Program for Østdanske Årgangsmesterskaber Grp. 1
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 4X200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 8:04.79 | ||
2 | 266 | Sigma Drenge | 0 | SIGMA | 25 m | 8:13.00 | ||
3 | 53 | Boyz 1 Lyngby | 1993 | LYNGBY | 25 m | 8:15.00 | ||
4 | 168 | Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 8:17.00 | ||
5 | 283 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 8:24.00 | ||
6 | 170 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 25 m | 8:28.00 | ||
7 | 342 | Gsc Drenge | 0 | GLADSAXE | 25 m | 8:30.00 | ||
8 | 81 | Hovedstaden Drenge 1 | 1993 | HOVEDSTAD | 25 m | 8:37.00 | ||
9 | 269 | Slagelse Drenge | 1993 | SLAGELSE | 25 m | 8:37.13 | ||
10 | 308 | Vest Supermænd 1 | 1993 | VEST | 25 m | 8:40.65 | ||
11 | 364 | Sigma Drenge 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 8:43.00 | ||
12 | 58 | Gentofte Drenge | 1993 | GENTOFTE | 25 m | 8:45.00 | ||
13 | 135 | Farum Drenge Konk 1 | 0 | FARUM | 25 m | 8:45.22 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 2, 4X200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Køge Piger 1 | 1995 | KØGE | 25 m | 8:40.00 | ||
2 | 91 | Hovedstaden Piger 1 | 1995 | HOVEDSTAD | 25 m | 9:08.00 | ||
3 | 305 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 9:09.79 | ||
4 | 343 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 9:10.00 | ||
5 | 267 | Sigma Piger 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 9:10.00 | ||
6 | 186 | Hils Piger 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 9:21.79 | ||
7 | 130 | Dragør Ladydragons | 1995 | DRAGØR | 25 m | 9:22.73 | ||
8 | 282 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 9:23.00 | ||
9 | 16 | Triton Piger 1 (åm1) | 1995 | TRITON B | 25 m | 9:24.00 | ||
10 | 268 | Sigma Piger 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 9:25.00 | ||
11 | 139 | Farum Piger Konk 1 | 0 | FARUM | 25 m | 9:25.22 | ||
12 | 169 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 9:32.00 | ||
13 | 235 | Køge Piger 2 | 1995 | KØGE | 25 m | 9:33.00 | ||
14 | 344 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 9:40.00 | ||
15 | 300 | Kvik Damer 2 | 0 | KVIK | 25 m | 9:45.00 | ||
16 | 63 | Gentofte Piger | 1995 | GENTOFTE | 25 m | 9:45.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 3, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Skaaning Daniel | 1993 | STT-VAT | 9319AA | 25 m | 4:39.46 | |
2 | 172 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 4:46.59 | |
3 | 349 | Hvid Mathias | 1994 | GLADSAXE | 9435AL | 25 m | 4:53.97 | |
4 | 150 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 4:54.40 | |
5 | 279 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT-VAT | 9391AE | 25 m | 4:57.49 | |
6 | 244 | Merl Lars | 1993 | KØGE | 9335AA | 25 m | 4:58.19 | |
7 | 125 | Schäfer Bjarke | 1993 | BIRKERØD | 9305AB | 25 m | 4:59.30 | |
8 | 281 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT-VAT | 9433AI | 25 m | 5:01.95 | |
9 | 181 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 5:02.97 | |
10 | 163 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 5:04.79 | |
11 | 347 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 5:04.98 | |
12 | 223 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 9459AF | 25 m | 5:05.06 | |
13 | 296 | Nørregaard Christian | 1993 | KVIK | 9381AJ | 25 m | 5:05.70 | |
14 | 324 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39 | 9441AI | 25 m | 5:05.93 | |
15 | 313 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 5:07.93 | |
16 | 248 | Suhr Morten | 1993 | KØGE | 9333AB | 25 m | 5:10.88 | |
17 | 201 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 25 m | 5:10.97 | |
18 | 322 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 25 m | 5:12.65 | |
19 | 37 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 5:14.10 | |
20 | 188 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 25 m | 5:15.98 | |
21 | 331 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 5:19.22 | |
22 | 340 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 25 m | 5:19.22 | |
23 | 74 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 5:20.46 | |
24 | 151 | Rasmussen Kasper Kimose | 1993 | FR.SUND | 9355AE | 25 m | 5:22.43 | |
25 | 216 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 50 m | 5:28.95 | |
26 | 178 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 5:30.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 4, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 25 m | 5:07.11 | |
2 | 112 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 5:07.83 | |
3 | 101 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 5:20.99 | |
4 | 14 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 5:22.51 | |
5 | 243 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | KØGE | 9542AG | 25 m | 5:26.52 | |
6 | 8 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 5:28.55 | |
7 | 286 | Christiansen Cecilie | 1995 | KVIK | 9582AP | 25 m | 5:29.01 | |
8 | 104 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 5:29.25 | |
9 | 119 | Jensen Luna Lüchau | 1995 | ALLERØD | 9574AG | 25 m | 5:30.36 | |
10 | 126 | Christoffersen Sara | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 5:30.45 | |
11 | 346 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 5:31.42 | |
12 | 153 | Bjørklund Marisa | 1995 | FR.SUND | 9554AD | 25 m | 5:33.55 | |
13 | 320 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 25 m | 5:34.38 | |
14 | 39 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 5:34.58 | |
15 | 249 | Witten Christina | 1995 | KØGE | 9558AG | 25 m | 5:36.36 | |
16 | 62 | Kragholm Laura | 1995 | GENTOFTE | 9502AE | 25 m | 5:37.59 | |
17 | 157 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 5:38.10 | |
18 | 361 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 5:39.47 | |
19 | 57 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 5:39.67 | |
20 | 354 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 5:40.28 | |
21 | 211 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 5:40.48 | |
22 | 108 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 5:41.29 | |
23 | 161 | Vegge Pernille | 1995 | GREVE | 9578AG | 25 m | 5:41.99 | |
24 | 44 | Jensen Nanna | 1995 | LYNGBY | 9592AA | 50 m | 5:43.47 | |
25 | 345 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 5:46.08 | |
26 | 156 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 5:46.89 | |
27 | 114 | Riisberg Emilie | 1996 | ALLERØD | 9608AD | 25 m | 5:47.53 | |
28 | 12 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 5:54.62 | |
29 | 246 | Petersen Nadia | 1996 | KØGE | 9666AE | 25 m | 5:58.36 | |
30 | 218 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 5:59.60 | |
31 | 213 | Gøtzsche Pernille | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 5:59.89 | EFT |
32 | 241 | Hansgaard Mia | 1996 | KØGE | 9644AC | 25 m | 6:01.56 | |
33 | 118 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALLERØD | 9678AH | 25 m | 6:01.98 | |
34 | 203 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 6:02.21 | |
35 | 224 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 6:05.29 | |
36 | 222 | Nilsson Lea | 1996 | HVIDOVRE | 9624AA | 25 m | 6:05.54 | |
37 | 10 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 6:05.84 | |
38 | 106 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 25 m | 6:07.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 5, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Skaaning Daniel | 1993 | STT-VAT | 9319AA | 25 m | 23.66 | |
2 | 113 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 25.02 | |
3 | 288 | Hounsgaard Mikkel | 1993 | KVIK | 9323AG | 25 m | 25.18 | |
4 | 160 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 25.22 | |
5 | 198 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 25.36 | |
6 | 50 | Steenberg Thomas | 1994 | LYNGBY | 9403AE | 25 m | 25.40 | |
7 | 124 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 25.68 | |
8 | 334 | Holm-Olsen Casper | 1993 | VORDINGB | 9363AC | 25 m | 25.92 | |
9 | 181 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 26.15 | |
10 | 258 | Kruuse Rasmus | 1994 | RINGSTED | 9445AK | 25 m | 26.51 | |
11 | 339 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 26.51 | |
12 | 298 | Sigsgaard Kevin | 1993 | KVIK | 9393AF | 25 m | 26.56 | |
13 | 360 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 26.58 | |
14 | 321 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 26.63 | |
15 | 276 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 26.65 | |
16 | 38 | Døi Tom | 1993 | LYNGBY | 9391AF | 25 m | 26.65 | |
17 | 331 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 26.69 | |
18 | 56 | Albrechtsen Simon | 1993 | GENTOFTE | 9343AI | 25 m | 26.75 | |
19 | 111 | Korch Casper S. | 1994 | ALLERØD | 9425AF | 25 m | 26.80 | |
20 | 70 | Holdrup Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9355AA | 25 m | 26.85 | |
21 | 174 | Bjerregaard Aksel | 1994 | HELSINGØR | 9461AF | 25 m | 26.86 | |
22 | 314 | Labuhn Mikkel | 1993 | VEST | 9363AF | 25 m | 26.86 | |
23 | 59 | Håkonsson Gustav | 1994 | GENTOFTE | 9497AH | 25 m | 26.87 | |
24 | 223 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 9459AF | 25 m | 26.88 | |
25 | 163 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 26.90 | |
26 | 349 | Hvid Mathias | 1994 | GLADSAXE | 9435AL | 25 m | 26.94 | |
27 | 154 | Aunstrup Kenny Emil | 1993 | FR.VÆRK | 9327AJ | 25 m | 26.97 | |
28 | 179 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 27.02 | |
29 | 37 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 27.04 | |
30 | 341 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 27.10 | |
31 | 217 | Broberg Jesper | 1994 | HVIDOVRE | 9497AF | 25 m | 27.17 | |
32 | 278 | Lollike Alexander | 1993 | SØLLERØD | 9347AF | 25 m | 27.21 | |
33 | 151 | Rasmussen Kasper Kimose | 1993 | FR.SUND | 9355AE | 25 m | 27.23 | |
34 | 272 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 27.24 | |
35 | 318 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 27.28 | |
36 | 180 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | HELSINGØR | 9423AE | 25 m | 27.29 | |
37 | 183 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 27.34 | |
38 | 42 | Hagemann William | 1994 | LYNGBY | 9483AC | 25 m | 27.34 | |
39 | 284 | Basse Steffen | 1994 | KVIK | 9495AH | 25 m | 27.37 | |
40 | 316 | Lassen Joakim | 1994 | VEST | 9471AH | 25 m | 27.40 | |
41 | 67 | Welling Harald | 1993 | GENTOFTE | 9369AG | 25 m | 27.42 | |
42 | 122 | Gustafsson Frederik | 1993 | BIRKERØD | 9387AC | 25 m | 27.42 | |
43 | 347 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 27.42 | |
44 | 201 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 25 m | 27.42 | |
45 | 141 | Bastiansen Martin | 1993 | FARUM | 9387AI | 25 m | 27.42 | |
46 | 326 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 27.47 | |
47 | 98 | Hjort Morten | 1994 | MK 31 | 9439AJ | 25 m | 27.64 | |
48 | 107 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALLERØD | 9487AF | 25 m | 27.75 | |
49 | 40 | Engelbrecht Jonatan | 1994 | LYNGBY | 9411AF | 25 m | 27.78 | |
50 | 271 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 27.80 | |
51 | 311 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 27.92 | |
52 | 289 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 28.00 | |
53 | 310 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 28.09 | |
54 | 319 | Højgaard Mathias Roer | 1994 | VEST | 9447AA | 25 m | 28.12 | |
55 | 6 | Holten Benjamin | 1994 | TRITON B | 9479AH | 25 m | 28.15 | |
56 | 158 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 28.19 | |
57 | 187 | Dalegaard Magnus | 1994 | HILLERØD | 9429AK | 25 m | 28.26 | |
58 | 259 | Nielsen Jacob | 1994 | RINGSTED | 9427AD | 25 m | 28.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 6, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 237 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 25 m | 27.96 | |
2 | 2 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON B | 9566AF | 25 m | 28.07 | |
3 | 245 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 28.65 | |
4 | 101 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 28.72 | |
5 | 254 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 28.82 | |
6 | 5 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 28.90 | |
7 | 100 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 28.90 | |
8 | 162 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 25 m | 29.20 | |
9 | 7 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 25 m | 29.25 | |
10 | 68 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 25 m | 29.33 | |
11 | 132 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 29.37 | |
12 | 294 | Nartey Denise | 1995 | KVIK | 9568AB | 25 m | 29.42 | |
13 | 320 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 25 m | 29.42 | |
14 | 354 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 29.47 | |
15 | 359 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 29.57 | |
16 | 119 | Jensen Luna Lüchau | 1995 | ALLERØD | 9574AG | 25 m | 29.58 | |
17 | 57 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 29.59 | |
18 | 112 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 29.63 | |
19 | 102 | Fabild Amanda | 1996 | AIF | 9624AF | 25 m | 29.66 | |
20 | 134 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 29.78 | |
21 | 325 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 29.79 | |
22 | 295 | Nielsen Karina M | 1995 | KVIK | 9504AM | 25 m | 29.90 | |
23 | 127 | Petersen Mette | 1995 | BIRKERØD | 9504AG | 25 m | 29.99 | |
24 | 104 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 30.03 | |
25 | 177 | Kyhl Ida | 1995 | HELSINGØR | 9562AB | 25 m | 30.03 | |
26 | 143 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 25 m | 30.04 | |
27 | 303 | Nielsen Rikke | 1996 | SK-SYD | 9688AB | 25 m | 30.14 | |
28 | 191 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 25 m | 30.28 | |
29 | 263 | Jespersen Maria Myhre | 1995 | RØNNE | 9546AD | 25 m | 30.31 | |
30 | 297 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 25 m | 30.31 | |
31 | 285 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 30.38 | |
32 | 332 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 30.45 | |
33 | 346 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 30.48 | |
34 | 144 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 25 m | 30.49 | |
35 | 41 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 30.54 | |
36 | 293 | Liljedahl Katrine | 1995 | KVIK | 9578AX | 25 m | 30.62 | |
37 | 275 | Petersen Maria Rindal | 1995 | SLAGELSE | 9516AR | 25 m | 30.64 | |
38 | 350 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 30.65 | |
39 | 140 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 25 m | 30.67 | |
40 | 203 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 30.67 | |
41 | 351 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 30.69 | |
42 | 128 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 30.70 | |
43 | 115 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 30.70 | |
44 | 62 | Kragholm Laura | 1995 | GENTOFTE | 9502AE | 25 m | 30.73 | |
45 | 226 | Terkelsen Ena | 1995 | ISHØJ | 9508AJ | 25 m | 30.77 | |
46 | 155 | Hansen Pil | 1995 | FR.VÆRK | 9528AL | 25 m | 30.88 | |
47 | 129 | Haddadan Kimia Ghias | 1995 | DRAGØR | 9566AI | 25 m | 30.92 | |
48 | 105 | Nielsen Sofie B. | 1995 | AIF | 9556AK | 25 m | 30.94 | |
49 | 156 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 30.96 | |
50 | 338 | Floris Serina P. Snelmand | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 31.01 | |
51 | 242 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | 31.02 | |
52 | 175 | Breum Alberte | 1995 | HELSINGØR | 9586AD | 25 m | 31.04 | |
53 | 212 | Riisberg Cecilie | 1995 | HØRSHOLM | 9582AI | 25 m | 31.04 | |
54 | 152 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 31.07 | |
55 | 262 | Erichsen Louise Gren | 1995 | RØNNE | 9542AC | 25 m | 31.07 | |
56 | 202 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 31.08 | |
57 | 260 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 31.13 | |
58 | 309 | Pedersen Sofie Baarsøe | 1995 | VEST | 9508AD | 25 m | 31.16 | |
59 | 345 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 31.17 | |
60 | 220 | Meier Trine | 1995 | HVIDOVRE | 9564AH | 25 m | 31.17 | |
61 | 108 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 31.18 | |
62 | 182 | Kenskov Leona | 1996 | HERLEV | 9666AM | 25 m | 31.19 | |
63 | 323 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39 | 9504AC | 25 m | 31.20 | |
64 | 205 | Buhl Caroline | 1995 | HØRSHOLM | 9564AB | 25 m | 31.20 | |
65 | 274 | Petersen Camilla Rindal | 1995 | SLAGELSE | 9536AR | 25 m | 31.25 | |
66 | 73 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 31.26 | |
67 | 236 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 31.28 | |
68 | 184 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 31.33 | |
69 | 357 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 31.36 | |
70 | 222 | Nilsson Lea | 1996 | HVIDOVRE | 9624AA | 25 m | 31.37 | |
71 | 363 | Asmussen Malene | 1995 | RINGSTED | 9524AE | 25 m | 31.37 | |
72 | 148 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 31.39 | |
73 | 353 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 25 m | 31.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 7, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 8:36.04 | |
2 | 183 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 8:39.43 | |
3 | 110 | Holkjær Kasper | 1993 | ALLERØD | 9357AB | 25 m | 8:45.24 | |
4 | 349 | Hvid Mathias | 1994 | GLADSAXE | 9435AL | 25 m | 8:53.52 | |
5 | 321 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 8:54.87 | |
6 | 347 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 9:00.41 | |
7 | 180 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | HELSINGØR | 9423AE | 25 m | 9:01.62 | |
8 | 279 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT-VAT | 9391AE | 25 m | 9:03.88 | |
9 | 150 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 9:03.96 | |
10 | 80 | Willems Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9329AB | 25 m | 9:04.13 | |
11 | 281 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT-VAT | 9433AI | 25 m | 9:04.85 | |
12 | 56 | Albrechtsen Simon | 1993 | GENTOFTE | 9343AI | 25 m | 9:08.79 | |
13 | 221 | Nielsen Marc Bach | 1994 | HVIDOVRE | 9495AG | 25 m | 9:17.40 | |
14 | 72 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 25 m | 9:19.51 | |
15 | 159 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 9:20.42 | |
16 | 158 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 9:26.59 | |
17 | 289 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 9:28.66 | |
18 | 43 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 9:30.41 | |
19 | 146 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 9:30.56 | |
20 | 273 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 25 m | 9:31.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 7, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 8:36.04 | |
2 | 183 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 8:39.43 | |
3 | 110 | Holkjær Kasper | 1993 | ALLERØD | 9357AB | 25 m | 8:45.24 | |
4 | 349 | Hvid Mathias | 1994 | GLADSAXE | 9435AL | 25 m | 8:53.52 | |
5 | 321 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 8:54.87 | |
6 | 347 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 9:00.41 | |
7 | 180 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | HELSINGØR | 9423AE | 25 m | 9:01.62 | |
8 | 279 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT-VAT | 9391AE | 25 m | 9:03.88 | |
9 | 150 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 9:03.96 | |
10 | 80 | Willems Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9329AB | 25 m | 9:04.13 | |
11 | 281 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT-VAT | 9433AI | 25 m | 9:04.85 | |
12 | 56 | Albrechtsen Simon | 1993 | GENTOFTE | 9343AI | 25 m | 9:08.79 | |
13 | 221 | Nielsen Marc Bach | 1994 | HVIDOVRE | 9495AG | 25 m | 9:17.40 | |
14 | 72 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 25 m | 9:19.51 | |
15 | 159 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 9:20.42 | |
16 | 158 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 9:26.59 | |
17 | 289 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 9:28.66 | |
18 | 43 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 9:30.41 | |
19 | 146 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 9:30.56 | |
20 | 273 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 25 m | 9:31.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 8, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 25 m | 9:39.53 | |
2 | 161 | Vegge Pernille | 1995 | GREVE | 9578AG | 25 m | 9:43.53 | |
3 | 243 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | KØGE | 9542AG | 25 m | 9:43.68 | |
4 | 140 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 25 m | 9:44.35 | |
5 | 354 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 9:50.15 | |
6 | 76 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 25 m | 9:50.19 | |
7 | 346 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 9:51.78 | |
8 | 116 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 9:54.80 | |
9 | 57 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 9:56.44 | |
10 | 44 | Jensen Nanna | 1995 | LYNGBY | 9592AA | 25 m | 9:56.64 | |
11 | 126 | Christoffersen Sara | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 10:03.93 | |
12 | 297 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 25 m | 10:07.83 | |
13 | 353 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 25 m | 10:12.07 | |
14 | 345 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 10:12.91 | |
15 | 211 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 10:14.80 | |
16 | 71 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 10:15.58 | |
17 | 359 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 10:18.03 | |
18 | 157 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 10:18.31 | |
19 | 109 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 10:21.06 | |
20 | 361 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 10:27.83 | |
21 | 350 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 10:29.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 8, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 25 m | 9:39.53 | |
2 | 161 | Vegge Pernille | 1995 | GREVE | 9578AG | 25 m | 9:43.53 | |
3 | 243 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | KØGE | 9542AG | 25 m | 9:43.68 | |
4 | 140 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 25 m | 9:44.35 | |
5 | 354 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 9:50.15 | |
6 | 76 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 25 m | 9:50.19 | |
7 | 346 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 9:51.78 | |
8 | 116 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 9:54.80 | |
9 | 57 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 9:56.44 | |
10 | 44 | Jensen Nanna | 1995 | LYNGBY | 9592AA | 25 m | 9:56.64 | |
11 | 126 | Christoffersen Sara | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 10:03.93 | |
12 | 297 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 25 m | 10:07.83 | |
13 | 353 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 25 m | 10:12.07 | |
14 | 345 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 10:12.91 | |
15 | 211 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 10:14.80 | |
16 | 71 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 10:15.58 | |
17 | 359 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 10:18.03 | |
18 | 157 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 10:18.31 | |
19 | 109 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 10:21.06 | |
20 | 361 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 10:27.83 | |
21 | 350 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 10:29.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 9, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Køge Piger 1 | 1995 | KØGE | 25 m | 1:52.50 | ||
2 | 16 | Triton Piger 1 (åm1) | 1995 | TRITON B | 25 m | 1:55.90 | ||
3 | 55 | Girlz Lyngby | 1995 | LYNGBY | 25 m | 1:59.00 | ||
4 | 204 | Hørsholm Piger | 1995 | HØRSHOLM | 25 m | 1:59.50 | ||
5 | 343 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 1:59.96 | ||
6 | 282 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 2:00.00 | ||
7 | 267 | Sigma Piger 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:00.00 | ||
8 | 186 | Hils Piger 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:01.32 | ||
9 | 305 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 2:01.79 | ||
10 | 91 | Hovedstaden Piger 1 | 1995 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:02.00 | ||
11 | 235 | Køge Piger 2 | 1995 | KØGE | 25 m | 2:02.00 | ||
12 | 306 | Vat 2 | 1995 | VAT | 25 m | 2:02.32 | ||
13 | 171 | Helsingør Piger | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:03.43 | ||
14 | 169 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 2:04.59 | ||
15 | 63 | Gentofte Piger | 1995 | GENTOFTE | 25 m | 2:05.00 | ||
16 | 268 | Sigma Piger 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:06.00 | ||
17 | 300 | Kvik Damer 2 | 0 | KVIK | 25 m | 2:07.00 | ||
18 | 344 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:08.00 | ||
19 | 17 | Triton Piger 2 (åm1) | 1995 | TRITON B | 25 m | 2:08.90 | ||
20 | 307 | Vest Piger 1 | 1995 | VEST | 25 m | 2:14.98 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 10, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Sigma Drenge | 0 | SIGMA | 25 m | 1:40.00 | ||
2 | 53 | Boyz 1 Lyngby | 1993 | LYNGBY | 25 m | 1:42.00 | ||
3 | 283 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 1:44.00 | ||
4 | 308 | Vest Supermænd 1 | 1993 | VEST | 25 m | 1:45.81 | ||
5 | 364 | Sigma Drenge 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 1:46.00 | ||
6 | 170 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 25 m | 1:47.06 | ||
7 | 168 | Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 1:47.73 | ||
8 | 81 | Hovedstaden Drenge 1 | 1993 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:48.00 | ||
9 | 54 | Boyz 2 Lyngby | 1993 | LYNGBY | 25 m | 1:49.00 | ||
10 | 269 | Slagelse Drenge | 1993 | SLAGELSE | 25 m | 1:49.77 | ||
11 | 58 | Gentofte Drenge | 1993 | GENTOFTE | 25 m | 1:50.00 | ||
12 | 305 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 1:50.79 | ||
13 | 257 | Ringsted Drenge | 0 | RINGSTED | 25 m | 1:52.00 | ||
14 | 135 | Farum Drenge Konk 1 | 0 | FARUM | 25 m | 1:53.21 | ||
15 | 342 | Gsc Drenge | 0 | GLADSAXE | 25 m | 1:54.00 | ||
16 | 90 | Hovedstaden Drenge 2 | 1993 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:54.00 | ||
17 | 335 | Vordingborg Killersharks | 0 | VORDINGB | 25 m | 1:55.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 11, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 245 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 2:13.10 | |
2 | 57 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 2:15.17 | |
3 | 116 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 2:15.22 | |
4 | 359 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 2:15.50 | |
5 | 143 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 25 m | 2:15.50 | |
6 | 243 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | KØGE | 9542AG | 25 m | 2:15.59 | |
7 | 354 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 2:15.74 | |
8 | 76 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 25 m | 2:15.93 | |
9 | 254 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 2:16.20 | |
10 | 101 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 2:16.29 | |
11 | 100 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 2:16.83 | |
12 | 104 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 2:16.92 | |
13 | 2 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON B | 9566AF | 25 m | 2:17.00 | |
14 | 346 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 2:17.30 | |
15 | 44 | Jensen Nanna | 1995 | LYNGBY | 9592AA | 25 m | 2:17.57 | |
16 | 232 | Vinsand Marianne | 1995 | KALUNDBORG | 9574AC | 25 m | 2:17.58 | |
17 | 140 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 25 m | 2:17.92 | |
18 | 134 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 2:18.77 | |
19 | 325 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 2:18.85 | |
20 | 297 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 25 m | 2:19.11 | |
21 | 303 | Nielsen Rikke | 1996 | SK-SYD | 9688AB | 25 m | 2:19.17 | |
22 | 286 | Christiansen Cecilie | 1995 | KVIK | 9582AP | 25 m | 2:19.45 | |
23 | 353 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 25 m | 2:19.95 | |
24 | 132 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 2:20.02 | |
25 | 191 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 25 m | 2:20.11 | |
26 | 161 | Vegge Pernille | 1995 | GREVE | 9578AG | 25 m | 2:20.55 | |
27 | 127 | Petersen Mette | 1995 | BIRKERØD | 9504AG | 25 m | 2:20.75 | |
28 | 68 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 25 m | 2:20.81 | |
29 | 115 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 2:21.44 | |
30 | 242 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | 2:21.52 | |
31 | 361 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 2:21.59 | |
32 | 175 | Breum Alberte | 1995 | HELSINGØR | 9586AD | 25 m | 2:21.69 | |
33 | 71 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 2:21.87 | |
34 | 294 | Nartey Denise | 1995 | KVIK | 9568AB | 25 m | 2:22.00 | |
35 | 285 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 2:23.17 | |
36 | 156 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 2:24.13 | |
37 | 350 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 2:24.15 | |
38 | 108 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 2:24.50 | |
39 | 202 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 2:24.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 183 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 4:16.53 | |
2 | 110 | Holkjær Kasper | 1993 | ALLERØD | 9357AB | 25 m | 4:17.79 | |
3 | 349 | Hvid Mathias | 1994 | GLADSAXE | 9435AL | 25 m | 4:19.63 | |
4 | 279 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT-VAT | 9391AE | 25 m | 4:19.68 | |
5 | 159 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 4:20.84 | |
6 | 56 | Albrechtsen Simon | 1993 | GENTOFTE | 9343AI | 25 m | 4:20.97 | |
7 | 180 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | HELSINGØR | 9423AE | 25 m | 4:21.87 | |
8 | 281 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT-VAT | 9433AI | 25 m | 4:22.56 | |
9 | 326 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 4:22.67 | |
10 | 347 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 4:22.72 | |
11 | 321 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 4:23.27 | |
12 | 150 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 4:24.12 | |
13 | 50 | Steenberg Thomas | 1994 | LYNGBY | 9403AE | 25 m | 4:24.46 | |
14 | 122 | Gustafsson Frederik | 1993 | BIRKERØD | 9387AC | 25 m | 4:24.90 | |
15 | 328 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 25 m | 4:25.43 | |
16 | 80 | Willems Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9329AB | 25 m | 4:27.09 | |
17 | 72 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 25 m | 4:27.94 | |
18 | 221 | Nielsen Marc Bach | 1994 | HVIDOVRE | 9495AG | 25 m | 4:28.83 | |
19 | 298 | Sigsgaard Kevin | 1993 | KVIK | 9393AF | 25 m | 4:29.41 | |
20 | 111 | Korch Casper S. | 1994 | ALLERØD | 9425AF | 25 m | 4:30.23 | |
21 | 227 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 4:31.18 | |
22 | 239 | Graffmann Victor | 1993 | KØGE | 9395AC | 25 m | 4:31.93 | |
23 | 304 | Rose Johannes | 1993 | SK-SYD | 9471AM | 25 m | 4:32.90 | |
24 | 188 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 25 m | 4:33.24 | |
25 | 158 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 4:33.49 | |
26 | 273 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 25 m | 4:33.59 | |
27 | 59 | Håkonsson Gustav | 1994 | GENTOFTE | 9497AH | 25 m | 4:35.28 | |
28 | 289 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 4:35.54 | |
29 | 271 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 4:35.72 | |
30 | 146 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 4:36.74 | |
31 | 6 | Holten Benjamin | 1994 | TRITON B | 9479AH | 25 m | 4:37.26 | |
32 | 178 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 4:37.32 | |
33 | 42 | Hagemann William | 1994 | LYNGBY | 9483AC | 25 m | 4:38.06 | |
34 | 331 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 4:38.35 | |
35 | 229 | Kjærulf Rune | 1993 | KALUNDBORG | 9377AL | 25 m | 4:38.65 | |
36 | 149 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 25 m | 4:39.77 | |
37 | 70 | Holdrup Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9355AA | 25 m | 4:40.60 | |
38 | 314 | Labuhn Mikkel | 1993 | VEST | 9363AF | 25 m | 4:41.36 | |
39 | 265 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 25 m | 4:42.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 237 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 25 m | 1:18.48 | |
2 | 62 | Kragholm Laura | 1995 | GENTOFTE | 9502AE | 25 m | 1:19.38 | |
3 | 189 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 25 m | 1:20.44 | |
4 | 41 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 1:20.57 | |
5 | 7 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 25 m | 1:20.70 | |
6 | 10 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 1:20.81 | |
7 | 100 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 1:20.84 | |
8 | 73 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 1:21.38 | |
9 | 194 | Mentz-Jørgensen Ida | 1995 | HILLERØD | 9534AU | 25 m | 1:22.61 | |
10 | 4 | Christensen Charlotte K. | 1996 | TRITON B | 9626AE | 25 m | 1:22.68 | |
11 | 330 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 1:22.76 | |
12 | 249 | Witten Christina | 1995 | KØGE | 9558AG | 25 m | 1:23.24 | |
13 | 293 | Liljedahl Katrine | 1995 | KVIK | 9578AX | 25 m | 1:23.50 | |
14 | 162 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 25 m | 1:23.54 | |
15 | 119 | Jensen Luna Lüchau | 1995 | ALLERØD | 9574AG | 25 m | 1:23.67 | |
16 | 192 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 1:24.13 | |
17 | 295 | Nielsen Karina M | 1995 | KVIK | 9504AM | 25 m | 1:24.19 | |
18 | 47 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 1:24.27 | |
19 | 315 | Laksø Sandra | 1995 | VEST | 9504AO | 25 m | 1:24.69 | |
20 | 241 | Hansgaard Mia | 1996 | KØGE | 9644AC | 25 m | 1:24.82 | |
21 | 75 | Nielsen Lea | 1996 | GI40HERMES | 9694AA | 25 m | 1:24.84 | |
22 | 148 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 1:24.93 | |
23 | 14 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 1:25.40 | |
24 | 102 | Fabild Amanda | 1996 | AIF | 9624AF | 25 m | 1:26.49 | |
25 | 121 | Holm Amalie | 1995 | BIRKERØD | 9598AM | 25 m | 1:26.68 | |
26 | 126 | Christoffersen Sara | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 1:26.73 | |
27 | 167 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 25 m | 1:26.74 | |
28 | 96 | Albek Clara | 1996 | MK 31 | 9606AD | 25 m | 1:26.88 | |
29 | 327 | Jørgensen Katja V. | 1995 | VI39 | 9508AC | 25 m | 1:26.97 | |
30 | 60 | Iversen Helena Holm | 1995 | GENTOFTE | 9596AI | 25 m | 1:27.18 | |
31 | 114 | Riisberg Emilie | 1996 | ALLERØD | 9608AD | 25 m | 1:27.38 | |
32 | 12 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 1:27.67 | |
33 | 166 | Møller Nicoline | 1995 | GSK | 9528AF | 25 m | 1:27.91 | |
34 | 299 | Thode Sille | 1995 | KVIK | 9534AM | 25 m | 1:27.96 | |
35 | 224 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 1:27.97 | |
36 | 346 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 1:28.34 | |
37 | 133 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 1:28.45 | |
38 | 354 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 1:28.59 | |
39 | 213 | Gøtzsche Pernille | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 1:29.29 | |
40 | 287 | Dix-Lind Antonia | 1996 | KVIK | 9678AG | 25 m | 1:29.37 | |
41 | 202 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:29.56 | |
42 | 15 | Aaen Linda | 1996 | TRITON B | 9616AE | 25 m | 1:29.64 | |
43 | 203 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 1:29.65 | |
44 | 39 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 1:30.01 | |
45 | 209 | Jokumsen Anne Sofie | 1996 | HØRSHOLM | 9614AI | 25 m | 1:30.02 | |
46 | 165 | Mäkelä Emma | 1996 | GSK | 9632AN | 25 m | 1:30.40 | |
47 | 193 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 25 m | 1:30.86 | |
48 | 190 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 25 m | 1:31.01 | |
49 | 312 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 1:31.17 | |
50 | 1 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 25 m | 1:31.17 | |
51 | 317 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 1:31.22 | |
52 | 246 | Petersen Nadia | 1996 | KØGE | 9666AE | 25 m | 1:31.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Skaaning Daniel | 1993 | STT-VAT | 9319AA | 25 m | 1:06.18 | |
2 | 288 | Hounsgaard Mikkel | 1993 | KVIK | 9323AG | 25 m | 1:07.90 | |
3 | 244 | Merl Lars | 1993 | KØGE | 9335AA | 25 m | 1:08.39 | |
4 | 113 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 1:09.24 | |
5 | 163 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 1:09.38 | |
6 | 318 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 1:11.33 | |
7 | 77 | Sandager Tobias N | 1993 | GI40HERMES | 9369AE | 25 m | 1:11.94 | |
8 | 247 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 25 m | 1:12.61 | |
9 | 276 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 1:12.97 | |
10 | 180 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | HELSINGØR | 9423AE | 25 m | 1:13.41 | |
11 | 231 | Vinsand Jakob | 1993 | KALUNDBORG | 9307AA | 25 m | 1:13.61 | |
12 | 37 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 1:14.15 | |
13 | 223 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 9459AF | 25 m | 1:14.38 | |
14 | 48 | Pagh Marcus | 1993 | LYNGBY | 9351AF | 25 m | 1:14.44 | |
15 | 125 | Schäfer Bjarke | 1993 | BIRKERØD | 9305AB | 25 m | 1:15.30 | |
16 | 340 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 25 m | 1:15.37 | |
17 | 67 | Welling Harald | 1993 | GENTOFTE | 9369AG | 25 m | 1:15.41 | |
18 | 151 | Rasmussen Kasper Kimose | 1993 | FR.SUND | 9355AE | 25 m | 1:15.87 | |
19 | 334 | Holm-Olsen Casper | 1993 | VORDINGB | 9363AC | 25 m | 1:16.00 | |
20 | 174 | Bjerregaard Aksel | 1994 | HELSINGØR | 9461AF | 25 m | 1:16.02 | |
21 | 72 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 25 m | 1:16.48 | |
22 | 324 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39 | 9441AI | 25 m | 1:16.62 | |
23 | 277 | Gammelgaard Casper | 1993 | SØLLERØD | 9373AD | 25 m | 1:16.63 | |
24 | 187 | Dalegaard Magnus | 1994 | HILLERØD | 9429AK | 25 m | 1:16.72 | |
25 | 6 | Holten Benjamin | 1994 | TRITON B | 9479AH | 25 m | 1:16.93 | |
26 | 265 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 25 m | 1:17.12 | |
27 | 272 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 1:17.47 | |
28 | 74 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 1:17.53 | |
29 | 188 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 25 m | 1:17.66 | |
30 | 229 | Kjærulf Rune | 1993 | KALUNDBORG | 9377AL | 25 m | 1:18.01 | |
31 | 66 | Tofte Christian | 1993 | GENTOFTE | 9381AF | 25 m | 1:18.35 | |
32 | 97 | Giessing Thor | 1994 | MK 31 | 9411AH | 25 m | 1:18.38 | |
33 | 270 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 1:18.58 | |
34 | 322 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 25 m | 1:18.65 | |
35 | 78 | Svaneborg Rasmus | 1994 | GI40HERMES | 9479AB | 25 m | 1:18.67 | |
36 | 284 | Basse Steffen | 1994 | KVIK | 9495AH | 25 m | 1:18.67 | |
37 | 49 | Rasmussen Frederik V. | 1994 | LYNGBY | 9483AK | 25 m | 1:19.62 | |
38 | 349 | Hvid Mathias | 1994 | GLADSAXE | 9435AL | 25 m | 1:19.92 | |
39 | 154 | Aunstrup Kenny Emil | 1993 | FR.VÆRK | 9327AJ | 25 m | 1:20.00 | |
40 | 219 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 1:20.32 | |
41 | 261 | Thomé Malte | 1993 | RINGSTED | 9397AI | 25 m | 1:20.47 | |
42 | 328 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 25 m | 1:20.48 | |
43 | 311 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 1:20.59 | |
44 | 51 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 1:21.34 | |
45 | 256 | Bisgaard Jens | 1994 | RINGSTED | 9445AE | 25 m | 1:21.79 | |
46 | 271 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 1:21.87 | |
47 | 331 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 1:22.23 | |
48 | 64 | Storr-Hansen Emil | 1994 | GENTOFTE | 9423AG | 25 m | 1:22.35 | |
49 | 40 | Engelbrecht Jonatan | 1994 | LYNGBY | 9411AF | 25 m | 1:22.40 | |
50 | 120 | Weberg Martin | 1994 | ALLERØD | 9453AC | 25 m | 1:22.54 | |
51 | 61 | Jones Victor | 1994 | GENTOFTE | 9467AJ | 25 m | 1:23.14 | |
52 | 333 | Dideriksen Markus | 1994 | VORDINGB | 9447AI | 25 m | 1:24.02 | |
53 | 225 | Møhl Emil | 1994 | ISHØJ | 9413AC | 25 m | 1:24.40 | |
54 | 250 | Christensen Jeppe | 1994 | KORSØR | 9423AA | 25 m | 1:24.65 | |
55 | 99 | Moulvad Rasmus Hannibal | 1994 | MK 31 | 9413AF | 25 m | 1:24.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 320 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 25 m | 2:23.16 | |
2 | 162 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 25 m | 2:23.70 | |
3 | 112 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 2:24.58 | |
4 | 8 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 2:25.99 | |
5 | 359 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 2:27.19 | |
6 | 57 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 2:30.64 | |
7 | 128 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 2:31.10 | |
8 | 286 | Christiansen Cecilie | 1995 | KVIK | 9582AP | 25 m | 2:31.46 | |
9 | 177 | Kyhl Ida | 1995 | HELSINGØR | 9562AB | 25 m | 2:32.47 | |
10 | 184 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 2:33.32 | |
11 | 127 | Petersen Mette | 1995 | BIRKERØD | 9504AG | 25 m | 2:34.23 | |
12 | 152 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 2:35.75 | |
13 | 230 | Sørensen Camilla Katz | 1995 | KALUNDBORG | 9582AC | 25 m | 2:35.77 | |
14 | 5 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 2:37.46 | |
15 | 197 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 2:37.72 | |
16 | 140 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 25 m | 2:37.76 | |
17 | 68 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 25 m | 2:39.07 | |
18 | 65 | Søe Julie Bjørner | 1995 | GENTOFTE | 9582AH | 25 m | 2:40.49 | |
19 | 260 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 2:41.10 | |
20 | 143 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 25 m | 2:41.24 | |
21 | 345 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 2:41.40 | |
22 | 346 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 2:41.67 | |
23 | 118 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALLERØD | 9678AH | 25 m | 2:41.84 | |
24 | 238 | Friis Nellie | 1995 | KØGE | 9538AC | 25 m | 2:41.88 | |
25 | 246 | Petersen Nadia | 1996 | KØGE | 9666AE | 25 m | 2:42.22 | |
26 | 254 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 2:42.24 | |
27 | 156 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 2:42.58 | |
28 | 301 | Hansen Camilla | 1995 | SK-SYD | 9592AD | 25 m | 2:42.69 | |
29 | 69 | Hermind Christine | 1996 | GI40HERMES | 9638AB | 25 m | 2:43.00 | |
30 | 203 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 2:43.21 | |
31 | 292 | Kornbek Stine | 1995 | KVIK | 9562AD | 25 m | 2:43.39 | |
32 | 330 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 2:43.43 | |
33 | 157 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 2:43.90 | |
34 | 291 | Jensen Stine Brask | 1996 | KVIK | 9696AF | 25 m | 2:44.01 | |
35 | 109 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 2:44.54 | |
36 | 3 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 2:44.60 | |
37 | 329 | Thoby Caroline | 1996 | VI39 | 9618AB | 25 m | 2:46.10 | |
38 | 264 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 2:46.68 | |
39 | 15 | Aaen Linda | 1996 | TRITON B | 9616AE | 25 m | 2:47.39 | |
40 | 351 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 2:47.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 16, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 160 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 2:05.28 | |
2 | 124 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 2:06.76 | |
3 | 360 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 2:07.57 | |
4 | 341 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 2:15.34 | |
5 | 349 | Hvid Mathias | 1994 | GLADSAXE | 9435AL | 25 m | 2:16.95 | |
6 | 141 | Bastiansen Martin | 1993 | FARUM | 9387AI | 25 m | 2:17.34 | |
7 | 321 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 2:17.34 | |
8 | 223 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 9459AF | 25 m | 2:17.36 | |
9 | 313 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 2:18.86 | |
10 | 227 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 2:20.07 | |
11 | 356 | Toft Nicklas Plum | 1993 | GLADSAXE | 9371AB | 25 m | 2:20.37 | |
12 | 239 | Graffmann Victor | 1993 | KØGE | 9395AC | 25 m | 2:20.66 | |
13 | 281 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT-VAT | 9433AI | 25 m | 2:21.08 | |
14 | 316 | Lassen Joakim | 1994 | VEST | 9471AH | 25 m | 2:22.71 | |
15 | 302 | Larsen Kim Brun | 1993 | SK-SYD | 9301AA | 25 m | 2:23.97 | |
16 | 279 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT-VAT | 9391AE | 25 m | 2:24.22 | |
17 | 270 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 2:24.33 | |
18 | 9 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 2:24.68 | |
19 | 123 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 2:24.72 | |
20 | 201 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 25 m | 2:25.66 | |
21 | 276 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 2:25.69 | |
22 | 278 | Lollike Alexander | 1993 | SØLLERØD | 9347AF | 25 m | 2:25.90 | |
23 | 56 | Albrechtsen Simon | 1993 | GENTOFTE | 9343AI | 25 m | 2:26.14 | |
24 | 273 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 25 m | 2:26.29 | |
25 | 290 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 2:26.31 | |
26 | 347 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 2:26.40 | |
27 | 79 | Thomsen Nicolai | 1994 | GI40HERMES | 9489AB | 25 m | 2:28.23 | |
28 | 176 | Grønning Sebastian | 1993 | HELSINGØR | 9361AA | 25 m | 2:28.69 | |
29 | 229 | Kjærulf Rune | 1993 | KALUNDBORG | 9377AL | 25 m | 2:29.85 | |
30 | 61 | Jones Victor | 1994 | GENTOFTE | 9467AJ | 25 m | 2:32.50 | |
31 | 43 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 2:33.24 | |
32 | 219 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 2:33.31 | |
33 | 149 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 25 m | 2:33.48 | |
34 | 208 | Heyde Christian | 1994 | HØRSHOLM | 9441AD | 25 m | 2:34.95 | |
35 | 348 | Hattens Michael | 1994 | GLADSAXE | 9427AM | 25 m | 2:35.98 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 17, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 232 | Vinsand Marianne | 1995 | KALUNDBORG | 9574AC | 25 m | 1:04.80 | |
2 | 101 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 1:07.65 | |
3 | 115 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 1:08.65 | |
4 | 325 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 1:09.23 | |
5 | 39 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 1:09.34 | |
6 | 210 | Kjær Freja | 1995 | HØRSHOLM | 9558AF | 25 m | 1:09.59 | |
7 | 245 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 1:09.70 | |
8 | 320 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 25 m | 1:10.00 | |
9 | 297 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 25 m | 1:10.10 | |
10 | 5 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 1:10.64 | |
11 | 157 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 1:11.31 | |
12 | 153 | Bjørklund Marisa | 1995 | FR.SUND | 9554AD | 25 m | 1:11.89 | |
13 | 2 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON B | 9566AF | 25 m | 1:12.20 | |
14 | 242 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | 1:12.40 | |
15 | 175 | Breum Alberte | 1995 | HELSINGØR | 9586AD | 25 m | 1:12.54 | |
16 | 134 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 1:13.29 | |
17 | 104 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 1:13.36 | |
18 | 346 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 1:13.62 | |
19 | 243 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | KØGE | 9542AG | 25 m | 1:13.67 | |
20 | 286 | Christiansen Cecilie | 1995 | KVIK | 9582AP | 25 m | 1:13.75 | |
21 | 353 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 25 m | 1:13.88 | |
22 | 294 | Nartey Denise | 1995 | KVIK | 9568AB | 25 m | 1:14.91 | |
23 | 128 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 1:15.02 | |
24 | 285 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 1:15.58 | |
25 | 184 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 1:15.82 | |
26 | 359 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 1:15.89 | |
27 | 4 | Christensen Charlotte K. | 1996 | TRITON B | 9626AE | 25 m | 1:15.94 | |
28 | 236 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 1:16.33 | |
29 | 211 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 1:16.49 | |
30 | 361 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 1:16.69 | |
31 | 162 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 25 m | 1:16.73 | |
32 | 345 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 1:16.73 | |
33 | 213 | Gøtzsche Pernille | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 50 m | 1:16.90 | |
34 | 132 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 1:16.90 | |
35 | 332 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 1:16.99 | |
36 | 144 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 25 m | 1:17.17 | |
37 | 108 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 1:17.92 | |
38 | 156 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 1:18.33 | |
39 | 330 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 1:18.45 | |
40 | 354 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 1:18.70 | |
41 | 205 | Buhl Caroline | 1995 | HØRSHOLM | 9564AB | 25 m | 1:18.90 | |
42 | 222 | Nilsson Lea | 1996 | HVIDOVRE | 9624AA | 25 m | 1:18.93 | |
43 | 102 | Fabild Amanda | 1996 | AIF | 9624AF | 25 m | 1:19.06 | |
44 | 45 | Moulvad Sofie | 1995 | LYNGBY | 9522AG | 25 m | 1:19.34 | |
45 | 350 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 1:19.38 | |
46 | 133 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 1:19.61 | |
47 | 309 | Pedersen Sofie Baarsøe | 1995 | VEST | 9508AD | 25 m | 1:19.66 | |
48 | 218 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 1:20.29 | |
49 | 202 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:20.82 | |
50 | 118 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALLERØD | 9678AH | 25 m | 1:21.03 | |
51 | 165 | Mäkelä Emma | 1996 | GSK | 9632AN | 25 m | 1:21.10 | |
52 | 312 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 1:21.34 | |
53 | 147 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 1:21.38 | |
54 | 12 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 1:21.47 | |
55 | 329 | Thoby Caroline | 1996 | VI39 | 9618AB | 25 m | 1:21.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 160 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 58.41 | |
2 | 280 | Skaaning Daniel | 1993 | STT-VAT | 9319AA | 25 m | 58.53 | |
3 | 198 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 1:00.73 | |
4 | 298 | Sigsgaard Kevin | 1993 | KVIK | 9393AF | 25 m | 1:01.37 | |
5 | 158 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 1:02.59 | |
6 | 181 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 1:02.87 | |
7 | 176 | Grønning Sebastian | 1993 | HELSINGØR | 9361AA | 50 m | 1:02.94 | |
8 | 227 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 1:03.20 | |
9 | 38 | Døi Tom | 1993 | LYNGBY | 9391AF | 25 m | 1:03.61 | |
10 | 313 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 1:03.71 | |
11 | 248 | Suhr Morten | 1993 | KØGE | 9333AB | 25 m | 1:03.82 | |
12 | 347 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 1:04.02 | |
13 | 110 | Holkjær Kasper | 1993 | ALLERØD | 9357AB | 25 m | 1:04.78 | |
14 | 122 | Gustafsson Frederik | 1993 | BIRKERØD | 9387AC | 25 m | 1:04.83 | |
15 | 195 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 1:04.95 | |
16 | 326 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 1:05.17 | |
17 | 339 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 1:05.37 | |
18 | 310 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 1:05.38 | |
19 | 59 | Håkonsson Gustav | 1994 | GENTOFTE | 9497AH | 25 m | 1:05.46 | |
20 | 296 | Nørregaard Christian | 1993 | KVIK | 9381AJ | 25 m | 1:06.02 | |
21 | 64 | Storr-Hansen Emil | 1994 | GENTOFTE | 9423AG | 25 m | 1:06.70 | |
22 | 334 | Holm-Olsen Casper | 1993 | VORDINGB | 9363AC | 25 m | 1:06.79 | |
23 | 51 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 1:06.80 | |
24 | 216 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 1:07.27 | |
25 | 304 | Rose Johannes | 1993 | SK-SYD | 9471AM | 25 m | 1:07.52 | |
26 | 107 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALLERØD | 9487AF | 25 m | 1:07.61 | |
27 | 352 | Oldenborg Christian | 1994 | GLADSAXE | 9471AA | 25 m | 1:08.15 | |
28 | 272 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 1:08.21 | |
29 | 331 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 1:09.07 | |
30 | 174 | Bjerregaard Aksel | 1994 | HELSINGØR | 9461AF | 25 m | 1:09.27 | |
31 | 319 | Højgaard Mathias Roer | 1994 | VEST | 9447AA | 25 m | 1:09.57 | |
32 | 120 | Weberg Martin | 1994 | ALLERØD | 9453AC | 25 m | 1:09.58 | |
33 | 97 | Giessing Thor | 1994 | MK 31 | 9411AH | 25 m | 1:09.68 | |
34 | 178 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 1:09.85 | |
35 | 273 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 25 m | 1:09.95 | |
36 | 290 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 1:10.00 | |
37 | 251 | Hansen Mikkel Rasmus | 1994 | KORSØR | 9471AF | 25 m | 1:10.40 | |
38 | 40 | Engelbrecht Jonatan | 1994 | LYNGBY | 9411AF | 25 m | 1:11.26 | |
39 | 289 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 1:11.58 | |
40 | 217 | Broberg Jesper | 1994 | HVIDOVRE | 9497AF | 25 m | 1:12.00 | |
41 | 146 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 1:12.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 19, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 237 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 25 m | 2:25.01 | |
2 | 112 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 2:26.62 | |
3 | 240 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 25 m | 2:27.76 | |
4 | 101 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 2:29.52 | |
5 | 189 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 25 m | 2:33.14 | |
6 | 320 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 25 m | 2:33.16 | |
7 | 232 | Vinsand Marianne | 1995 | KALUNDBORG | 9574AC | 25 m | 2:33.67 | |
8 | 115 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 2:34.32 | |
9 | 100 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 2:34.44 | |
10 | 57 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 2:35.50 | |
11 | 8 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 2:35.94 | |
12 | 14 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 2:36.38 | |
13 | 104 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 2:36.44 | |
14 | 116 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 2:37.29 | |
15 | 346 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 2:37.38 | |
16 | 132 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 2:37.55 | |
17 | 119 | Jensen Luna Lüchau | 1995 | ALLERØD | 9574AG | 25 m | 2:37.83 | |
18 | 62 | Kragholm Laura | 1995 | GENTOFTE | 9502AE | 25 m | 2:38.03 | |
19 | 294 | Nartey Denise | 1995 | KVIK | 9568AB | 25 m | 2:38.51 | |
20 | 153 | Bjørklund Marisa | 1995 | FR.SUND | 9554AD | 25 m | 2:38.93 | |
21 | 7 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 25 m | 2:39.44 | |
22 | 325 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 2:39.95 | |
23 | 286 | Christiansen Cecilie | 1995 | KVIK | 9582AP | 25 m | 2:39.96 | |
24 | 242 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | 2:40.18 | |
25 | 76 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 25 m | 2:40.37 | |
26 | 68 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 25 m | 2:40.71 | |
27 | 134 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 2:40.79 | |
28 | 126 | Christoffersen Sara | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 2:41.32 | |
29 | 249 | Witten Christina | 1995 | KØGE | 9558AG | 25 m | 2:41.36 | |
30 | 108 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 2:42.22 | |
31 | 41 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 2:42.40 | |
32 | 44 | Jensen Nanna | 1995 | LYNGBY | 9592AA | 25 m | 2:42.92 | |
33 | 354 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 2:42.93 | |
34 | 4 | Christensen Charlotte K. | 1996 | TRITON B | 9626AE | 25 m | 2:42.97 | |
35 | 238 | Friis Nellie | 1995 | KØGE | 9538AC | 25 m | 2:43.60 | |
36 | 73 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 2:43.66 | |
37 | 230 | Sørensen Camilla Katz | 1995 | KALUNDBORG | 9582AC | 25 m | 2:43.80 | |
38 | 236 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 2:43.84 | |
39 | 175 | Breum Alberte | 1995 | HELSINGØR | 9586AD | 25 m | 2:44.18 | |
40 | 359 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 2:44.21 | |
41 | 353 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 25 m | 2:44.38 | |
42 | 152 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 2:44.94 | |
43 | 184 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 2:45.29 | |
44 | 114 | Riisberg Emilie | 1996 | ALLERØD | 9608AD | 25 m | 2:45.55 | |
45 | 10 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 2:45.82 | |
46 | 133 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 2:45.95 | |
47 | 71 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 2:46.29 | |
48 | 148 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 2:46.42 | |
49 | 361 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 2:46.84 | |
50 | 202 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 2:47.31 | |
51 | 192 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 2:47.34 | |
52 | 102 | Fabild Amanda | 1996 | AIF | 9624AF | 25 m | 2:48.31 | |
53 | 15 | Aaen Linda | 1996 | TRITON B | 9616AE | 25 m | 2:48.45 | |
54 | 203 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 2:48.51 | |
55 | 345 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 2:48.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 20, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Skaaning Daniel | 1993 | STT-VAT | 9319AA | 25 m | 2:07.99 | |
2 | 198 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 2:11.75 | |
3 | 124 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 2:15.18 | |
4 | 172 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 2:15.87 | |
5 | 360 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 2:17.70 | |
6 | 288 | Hounsgaard Mikkel | 1993 | KVIK | 9323AG | 25 m | 2:18.46 | |
7 | 113 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 2:18.58 | |
8 | 150 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 2:18.69 | |
9 | 244 | Merl Lars | 1993 | KØGE | 9335AA | 25 m | 2:18.99 | |
10 | 349 | Hvid Mathias | 1994 | GLADSAXE | 9435AL | 25 m | 2:19.78 | |
11 | 50 | Steenberg Thomas | 1994 | LYNGBY | 9403AE | 25 m | 2:20.61 | |
12 | 181 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 2:21.18 | |
13 | 163 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 2:21.35 | |
14 | 223 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 9459AF | 25 m | 2:21.77 | |
15 | 318 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 2:21.81 | |
16 | 281 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT-VAT | 9433AI | 25 m | 2:21.90 | |
17 | 326 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 2:23.20 | |
18 | 313 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 2:23.25 | |
19 | 341 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 2:23.75 | |
20 | 321 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 2:24.47 | |
21 | 67 | Welling Harald | 1993 | GENTOFTE | 9369AG | 25 m | 2:24.68 | |
22 | 248 | Suhr Morten | 1993 | KØGE | 9333AB | 25 m | 2:25.00 | |
23 | 324 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39 | 9441AI | 25 m | 2:25.41 | |
24 | 279 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT-VAT | 9391AE | 25 m | 2:25.46 | |
25 | 183 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 2:25.51 | |
26 | 125 | Schäfer Bjarke | 1993 | BIRKERØD | 9305AB | 25 m | 2:25.64 | |
27 | 276 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 2:25.67 | |
28 | 201 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 25 m | 2:25.75 | |
29 | 347 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 2:25.93 | |
30 | 70 | Holdrup Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9355AA | 25 m | 2:27.26 | |
31 | 37 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 2:27.35 | |
32 | 158 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 2:28.00 | |
33 | 74 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 2:28.40 | |
34 | 296 | Nørregaard Christian | 1993 | KVIK | 9381AJ | 25 m | 2:28.80 | |
35 | 43 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 2:28.82 | |
36 | 231 | Vinsand Jakob | 1993 | KALUNDBORG | 9307AA | 25 m | 2:28.89 | |
37 | 272 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 2:30.02 | |
38 | 310 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 2:30.05 | |
39 | 9 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 2:30.05 | |
40 | 187 | Dalegaard Magnus | 1994 | HILLERØD | 9429AK | 25 m | 2:30.18 | |
41 | 111 | Korch Casper S. | 1994 | ALLERØD | 9425AF | 25 m | 2:30.27 | |
42 | 271 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 2:30.41 | |
43 | 159 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 2:30.79 | |
44 | 284 | Basse Steffen | 1994 | KVIK | 9495AH | 25 m | 2:30.89 | |
45 | 247 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 25 m | 2:31.26 | |
46 | 178 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 2:31.27 | |
47 | 340 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 25 m | 2:31.42 | |
48 | 316 | Lassen Joakim | 1994 | VEST | 9471AH | 25 m | 2:31.87 | |
49 | 259 | Nielsen Jacob | 1994 | RINGSTED | 9427AD | 25 m | 2:32.18 | |
50 | 42 | Hagemann William | 1994 | LYNGBY | 9483AC | 25 m | 2:32.18 | |
51 | 123 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 2:32.22 | |
52 | 64 | Storr-Hansen Emil | 1994 | GENTOFTE | 9423AG | 25 m | 2:32.60 | |
53 | 319 | Højgaard Mathias Roer | 1994 | VEST | 9447AA | 25 m | 2:32.68 | |
54 | 290 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 2:32.96 | |
55 | 219 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 2:33.02 | |
56 | 331 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 2:33.54 | |
57 | 311 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 2:33.74 | |
58 | 339 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 2:33.80 | |
59 | 208 | Heyde Christian | 1994 | HØRSHOLM | 9441AD | 25 m | 2:33.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 21, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 283 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 4:04.00 | ||
2 | 266 | Sigma Drenge | 0 | SIGMA | 25 m | 4:11.00 | ||
3 | 53 | Boyz 1 Lyngby | 1993 | LYNGBY | 25 m | 4:12.00 | ||
4 | 308 | Vest Supermænd 1 | 1993 | VEST | 25 m | 4:13.65 | ||
5 | 305 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 4:15.79 | ||
6 | 168 | Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 4:17.00 | ||
7 | 233 | Køge Drenge | 1993 | KØGE | 25 m | 4:21.00 | ||
8 | 214 | Hvidovre Drenge | 1994 | HVIDOVRE | 25 m | 4:24.00 | ||
9 | 58 | Gentofte Drenge | 1993 | GENTOFTE | 25 m | 4:25.00 | ||
10 | 170 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 25 m | 4:25.60 | ||
11 | 364 | Sigma Drenge 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:26.00 | ||
12 | 81 | Hovedstaden Drenge 1 | 1993 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:27.00 | ||
13 | 54 | Boyz 2 Lyngby | 1993 | LYNGBY | 25 m | 4:27.00 | ||
14 | 269 | Slagelse Drenge | 1993 | SLAGELSE | 25 m | 4:31.44 | ||
15 | 335 | Vordingborg Killersharks | 0 | VORDINGB | 25 m | 4:38.00 | ||
16 | 90 | Hovedstaden Drenge 2 | 1993 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:38.00 | ||
17 | 342 | Gsc Drenge | 0 | GLADSAXE | 25 m | 4:40.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 22, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Køge Piger 1 | 1995 | KØGE | 25 m | 4:34.00 | ||
2 | 305 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 4:37.79 | ||
3 | 16 | Triton Piger 1 (åm1) | 1995 | TRITON B | 25 m | 4:45.00 | ||
4 | 267 | Sigma Piger 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:45.00 | ||
5 | 55 | Girlz Lyngby | 1995 | LYNGBY | 25 m | 4:46.00 | ||
6 | 282 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 4:46.00 | ||
7 | 171 | Helsingør Piger | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:53.46 | ||
8 | 268 | Sigma Piger 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:55.00 | ||
9 | 91 | Hovedstaden Piger 1 | 1995 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:56.00 | ||
10 | 235 | Køge Piger 2 | 1995 | KØGE | 25 m | 4:56.00 | ||
11 | 131 | Dragør Ladydragons | 0 | DRAGØR | 25 m | 4:56.85 | ||
12 | 186 | Hils Piger 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 4:57.54 | ||
13 | 300 | Kvik Damer 2 | 0 | KVIK | 25 m | 5:00.00 | ||
14 | 17 | Triton Piger 2 (åm1) | 1995 | TRITON B | 25 m | 5:00.90 | ||
15 | 169 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 5:02.00 | ||
16 | 306 | Vat 2 | 1995 | VAT | 25 m | 5:03.21 | ||
17 | 63 | Gentofte Piger | 1995 | GENTOFTE | 25 m | 5:05.00 | ||
18 | 343 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 5:05.00 | ||
19 | 307 | Vest Piger 1 | 1995 | VEST | 25 m | 5:10.64 | ||
20 | 215 | Hvidovre Piger | 1996 | HVIDOVRE | 25 m | 5:11.00 | ||
21 | 344 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 5:30.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 23, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Sigma Drenge | 0 | SIGMA | 25 m | 1:52.00 | ||
2 | 53 | Boyz 1 Lyngby | 1993 | LYNGBY | 25 m | 1:57.00 | ||
3 | 283 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 1:58.00 | ||
4 | 168 | Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 1:58.80 | ||
5 | 170 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 25 m | 1:59.39 | ||
6 | 308 | Vest Supermænd 1 | 1993 | VEST | 25 m | 1:59.75 | ||
7 | 305 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 1:59.79 | ||
8 | 58 | Gentofte Drenge | 1993 | GENTOFTE | 25 m | 2:00.00 | ||
9 | 233 | Køge Drenge | 1993 | KØGE | 25 m | 2:00.00 | ||
10 | 81 | Hovedstaden Drenge 1 | 1993 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:01.00 | ||
11 | 364 | Sigma Drenge 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:01.00 | ||
12 | 306 | Vat 2 | 1995 | VAT | 25 m | 2:02.65 | ||
13 | 54 | Boyz 2 Lyngby | 1993 | LYNGBY | 25 m | 2:03.00 | ||
14 | 269 | Slagelse Drenge | 1993 | SLAGELSE | 25 m | 2:03.90 | ||
15 | 257 | Ringsted Drenge | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:08.00 | ||
16 | 135 | Farum Drenge Konk 1 | 0 | FARUM | 25 m | 2:08.43 | ||
17 | 90 | Hovedstaden Drenge 2 | 1993 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:10.00 | ||
18 | 342 | Gsc Drenge | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:10.00 | ||
19 | 335 | Vordingborg Killersharks | 0 | VORDINGB | 25 m | 2:16.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 24, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Køge Piger 1 | 1995 | KØGE | 25 m | 2:05.00 | ||
2 | 16 | Triton Piger 1 (åm1) | 1995 | TRITON B | 25 m | 2:10.80 | ||
3 | 55 | Girlz Lyngby | 1995 | LYNGBY | 25 m | 2:11.00 | ||
4 | 305 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 2:12.79 | ||
5 | 343 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.00 | ||
6 | 267 | Sigma Piger 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:16.00 | ||
7 | 91 | Hovedstaden Piger 1 | 1995 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:18.00 | ||
8 | 235 | Køge Piger 2 | 1995 | KØGE | 25 m | 2:18.00 | ||
9 | 186 | Hils Piger 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:18.58 | ||
10 | 17 | Triton Piger 2 (åm1) | 1995 | TRITON B | 25 m | 2:18.70 | ||
11 | 171 | Helsingør Piger | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:19.32 | ||
12 | 282 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 2:20.00 | ||
13 | 63 | Gentofte Piger | 1995 | GENTOFTE | 25 m | 2:20.00 | ||
14 | 306 | Vat 2 | 1995 | VAT | 25 m | 2:20.71 | ||
15 | 268 | Sigma Piger 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:21.00 | ||
16 | 169 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 2:22.50 | ||
17 | 344 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:25.00 | ||
18 | 307 | Vest Piger 1 | 1995 | VEST | 25 m | 2:31.30 | ||
19 | 300 | Kvik Damer 2 | 0 | KVIK | 25 m | 2:35.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 25, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Skaaning Daniel | 1993 | STT-VAT | 9319AA | 25 m | 1:53.45 | |
2 | 50 | Steenberg Thomas | 1994 | LYNGBY | 9403AE | 25 m | 1:59.50 | |
3 | 172 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 2:00.10 | |
4 | 198 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 2:00.81 | |
5 | 56 | Albrechtsen Simon | 1993 | GENTOFTE | 9343AI | 25 m | 2:02.45 | |
6 | 159 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 2:02.97 | |
7 | 349 | Hvid Mathias | 1994 | GLADSAXE | 9435AL | 25 m | 2:03.00 | |
8 | 288 | Hounsgaard Mikkel | 1993 | KVIK | 9323AG | 25 m | 2:03.25 | |
9 | 321 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 2:03.47 | |
10 | 279 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT-VAT | 9391AE | 25 m | 2:03.50 | |
11 | 298 | Sigsgaard Kevin | 1993 | KVIK | 9393AF | 25 m | 2:03.51 | |
12 | 183 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 2:03.83 | |
13 | 180 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | HELSINGØR | 9423AE | 25 m | 2:04.43 | |
14 | 341 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 2:04.64 | |
15 | 150 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 2:04.96 | |
16 | 110 | Holkjær Kasper | 1993 | ALLERØD | 9357AB | 25 m | 2:05.09 | |
17 | 174 | Bjerregaard Aksel | 1994 | HELSINGØR | 9461AF | 25 m | 2:05.14 | |
18 | 326 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 2:05.40 | |
19 | 328 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 25 m | 2:06.13 | |
20 | 347 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 2:06.20 | |
21 | 339 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 2:06.24 | |
22 | 43 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 2:06.35 | |
23 | 281 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT-VAT | 9433AI | 25 m | 2:06.54 | |
24 | 122 | Gustafsson Frederik | 1993 | BIRKERØD | 9387AC | 25 m | 2:06.81 | |
25 | 42 | Hagemann William | 1994 | LYNGBY | 9483AC | 25 m | 2:07.09 | |
26 | 227 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 2:07.60 | |
27 | 72 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 25 m | 2:07.72 | |
28 | 59 | Håkonsson Gustav | 1994 | GENTOFTE | 9497AH | 25 m | 2:07.99 | |
29 | 70 | Holdrup Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9355AA | 25 m | 2:08.17 | |
30 | 111 | Korch Casper S. | 1994 | ALLERØD | 9425AF | 25 m | 2:08.19 | |
31 | 296 | Nørregaard Christian | 1993 | KVIK | 9381AJ | 25 m | 2:08.26 | |
32 | 248 | Suhr Morten | 1993 | KØGE | 9333AB | 25 m | 2:08.36 | |
33 | 273 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 25 m | 2:08.50 | |
34 | 278 | Lollike Alexander | 1993 | SØLLERØD | 9347AF | 25 m | 2:08.88 | |
35 | 331 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 2:09.12 | |
36 | 48 | Pagh Marcus | 1993 | LYNGBY | 9351AF | 25 m | 2:09.15 | |
37 | 80 | Willems Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9329AB | 25 m | 2:09.37 | |
38 | 221 | Nielsen Marc Bach | 1994 | HVIDOVRE | 9495AG | 25 m | 2:09.62 | |
39 | 271 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 2:09.79 | |
40 | 158 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 2:09.83 | |
41 | 284 | Basse Steffen | 1994 | KVIK | 9495AH | 25 m | 2:10.19 | |
42 | 181 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 2:10.23 | |
43 | 229 | Kjærulf Rune | 1993 | KALUNDBORG | 9377AL | 25 m | 2:10.34 | |
44 | 239 | Graffmann Victor | 1993 | KØGE | 9395AC | 25 m | 2:10.48 | |
45 | 356 | Toft Nicklas Plum | 1993 | GLADSAXE | 9371AB | 25 m | 2:10.61 | |
46 | 179 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 2:10.70 | |
47 | 276 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 2:10.84 | |
48 | 270 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 2:10.86 | |
49 | 314 | Labuhn Mikkel | 1993 | VEST | 9363AF | 25 m | 2:11.00 | |
50 | 217 | Broberg Jesper | 1994 | HVIDOVRE | 9497AF | 25 m | 2:11.17 | |
51 | 304 | Rose Johannes | 1993 | SK-SYD | 9471AM | 25 m | 2:11.20 | |
52 | 201 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 25 m | 2:11.50 | |
53 | 178 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 2:11.80 | |
54 | 289 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 2:12.28 | |
55 | 149 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 25 m | 2:12.42 | |
56 | 259 | Nielsen Jacob | 1994 | RINGSTED | 9427AD | 25 m | 2:12.78 | |
57 | 146 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 2:12.86 | |
58 | 188 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 25 m | 2:13.28 | |
59 | 6 | Holten Benjamin | 1994 | TRITON B | 9479AH | 25 m | 2:13.34 | |
60 | 9 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 2:13.63 | |
61 | 107 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALLERØD | 9487AF | 25 m | 2:13.65 | |
62 | 195 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 2:13.81 | |
63 | 40 | Engelbrecht Jonatan | 1994 | LYNGBY | 9411AF | 25 m | 2:13.93 | |
64 | 208 | Heyde Christian | 1994 | HØRSHOLM | 9441AD | 25 m | 2:14.02 | |
65 | 74 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 2:14.15 | |
66 | 98 | Hjort Morten | 1994 | MK 31 | 9439AJ | 25 m | 2:14.95 | |
67 | 187 | Dalegaard Magnus | 1994 | HILLERØD | 9429AK | 25 m | 2:14.99 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 26, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 25 m | 4:24.62 | |
2 | 245 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 4:40.55 | |
3 | 140 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 25 m | 4:44.13 | |
4 | 76 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 25 m | 4:44.24 | |
5 | 44 | Jensen Nanna | 1995 | LYNGBY | 9592AA | 25 m | 4:44.37 | |
6 | 116 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 4:44.48 | |
7 | 354 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 4:45.02 | |
8 | 243 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | KØGE | 9542AG | 25 m | 4:45.16 | |
9 | 126 | Christoffersen Sara | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 4:46.29 | |
10 | 353 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 25 m | 4:46.61 | |
11 | 104 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 4:46.75 | |
12 | 161 | Vegge Pernille | 1995 | GREVE | 9578AG | 25 m | 4:47.18 | |
13 | 143 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 25 m | 4:49.02 | |
14 | 359 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 4:49.17 | |
15 | 286 | Christiansen Cecilie | 1995 | KVIK | 9582AP | 25 m | 4:50.11 | |
16 | 346 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 4:50.28 | |
17 | 71 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 4:51.57 | |
18 | 297 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 25 m | 4:51.60 | |
19 | 303 | Nielsen Rikke | 1996 | SK-SYD | 9688AB | 25 m | 4:51.88 | |
20 | 157 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 4:53.17 | |
21 | 41 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 4:53.78 | |
22 | 73 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 4:54.46 | |
23 | 134 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 4:55.61 | |
24 | 249 | Witten Christina | 1995 | KØGE | 9558AG | 25 m | 4:56.76 | |
25 | 105 | Nielsen Sofie B. | 1995 | AIF | 9556AK | 25 m | 4:56.88 | |
26 | 294 | Nartey Denise | 1995 | KVIK | 9568AB | 25 m | 4:57.16 | |
27 | 361 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 4:59.05 | |
28 | 350 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 5:00.62 | |
29 | 345 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 5:01.81 | |
30 | 109 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 5:02.59 | |
31 | 156 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 5:03.66 | |
32 | 285 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 5:04.27 | |
33 | 357 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 5:04.68 | |
34 | 236 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 5:04.96 | |
35 | 118 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALLERØD | 9678AH | 25 m | 5:09.01 | |
36 | 148 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 5:09.71 | |
37 | 192 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 5:10.13 | |
38 | 291 | Jensen Stine Brask | 1996 | KVIK | 9696AF | 25 m | 5:10.15 | |
39 | 147 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 5:10.88 | |
40 | 3 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 5:12.22 | |
41 | 152 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 5:12.25 | |
42 | 264 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 5:14.42 | |
43 | 351 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 5:14.61 | |
44 | 10 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 5:14.79 | |
45 | 133 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 5:15.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 27, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Skaaning Daniel | 1993 | STT-VAT | 9319AA | 25 m | 57.16 | |
2 | 160 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 57.86 | |
3 | 124 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 58.91 | |
4 | 360 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 1:00.76 | |
5 | 313 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 1:04.26 | |
6 | 341 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 1:04.31 | |
7 | 349 | Hvid Mathias | 1994 | GLADSAXE | 9435AL | 25 m | 1:04.35 | |
8 | 113 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 1:04.41 | |
9 | 223 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 9459AF | 25 m | 1:04.73 | |
10 | 43 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 1:04.88 | |
11 | 141 | Bastiansen Martin | 1993 | FARUM | 9387AI | 25 m | 1:05.03 | |
12 | 227 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 1:05.27 | |
13 | 334 | Holm-Olsen Casper | 1993 | VORDINGB | 9363AC | 25 m | 1:05.48 | |
14 | 316 | Lassen Joakim | 1994 | VEST | 9471AH | 25 m | 1:05.60 | |
15 | 270 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 1:06.00 | |
16 | 276 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 1:06.10 | |
17 | 298 | Sigsgaard Kevin | 1993 | KVIK | 9393AF | 25 m | 1:06.21 | |
18 | 164 | Poulsen Steffen | 1994 | GSK | 9451AB | 25 m | 1:06.45 | |
19 | 239 | Graffmann Victor | 1993 | KØGE | 9395AC | 25 m | 1:06.56 | |
20 | 321 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 1:06.83 | |
21 | 258 | Kruuse Rasmus | 1994 | RINGSTED | 9445AK | 25 m | 1:07.40 | |
22 | 201 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 25 m | 1:07.44 | |
23 | 356 | Toft Nicklas Plum | 1993 | GLADSAXE | 9371AB | 25 m | 1:07.71 | |
24 | 302 | Larsen Kim Brun | 1993 | SK-SYD | 9301AA | 25 m | 1:07.99 | |
25 | 290 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 1:08.15 | |
26 | 296 | Nørregaard Christian | 1993 | KVIK | 9381AJ | 25 m | 1:08.23 | |
27 | 278 | Lollike Alexander | 1993 | SØLLERØD | 9347AF | 25 m | 1:08.43 | |
28 | 123 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 1:08.90 | |
29 | 176 | Grønning Sebastian | 1993 | HELSINGØR | 9361AA | 25 m | 1:09.14 | |
30 | 79 | Thomsen Nicolai | 1994 | GI40HERMES | 9489AB | 25 m | 1:09.86 | |
31 | 273 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 25 m | 1:10.05 | |
32 | 9 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 1:10.06 | |
33 | 310 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 1:10.27 | |
34 | 347 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 1:10.52 | |
35 | 179 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 1:11.15 | |
36 | 289 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 1:11.54 | |
37 | 64 | Storr-Hansen Emil | 1994 | GENTOFTE | 9423AG | 25 m | 1:11.91 | |
38 | 208 | Heyde Christian | 1994 | HØRSHOLM | 9441AD | 25 m | 1:12.12 | |
39 | 225 | Møhl Emil | 1994 | ISHØJ | 9413AC | 25 m | 1:12.58 | |
40 | 111 | Korch Casper S. | 1994 | ALLERØD | 9425AF | 25 m | 1:12.60 | |
41 | 61 | Jones Victor | 1994 | GENTOFTE | 9467AJ | 25 m | 1:12.77 | |
42 | 319 | Højgaard Mathias Roer | 1994 | VEST | 9447AA | 25 m | 1:12.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 28, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 128 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 50 m | 40.67 | |
2 | 320 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 25 m | 1:07.24 | |
3 | 112 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 1:07.86 | |
4 | 162 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 25 m | 1:08.52 | |
5 | 359 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 1:08.91 | |
6 | 8 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 1:10.01 | |
7 | 177 | Kyhl Ida | 1995 | HELSINGØR | 9562AB | 25 m | 1:10.24 | |
8 | 286 | Christiansen Cecilie | 1995 | KVIK | 9582AP | 25 m | 1:10.51 | |
9 | 57 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 1:10.81 | |
10 | 101 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 1:11.24 | |
11 | 232 | Vinsand Marianne | 1995 | KALUNDBORG | 9574AC | 25 m | 1:11.29 | |
12 | 230 | Sørensen Camilla Katz | 1995 | KALUNDBORG | 9582AC | 25 m | 1:11.93 | |
13 | 5 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 1:12.12 | |
14 | 254 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 1:12.85 | |
15 | 184 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 1:13.34 | |
16 | 104 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 1:13.78 | |
17 | 325 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 1:13.92 | |
18 | 127 | Petersen Mette | 1995 | BIRKERØD | 9504AG | 25 m | 1:14.28 | |
19 | 197 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 1:14.37 | |
20 | 330 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 1:14.68 | |
21 | 260 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 1:14.72 | |
22 | 152 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 1:14.74 | |
23 | 132 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 1:14.85 | |
24 | 354 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 1:14.97 | |
25 | 68 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 25 m | 1:15.10 | |
26 | 274 | Petersen Camilla Rindal | 1995 | SLAGELSE | 9536AR | 25 m | 1:15.14 | |
27 | 297 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 25 m | 1:15.28 | |
28 | 156 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 1:15.33 | |
29 | 119 | Jensen Luna Lüchau | 1995 | ALLERØD | 9574AG | 25 m | 1:15.66 | |
30 | 203 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 1:15.68 | |
31 | 323 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39 | 9504AC | 25 m | 1:15.85 | |
32 | 242 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | 1:15.95 | |
33 | 246 | Petersen Nadia | 1996 | KØGE | 9666AE | 25 m | 1:16.13 | |
34 | 361 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 1:16.19 | |
35 | 255 | Asmussen Malene | 1995 | RINGSTED | 9524AE | 25 m | 1:16.42 | |
36 | 69 | Hermind Christine | 1996 | GI40HERMES | 9638AB | 25 m | 1:16.75 | |
37 | 118 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALLERØD | 9678AH | 25 m | 1:16.77 | |
38 | 238 | Friis Nellie | 1995 | KØGE | 9538AC | 25 m | 1:16.78 | |
39 | 191 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 25 m | 1:16.81 | |
40 | 222 | Nilsson Lea | 1996 | HVIDOVRE | 9624AA | 25 m | 1:17.15 | |
41 | 345 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 1:17.28 | |
42 | 102 | Fabild Amanda | 1996 | AIF | 9624AF | 25 m | 1:17.57 | |
43 | 108 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 1:18.26 | |
44 | 173 | Bigum Isabella Z. | 1996 | HELSINGØR | 9692AV | 25 m | 1:18.43 | |
45 | 351 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 1:18.53 | |
46 | 236 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 1:18.62 | |
47 | 109 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 1:18.73 | |
48 | 15 | Aaen Linda | 1996 | TRITON B | 9616AE | 25 m | 1:18.90 | |
49 | 39 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 1:19.16 | |
50 | 218 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 1:19.82 | |
51 | 291 | Jensen Stine Brask | 1996 | KVIK | 9696AF | 25 m | 1:19.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 29, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Hounsgaard Mikkel | 1993 | KVIK | 9323AG | 25 m | 2:28.52 | |
2 | 244 | Merl Lars | 1993 | KØGE | 9335AA | 25 m | 2:29.93 | |
3 | 247 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 25 m | 2:33.39 | |
4 | 163 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 2:35.52 | |
5 | 77 | Sandager Tobias N | 1993 | GI40HERMES | 9369AE | 25 m | 2:37.83 | |
6 | 318 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 2:37.95 | |
7 | 37 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 2:38.62 | |
8 | 324 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39 | 9441AI | 25 m | 2:38.94 | |
9 | 231 | Vinsand Jakob | 1993 | KALUNDBORG | 9307AA | 25 m | 2:39.46 | |
10 | 125 | Schäfer Bjarke | 1993 | BIRKERØD | 9305AB | 25 m | 2:39.57 | |
11 | 48 | Pagh Marcus | 1993 | LYNGBY | 9351AF | 25 m | 2:41.86 | |
12 | 151 | Rasmussen Kasper Kimose | 1993 | FR.SUND | 9355AE | 25 m | 2:42.00 | |
13 | 188 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 25 m | 2:43.11 | |
14 | 180 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | HELSINGØR | 9423AE | 25 m | 2:43.23 | |
15 | 6 | Holten Benjamin | 1994 | TRITON B | 9479AH | 25 m | 2:43.26 | |
16 | 229 | Kjærulf Rune | 1993 | KALUNDBORG | 9377AL | 25 m | 2:44.05 | |
17 | 322 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 25 m | 2:45.39 | |
18 | 340 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 25 m | 2:45.91 | |
19 | 277 | Gammelgaard Casper | 1993 | SØLLERØD | 9373AD | 25 m | 2:46.67 | |
20 | 74 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 2:48.00 | |
21 | 187 | Dalegaard Magnus | 1994 | HILLERØD | 9429AK | 25 m | 2:48.44 | |
22 | 349 | Hvid Mathias | 1994 | GLADSAXE | 9435AL | 25 m | 2:48.87 | |
23 | 66 | Tofte Christian | 1993 | GENTOFTE | 9381AF | 25 m | 2:49.41 | |
24 | 78 | Svaneborg Rasmus | 1994 | GI40HERMES | 9479AB | 25 m | 2:50.06 | |
25 | 272 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 2:50.13 | |
26 | 223 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 9459AF | 25 m | 2:50.24 | |
27 | 67 | Welling Harald | 1993 | GENTOFTE | 9369AG | 50 m | 2:50.86 | |
28 | 97 | Giessing Thor | 1994 | MK 31 | 9411AH | 25 m | 2:51.27 | |
29 | 265 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 25 m | 2:51.36 | |
30 | 311 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 2:53.11 | |
31 | 46 | Nielsen Kristian Mohr | 1993 | LYNGBY | 9377AB | 25 m | 2:53.45 | |
32 | 284 | Basse Steffen | 1994 | KVIK | 9495AH | 25 m | 2:54.11 | |
33 | 149 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 25 m | 2:55.03 | |
34 | 51 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 2:55.08 | |
35 | 333 | Dideriksen Markus | 1994 | VORDINGB | 9447AI | 25 m | 2:55.50 | |
36 | 185 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 25 m | 2:55.68 | |
37 | 219 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 2:55.92 | |
38 | 49 | Rasmussen Frederik V. | 1994 | LYNGBY | 9483AK | 25 m | 2:56.83 | |
39 | 61 | Jones Victor | 1994 | GENTOFTE | 9467AJ | 25 m | 2:57.03 | |
40 | 337 | Damhus David | 1994 | HELSINGE | 9457AB | 25 m | 2:57.21 | |
41 | 120 | Weberg Martin | 1994 | ALLERØD | 9453AC | 25 m | 2:57.30 | |
42 | 271 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 2:57.52 | |
43 | 256 | Bisgaard Jens | 1994 | RINGSTED | 9445AE | 25 m | 2:57.89 | |
44 | 200 | Klok Henrik | 1994 | HOLBÆK | 9435AB | 25 m | 3:02.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 30, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 25 m | 2:47.37 | |
2 | 62 | Kragholm Laura | 1995 | GENTOFTE | 9502AE | 25 m | 2:50.34 | |
3 | 73 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 2:52.29 | |
4 | 41 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 2:53.23 | |
5 | 100 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 2:53.68 | |
6 | 7 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 25 m | 2:53.73 | |
7 | 10 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 2:54.76 | |
8 | 126 | Christoffersen Sara | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 2:54.82 | |
9 | 194 | Mentz-Jørgensen Ida | 1995 | HILLERØD | 9534AU | 25 m | 2:55.57 | |
10 | 4 | Christensen Charlotte K. | 1996 | TRITON B | 9626AE | 25 m | 2:56.90 | |
11 | 330 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 2:57.36 | |
12 | 153 | Bjørklund Marisa | 1995 | FR.SUND | 9554AD | 25 m | 2:58.79 | |
13 | 148 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 2:59.60 | |
14 | 192 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 3:00.17 | |
15 | 241 | Hansgaard Mia | 1996 | KØGE | 9644AC | 25 m | 3:00.67 | |
16 | 293 | Liljedahl Katrine | 1995 | KVIK | 9578AX | 25 m | 3:00.82 | |
17 | 75 | Nielsen Lea | 1996 | GI40HERMES | 9694AA | 25 m | 3:01.04 | |
18 | 315 | Laksø Sandra | 1995 | VEST | 9504AO | 25 m | 3:01.64 | |
19 | 114 | Riisberg Emilie | 1996 | ALLERØD | 9608AD | 25 m | 3:02.25 | |
20 | 295 | Nielsen Karina M | 1995 | KVIK | 9504AM | 25 m | 3:03.50 | |
21 | 96 | Albek Clara | 1996 | MK 31 | 9606AD | 25 m | 3:03.55 | |
22 | 14 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 50 m | 3:03.70 | |
23 | 327 | Jørgensen Katja V. | 1995 | VI39 | 9508AC | 25 m | 3:05.73 | |
24 | 354 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 3:06.33 | |
25 | 60 | Iversen Helena Holm | 1995 | GENTOFTE | 9596AI | 25 m | 3:06.49 | |
26 | 52 | Vulpius Siri | 1995 | LYNGBY | 9584AC | 25 m | 3:06.77 | |
27 | 209 | Jokumsen Anne Sofie | 1996 | HØRSHOLM | 9614AI | 25 m | 3:07.34 | |
28 | 167 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 25 m | 3:07.63 | |
29 | 47 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 3:07.92 | |
30 | 166 | Møller Nicoline | 1995 | GSK | 9528AF | 25 m | 3:08.04 | |
31 | 238 | Friis Nellie | 1995 | KØGE | 9538AC | 25 m | 3:08.20 | |
32 | 13 | Rasmussen Amalie Hartmann | 1995 | TRITON B | 9574AD | 25 m | 3:08.24 | |
33 | 202 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 3:08.67 | |
34 | 12 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 3:08.89 | |
35 | 292 | Kornbek Stine | 1995 | KVIK | 9562AD | 25 m | 3:08.95 | |
36 | 142 | Christian Nadia | 1995 | FARUM | 9534AY | 25 m | 3:09.20 | |
37 | 121 | Holm Amalie | 1995 | BIRKERØD | 9598AM | 25 m | 3:09.46 | |
38 | 228 | Damgaard Stine | 1995 | KALUNDBORG | 9514AF | 25 m | 3:09.53 | |
39 | 260 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 3:10.30 | |
40 | 299 | Thode Sille | 1995 | KVIK | 9534AM | 25 m | 3:10.49 | |
41 | 133 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 3:11.31 | |
42 | 193 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 25 m | 3:11.92 | |
43 | 102 | Fabild Amanda | 1996 | AIF | 9624AF | 25 m | 3:12.30 | |
44 | 165 | Mäkelä Emma | 1996 | GSK | 9632AN | 25 m | 3:12.38 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 31, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Skaaning Daniel | 1993 | STT-VAT | 9319AA | 50 m | 53.32 | |
2 | 160 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 53.76 | |
3 | 124 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 54.02 | |
4 | 50 | Steenberg Thomas | 1994 | LYNGBY | 9403AE | 25 m | 54.20 | |
5 | 198 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 55.97 | |
6 | 334 | Holm-Olsen Casper | 1993 | VORDINGB | 9363AC | 25 m | 56.29 | |
7 | 159 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 56.76 | |
8 | 298 | Sigsgaard Kevin | 1993 | KVIK | 9393AF | 25 m | 56.80 | |
9 | 321 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 57.06 | |
10 | 113 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 57.07 | |
11 | 339 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 57.25 | |
12 | 227 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 57.25 | |
13 | 56 | Albrechtsen Simon | 1993 | GENTOFTE | 9343AI | 25 m | 57.26 | |
14 | 341 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 57.52 | |
15 | 174 | Bjerregaard Aksel | 1994 | HELSINGØR | 9461AF | 25 m | 57.54 | |
16 | 360 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 57.57 | |
17 | 181 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 57.62 | |
18 | 59 | Håkonsson Gustav | 1994 | GENTOFTE | 9497AH | 25 m | 57.81 | |
19 | 349 | Hvid Mathias | 1994 | GLADSAXE | 9435AL | 25 m | 57.86 | |
20 | 314 | Labuhn Mikkel | 1993 | VEST | 9363AF | 25 m | 58.03 | |
21 | 328 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 25 m | 58.09 | |
22 | 43 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 58.09 | |
23 | 183 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 58.15 | |
24 | 276 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 58.16 | |
25 | 347 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 58.31 | |
26 | 70 | Holdrup Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9355AA | 25 m | 58.35 | |
27 | 111 | Korch Casper S. | 1994 | ALLERØD | 9425AF | 25 m | 58.35 | |
28 | 42 | Hagemann William | 1994 | LYNGBY | 9483AC | 25 m | 58.44 | |
29 | 179 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 58.80 | |
30 | 163 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 58.83 | |
31 | 145 | Ross Tobias | 1993 | FARUM | 9335AF | 25 m | 58.83 | |
32 | 223 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 9459AF | 25 m | 59.03 | |
33 | 217 | Broberg Jesper | 1994 | HVIDOVRE | 9497AF | 25 m | 59.06 | |
34 | 284 | Basse Steffen | 1994 | KVIK | 9495AH | 25 m | 59.12 | |
35 | 313 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 59.17 | |
36 | 331 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 59.23 | |
37 | 279 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT-VAT | 9391AE | 25 m | 59.26 | |
38 | 272 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 59.37 | |
39 | 278 | Lollike Alexander | 1993 | SØLLERØD | 9347AF | 25 m | 59.54 | |
40 | 107 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALLERØD | 9487AF | 25 m | 59.68 | |
41 | 356 | Toft Nicklas Plum | 1993 | GLADSAXE | 9371AB | 25 m | 59.76 | |
42 | 270 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 59.78 | |
43 | 271 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 59.79 | |
44 | 80 | Willems Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9329AB | 25 m | 59.92 | |
45 | 146 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 59.93 | |
46 | 318 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 59.95 | |
47 | 231 | Vinsand Jakob | 1993 | KALUNDBORG | 9307AA | 25 m | 59.98 | |
48 | 40 | Engelbrecht Jonatan | 1994 | LYNGBY | 9411AF | 25 m | 1:00.08 | |
49 | 117 | Gadsbøll Peter | 1993 | ALLERØD | 9373AI | 25 m | 1:00.15 | |
50 | 316 | Lassen Joakim | 1994 | VEST | 9471AH | 25 m | 1:00.20 | |
51 | 122 | Gustafsson Frederik | 1993 | BIRKERØD | 9387AC | 25 m | 1:00.30 | |
52 | 289 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 1:00.35 | |
53 | 154 | Aunstrup Kenny Emil | 1993 | FR.VÆRK | 9327AJ | 25 m | 1:00.39 | |
54 | 311 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 1:00.79 | |
55 | 258 | Kruuse Rasmus | 1994 | RINGSTED | 9445AK | 25 m | 1:00.88 | |
56 | 98 | Hjort Morten | 1994 | MK 31 | 9439AJ | 25 m | 1:01.03 | |
57 | 225 | Møhl Emil | 1994 | ISHØJ | 9413AC | 25 m | 1:01.11 | |
58 | 219 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 1:01.38 | |
59 | 290 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 1:01.42 | |
60 | 247 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 25 m | 1:01.48 | |
61 | 188 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 25 m | 1:01.65 | |
62 | 259 | Nielsen Jacob | 1994 | RINGSTED | 9427AD | 25 m | 1:01.74 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 32, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 237 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 25 m | 1:01.46 | |
2 | 2 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON B | 9566AF | 25 m | 1:01.60 | |
3 | 254 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 1:01.67 | |
4 | 100 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 1:02.54 | |
5 | 354 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 1:02.74 | |
6 | 243 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | KØGE | 9542AG | 25 m | 1:02.80 | |
7 | 162 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 25 m | 1:03.01 | |
8 | 7 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 25 m | 1:03.05 | |
9 | 101 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 1:03.08 | |
10 | 5 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 1:03.12 | |
11 | 359 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 1:03.16 | |
12 | 132 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 1:03.25 | |
13 | 294 | Nartey Denise | 1995 | KVIK | 9568AB | 25 m | 1:03.33 | |
14 | 320 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 25 m | 1:03.73 | |
15 | 189 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 25 m | 1:03.82 | |
16 | 68 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 25 m | 1:03.87 | |
17 | 143 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 25 m | 1:04.31 | |
18 | 57 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 1:04.62 | |
19 | 303 | Nielsen Rikke | 1996 | SK-SYD | 9688AB | 25 m | 1:04.83 | |
20 | 346 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 1:04.93 | |
21 | 191 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 25 m | 1:05.06 | |
22 | 116 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 1:05.32 | |
23 | 177 | Kyhl Ida | 1995 | HELSINGØR | 9562AB | 25 m | 1:05.34 | |
24 | 76 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 25 m | 1:05.44 | |
25 | 44 | Jensen Nanna | 1995 | LYNGBY | 9592AA | 25 m | 1:05.56 | |
26 | 249 | Witten Christina | 1995 | KØGE | 9558AG | 25 m | 1:05.84 | |
27 | 230 | Sørensen Camilla Katz | 1995 | KALUNDBORG | 9582AC | 25 m | 1:05.87 | |
28 | 127 | Petersen Mette | 1995 | BIRKERØD | 9504AG | 25 m | 1:05.97 | |
29 | 140 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 25 m | 1:06.03 | |
30 | 156 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 1:06.10 | |
31 | 128 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 1:06.20 | |
32 | 161 | Vegge Pernille | 1995 | GREVE | 9578AG | 25 m | 1:06.31 | |
33 | 323 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39 | 9504AC | 25 m | 1:06.43 | |
34 | 105 | Nielsen Sofie B. | 1995 | AIF | 9556AK | 25 m | 1:06.61 | |
35 | 263 | Jespersen Maria Myhre | 1995 | RØNNE | 9546AD | 25 m | 1:06.73 | |
36 | 285 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 1:06.84 | |
37 | 293 | Liljedahl Katrine | 1995 | KVIK | 9578AX | 25 m | 1:06.87 | |
38 | 108 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 1:06.88 | |
39 | 102 | Fabild Amanda | 1996 | AIF | 9624AF | 25 m | 1:06.90 | |
40 | 220 | Meier Trine | 1995 | HVIDOVRE | 9564AH | 25 m | 1:06.95 | |
41 | 71 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 1:07.11 | |
42 | 350 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 1:07.27 | |
43 | 144 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 25 m | 1:07.31 | |
44 | 345 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 1:07.45 | |
45 | 202 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:07.57 | |
46 | 357 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 1:08.17 | |
47 | 133 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 1:08.23 | |
48 | 184 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 1:08.24 | |
49 | 109 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 1:08.27 | |
50 | 246 | Petersen Nadia | 1996 | KØGE | 9666AE | 25 m | 1:08.29 | |
51 | 203 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 1:08.29 | |
52 | 222 | Nilsson Lea | 1996 | HVIDOVRE | 9624AA | 25 m | 1:08.37 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 33, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 172 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 2:15.52 | |
2 | 110 | Holkjær Kasper | 1993 | ALLERØD | 9357AB | 25 m | 2:16.14 | |
3 | 160 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 2:17.50 | |
4 | 347 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 2:18.62 | |
5 | 150 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 2:20.71 | |
6 | 158 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 2:20.84 | |
7 | 181 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 2:21.83 | |
8 | 326 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 2:22.04 | |
9 | 122 | Gustafsson Frederik | 1993 | BIRKERØD | 9387AC | 25 m | 2:23.57 | |
10 | 296 | Nørregaard Christian | 1993 | KVIK | 9381AJ | 25 m | 2:23.80 | |
11 | 216 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 2:25.32 | |
12 | 38 | Døi Tom | 1993 | LYNGBY | 9391AF | 25 m | 2:26.55 | |
13 | 248 | Suhr Morten | 1993 | KØGE | 9333AB | 25 m | 2:26.59 | |
14 | 310 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 2:26.70 | |
15 | 176 | Grønning Sebastian | 1993 | HELSINGØR | 9361AA | 25 m | 2:28.05 | |
16 | 195 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 2:28.81 | |
17 | 125 | Schäfer Bjarke | 1993 | BIRKERØD | 9305AB | 25 m | 2:28.85 | |
18 | 304 | Rose Johannes | 1993 | SK-SYD | 9471AM | 25 m | 2:29.82 | |
19 | 313 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 2:29.94 | |
20 | 178 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 2:30.03 | |
21 | 64 | Storr-Hansen Emil | 1994 | GENTOFTE | 9423AG | 25 m | 2:31.00 | |
22 | 244 | Merl Lars | 1993 | KØGE | 9335AA | 25 m | 2:31.90 | |
23 | 107 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALLERØD | 9487AF | 25 m | 2:31.95 | |
24 | 51 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 2:33.01 | |
25 | 352 | Oldenborg Christian | 1994 | GLADSAXE | 9471AA | 25 m | 2:35.98 | |
26 | 273 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 25 m | 2:36.85 | |
27 | 221 | Nielsen Marc Bach | 1994 | HVIDOVRE | 9495AG | 25 m | 2:37.61 | |
28 | 319 | Højgaard Mathias Roer | 1994 | VEST | 9447AA | 25 m | 2:39.39 | |
29 | 290 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 2:39.89 | |
30 | 201 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 25 m | 2:40.12 | |
31 | 336 | Skamriis David | 1994 | VORDINGB | 9433AK | 25 m | 2:41.84 | |
32 | 340 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 25 m | 2:43.14 | |
33 | 120 | Weberg Martin | 1994 | ALLERØD | 9453AC | 25 m | 2:43.49 | |
34 | 74 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 2:43.89 | |
35 | 356 | Toft Nicklas Plum | 1993 | GLADSAXE | 9371AB | 25 m | 2:45.69 | |
36 | 196 | Bonde Alexander | 1993 | HOLBÆK | 9367AC | 25 m | 2:48.11 | |
37 | 348 | Hattens Michael | 1994 | GLADSAXE | 9427AM | 25 m | 2:49.88 | |
38 | 339 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 2:50.43 | |
39 | 265 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 50 m | 2:50.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 34, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 232 | Vinsand Marianne | 1995 | KALUNDBORG | 9574AC | 25 m | 2:23.07 | |
2 | 240 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 25 m | 2:23.90 | |
3 | 112 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 2:29.62 | |
4 | 245 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 2:30.41 | |
5 | 325 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 2:30.88 | |
6 | 115 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 2:31.21 | |
7 | 101 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 2:32.79 | |
8 | 157 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 2:35.29 | |
9 | 211 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 2:35.70 | |
10 | 210 | Kjær Freja | 1995 | HØRSHOLM | 9558AF | 25 m | 2:35.87 | |
11 | 297 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 25 m | 2:36.13 | |
12 | 39 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 2:37.50 | |
13 | 353 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 25 m | 2:37.94 | |
14 | 119 | Jensen Luna Lüchau | 1995 | ALLERØD | 9574AG | 25 m | 2:39.44 | |
15 | 134 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 2:41.08 | |
16 | 104 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 2:41.35 | |
17 | 286 | Christiansen Cecilie | 1995 | KVIK | 9582AP | 25 m | 2:43.20 | |
18 | 14 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 2:44.12 | |
19 | 346 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 2:44.87 | |
20 | 242 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | 2:47.10 | |
21 | 361 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 2:48.26 | |
22 | 359 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 2:49.92 | |
23 | 175 | Breum Alberte | 1995 | HELSINGØR | 9586AD | 25 m | 2:50.55 | |
24 | 345 | Everland Linea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 2:51.61 | |
25 | 285 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 2:51.97 | |
26 | 114 | Riisberg Emilie | 1996 | ALLERØD | 9608AD | 25 m | 2:52.47 | |
27 | 332 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 2:52.48 | |
28 | 213 | Gøtzsche Pernille | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 50 m | 2:53.36 | |
29 | 205 | Buhl Caroline | 1995 | HØRSHOLM | 9564AB | 25 m | 2:54.66 | |
30 | 153 | Bjørklund Marisa | 1995 | FR.SUND | 9554AD | 25 m | 2:55.02 | |
31 | 45 | Moulvad Sofie | 1995 | LYNGBY | 9522AG | 25 m | 2:56.59 | |
32 | 218 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 2:56.78 | |
33 | 292 | Kornbek Stine | 1995 | KVIK | 9562AD | 25 m | 2:56.99 | |
34 | 236 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 2:57.18 | |
35 | 309 | Pedersen Sofie Baarsøe | 1995 | VEST | 9508AD | 25 m | 2:58.42 | |
36 | 12 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 2:58.80 | |
37 | 133 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 3:00.11 | |
38 | 312 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 3:00.11 | |
39 | 190 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 25 m | 3:00.31 | |
40 | 362 | Larsen Kamilia | 1996 | VEST | 9676AM | 25 m | 3:00.49 | |
41 | 355 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 25 m | 3:02.31 | |
42 | 222 | Nilsson Lea | 1996 | HVIDOVRE | 9624AA | 25 m | 3:03.73 | |
43 | 350 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 3:04.49 | |
44 | 358 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 25 m | 3:07.93 | |
45 | 203 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 3:08.74 | |
46 | 206 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 3:09.82 | |
47 | 199 | Ellekær Sarah | 1996 | HOLBÆK | 9692AE | 25 m | 3:21.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 35, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Køge Piger 1 | 1995 | KØGE | 25 m | 4:04.00 | ||
2 | 343 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 4:10.00 | ||
3 | 305 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 4:11.79 | ||
4 | 267 | Sigma Piger 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:12.00 | ||
5 | 16 | Triton Piger 1 (åm1) | 1995 | TRITON B | 25 m | 4:14.20 | ||
6 | 91 | Hovedstaden Piger 1 | 1995 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:18.00 | ||
7 | 282 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 4:18.00 | ||
8 | 55 | Girlz Lyngby | 1995 | LYNGBY | 25 m | 4:20.00 | ||
9 | 268 | Sigma Piger 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:20.00 | ||
10 | 171 | Helsingør Piger | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:20.22 | ||
11 | 186 | Hils Piger 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 4:21.21 | ||
12 | 139 | Farum Piger Konk 1 | 0 | FARUM | 25 m | 4:22.19 | ||
13 | 131 | Dragør Ladydragons | 0 | DRAGØR | 25 m | 4:22.23 | ||
14 | 306 | Vat 2 | 1995 | VAT | 25 m | 4:23.91 | ||
15 | 235 | Køge Piger 2 | 1995 | KØGE | 25 m | 4:24.00 | ||
16 | 169 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 4:27.00 | ||
17 | 204 | Hørsholm Piger | 1995 | HØRSHOLM | 25 m | 4:28.50 | ||
18 | 300 | Kvik Damer 2 | 0 | KVIK | 25 m | 4:30.00 | ||
19 | 63 | Gentofte Piger | 1995 | GENTOFTE | 25 m | 4:32.00 | ||
20 | 17 | Triton Piger 2 (åm1) | 1995 | TRITON B | 25 m | 4:36.20 | ||
21 | 344 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 4:39.00 | ||
22 | 307 | Vest Piger 1 | 1995 | VEST | 25 m | 5:02.82 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |
Løb 36, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Sigma Drenge | 0 | SIGMA | 25 m | 3:44.00 | ||
2 | 283 | Kvik Herrer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 3:48.00 | ||
3 | 53 | Boyz 1 Lyngby | 1993 | LYNGBY | 25 m | 3:48.00 | ||
4 | 305 | Vat 1 | 0 | VAT | 25 m | 3:48.79 | ||
5 | 168 | Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 3:49.00 | ||
6 | 308 | Vest Supermænd 1 | 1993 | VEST | 25 m | 3:49.01 | ||
7 | 342 | Gsc Drenge | 0 | GLADSAXE | 25 m | 3:54.00 | ||
8 | 54 | Boyz 2 Lyngby | 1993 | LYNGBY | 25 m | 3:55.00 | ||
9 | 81 | Hovedstaden Drenge 1 | 1993 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:56.00 | ||
10 | 214 | Hvidovre Drenge | 1994 | HVIDOVRE | 25 m | 3:56.00 | ||
11 | 58 | Gentofte Drenge | 1993 | GENTOFTE | 25 m | 3:57.00 | ||
12 | 170 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 25 m | 3:57.80 | ||
13 | 269 | Slagelse Drenge | 1993 | SLAGELSE | 25 m | 3:57.89 | ||
14 | 364 | Sigma Drenge 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 3:58.00 | ||
15 | 135 | Farum Drenge Konk 1 | 0 | FARUM | 25 m | 3:58.41 | ||
16 | 335 | Vordingborg Killersharks | 0 | VORDINGB | 25 m | 4:03.00 | ||
17 | 90 | Hovedstaden Drenge 2 | 1993 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:14.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS |