Program för SB-CUP 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 133 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 2:13.24 | |
2 | 117 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:14.69 | |
3 | 130 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 2:16.68 | |
4 | 141 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:16.81 | |
5 | 74 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:19.74 | |
6 | 169 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:22.62 | |
7 | 135 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:24.63 | |
8 | 132 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 2:24.94 | |
9 | 170 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:32.71 | |
10 | 16 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 2:33.06 | |
11 | 111 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:33.30 | |
12 | 73 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 2:33.54 | |
13 | 32 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 2:34.24 | |
14 | 101 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 2:34.33 | |
15 | 153 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 2:35.49 | |
16 | 147 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 2:35.85 | |
17 | 205 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 2:38.11 | |
18 | 66 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 2:43.08 | |
19 | 4 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 2:45.11 | |
20 | 128 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:46.59 | |
21 | 100 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:47.47 | |
22 | 28 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 2:51.56 | |
23 | 293 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 2:53.89 | |
24 | 35 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 3:01.06 | |
25 | 2 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 3:03.11 | |
26 | 295 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 3:06.55 | |
27 | 21 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 3:08.11 | |
28 | 152 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 3:17.19 | |
29 | 212 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 3:22.31 | |
30 | 61 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 3:24.95 | ||
31 | 63 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 3:25.46 | |
32 | 72 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 3:59.48 | |
33 | 55 | Jørgensen Tanja | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 2:05.40 | |
2 | 126 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:10.21 | |
3 | 139 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:11.77 | |
4 | 125 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 2:13.01 | |
5 | 211 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 2:13.06 | |
6 | 60 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:14.39 | |
7 | 187 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:22.90 | |
8 | 202 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 2:23.47 | |
9 | 119 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:25.52 | |
10 | 14 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 2:27.23 | |
11 | 217 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 25 m | 2:27.81 | |
12 | 99 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | 2:28.46 | |
13 | 171 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 2:32.10 | |
14 | 142 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 2:34.18 | |
15 | 67 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 2:34.48 | |
16 | 95 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 2:36.82 | |
17 | 97 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 2:37.95 | |
18 | 15 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:38.31 | |
19 | 140 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 2:46.43 | |
20 | 157 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:58.10 | |
21 | 189 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 3:12.02 | |
22 | 30 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 3:15.59 | |
23 | 188 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 3:23.33 | ||
24 | 68 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 3:57.50 | ||
25 | 195 | Bjaldby Frederik Hillers | 2005 | SLAGELSE | 0555AK | 25 m | ||
26 | 208 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | ||
27 | 298 | Kirk Marcus Ahlmann | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | EFT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:12.10 | |
2 | 135 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 1:13.50 | |
3 | 150 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:15.83 | |
4 | 118 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:16.57 | |
5 | 161 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 1:16.79 | |
6 | 287 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:17.18 | |
7 | 64 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:17.70 | |
8 | 137 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:18.27 | |
9 | 62 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:18.43 | |
10 | 194 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 1:20.02 | |
11 | 234 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 1:20.36 | |
12 | 193 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 1:20.77 | |
13 | 154 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:23.98 | |
14 | 227 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:28.14 | |
15 | 121 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:28.69 | |
16 | 278 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:28.71 | |
17 | 28 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 1:28.93 | |
18 | 31 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 1:29.44 | |
19 | 69 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 1:36.13 | |
20 | 167 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:36.35 | |
21 | 12 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:36.53 | |
22 | 23 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:38.48 | |
23 | 166 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:38.56 | |
24 | 33 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:41.47 | |
25 | 160 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:41.72 | |
26 | 209 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 1:46.11 | |
27 | 2 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:50.11 | |
28 | 24 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:50.54 | |
29 | 159 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:57.93 | |
30 | 79 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 1:58.12 | |
31 | 186 | Olsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 2:01.45 | ||
32 | 148 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 2:05.91 | |
33 | 156 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 2:09.60 | ||
34 | 72 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 2:10.00 | |
35 | 55 | Jørgensen Tanja | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
36 | 81 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 25 m | |||
37 | 98 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 25 m | |||
38 | 191 | Villumsen Dedde | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
39 | 204 | Jensen Katharina | 2005 | SLAGELSE | 0506AO | 25 m | ||
40 | 230 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:00.84 | |
2 | 190 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 1:01.32 | |
3 | 88 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 25 m | 1:06.10 | |
4 | 3 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:06.36 | |
5 | 76 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 25 m | 1:08.29 | |
6 | 25 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 1:09.40 | |
7 | 114 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:09.93 | |
8 | 60 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:12.83 | |
9 | 7 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:12.91 | |
10 | 158 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:17.51 | |
11 | 138 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:21.47 | |
12 | 151 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 1:25.15 | |
13 | 5 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:35.73 | |
14 | 116 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:39.09 | |
15 | 155 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2005 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:43.86 | |
16 | 288 | Lund Jeppe | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AO | 25 m | 1:44.09 | |
17 | 93 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 0357AO | 25 m | 1:46.33 | |
18 | 22 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:50.11 | |
19 | 71 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 2:00.13 | |
20 | 228 | Nissen Nikolaj Li | 2006 | SLAGELSE | 0605AC | 25 m | 2:03.41 | |
21 | 96 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 2:06.83 | |
22 | 70 | Rasmussen Sofus | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | 2:13.58 | ||
23 | 78 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
24 | 85 | Henriksen Nicolai H. | 2004 | KORSØR | 0493AG | 25 m | ||
25 | 86 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 25 m | |||
26 | 94 | Ottsen Lasse | 2003 | KORSØR | 25 m | |||
27 | 258 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | EFT | |
28 | 298 | Kirk Marcus Ahlmann | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | EFT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 5, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 133 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 1:06.95 | |
2 | 74 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:08.70 | |
3 | 280 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:12.25 | |
4 | 27 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 1:15.28 | |
5 | 193 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 1:15.98 | |
6 | 129 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:16.34 | |
7 | 132 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:18.24 | |
8 | 141 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:21.62 | |
9 | 110 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:22.51 | |
10 | 111 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:25.23 | |
11 | 66 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 1:26.74 | |
12 | 128 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:31.06 | |
13 | 87 | Jensen Katrine Langholm | 2004 | KORSØR | 0402AE | 25 m | ||
14 | 89 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | ||
15 | 122 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 6, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 59.35 | |
2 | 112 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 1:00.56 | |
3 | 238 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 1:01.65 | |
4 | 134 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 1:02.09 | |
5 | 126 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:06.61 | |
6 | 124 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:07.43 | |
7 | 139 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:07.84 | |
8 | 176 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:09.36 | |
9 | 214 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 1:09.41 | |
10 | 131 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:09.64 | |
11 | 229 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:10.01 | |
12 | 203 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:10.81 | |
13 | 113 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:18.57 | |
14 | 216 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:19.27 | |
15 | 138 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:25.77 | |
16 | 67 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:26.11 | |
17 | 19 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:26.53 | |
18 | 219 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:35.79 | |
19 | 224 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:40.22 | |
20 | 144 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:46.69 | |
21 | 90 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:51.55 | |
22 | 189 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:56.26 | |
23 | 26 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 2:00.48 | |
24 | 146 | Bahne Noah | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
25 | 187 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | ||
26 | 202 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | ||
27 | 258 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 7, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:35.56 | |
2 | 169 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:55.12 | |
3 | 170 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:55.50 | |
4 | 130 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 2:55.75 | |
5 | 221 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 2:59.69 | |
6 | 16 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 3:24.88 | |
7 | 6 | Jørgin Sif | 2002 | DRAGSHOLM | 0294AX | 25 m | 3:25.11 | |
8 | 147 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 3:28.06 | |
9 | 230 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | 3:29.62 | |
10 | 210 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 3:39.46 | |
11 | 163 | Hass Emma | 2004 | NÆSTVED | 0438AJ | 25 m | 3:39.94 | |
12 | 34 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 3:42.08 | |
13 | 57 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 3:42.94 | |
14 | 80 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 3:46.74 | |
15 | 167 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 3:57.20 | |
16 | 24 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 3:59.99 | |
17 | 20 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 4:01.80 | |
18 | 191 | Villumsen Dedde | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 4:10.90 | ||
19 | 61 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
20 | 156 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
21 | 175 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | ||
22 | 200 | Hansen Thomine Maren | 2001 | SLAGELSE | 25 m | |||
23 | 201 | Ibsen Josefine Ruhwald | 2001 | SLAGELSE | 0166AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 8, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 162 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 2:26.16 | |
2 | 112 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 2:31.51 | |
3 | 229 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 2:36.97 | |
4 | 125 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 2:40.00 | |
5 | 131 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:57.11 | |
6 | 99 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | 3:00.66 | |
7 | 199 | Hansen Lauritz Tanderup | 2003 | SLAGELSE | 0325AA | 25 m | 3:03.91 | |
8 | 171 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 3:08.62 | |
9 | 217 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 25 m | 3:09.61 | |
10 | 173 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 3:17.02 | |
11 | 140 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 3:28.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 9, 25m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 194 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 17.30 | |
2 | 87 | Jensen Katrine Langholm | 2004 | KORSØR | 0402AE | 25 m | 17.71 | |
3 | 206 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 18.67 | |
4 | 233 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 18.84 | |
5 | 160 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 19.17 | |
6 | 79 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 20.76 | |
7 | 284 | Hillerup Nanna | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AE | 25 m | 21.00 | |
8 | 33 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 21.49 | |
9 | 81 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 25 m | 22.03 | ||
10 | 213 | Larsen Emilie | 2007 | SLAGELSE | 0778AD | 25 m | 22.73 | |
11 | 172 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 23.05 | ||
12 | 174 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 23.85 | ||
13 | 89 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 24.23 | |
14 | 227 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 24.51 | |
15 | 212 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 25.92 | |
16 | 259 | Andersen Alma Studnitz | 2008 | KORSØR | 25 m | 30.90 | ||
17 | 235 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 31.27 | |
18 | 92 | Olschansky Dina | 2003 | KORSØR | 0372AV | 25 m | ||
19 | 98 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 25 m | |||
20 | 167 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | ||
21 | 196 | Christensen Kristine | 2002 | SLAGELSE | 25 m | |||
22 | 204 | Jensen Katharina | 2005 | SLAGELSE | 0506AO | 25 m | ||
23 | 207 | Jungles Emily | 2000 | SLAGELSE | 0002BH | 25 m | ||
24 | 222 | Munch Ditte Bønnebæk | 2003 | SLAGELSE | 25 m | |||
25 | 232 | Petersen Clara | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 10, 25m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 176 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 14.11 | |
2 | 208 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 15.84 | |
3 | 93 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 0357AO | 25 m | 19.41 | |
4 | 299 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 21.21 | EFT |
5 | 90 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 21.39 | |
6 | 17 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 25 m | 29.11 | ||
7 | 29 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | |||
8 | 68 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
9 | 70 | Rasmussen Sofus | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
10 | 77 | Eliassen Alexandar | 2008 | KORSØR | 25 m | |||
11 | 78 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
12 | 85 | Henriksen Nicolai H. | 2004 | KORSØR | 0493AG | 25 m | ||
13 | 86 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 25 m | |||
14 | 197 | Fredslund-Anders Anders E | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
15 | 218 | Marcher William | 2002 | SLAGELSE | 25 m | |||
16 | 223 | Møller Lucas Bülow | 2003 | SLAGELSE | 25 m | |||
17 | 228 | Nissen Nikolaj Li | 2006 | SLAGELSE | 0605AC | 25 m | ||
18 | 231 | Ovgaard David | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
19 | 236 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | ||
20 | 237 | Weensgaard Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 11, 25m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 174 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 24.39 | ||
2 | 63 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 25.00 | |
3 | 279 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 26.90 | |
4 | 186 | Olsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 27.73 | ||
5 | 235 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 28.12 | |
6 | 213 | Larsen Emilie | 2007 | SLAGELSE | 0778AD | 25 m | 28.61 | |
7 | 259 | Andersen Alma Studnitz | 2008 | KORSØR | 25 m | 32.00 | ||
8 | 232 | Petersen Clara | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 12, 25m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Lund Jeppe | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AO | 25 m | 21.64 | |
2 | 239 | Woedd Marcell | 2002 | SLAGELSE | 0217AN | 25 m | 22.33 | |
3 | 96 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 28.25 | |
4 | 30 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | ||
5 | 71 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | ||
6 | 94 | Ottsen Lasse | 2003 | KORSØR | 25 m | |||
7 | 176 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | ||
8 | 188 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
9 | 231 | Ovgaard David | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 13, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:28.68 | |
2 | 133 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 2:31.43 | |
3 | 74 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:32.41 | |
4 | 130 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 2:37.56 | |
5 | 169 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:38.40 | |
6 | 132 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 2:41.92 | |
7 | 221 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 2:42.64 | |
8 | 280 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 2:42.75 | |
9 | 110 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:46.05 | |
10 | 69 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 2:50.00 | |
11 | 287 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:51.57 | |
12 | 137 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:52.56 | EFT |
13 | 62 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:53.45 | |
14 | 150 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:53.50 | |
15 | 129 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:53.59 | |
16 | 147 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 2:54.92 | |
17 | 73 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 2:57.17 | |
18 | 118 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:57.70 | |
19 | 16 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 2:57.74 | |
20 | 161 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 2:59.87 | |
21 | 111 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 3:00.81 | |
22 | 32 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 3:03.31 | |
23 | 154 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 3:04.19 | |
24 | 128 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 3:07.79 | |
25 | 278 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 3:09.79 | |
26 | 121 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 3:11.17 | |
27 | 209 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 3:19.67 | |
28 | 122 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 3:20.14 | |
29 | 175 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 3:24.66 | |
30 | 35 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 3:30.18 | |
31 | 166 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 3:31.81 | |
32 | 163 | Hass Emma | 2004 | NÆSTVED | 0438AJ | 25 m | 3:36.73 | |
33 | 160 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 3:39.66 | |
34 | 295 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 3:45.93 | |
35 | 152 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 3:47.07 | |
36 | 57 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 3:56.04 | |
37 | 167 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | ||
38 | 206 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 14, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 238 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 2:15.45 | |
2 | 75 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:19.21 | |
3 | 114 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 2:26.38 | |
4 | 76 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 25 m | 2:30.66 | |
5 | 115 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 2:34.50 | |
6 | 139 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:34.68 | |
7 | 125 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 2:35.86 | |
8 | 88 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 25 m | 2:36.00 | |
9 | 214 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 2:41.79 | |
10 | 119 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:43.02 | |
11 | 25 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 2:43.44 | |
12 | 203 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 2:44.12 | |
13 | 99 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | 2:46.41 | |
14 | 120 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 2:49.25 | |
15 | 158 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 2:50.85 | |
16 | 187 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:52.77 | |
17 | 138 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:55.67 | |
18 | 142 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 2:57.04 | |
19 | 219 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 3:09.26 | |
20 | 224 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 3:09.62 | |
21 | 15 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 3:11.11 | |
22 | 173 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 3:12.09 | |
23 | 140 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 3:16.52 | |
24 | 116 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 3:16.97 | |
25 | 19 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 3:25.81 | |
26 | 144 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 3:25.81 | |
27 | 155 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2005 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 3:35.30 | |
28 | 157 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 3:38.45 | |
29 | 97 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | ||
30 | 113 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | ||
31 | 171 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | ||
32 | 216 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 15, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 28.24 | |
2 | 141 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 29.26 | |
3 | 193 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 29.81 | |
4 | 56 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 29.84 | |
5 | 194 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 29.94 | |
6 | 64 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 30.12 | |
7 | 101 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 31.37 | |
8 | 137 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 31.81 | |
9 | 153 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 31.92 | |
10 | 161 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 31.92 | |
11 | 118 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 32.34 | |
12 | 205 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 32.46 | |
13 | 66 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 32.56 | |
14 | 31 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 32.85 | |
15 | 73 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 33.08 | |
16 | 154 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 33.47 | |
17 | 13 | Nielsen Sabine Storm | 2000 | DRAGSHOLM | 0038BC | 25 m | 33.54 | |
18 | 230 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | 34.17 | |
19 | 100 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 34.65 | |
20 | 6 | Jørgin Sif | 2002 | DRAGSHOLM | 0294AX | 25 m | 34.71 | |
21 | 28 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 34.90 | |
22 | 4 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 35.16 | |
23 | 34 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 35.30 | |
24 | 207 | Jungles Emily | 2000 | SLAGELSE | 0002BH | 25 m | 35.37 | |
25 | 227 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 35.79 | |
26 | 69 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 35.98 | |
27 | 12 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 37.04 | |
28 | 121 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 37.06 | |
29 | 21 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 38.36 | |
30 | 234 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 38.58 | |
31 | 210 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 39.01 | |
32 | 206 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 40.22 | |
33 | 24 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 40.33 | |
34 | 23 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 40.38 | |
35 | 33 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 41.70 | |
36 | 61 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 42.96 | ||
37 | 159 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 43.47 | |
38 | 233 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 43.87 | |
39 | 284 | Hillerup Nanna | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AE | 25 m | 43.99 | |
40 | 172 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 45.40 | ||
41 | 20 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 45.90 | |
42 | 63 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 46.75 | |
43 | 174 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 48.50 | ||
44 | 2 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 49.11 | |
45 | 148 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 49.96 | |
46 | 213 | Larsen Emilie | 2007 | SLAGELSE | 0778AD | 25 m | 52.05 | |
47 | 279 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 54.62 | |
48 | 186 | Olsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 56.12 | ||
49 | 55 | Jørgensen Tanja | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
50 | 92 | Olschansky Dina | 2003 | KORSØR | 0372AV | 25 m | ||
51 | 200 | Hansen Thomine Maren | 2001 | SLAGELSE | 25 m | |||
52 | 201 | Ibsen Josefine Ruhwald | 2001 | SLAGELSE | 0166AG | 25 m | ||
53 | 222 | Munch Ditte Bønnebæk | 2003 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 16, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 24.01 | |
2 | 162 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 24.66 | |
3 | 134 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 25.93 | |
4 | 115 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 26.21 | |
5 | 211 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 26.26 | |
6 | 114 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 27.00 | |
7 | 124 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 27.10 | |
8 | 3 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 27.16 | |
9 | 88 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 25 m | 27.54 | |
10 | 176 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 27.56 | |
11 | 75 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 27.73 | |
12 | 131 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 28.36 | |
13 | 7 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 28.52 | |
14 | 113 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 28.66 | |
15 | 229 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 28.66 | |
16 | 95 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 28.98 | |
17 | 202 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 29.28 | |
18 | 158 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 29.58 | |
19 | 60 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 30.19 | |
20 | 187 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 30.56 | |
21 | 67 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 32.17 | |
22 | 120 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 32.37 | |
23 | 217 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 25 m | 32.37 | |
24 | 14 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 32.86 | |
25 | 19 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 33.26 | |
26 | 151 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 33.40 | |
27 | 199 | Hansen Lauritz Tanderup | 2003 | SLAGELSE | 0325AA | 25 m | 33.43 | |
28 | 97 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 33.72 | |
29 | 219 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 33.97 | |
30 | 5 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 36.43 | |
31 | 188 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 38.29 | ||
32 | 30 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 38.44 | |
33 | 288 | Lund Jeppe | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AO | 25 m | 38.68 | |
34 | 189 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 39.10 | |
35 | 239 | Woedd Marcell | 2002 | SLAGELSE | 0217AN | 25 m | 40.69 | |
36 | 26 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 40.79 | |
37 | 96 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 41.46 | |
38 | 146 | Bahne Noah | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 41.61 | ||
39 | 29 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 43.71 | ||
40 | 68 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 43.94 | ||
41 | 78 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 25 m | 44.11 | ||
42 | 22 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 44.43 | |
43 | 228 | Nissen Nikolaj Li | 2006 | SLAGELSE | 0605AC | 25 m | 46.51 | |
44 | 71 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 47.92 | |
45 | 299 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 51.05 | EFT |
46 | 70 | Rasmussen Sofus | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | 52.55 | ||
47 | 77 | Eliassen Alexandar | 2008 | KORSØR | 25 m | 1:20.86 | ||
48 | 85 | Henriksen Nicolai H. | 2004 | KORSØR | 0493AG | 25 m | ||
49 | 94 | Ottsen Lasse | 2003 | KORSØR | 25 m | |||
50 | 195 | Bjaldby Frederik Hillers | 2005 | SLAGELSE | 0555AK | 25 m | ||
51 | 197 | Fredslund-Anders Anders E | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
52 | 223 | Møller Lucas Bülow | 2003 | SLAGELSE | 25 m | |||
53 | 231 | Ovgaard David | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
54 | 236 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | ||
55 | 237 | Weensgaard Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
56 | 258 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | EFT | |
57 | 298 | Kirk Marcus Ahlmann | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | EFT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 17, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 37.06 | |
2 | 56 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 42.64 | |
3 | 6 | Jørgin Sif | 2002 | DRAGSHOLM | 0294AX | 25 m | 43.91 | |
4 | 57 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 46.37 | |
5 | 210 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 46.37 | |
6 | 280 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 47.56 | |
7 | 287 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 47.66 | |
8 | 13 | Nielsen Sabine Storm | 2000 | DRAGSHOLM | 0038BC | 25 m | 48.79 | |
9 | 122 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 49.63 | |
10 | 4 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 49.69 | |
11 | 166 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 49.69 | |
12 | 80 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 49.72 | |
13 | 209 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 50.74 | |
14 | 233 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 51.75 | |
15 | 62 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 52.96 | |
16 | 160 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 53.78 | |
17 | 21 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 53.85 | |
18 | 89 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 54.08 | |
19 | 293 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 54.76 | |
20 | 63 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 55.00 | |
21 | 20 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 55.15 | |
22 | 152 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 56.56 | |
23 | 191 | Villumsen Dedde | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 56.77 | ||
24 | 98 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 25 m | 57.28 | ||
25 | 284 | Hillerup Nanna | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AE | 25 m | 1:02.24 | |
26 | 235 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 1:02.43 | |
27 | 174 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:04.63 | ||
28 | 156 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:04.96 | ||
29 | 72 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:06.59 | |
30 | 232 | Petersen Clara | 2006 | SLAGELSE | 25 m | 1:10.31 | ||
31 | 79 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 1:10.86 | |
32 | 81 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 25 m | |||
33 | 92 | Olschansky Dina | 2003 | KORSØR | 0372AV | 25 m | ||
34 | 196 | Christensen Kristine | 2002 | SLAGELSE | 25 m | |||
35 | 200 | Hansen Thomine Maren | 2001 | SLAGELSE | 25 m | |||
36 | 201 | Ibsen Josefine Ruhwald | 2001 | SLAGELSE | 0166AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 18, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 162 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 29.52 | |
2 | 220 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 32.84 | |
3 | 203 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 35.27 | |
4 | 199 | Hansen Lauritz Tanderup | 2003 | SLAGELSE | 0325AA | 25 m | 40.36 | |
5 | 224 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 49.51 | |
6 | 208 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 53.65 | |
7 | 211 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 54.83 | |
8 | 93 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 0357AO | 25 m | 57.51 | |
9 | 5 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 57.98 | |
10 | 90 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 58.42 | |
11 | 239 | Woedd Marcell | 2002 | SLAGELSE | 0217AN | 25 m | 59.54 | |
12 | 299 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 1:02.86 | EFT |
13 | 86 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 25 m | 1:03.95 | ||
14 | 68 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 1:06.93 | ||
15 | 236 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 19, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 31.96 | |
2 | 101 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 33.43 | |
3 | 135 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 34.74 | |
4 | 129 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 34.92 | |
5 | 221 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 36.06 | |
6 | 153 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 36.07 | |
7 | 100 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 37.63 | |
8 | 150 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 37.87 | |
9 | 32 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 39.98 | |
10 | 278 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 40.09 | |
11 | 205 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 41.07 | |
12 | 175 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 41.91 | |
13 | 34 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 42.28 | |
14 | 234 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 42.55 | |
15 | 35 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 42.86 | |
16 | 12 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 45.94 | |
17 | 295 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 45.96 | |
18 | 87 | Jensen Katrine Langholm | 2004 | KORSØR | 0402AE | 25 m | 46.82 | |
19 | 23 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 47.11 | |
20 | 80 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 47.24 | |
21 | 163 | Hass Emma | 2004 | NÆSTVED | 0438AJ | 25 m | 50.63 | |
22 | 212 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 1:02.59 | |
23 | 148 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:19.94 | |
24 | 159 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | ||
25 | 172 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 20, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 134 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 26.88 | |
2 | 112 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 27.38 | |
3 | 238 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 28.02 | |
4 | 220 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 28.88 | |
5 | 76 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 25 m | 29.57 | |
6 | 124 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 30.01 | |
7 | 3 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 30.11 | |
8 | 126 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 30.81 | |
9 | 7 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 32.11 | |
10 | 214 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 32.59 | |
11 | 119 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 32.90 | |
12 | 229 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 33.08 | |
13 | 95 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 33.73 | |
14 | 216 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 35.32 | |
15 | 173 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 35.88 | |
16 | 142 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 37.88 | |
17 | 120 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 37.91 | |
18 | 19 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 39.31 | |
19 | 14 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 40.57 | |
20 | 15 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 41.11 | |
21 | 151 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 42.09 | |
22 | 5 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 42.37 | |
23 | 116 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 43.22 | |
24 | 144 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 43.88 | |
25 | 189 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 49.04 | |
26 | 157 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 49.48 | |
27 | 195 | Bjaldby Frederik Hillers | 2005 | SLAGELSE | 0555AK | 25 m | 51.50 | |
28 | 26 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 52.72 | |
29 | 22 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 56.77 | |
30 | 146 | Bahne Noah | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
31 | 155 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2005 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | ||
32 | 258 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 21, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Kalundborg Damer | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 2:06.74 | ||
2 | 243 | Køge Junior Piger | 2000 | KØGE | 25 m | 2:13.51 | ||
3 | 249 | Køge Årgang Piger | 2000 | KØGE | 25 m | 2:13.51 | ||
4 | 268 | Stv Piger 1 | 2000 | STV | 25 m | 2:15.00 | ||
5 | 276 | Hg Piger | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 254 | Piger 1 Næstved | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:21.12 | ||
7 | 255 | Piger 2 Næstved | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:23.20 | ||
8 | 256 | Piger 3 Næstved | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:26.26 | ||
9 | 245 | Køge Seje Piger | 2000 | KØGE | 25 m | 2:28.00 | ||
10 | 277 | Hg Piger 2 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:30.00 | ||
11 | 257 | Piger 4 Næstved | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:32.35 | ||
12 | 269 | Stv Piger 2 | 2000 | STV | 25 m | 2:40.00 | ||
13 | 270 | Stv Piger 3 | 2000 | STV | 25 m | 3:00.00 | ||
14 | 271 | Stv Piger 4 | 2000 | STV | 25 m | |||
15 | 272 | Stv Piger 5 | 2000 | STV | 25 m | |||
16 | 273 | Stv Piger 6 | 2000 | STV | 25 m | |||
17 | 274 | Stv Piger 7 | 2000 | STV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 22, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Køge Junior Drenge | 2000 | KØGE | 25 m | 1:59.00 | ||
2 | 248 | Køge Årgang Drenge | 2000 | KØGE | 25 m | 2:03.00 | ||
3 | 260 | Stv Drenge 1 | 2000 | STV | 25 m | 2:07.00 | ||
4 | 250 | Boys 1 Næstved | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:08.45 | ||
5 | 251 | Boys 2 Næstved | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:12.26 | ||
6 | 244 | Køge Seje Drenge | 2000 | KØGE | 25 m | 2:16.00 | ||
7 | 252 | Boys 3 Næstved | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:19.45 | ||
8 | 253 | Boys 4 Næstved | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:22.54 | ||
9 | 261 | Stv Drenge 2 | 2000 | STV | 25 m | 2:25.00 | ||
10 | 246 | Køge Stærke Drenge | 2000 | KØGE | 25 m | 2:33.00 | ||
11 | 262 | Stv Drenge 3 | 2000 | STV | 25 m | 2:45.00 | ||
12 | 263 | Stv Drenge 4 | 2000 | STV | 25 m | |||
13 | 264 | Stv Drenge 5 | 2000 | STV | 25 m | |||
14 | 265 | Stv Drenge 6 | 2000 | STV | 25 m | |||
15 | 266 | Stv Drenge 7 | 2000 | STV | 25 m | |||
16 | 267 | Stv Drenge 8 | 2000 | STV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 1:16.26 | |
2 | 149 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:20.01 | |
3 | 110 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:20.39 | |
4 | 74 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:21.31 | |
5 | 221 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:22.97 | |
6 | 170 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:24.11 | |
7 | 137 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:24.14 | |
8 | 141 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:28.97 | |
9 | 165 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 1:29.00 | |
10 | 62 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:31.60 | |
11 | 31 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 1:31.74 | |
12 | 291 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:32.70 | |
13 | 150 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:34.33 | |
14 | 227 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:34.33 | |
15 | 45 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:35.45 | |
16 | 230 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | 1:35.74 | |
17 | 153 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 1:36.08 | |
18 | 128 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:36.90 | |
19 | 205 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 1:37.14 | |
20 | 168 | Knudsen Miamaja Skytt | 2003 | NÆSTVED | 0398AV | 25 m | 1:37.25 | |
21 | 123 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 1:38.37 | |
22 | 51 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:38.40 | |
23 | 283 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:39.00 | |
24 | 210 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 1:39.50 | |
25 | 16 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:40.22 | |
26 | 6 | Jørgin Sif | 2002 | DRAGSHOLM | 0294AX | 25 m | 1:40.26 | |
27 | 111 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:42.62 | |
28 | 163 | Hass Emma | 2004 | NÆSTVED | 0438AJ | 25 m | 1:45.06 | |
29 | 10 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:45.11 | |
30 | 80 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 1:45.95 | |
31 | 209 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 1:48.67 | |
32 | 215 | Liebgen Signe | 2005 | SLAGELSE | 0544AI | 25 m | 1:49.46 | |
33 | 122 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:49.50 | |
34 | 1 | Astrup Julie | 2005 | DRAGSHOLM | 0544AR | 25 m | 1:50.11 | |
35 | 2 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:50.11 | |
36 | 4 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 1:50.67 | |
37 | 89 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:51.73 | |
38 | 24 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:52.11 | |
39 | 294 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 1:52.45 | |
40 | 160 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:55.21 | |
41 | 292 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:55.41 | |
42 | 175 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:58.55 | |
43 | 83 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 2:01.82 | |
44 | 98 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 25 m | 2:02.48 | ||
45 | 212 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 2:12.66 | |
46 | 172 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:18.09 | ||
47 | 164 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 2:21.50 | |
48 | 148 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 2:33.27 | |
49 | 79 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 2:36.87 | |
50 | 92 | Olschansky Dina | 2003 | KORSØR | 0372AV | 25 m | ||
51 | 100 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 162 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:05.44 | |
2 | 114 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:06.38 | |
3 | 112 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 1:12.32 | |
4 | 125 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 1:15.19 | |
5 | 203 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:16.00 | |
6 | 176 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:18.97 | |
7 | 289 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 1:18.98 | |
8 | 131 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:20.19 | |
9 | 124 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:20.47 | |
10 | 99 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | 1:21.73 | |
11 | 88 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 25 m | 1:22.22 | |
12 | 158 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:24.44 | |
13 | 139 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:24.50 | |
14 | 37 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:28.53 | |
15 | 173 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:32.26 | |
16 | 285 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:36.16 | |
17 | 58 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 1:36.33 | |
18 | 44 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 1:39.36 | |
19 | 217 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 25 m | 1:40.49 | |
20 | 95 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 1:41.10 | |
21 | 187 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:44.35 | |
22 | 9 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:45.53 | |
23 | 239 | Woedd Marcell | 2002 | SLAGELSE | 0217AN | 25 m | 1:46.63 | |
24 | 140 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:47.79 | |
25 | 144 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:48.31 | |
26 | 116 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:04.52 | |
27 | 146 | Bahne Noah | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
28 | 188 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
29 | 202 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 25, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 33.64 | |
2 | 56 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 33.67 | |
3 | 101 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 35.09 | |
4 | 132 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 35.10 | |
5 | 54 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 35.82 | |
6 | 66 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 35.85 | |
7 | 287 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 35.98 | |
8 | 118 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 36.27 | |
9 | 161 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 36.30 | |
10 | 194 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 36.42 | |
11 | 129 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 37.44 | |
12 | 234 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 38.00 | |
13 | 64 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 38.74 | |
14 | 153 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 38.77 | |
15 | 193 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 38.96 | |
16 | 73 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 39.11 | |
17 | 65 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 39.87 | |
18 | 154 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 40.01 | |
19 | 28 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 40.69 | |
20 | 121 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 41.24 | |
21 | 293 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 42.02 | |
22 | 87 | Jensen Katrine Langholm | 2004 | KORSØR | 0402AE | 25 m | 42.52 | |
23 | 282 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 43.37 | |
24 | 35 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 46.17 | |
25 | 281 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 46.94 | |
26 | 12 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 47.11 | |
27 | 145 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 47.60 | |
28 | 23 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 48.11 | |
29 | 152 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 48.50 | |
30 | 33 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 48.52 | |
31 | 20 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 50.99 | |
32 | 296 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 52.29 | |
33 | 159 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 54.07 | |
34 | 177 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 55.43 | |
35 | 164 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 59.17 | |
36 | 286 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 1:01.12 | |
37 | 225 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 26, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 29.04 | |
2 | 190 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 29.04 | |
3 | 84 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 29.93 | |
4 | 3 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 30.92 | |
5 | 124 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 31.07 | |
6 | 115 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 31.32 | |
7 | 211 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 31.36 | |
8 | 59 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 33.73 | |
9 | 60 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 34.11 | |
10 | 7 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 35.90 | |
11 | 119 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 36.05 | |
12 | 214 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 36.23 | |
13 | 142 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 36.94 | |
14 | 138 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 36.95 | |
15 | 120 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 37.36 | |
16 | 290 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 25 m | 37.65 | |
17 | 67 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 37.82 | |
18 | 151 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 39.43 | |
19 | 97 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 39.62 | |
20 | 187 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 41.08 | |
21 | 224 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 42.40 | |
22 | 15 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 47.11 | |
23 | 171 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 47.12 | |
24 | 22 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 48.11 | |
25 | 30 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 48.43 | |
26 | 8 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | 49.50 | |
27 | 219 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 52.19 | |
28 | 93 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 0357AO | 25 m | 53.22 | |
29 | 96 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 55.31 | |
30 | 26 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 57.12 | |
31 | 78 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
32 | 85 | Henriksen Nicolai H. | 2004 | KORSØR | 0493AG | 25 m | ||
33 | 86 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 25 m | |||
34 | 94 | Ottsen Lasse | 2003 | KORSØR | 25 m | |||
35 | 288 | Lund Jeppe | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 27, 25m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 15.34 | |
2 | 230 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | 17.29 | |
3 | 192 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 18.64 | |
4 | 100 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 19.61 | |
5 | 215 | Liebgen Signe | 2005 | SLAGELSE | 0544AI | 25 m | 21.77 | |
6 | 34 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | ||
7 | 80 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | ||
8 | 87 | Jensen Katrine Langholm | 2004 | KORSØR | 0402AE | 25 m | ||
9 | 89 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | ||
10 | 92 | Olschansky Dina | 2003 | KORSØR | 0372AV | 25 m | ||
11 | 175 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | ||
12 | 207 | Jungles Emily | 2000 | SLAGELSE | 0002BH | 25 m | ||
13 | 210 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | ||
14 | 212 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 28, 25m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 176 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 15.20 | |
2 | 226 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 23.97 | |
3 | 82 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | ||
4 | 84 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | ||
5 | 90 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | ||
6 | 144 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | ||
7 | 146 | Bahne Noah | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
8 | 157 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | ||
9 | 208 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | ||
10 | 216 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | ||
11 | 223 | Møller Lucas Bülow | 2003 | SLAGELSE | 25 m | |||
12 | 239 | Woedd Marcell | 2002 | SLAGELSE | 0217AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 29, 25m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 23.08 | |
2 | 98 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 25 m | 28.58 | ||
3 | 281 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 30.51 | |
4 | 209 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 40.04 | |
5 | 163 | Hass Emma | 2004 | NÆSTVED | 0438AJ | 25 m | ||
6 | 172 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
7 | 225 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 30, 25m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Woedd Marcell | 2002 | SLAGELSE | 0217AN | 25 m | 23.55 | |
2 | 199 | Hansen Lauritz Tanderup | 2003 | SLAGELSE | 0325AA | 25 m | 25.42 | |
3 | 29 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | |||
4 | 78 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
5 | 85 | Henriksen Nicolai H. | 2004 | KORSØR | 0493AG | 25 m | ||
6 | 94 | Ottsen Lasse | 2003 | KORSØR | 25 m | |||
7 | 96 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | ||
8 | 218 | Marcher William | 2002 | SLAGELSE | 25 m | |||
9 | 223 | Møller Lucas Bülow | 2003 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 31, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 4:36.30 | |
2 | 56 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 4:50.38 | |
3 | 74 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 4:50.80 | |
4 | 136 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 4:52.51 | |
5 | 132 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 4:59.49 | |
6 | 110 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 5:01.87 | |
7 | 16 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 5:09.91 | |
8 | 150 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 5:16.99 | |
9 | 73 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 5:20.30 | |
10 | 43 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 5:24.40 | |
11 | 39 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 5:28.18 | |
12 | 193 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 5:31.11 | |
13 | 38 | Bärmann Maya Hatting | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 25 m | 5:31.37 | |
14 | 118 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 5:40.02 | |
15 | 45 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 5:41.10 | |
16 | 41 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 5:41.64 | |
17 | 47 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 5:46.69 | |
18 | 297 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 6:00.01 | |
19 | 49 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 6:02.06 | |
20 | 51 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 6:10.54 | |
21 | 31 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 6:26.79 | |
22 | 283 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 6:29.56 | |
23 | 80 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 6:30.19 | |
24 | 154 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 32, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 4:15.70 | |
2 | 125 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 4:38.95 | |
3 | 113 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 4:42.04 | |
4 | 139 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 4:50.68 | |
5 | 131 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 4:54.53 | |
6 | 88 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 25 m | 4:54.57 | |
7 | 37 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 4:56.19 | |
8 | 36 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 5:04.58 | |
9 | 50 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 5:14.06 | |
10 | 217 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 25 m | 5:14.09 | |
11 | 60 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 5:15.60 | |
12 | 171 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 5:16.64 | |
13 | 138 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 5:17.11 | |
14 | 46 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 5:26.57 | |
15 | 48 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 5:37.05 | |
16 | 173 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 5:38.33 | |
17 | 25 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 5:51.83 | |
18 | 44 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 6:02.73 | |
19 | 144 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 6:14.04 | |
20 | 93 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 0357AO | 25 m | ||
21 | 97 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | ||
22 | 99 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | ||
23 | 157 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | ||
24 | 202 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | ||
25 | 224 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 33, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:10.24 | |
2 | 149 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:14.16 | |
3 | 141 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:14.25 | |
4 | 165 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 1:16.16 | |
5 | 64 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:16.17 | |
6 | 110 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:16.76 | |
7 | 198 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 1:16.81 | |
8 | 221 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:17.80 | |
9 | 170 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:18.06 | |
10 | 41 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 1:18.65 | |
11 | 137 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:18.84 | |
12 | 287 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:19.01 | |
13 | 32 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:19.57 | |
14 | 65 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 1:20.45 | |
15 | 45 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:20.85 | |
16 | 194 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 1:21.10 | |
17 | 101 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 1:21.18 | |
18 | 62 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:22.01 | |
19 | 129 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:22.52 | |
20 | 47 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:22.55 | |
21 | 118 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:22.84 | |
22 | 38 | Bärmann Maya Hatting | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 25 m | 1:23.18 | |
23 | 234 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 1:23.98 | |
24 | 39 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:24.00 | |
25 | 49 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:24.08 | |
26 | 111 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:24.21 | |
27 | 128 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:24.44 | |
28 | 291 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:25.10 | |
29 | 43 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 1:25.20 | |
30 | 227 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:25.93 | |
31 | 205 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 1:26.14 | |
32 | 123 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 1:27.95 | |
33 | 161 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 1:28.24 | |
34 | 100 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:30.12 | |
35 | 51 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:30.18 | |
36 | 282 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:30.54 | |
37 | 121 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:31.25 | |
38 | 34 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 1:31.47 | |
39 | 210 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 1:31.53 | |
40 | 293 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:31.73 | |
41 | 209 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 1:32.83 | |
42 | 297 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:32.88 | |
43 | 122 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:33.04 | |
44 | 175 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:34.69 | |
45 | 12 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:35.74 | |
46 | 35 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:36.18 | |
47 | 163 | Hass Emma | 2004 | NÆSTVED | 0438AJ | 25 m | 1:36.24 | |
48 | 4 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 1:37.17 | |
49 | 294 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 1:37.79 | |
50 | 215 | Liebgen Signe | 2005 | SLAGELSE | 0544AI | 25 m | 1:39.67 | |
51 | 230 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | 1:40.49 | |
52 | 89 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:40.67 | |
53 | 145 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 1:41.41 | |
54 | 206 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 1:43.09 | |
55 | 177 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:43.88 | |
56 | 23 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:44.69 | |
57 | 152 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 1:47.97 | |
58 | 24 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:48.94 | |
59 | 33 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:49.44 | |
60 | 83 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 1:49.99 | |
61 | 20 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:50.11 | |
62 | 160 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:50.30 | |
63 | 292 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:51.77 | |
64 | 1 | Astrup Julie | 2005 | DRAGSHOLM | 0544AR | 25 m | 1:52.11 | |
65 | 2 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:53.11 | |
66 | 159 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:55.67 | |
67 | 172 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:59.94 | ||
68 | 79 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 2:08.08 | |
69 | 286 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 2:08.52 | |
70 | 164 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 2:09.29 | |
71 | 296 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 2:11.52 | |
72 | 148 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | ||
73 | 168 | Knudsen Miamaja Skytt | 2003 | NÆSTVED | 0398AV | 25 m | ||
74 | 192 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | ||
75 | 207 | Jungles Emily | 2000 | SLAGELSE | 0002BH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 34, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 1:00.68 | |
2 | 162 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:03.47 | |
3 | 75 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:06.63 | |
4 | 176 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:07.97 | |
5 | 84 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 1:08.30 | |
6 | 124 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:09.17 | |
7 | 114 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:09.35 | |
8 | 3 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:09.87 | |
9 | 131 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:10.12 | |
10 | 82 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 1:10.55 | |
11 | 203 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:11.56 | |
12 | 211 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 1:12.17 | |
13 | 7 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:13.76 | |
14 | 37 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:14.55 | |
15 | 158 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:16.61 | |
16 | 50 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 1:17.42 | |
17 | 120 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:18.73 | |
18 | 46 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:19.22 | |
19 | 48 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 1:19.29 | |
20 | 95 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 1:19.29 | |
21 | 119 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:19.41 | |
22 | 36 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:19.74 | |
23 | 142 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 1:21.41 | |
24 | 199 | Hansen Lauritz Tanderup | 2003 | SLAGELSE | 0325AA | 25 m | 1:21.45 | |
25 | 187 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:22.01 | |
26 | 58 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 1:22.75 | |
27 | 67 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:23.35 | |
28 | 173 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:23.58 | |
29 | 216 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:23.64 | |
30 | 140 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:25.30 | |
31 | 14 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:26.99 | |
32 | 219 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:27.02 | |
33 | 138 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:27.51 | |
34 | 44 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 1:27.87 | |
35 | 19 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:28.16 | |
36 | 113 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:29.26 | |
37 | 9 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:29.30 | |
38 | 15 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:30.11 | |
39 | 116 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:32.50 | |
40 | 208 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:34.18 | |
41 | 5 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:36.17 | |
42 | 285 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:40.00 | |
43 | 22 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:49.11 | |
44 | 8 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | 1:55.11 | |
45 | 26 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:56.62 | |
46 | 226 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 2:00.18 | |
47 | 30 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 2:27.67 | |
48 | 86 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 25 m | |||
49 | 90 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | ||
50 | 188 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 35, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:49.36 | |
2 | 41 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 3:10.00 | |
3 | 43 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 3:10.00 | |
4 | 38 | Bärmann Maya Hatting | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 25 m | 3:15.00 | |
5 | 47 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 3:16.41 | |
6 | 39 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 3:25.00 | |
7 | 153 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 36, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 289 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 2:32.43 | |
2 | 214 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 2:36.34 | |
3 | 126 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:40.25 | |
4 | 115 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 2:46.32 | |
5 | 48 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:55.00 | |
6 | 36 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:59.00 | |
7 | 46 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:59.00 | |
8 | 50 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:59.00 | |
9 | 119 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 3:00.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 37, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 59.86 | |
2 | 27 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 1:00.92 | |
3 | 193 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 1:03.30 | |
4 | 141 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:03.63 | |
5 | 56 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:03.74 | |
6 | 198 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 1:03.86 | |
7 | 194 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 1:04.45 | |
8 | 136 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:04.69 | |
9 | 149 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:05.34 | |
10 | 165 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 1:05.80 | |
11 | 64 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:05.87 | |
12 | 65 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 1:06.85 | |
13 | 74 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:07.95 | |
14 | 137 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:08.78 | |
15 | 32 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:09.39 | |
16 | 16 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:09.40 | |
17 | 73 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:09.63 | |
18 | 129 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:09.75 | |
19 | 101 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 1:10.03 | |
20 | 150 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:11.21 | |
21 | 205 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 1:11.98 | |
22 | 31 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 1:12.36 | |
23 | 154 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:12.57 | |
24 | 66 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 1:12.81 | |
25 | 28 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 1:15.38 | |
26 | 100 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:15.54 | |
27 | 297 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:15.63 | |
28 | 4 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 1:16.52 | |
29 | 291 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:16.90 | |
30 | 49 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:17.52 | |
31 | 207 | Jungles Emily | 2000 | SLAGELSE | 0002BH | 25 m | 1:17.67 | |
32 | 34 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 1:17.83 | |
33 | 122 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:20.50 | |
34 | 192 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:20.87 | |
35 | 12 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:22.44 | |
36 | 35 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:22.54 | |
37 | 6 | Jørgin Sif | 2002 | DRAGSHOLM | 0294AX | 25 m | 1:23.99 | |
38 | 2 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:24.11 | |
39 | 175 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:25.54 | |
40 | 145 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 1:26.07 | |
41 | 163 | Hass Emma | 2004 | NÆSTVED | 0438AJ | 25 m | 1:26.87 | |
42 | 1 | Astrup Julie | 2005 | DRAGSHOLM | 0544AR | 25 m | 1:30.11 | |
43 | 160 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:30.54 | |
44 | 206 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 1:31.80 | |
45 | 20 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:33.18 | |
46 | 23 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:33.63 | |
47 | 212 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 1:33.72 | |
48 | 33 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:35.83 | |
49 | 10 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:36.11 | |
50 | 24 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:36.97 | |
51 | 292 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:37.37 | |
52 | 281 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:39.02 | |
53 | 83 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 1:39.18 | |
54 | 79 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 1:40.57 | |
55 | 177 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:44.10 | |
56 | 159 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:46.85 | |
57 | 148 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:53.02 | |
58 | 286 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 2:00.13 | |
59 | 92 | Olschansky Dina | 2003 | KORSØR | 0372AV | 25 m | ||
60 | 98 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 38, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 162 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 55.91 | |
2 | 211 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 58.20 | |
3 | 82 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 58.87 | |
4 | 3 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 58.99 | |
5 | 126 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 59.78 | |
6 | 203 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:00.08 | |
7 | 25 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 1:00.43 | |
8 | 88 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 25 m | 1:00.68 | |
9 | 124 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:00.80 | |
10 | 114 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:01.68 | |
11 | 139 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:01.76 | |
12 | 125 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 1:01.85 | |
13 | 113 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:03.06 | |
14 | 59 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:03.55 | |
15 | 95 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 1:03.62 | |
16 | 202 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 1:03.78 | |
17 | 7 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:05.19 | |
18 | 290 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 25 m | 1:05.36 | |
19 | 158 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:06.30 | |
20 | 187 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:06.48 | |
21 | 216 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:09.48 | |
22 | 14 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:09.65 | |
23 | 67 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:09.99 | |
24 | 217 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 25 m | 1:10.02 | |
25 | 99 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | 1:10.12 | |
26 | 142 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 1:10.33 | |
27 | 199 | Hansen Lauritz Tanderup | 2003 | SLAGELSE | 0325AA | 25 m | 1:10.97 | |
28 | 171 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:11.36 | |
29 | 19 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:11.58 | |
30 | 97 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 1:12.12 | |
31 | 151 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 1:15.47 | |
32 | 219 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:16.32 | |
33 | 9 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:16.40 | |
34 | 15 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:17.26 | |
35 | 285 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:17.34 | |
36 | 116 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:18.34 | |
37 | 5 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:21.46 | |
38 | 93 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 0357AO | 25 m | 1:22.73 | |
39 | 8 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | 1:25.38 | |
40 | 288 | Lund Jeppe | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AO | 25 m | 1:30.93 | |
41 | 208 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:31.00 | |
42 | 188 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 1:31.51 | ||
43 | 90 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:31.55 | |
44 | 146 | Bahne Noah | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 1:34.28 | ||
45 | 226 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 1:37.40 | |
46 | 26 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:38.01 | |
47 | 96 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:38.57 | |
48 | 22 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:39.56 | |
49 | 78 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 25 m | 1:40.77 | ||
50 | 86 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 25 m | 1:54.19 | ||
51 | 29 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | |||
52 | 85 | Henriksen Nicolai H. | 2004 | KORSØR | 0493AG | 25 m | ||
53 | 94 | Ottsen Lasse | 2003 | KORSØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 39, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:35.40 | |
2 | 132 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 2:39.13 | |
3 | 221 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 2:42.67 | |
4 | 287 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:42.90 | |
5 | 62 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:46.65 | |
6 | 161 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 2:47.33 | |
7 | 66 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 2:50.59 | |
8 | 234 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 2:51.21 | |
9 | 38 | Bärmann Maya Hatting | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 25 m | 2:51.88 | |
10 | 111 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:52.72 | |
11 | 45 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:53.64 | |
12 | 47 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:54.25 | |
13 | 128 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:54.26 | |
14 | 43 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 2:56.20 | |
15 | 41 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 2:56.27 | |
16 | 123 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 2:57.06 | |
17 | 121 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 3:00.27 | |
18 | 39 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 3:02.24 | |
19 | 51 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 3:05.36 | |
20 | 293 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 3:06.16 | |
21 | 28 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 3:06.65 | |
22 | 282 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 3:11.95 | |
23 | 49 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 3:14.77 | |
24 | 283 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 3:16.12 | |
25 | 168 | Knudsen Miamaja Skytt | 2003 | NÆSTVED | 0398AV | 25 m | 3:18.78 | |
26 | 296 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 4:00.00 | |
27 | 87 | Jensen Katrine Langholm | 2004 | KORSØR | 0402AE | 25 m | ||
28 | 152 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | ||
29 | 164 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | ||
30 | 170 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | ||
31 | 227 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 40, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:09.25 | |
2 | 176 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:23.51 | |
3 | 60 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:28.68 | |
4 | 112 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 2:29.47 | |
5 | 115 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 2:29.75 | |
6 | 46 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:34.43 | |
7 | 214 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 2:42.42 | |
8 | 50 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:43.87 | |
9 | 48 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:43.95 | |
10 | 37 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:44.30 | |
11 | 36 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:47.96 | |
12 | 120 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 2:51.58 | |
13 | 140 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 3:05.87 | |
14 | 151 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 3:08.74 | |
15 | 224 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 3:09.24 | |
16 | 44 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 3:13.67 | |
17 | 30 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | ||
18 | 58 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | ||
19 | 157 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 41, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Kalundborg Damer | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 1:53.78 | ||
2 | 249 | Køge Årgang Piger | 2000 | KØGE | 25 m | 1:58.75 | ||
3 | 268 | Stv Piger 1 | 2000 | STV | 25 m | 2:05.00 | ||
4 | 245 | Køge Seje Piger | 2000 | KØGE | 25 m | 2:09.00 | ||
5 | 276 | Hg Piger | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:12.00 | ||
6 | 254 | Piger 1 Næstved | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:12.55 | ||
7 | 255 | Piger 2 Næstved | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:15.60 | ||
8 | 256 | Piger 3 Næstved | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:19.50 | ||
9 | 277 | Hg Piger 2 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:23.00 | ||
10 | 247 | Køge Stærke Piger | 2000 | KØGE | 25 m | 2:24.00 | ||
11 | 257 | Piger 4 Næstved | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:25.90 | ||
12 | 269 | Stv Piger 2 | 2000 | STV | 25 m | 2:30.00 | ||
13 | 270 | Stv Piger 3 | 2000 | STV | 25 m | 2:45.00 | ||
14 | 271 | Stv Piger 4 | 2000 | STV | 25 m | |||
15 | 272 | Stv Piger 5 | 2000 | STV | 25 m | |||
16 | 273 | Stv Piger 6 | 2000 | STV | 25 m | |||
17 | 274 | Stv Piger 7 | 2000 | STV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |
Løb 42, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Køge Junior Drenge | 2000 | KØGE | 25 m | 1:46.00 | ||
2 | 248 | Køge Årgang Drenge | 2000 | KØGE | 25 m | 1:49.00 | ||
3 | 260 | Stv Drenge 1 | 2000 | STV | 25 m | 1:55.00 | ||
4 | 244 | Køge Seje Drenge | 2000 | KØGE | 25 m | 1:56.00 | ||
5 | 241 | Kalundborg Drenge | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 2:00.00 | ||
6 | 275 | Hg 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:00.00 | ||
7 | 250 | Boys 1 Næstved | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:02.00 | ||
8 | 261 | Stv Drenge 2 | 2000 | STV | 25 m | 2:05.00 | ||
9 | 251 | Boys 2 Næstved | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:10.40 | ||
10 | 246 | Køge Stærke Drenge | 2000 | KØGE | 25 m | 2:14.00 | ||
11 | 252 | Boys 3 Næstved | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:16.80 | ||
12 | 262 | Stv Drenge 3 | 2000 | STV | 25 m | 2:20.00 | ||
13 | 253 | Boys 4 Næstved | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:25.00 | ||
14 | 263 | Stv Drenge 4 | 2000 | STV | 25 m | |||
15 | 264 | Stv Drenge 5 | 2000 | STV | 25 m | |||
16 | 265 | Stv Drenge 6 | 2000 | STV | 25 m | |||
17 | 266 | Stv Drenge 7 | 2000 | STV | 25 m | |||
18 | 267 | Stv Drenge 8 | 2000 | STV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |