2021-05-06   21:16:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Masters-mestaruusuinnit (25 m) 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Lyhyen radan Mastersmestaruus    Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Kokkola    Tulostusaika  16:48   
  Järjestäjä  KUS-GSS, JS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 maaliskuu 2016         
 
 
 
Laji 3, 800m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Hillevi Heinä-Perälä  1951  65-69  Koovee    25m  19:02.53  19:02.53 
Outi Salminen  1961  55-59  HU    50m  16:44.38  16:28.38 
Pirkko Siikarla  1946  70-74  Nereus    25m  15:35.69  15:35.69 
Mona Mattila  1961  55-59  HU    25m  16:00.00  16:00.00 
Pirjo Suopela  1955  60-64  Plaani    25m  16:30.33  16:30.33 
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Reija Jaakkola  1970  45-49  AQUILA    25m  14:33.15  14:33.15 
Sari Kukkonen  1972  40-44  KeUi    25m  14:30.00  14:30.00 
Sanna Soininen  1973  40-44  BraUi    25m  14:00.00  14:00.00 
Noora Valkonen  1976  40-44  ORCA    50m  14:03.40  13:47.40 
Kaisa Tirkkonen  1976  40-44  Plaani    50m  14:05.73  13:49.73 
Katja Töyli  1983  30-34  VUS-VSS    50m  14:34.04  14:18.04 
Pilvi Mannerkorpi  1986  30-34  OU    50m  14:47.81  14:31.81 
Niina Svartström  1969  45-49  HTU    50m  15:04.27  14:48.27 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elina Luttunen  1986  30-34  STR    50m  13:39.23  13:23.23 
Carrie Turunen  1973  40-44  HSS    25m  13:15.00  13:15.00 
Karita Haapasalo-Tuomainen  1972  40-44  KeUi    25m  13:00.00  13:00.00 
Sari Luoto  1967  45-49  Vanders    25m  12:53.19  12:53.19 
Hanna Rosti  1978  35-39  KeUi    50m  13:11.83  12:55.83 
Kaisa Tuomiranta  1984  30-34  Koovee    50m  13:24.61  13:08.61 
Maritta Kurki  1952  60-64  La-Ka    50m  13:39.12  13:23.12 
Päivi Hänninen  1983  30-34  VUS-VSS    50m  13:41.52  13:25.52 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna-Liisa Virtanen  1985  30-34  HäUS    50m  12:57.27  12:41.27 
Marjut Hyvönen  1966  50-54  TuUS    25m  12:23.30  12:23.30 
Imke Höfling  1970  45-49  AQUILA    25m  11:57.39  11:57.39 
Paula Niinimäki  1981  35-39  VUS-VSS    50m  11:50.58  11:34.58 
Hanna-Greta Puurtinen  1970  45-49  Koovee    25m  11:55.97  11:55.97 
Minna Luomakortes-Klutas  1967  45-49  SeUi    25m  12:21.20  12:21.20 
Päivi Heinonen  1984  30-34  Koovee    25m  12:39.78  12:39.78 
Sari Puumala  1966  50-54  SWIM    25m  12:45.00  12:45.00 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eeva Asp  1982  30-34  SeUi    25m  11:00.00  11:00.00 
Sanna Hokkanen  1977  35-39  Cetus    50m  11:00.96  10:44.96 
Anne-Mari Käräjämies  1964  50-54  Hydra    25m  10:31.52  10:31.52 
Jonna Teräväinen  1991  25-29  SWIM    25m  10:05.00  10:05.00 
Karine Gagnon  1985  30-34  AUi    25m  10:16.79  10:16.79 
Krista Rekonen  1989  25-29  SiWa    50m  10:56.96  10:40.96 
Johanna Salmela  1976  40-44  TuUS    25m  10:48.09  10:48.09 
Meri Viljanen  1980  35-39  Hydra    25m  11:11.39  11:11.39 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  16:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner