Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 4, 800m VU P-14 -15 -16 |
Sponsori: Turun Hylly-ja Trukkitalo |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Heinilä Jami | 2000 | HSS | 00A081 | 25 m | 8:46.98 | 9:02.98 | |
2 | Moilanen Atte | 2001 | OU | 01A253 | 25 m | 8:49.05 | 9:05.05 | |
3 | Ylipelkonen Tuomas | 2000 | SeUi | 00A376 | 50 m | 9:05.91 | 9:05.91 | |
4 | Egorov Kirill | 2000 | HSS | 00A115 | 25 m | 8:51.93 | 9:07.93 | |
5 | Vartiainen Miiro | 2001 | JoUS | 01A340 | 50 m | 9:10.73 | 9:10.73 | |
6 | Hynynen Oskari | 2001 | SalU | 01A113 | 25 m | 8:56.17 | 9:12.17 | |
7 | Porkkala Juho | 2001 | SeUi | 01A128 | 25 m | 8:56.22 | 9:12.22 | |
8 | Herlevi Elias | 2000 | HSS | 00A187 | 25 m | 8:57.51 | 9:13.51 | |
9 | Korhonen Joona | 2000 | TaTU | 00A464 | 25 m | 8:58.58 | 9:14.58 | |
10 | Hulkko Santeri | 2000 | LaUS | 00A843 | 25 m | 9:01.78 | 9:17.78 | |
11 | Grönroos Lassi | 2000 | SalU | 00A219 | 25 m | 9:03.63 | 9:19.63 | |
12 | Yli-Äyhö Kustaa | 2000 | HSS | 00A023 | 25 m | 9:03.66 | 9:19.66 | |
13 | Aro Roope | 2000 | UKK | 00A167 | 50 m | 9:20.29 | 9:20.29 | |
14 | Aalto Oskari | 2002 | Cetus | 02A016 | 25 m | 9:07.74 | 9:23.74 | |
15 | Salonen Viljami | 2002 | RaisU | 02A192 | 25 m | 9:07.79 | 9:23.79 | |
16 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 25 m | 9:08.48 | 9:24.48 | |
17 | Helminen Aleksi | 2001 | LaUS | 01A494 | 25 m | 9:08.90 | 9:24.90 | |
18 | Fjellström Claes | 2001 | VUS-VSS | 01A078 | 25 m | 9:10.78 | 9:26.78 | |
19 | Envalds Kasper | 2001 | Vanders | 01A496 | 50 m | 9:27.28 | 9:27.28 | |
20 | Lantta Taneli | 2001 | Vanders | 01A493 | 50 m | 9:27.58 | 9:27.58 | |
21 | Taskila Tiitus | 2001 | OU | 01A402 | 25 m | 9:11.73 | 9:27.73 | |
22 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 02A039 | 50 m | 9:27.86 | 9:27.86 | |
23 | Paatos Roope | 2002 | RaisU | 02A108 | 25 m | 9:12.15 | 9:28.15 | |
24 | Aflecht Olli | 2000 | RaisU | 00A307 | 25 m | 9:17.47 | 9:33.47 | |
25 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 02B256 | 25 m | 9:18.58 | 9:34.58 | |
26 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 02A171 | 50 m | 9:35.98 | 9:35.98 | |
27 | Punkka Onni | 2000 | Cetus | 00A267 | 50 m | 9:36.03 | 9:36.03 | |
28 | Widbom Herman | 2001 | Cetus | 01A188 | 50 m | 9:36.41 | 9:36.41 | |
29 | Malmberg Olli | 2001 | Octopus | 01A368 | 25 m | 9:22.59 | 9:38.59 | |
30 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 50 m | 9:39.11 | 9:39.11 | |
31 | Hjelm Matias | 2002 | Vanders | 02A098 | 50 m | 9:39.68 | 9:39.68 | |
32 | Raninen Eemeli | 2001 | HU | 01A495 | 25 m | 9:24.32 | 9:40.32 | |
33 | Juntunen Elias | 2002 | KemPy | 02A075 | 25 m | 9:27.79 | 9:43.79 | |
34 | Nevalainen Jere | 2001 | AUi | 01A976 | 25 m | 9:27.81 | 9:43.81 | |
35 | Skjäl Oscar | 2002 | Cetus | 02A684 | 50 m | 9:43.94 | 9:43.94 | |
36 | Vähä-Lassila Aleksi | 2001 | RaisU | 01A599 | 25 m | 9:29.17 | 9:45.17 | |
37 | Torkkel Timi | 2001 | HäUS | 01A015 | 25 m | 9:32.56 | 9:48.56 | |
38 | Zimmermann Harry | 2001 | LaUS | 01A148 | 25 m | 9:33.91 | 9:49.91 | |
39 | Pennanen Atte | 2001 | LaUS | 01A161 | 25 m | 9:34.86 | 9:50.86 | |
40 | Suomalainen Saku | 2001 | Cetus | 01A279 | 25 m | 9:35.77 | 9:51.77 | |
41 | Åström Harald | 2001 | HSS | 01A008 | 50 m | 9:52.03 | 9:52.03 | |
42 | Tikkakoski Eerik | 2001 | TaTU | 01A239 | 50 m | 9:53.04 | 9:53.04 | |
43 | Broman Jere | 2002 | Pyry | 02A116 | 25 m | 9:53.37 | 10:09.37 | |
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 | Tulostuspäivämäärä | 16 kesäkuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 19:46 |