 | 218 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 2:53.88 | |
32 | 553 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 2:55.19 | |
33 | 503 | Boye Sofie Bruun | 2001 | VIBORG | 0112AZ | 50 m | 2:55.24 | |
34 | 152 | Vogt Nadia Nrskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 50 m | 2:56.81 | |
35 | 48 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 50 m | 3:00.45 | |
36 | 349 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 50 m | 3:00.94 | |
37 | 199 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 3:07.79 | |
38 | 531 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 50 m | 3:08.14 | |
39 | 49 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 50 m | 3:08.54 | |
40 | 320 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 50 m | 3:16.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svmme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |