Startliste for Harboe Water Games 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
Harboe Water Games 2016 |
|
Udskriftsdato |
25 juni 2016 |
|
|
Stævne by |
Slagelse |
|
Udskriftstidspunkt |
08:25 |
|
|
Arrangør |
Slagelse Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
25 juni 2016 |
|
|
|
|
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
Finaler (12) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
2 |
Cornelia Dinesen |
2006 |
0604AN |
KVIK |
|
25m |
|
3 |
3 |
Thea Kaiser |
2004 |
|
KALUNDBORG |
|
25m |
|
111 |
4 |
Emilie Enevoldsen |
2006 |
0648AH |
ROSKILDE |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
2 |
Maja Lilja Lützhøft |
2006 |
0628AD |
KVIK |
|
25m |
1:08.94 |
297 |
3 |
Anna Møller |
2007 |
|
RINGSTED |
|
50m |
1:07.18 |
314 |
4 |
Line Stærmose |
2006 |
|
RINGSTED |
|
25m |
1:07.28 |
288 |
5 |
Sara Juul-Andersen |
2004 |
|
RINGSTED |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
333 |
1 |
Astamaja Rought |
2006 |
|
KORSØR |
|
25m |
1:05.33 |
316 |
2 |
Emma Skjold Sørensen |
2004 |
|
RINGSTED |
|
25m |
58.89 |
217 |
3 |
Mille Dige From |
2004 |
0438AW |
HØRSHOLM |
|
50m |
56.65 |
137 |
4 |
Tilde Schyth |
2006 |
0622AG |
ROSKILDE |
|
25m |
56.95 |
51 |
5 |
Katja Poulsen |
2006 |
0624AJ |
KVIK |
|
25m |
1:03.96 |
55 |
6 |
Sarah Sandberg |
2006 |
0698AI |
KVIK |
|
25m |
1:06.60 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
298 |
1 |
Cecilie Møller |
2005 |
|
RINGSTED |
|
50m |
55.11 |
103 |
2 |
Norma Andersen |
2007 |
0728AB |
ROSKILDE |
|
25m |
53.91 |
227 |
3 |
Victoria Haslund Mourier |
2007 |
0704AC |
HØRSHOLM |
|
50m |
52.78 |
1 |
4 |
Pauline Andersen |
2005 |
0592AP |
KALUNDBORG |
|
25m |
52.99 |
16 |
5 |
Thilde Thomsen |
2008 |
0806AA |
KALUNDBORG |
|
25m |
54.44 |
253 |
6 |
Katharina Jensen |
2005 |
0506AO |
SLAGELSE |
|
25m |
55.53 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
299 |
1 |
Amalie K. Nielsen |
2005 |
0516AD |
RINGSTED |
|
25m |
52.68 |
50 |
2 |
Mathilde Pihl |
2005 |
0522AK |
KVIK |
|
25m |
51.07 |
68 |
3 |
Julie Astrup |
2005 |
0544AR |
DRAGSHOLM |
|
25m |
50.11 |
326 |
4 |
Camilla Gjermandsen |
2004 |
0472AK |
KORSØR |
|
25m |
50.93 |
58 |
5 |
Lara Smerdal |
2006 |
0628AI |
KVIK |
|
25m |
52.04 |
15 |
6 |
Maria Stoklund |
2006 |
0648AF |
KALUNDBORG |
|
25m |
52.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
48 |
1 |
Molly Namensen |
2006 |
0684AJ |
KVIK |
|
25m |
48.72 |
142 |
2 |
Nana Andersen |
2006 |
0634AA |
HOLBÆK |
|
25m |
46.80 |
330 |
3 |
Silje Mathiasen |
2006 |
0628AG |
KORSØR |
|
25m |
46.16 |
13 |
4 |
Alba Seneca |
2005 |
0576AN |
KALUNDBORG |
|
25m |
46.31 |
255 |
5 |
Monique Etsegenet Jensen |
2003 |
0374AD |
SLAGELSE |
|
25m |
47.65 |
64 |
6 |
Clara Thomsen |
2006 |
0692AM |
KVIK |
|
25m |
49.85 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
97 |
1 |
Caroline Kingo Sørensen |
2003 |
0358AW |
DRAGSHOLM |
|
25m |
46.10 |
327 |
2 |
Malene Gjermandsen |
2003 |
0378AM |
KORSØR |
|
25m |
45.37 |
36 |
3 |
Emma Hansen |
2007 |
0742AB |
KVIK |
|
25m |
44.94 |
222 |
4 |
Laura Købke |
2005 |
0584AO |
HØRSHOLM |
|
50m |
45.19 |
170 |
5 |
Martha Bødker Thomsen |
2005 |
0586AH |
TRITON B |
|
25m |
46.10 |
206 |
6 |
Sasha Nezdiikovskaia |
2005 |
0564AK |
HØRSHOLM |
|
50m |
46.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
57 |
1 |
Frederikke Kofod Schak |
2005 |
0528AJ |
KVIK |
|
25m |
44.65 |
257 |
2 |
Emily Jungles |
2000 |
0002BH |
SLAGELSE |
|
25m |
44.24 |
42 |
3 |
Laura Kristensen |
2004 |
0424AW |
KVIK |
|
25m |
43.85 |
87 |
4 |
Emma Olsen |
2003 |
0346AS |
DRAGSHOLM |
|
25m |
44.11 |
203 |
5 |
Emilia van Wyk B. Jensen |
2004 |
0458AQ |
HØRSHOLM |
|
50m |
44.29 |
228 |
6 |
Arwen Nybo |
2004 |
0476AL |
HØRSHOLM |
|
50m |
44.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
96 |
1 |
Alberte Holst Schilling |
2003 |
0368AW |
DRAGSHOLM |
|
25m |
43.77 |
173 |
2 |
Emma Antonisen |
2002 |
0282AW |
HELSINGE |
|
25m |
43.38 |
31 |
3 |
Martine Damborg |
2007 |
0742AF |
KVIK |
|
25m |
43.19 |
72 |
4 |
Katrine Egenæs |
2000 |
0086BB |
DRAGSHOLM |
|
25m |
43.30 |
94 |
5 |
Ella Rasmussen |
2004 |
0472AL |
DRAGSHOLM |
|
25m |
43.60 |
130 |
6 |
Ulrika Paaske |
2004 |
0482AL |
ROSKILDE |
|
25m |
43.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
26 |
1 |
Signe Thornberg Bech |
2004 |
0406AK |
KVIK |
|
25m |
41.52 |
83 |
2 |
Camille Neess |
2003 |
0324BA |
DRAGSHOLM |
|
25m |
40.77 |
60 |
3 |
Victoria W. Stahl |
2005 |
0566AJ |
KVIK |
|
25m |
40.21 |
254 |
4 |
Line Helene Jensen |
2001 |
0174AT |
SLAGELSE |
|
25m |
40.52 |
98 |
5 |
Laura Sørensen |
2001 |
0102BC |
DRAGSHOLM |
|
25m |
41.19 |
196 |
6 |
Katrine Voss Thorsen |
2002 |
0202AZ |
HELSINGE |
|
25m |
42.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
174 |
1 |
Laura Balbi |
2003 |
0304AY |
HELSINGE |
|
25m |
39.83 |
34 |
2 |
Emma Karoline Guldberg |
2005 |
0578AK |
KVIK |
|
25m |
39.67 |
234 |
3 |
Sofie Slotved |
2002 |
0282AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
38.51 |
140 |
4 |
Alberte Andersen |
2001 |
0174AJ |
HOLBÆK |
|
50m |
38.76 |
220 |
5 |
Mathilde Vangkilde Jensen |
2002 |
0208AR |
HØRSHOLM |
|
50m |
39.75 |
74 |
6 |
Sofie Flæshøj Jensen |
2003 |
0378AS |
DRAGSHOLM |
|
25m |
40.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
136 |
1 |
Emilie Hermann Schimming |
1999 |
9942AP |
ROSKILDE |
|
25m |
37.52 |
9 |
2 |
Engeline Scheby Petersen |
2002 |
0274AY |
KALUNDBORG |
|
25m |
35.47 |
187 |
3 |
Iben Jeppesen |
2000 |
0002AO |
HELSINGE |
|
25m |
34.36 |
335 |
4 |
Madeleine Thornsen |
2001 |
0108AQ |
KORSØR |
|
25m |
35.09 |
292 |
5 |
Thea Krøll |
2000 |
0002AT |
RINGSTED |
|
25m |
36.01 |
303 |
6 |
Signe T. Pedersen |
2002 |
0262BA |
RINGSTED |
|
25m |
38.43 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 |
Udskriftsdato |
25 juni 2016 |
Licens til Slagelse Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:25 |
|