Program för SB-CUP 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lørdag
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 133 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 2:13.24 | |
2 | 117 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:14.69 | |
3 | 130 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 2:16.68 | |
4 | 141 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:16.81 | |
5 | 74 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:19.74 | |
6 | 169 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:22.62 | |
7 | 135 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:24.63 | |
8 | 132 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 2:24.94 | |
9 | 170 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:32.71 | |
10 | 16 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 2:33.06 | |
11 | 111 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:33.30 | |
12 | 73 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 2:33.54 | |
13 | 32 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 2:34.24 | |
14 | 101 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 2:34.33 | |
15 | 153 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 2:35.49 | |
16 | 147 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 2:35.85 | |
17 | 205 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 2:38.11 | |
18 | 66 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 2:43.08 | |
19 | 4 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 2:45.11 | |
20 | 128 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:46.59 | |
21 | 100 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:47.47 | |
22 | 28 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 2:51.56 | |
23 | 293 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 2:53.89 | |
24 | 35 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 3:01.06 | |
25 | 2 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 3:03.11 | |
26 | 295 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 3:06.55 | |
27 | 21 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 3:08.11 | |
28 | 152 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 3:17.19 | |
29 | 212 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 3:22.31 | |
30 | 61 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 3:24.95 | ||
31 | 63 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 3:25.46 | |
32 | 72 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 3:59.48 | |
33 | 55 | Jørgensen Tanja | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 marts 2016 |
Licens til Korsør Sv & Livr. Klub | Udskriftstidspunkt | 22:32 |