Program för Sydsim Swim Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 18, 400m Frisim Herrar |
Sponsor: Nordic Sugar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 484 | Krøyer Svendsen Marcus | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 3:58.08 | |
2 | 461 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 4:01.39 | |
3 | 482 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 4:10.47 | |
4 | 194 | Kindberg Marcus | 1993 | MKK | AI6993 | 50 m | 4:10.55 | |
5 | 130 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 4:13.87 | |
6 | 473 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 4:14.38 | |
7 | 474 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 4:15.77 | |
8 | 439 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 50 m | 4:15.96 | |
9 | 206 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 50 m | 4:17.68 | |
10 | 18 | Jönsson Johan | 1995 | SK HAJEN | AG1995 | 50 m | 4:19.95 | |
11 | 459 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 4:21.48 | |
12 | 410 | Skarin Oskar | 1999 | SK TRITON | AD0999 | 50 m | 4:22.91 | |
13 | 488 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 4:23.96 | |
14 | 403 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 50 m | 4:25.01 | |
15 | 443 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 50 m | 4:29.13 | |
16 | 311 | Östlund Gustav | 1997 | POSEIDON | AM8797 | 50 m | 4:31.28 | |
17 | 467 | E. Mariegaard Johannes | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 4:32.03 | |
18 | 42 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | AN1300 | 50 m | 4:32.79 | |
19 | 4 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 50 m | 4:32.86 | |
20 | 356 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SK SYDSIM | AH1300 | 50 m | 4:37.31 | |
21 | 447 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 4:37.71 | |
22 | 76 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 50 m | 4:38.18 | |
23 | 393 | Kvist Samuel | 2000 | SK TRITON | AB0700 | 50 m | 4:38.94 | |
24 | 46 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 50 m | 4:39.78 | |
25 | 220 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 50 m | 4:39.79 | |
26 | 327 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 4:41.76 | |
27 | 229 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 50 m | 4:41.94 | |
28 | 351 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 50 m | 4:44.94 | |
29 | 151 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 4:45.77 | |
30 | 120 | Kronkvist Erik | 1999 | KLIPPAN | AO3199 | 50 m | 4:45.98 | |
31 | 1 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 50 m | 4:47.23 | |
32 | 181 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 50 m | 4:47.57 | |
33 | 135 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 50 m | 4:47.93 | |
34 | 132 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 50 m | 4:48.32 | |
35 | 128 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 50 m | 4:49.64 | |
36 | 9 | Aminoff Andreas | 2000 | SK HAJEN | AB7900 | 50 m | 4:50.25 | |
37 | 322 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 50 m | 4:51.16 | |
38 | 183 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 4:53.00 | |
39 | 67 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 50 m | 4:53.93 | |
40 | 65 | Lind Gustav | 2002 | HS | AG7702 | 50 m | 4:53.95 | |
41 | 265 | Hedre Alexander | 1999 | POSEIDON | AJ9799 | 50 m | 4:56.62 | |
42 | 31 | Wemlén Rickard | 2000 | SK HAJEN | AF0900 | 50 m | 4:56.84 | |
43 | 234 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 50 m | 4:56.88 | |
44 | 312 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | AH1100 | 50 m | 4:59.89 | |
45 | 163 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 5:00.08 | |
46 | 121 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 50 m | 5:07.52 | |
47 | 43 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 50 m | 5:08.46 | |
48 | 182 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 50 m | 5:10.85 | |
49 | 55 | Härstedt Joel | 2001 | HS | AU6301 | 50 m | 5:11.30 | |
50 | 179 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 5:11.89 | |
51 | 406 | Palmqvist Oscar | 2000 | SK TRITON | AF9300 | 50 m | 5:16.78 | |
52 | 431 | Pekberg Leo | 2002 | ÄNGELHOLM | AF7902 | 50 m | 5:22.79 | |
53 | 341 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 50 m | 5:23.23 | |
54 | 249 | Björkman Pascal | 2001 | POSEIDON | AF6701 | 50 m | 5:25.25 | |
55 | 223 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 50 m | 5:27.76 | |
56 | 401 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 50 m | 5:28.06 | |
57 | 5 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 50 m | 5:28.92 | |
58 | 490 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 50 m | 5:32.43 | EFT |
59 | 171 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 50 m | 5:38.86 | |
60 | 230 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 5:48.60 | |
61 | 184 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 50 m | 5:49.29 | |
62 | 348 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 50 m | 5:51.99 | |
63 | 407 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | AG2702 | 50 m | 5:57.28 | |
64 | 208 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 6:10.99 | |
65 | 287 | Mattiasson Nazar Simon | 2002 | POSEIDON | AO7702 | 50 m | 6:21.97 | |
66 | 56 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 50 m | ||
67 | 201 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | ||
68 | 270 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | AN0702 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 13 maj 2016 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 18:23 |