2021-05-09   19:24:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma TYR Vantaa Junior Meet 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu klo 9.30

Lähtölista Laji 6
Lähtölista 
 
  Kilpailu  TYR VANTAA JUNIOR MEET 2016    Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  15:49   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  05 maaliskuu 2016         
 
 
 
Laji 6, 100m RU P-12, 14, 16, 18  Loppukilpailut (16) 
Sponsori: iFind Mobiilisovellus 
 
Erä 1 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Anton Sarvilahti  2005  05A279  LrU    25m     
Nico Kulju  2006  06A083  SiWa    25m     
Aleksandr Khannolainen  2006  06A157  HTU    25m     
               
               

 
Erä 2 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Veikko Kauhanen  2005  05A175  SGR    25m     
Leo Hautaniemi  2004  04A580  Cetus    25m     
Sam Zamanimehr  2003  03A958  Cetus    25m     
               
               

 
Erä 3 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veeti Salminen  2004  04A481  SiWa    25m  2:06.68  2:09.68 
Sampo Nord  2005  05A071  Vanders    25m  2:01.04  2:04.04 
Tuomas Tolppala  2002  02A719  ORCA    25m  1:55.91  1:58.91 
Samuli Surakka  2003  03A836  Vanders    25m  1:59.84  2:02.84 
Yufei Meng  2004  04A333  Cetus    25m  2:02.77  2:05.77 
Ilmari Silventoinen  2005  05A558  SiWa    25m     

 
Erä 4 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Konsta Ketola  2003  03B016  ORCA    25m  1:54.40  1:57.40 
Matti Penttinen  2006  06A005  NumKis    50m  1:57.28  1:57.28 
Juho Jäkärä  2003  03A721  LrU    50m  1:56.80  1:56.80 
Santeri Berggren  2003  03A530  Octopus    25m  1:54.00  1:57.00 
Martti Karesjoki  2004  04A721  TuUS    25m  1:54.38  1:57.38 
Miska Sinivalo  2003  03B008  ORCA    25m  1:55.44  1:58.44 

 
Erä 5 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tomi Silander  2006  06A061  Cetus    25m  1:51.10  1:54.10 
Alvar Aho  2004  04A756  Cetus    25m  1:50.48  1:53.48 
Daniil Lukasin  2002  02B086  SiWa    25m  1:49.28  1:52.28 
Mio Munsterhjelm  2002  02A609  SGR    50m  1:53.05  1:53.05 
Santtu Kosunen  2003  03A312  Cetus    25m  1:51.02  1:54.02 
Tuomas Peltola  2003  03A096  Cetus    50m  1:56.32  1:56.32 

 
Erä 6 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lucas Lönnblad  2004  04A495  Cetus    25m  1:47.80  1:50.80 
Sami Pönkä  2003  03A583  Vanders    50m  1:49.71  1:49.71 
Janne Mononen  2002  02A086  Vanders    50m  1:48.75  1:48.75 
Oscar Taht  2003  03A143  SiWa    25m  1:46.26  1:49.26 
Elias Jääskeläinen  2002  02A712  Cetus    25m  1:46.94  1:49.94 
Matias Rasinmäki  2003  03A961  Cetus    25m  1:48.97  1:51.97 

 
Erä 7 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Antti Musikka  2005  05A015  Vanders    25m  1:45.06  1:48.06 
Joona Lehtonen  2003  03A634  Vanders    50m  1:47.32  1:47.32 
Miska Törmi  2004  04A440  Octopus    25m  1:44.04  1:47.04 
Waldemar Palombi  2004  04A428  HSS    25m  1:44.21  1:47.21 
Joona Kuitu  2004  04A248  Vanders    50m  1:47.80  1:47.80 
Tanel Moor  2005    BRIIS    50m  1:48.20  1:48.20 

 
Erä 8 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mio Heinola  2005  05A011  NumKis    50m  1:46.51  1:46.51 
Anton Petrov  2004  04A605  HSS    50m  1:45.54  1:45.54 
Sebastian Stenbacka  2002  02A472  Octopus    25m  1:40.75  1:43.75 
Atte Poikela  2003  03A910  Cetus    25m  1:41.98  1:44.98 
Nikita Batluk  2003  03A356  ORCA    50m  1:46.15  1:46.15 
Eemeli Nylund  2003  03A915  HeiI    25m  1:43.79  1:46.79 

 
Erä 9 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Heikki Väkeväinen  2002  02B021  Gladius    25m  1:39.23  1:42.23 
               
Lasse Saarinen  2002  02A884  Octopus    25m  1:37.72  1:40.72 
Juuso Korhonen  2002  02A756  Octopus    25m  1:38.17  1:41.17 
Rasmus Mykkänen  2003  03A542  Cetus    50m  1:41.69  1:41.69 
Jesse Lintusalo  2004  04A272  Vanders    25m  1:40.25  1:43.25 

 
Erä 10 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri-Luukas Jäntti  2002  02A816  PUS    25m  1:36.66  1:39.66 
Oliver Hanhimäki  2003  03A529  Octopus    50m  1:38.46  1:38.46 
Elis Fokin  2003  03A811  HSS    50m  1:38.34  1:38.34 
Juho Elia Marjala  2003  03A275  KeUi    25m  1:35.45  1:38.45 
Veeti Vainionpää  2001  01B069  SiWa    50m  1:38.71  1:38.71 
Tatu Saareks  2003  03A630  NU    25m  1:36.75  1:39.75 

 
Erä 11 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Lukas Vahtera  2001  01B137  SiWa    25m  1:34.50  1:37.50 
Ville Kuusimäki  2002  02A004  PUS    25m  1:33.50  1:36.50 
Matias Ola  2002  02B103  ORCA    25m  1:33.51  1:36.51 
Karl Christopher Teder  2004    BRIIS    50m  1:37.51  1:37.51 
Leo Parviainen  2003  03A349  NumKis    25m  1:35.10  1:38.10 

 
Erä 12 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aki Hakkarainen  2003  03A251  KeUi    25m  1:32.67  1:35.67 
Roope Ollikainen  2004  04A004  PUS    50m  1:34.49  1:34.49 
Georg Närjä  2002  02A410  HSS    50m  1:33.40  1:33.40 
Ville Aaltonen  2001  01A020  PUS    50m  1:34.39  1:34.39 
Markus Nuorinko  2003  03A396  NumKis    25m  1:31.74  1:34.74 
Markus Ridal  2003  03B078  HeiI    25m  1:32.74  1:35.74 

 
Erä 13 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roni Lönnqvist  2000  00B291  UI    25m  1:29.74  1:32.74 
Max Åström  2002  02A585  Cetus    50m  1:29.50  1:29.50 
Juho Laukkanen  2001  01A473  SiWa    25m  1:25.75  1:28.75 
Antti Oinonen  2003  03B081  UI    25m  1:26.30  1:29.30 
Joni Löytökorpi  2000  00B170  Vanders    25m  1:26.84  1:29.84 
Juuso Rahikainen  2003  03A265  TuUS    25m  1:29.74  1:32.74 

 
Erä 14 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sami Uusikumpu  2003  03A403  Vanders    25m  1:22.18  1:25.18 
Aleksi Seger  2001  01A401  Octopus    25m  1:21.31  1:24.31 
Aleksi Koprinen  2003  03A416  HSS    25m  1:19.93  1:22.93 
Raul Heinikangas  1998  98B068  PUS    50m  1:23.83  1:23.83 
Leevi Luhtanen  2000  00A137  PUS    50m  1:25.06  1:25.06 
Aleksei Belov  1998  98B267  PUS    25m  1:24.64  1:27.64 

 
Erä 15 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Teemu Ihanamäki  2001  01A357  KU    25m  1:19.79  1:22.79 
Niklas Linnanen  2001  01A606  HSS    25m  1:17.55  1:20.55 
Mihkel Melker Marran  2003    BRIIS    50m  1:19.40  1:19.40 
Aleksei Dmitriev  2003    VOLNA    50m  1:20.50  1:20.50 
Oskari Ovaskainen  2000  00A998  PUS    50m  1:22.57  1:22.57 
Aku Ovaskainen  2000  00B261  ORCA    50m  1:22.91  1:22.91 

 
Erä 16 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niklas Laine  2002  02A111  Plaani    25m  1:13.27  1:16.27 
Pyry Nurminen  2001  01A673  ORCA    50m  1:14.83  1:14.83 
Sasa Seppälä  1998  98B111  HaUS    25m  1:09.95  1:12.95 
Juho Seppälä  1999  99B048  SiWa    25m  1:10.29  1:13.29 
Rami Rissanen  1999  99A292  PUS    25m  1:11.93  1:14.93 
Eetu Nyrhinen  2000  00A005  PUS    50m  1:17.48  1:17.48 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  15:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner