Program för Polisen HEAD to Head 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
Polisen HEAD to Head 2016 |
|
Utskriftsdatum |
08 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:15 |
|
|
Arrangör |
Polisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 26, 100m Ryggsim Herrar 13-14 |
Försök (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
743 |
3 |
Tom Ullberg Harrison |
2003 |
AZ6103 |
SPIF SF |
|
25m |
|
578 |
4 |
Filip Berardi |
2003 |
AP2503 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
703 |
5 |
Emanuel Hjälm |
2002 |
AV2702 |
SPIF SF |
|
25m |
|
544 |
6 |
Christopher Lindholm |
2002 |
AQ1702 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
602 |
0 |
Jesper Sandström |
2003 |
AM1103 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:44.14 |
690 |
1 |
Zim Dahlberg Larsson |
2003 |
AV1503 |
SPIF SF |
|
25m |
1:38.15 |
547 |
2 |
Ivar Lövefors |
2003 |
AY4903 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:34.35 |
486 |
3 |
Samuel Nilsson |
2003 |
AR9703 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:30.78 |
341 |
4 |
Rafael Pyötsiä |
2003 |
AL2103 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:28.99 |
400 |
5 |
Emil Gillman |
2003 |
AK2303 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:29.16 |
726 |
6 |
Adam Njegovanovic |
2003 |
AW5703 |
SPIF SF |
|
25m |
1:30.84 |
455 |
7 |
Jousef Hanna |
2003 |
AS3503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:34.85 |
590 |
8 |
Sebastian Hosokawa |
2002 |
AT0302 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:39.99 |
622 |
9 |
Erik Aglert |
2002 |
AY4102 |
SS04 |
|
50m |
1:51.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
608 |
0 |
Hampus Wikner |
2002 |
AD3502 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:28.52 |
106 |
1 |
Gustav Dahlberg |
2002 |
AQ4502 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:28.19 |
669 |
2 |
Nicholas Weis Shore |
2002 |
AY2102 |
SS04 |
|
25m |
1:27.10 |
152 |
3 |
Anton Hägbom |
2002 |
AT9302 |
SKURU IK |
|
25m |
1:26.53 |
611 |
4 |
Erik Falk |
2003 |
AL0103 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:25.79 |
562 |
5 |
Oliver Sundgren |
2003 |
AW7303 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:26.08 |
256 |
6 |
Jannis Siotis |
2003 |
AL3303 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:26.59 |
307 |
7 |
Daniel Agarwal |
2002 |
AU2302 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:27.40 |
721 |
8 |
Aryan Munshi |
2002 |
AZ0102 |
SPIF SF |
|
50m |
1:28.25 |
645 |
9 |
Tiger Khan |
2002 |
AY5102 |
SS04 |
|
50m |
1:28.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
223 |
0 |
Jesper Holmström |
2003 |
AO4903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:25.03 |
44 |
1 |
Pontus Gunnarsson Jonsson |
2003 |
AF3303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:24.45 |
174 |
2 |
Siavash Vatani |
2003 |
AP0503 |
SKURU IK |
|
25m |
1:24.21 |
167 |
3 |
Gustav Sartor |
2003 |
AR8903 |
SKURU IK |
|
25m |
1:24.03 |
180 |
4 |
Aron Alexanderson |
2003 |
AT0103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:23.50 |
742 |
5 |
Victor Trägårdh |
2003 |
AG4903 |
SPIF SF |
|
25m |
1:23.82 |
452 |
6 |
Fredrick Grundin |
2003 |
AR8703 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:24.18 |
696 |
7 |
Emil Frisendahl |
2003 |
AV8303 |
SPIF SF |
|
25m |
1:24.24 |
69 |
8 |
Daniel Parsa |
2003 |
AL8503 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:24.58 |
393 |
9 |
Albin Åslund |
2003 |
AT1103 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:25.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
612 |
0 |
Liam Björklund |
2003 |
AB6503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:22.90 |
322 |
1 |
Oscar Fällman |
2003 |
AM5103 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:22.83 |
699 |
2 |
Jakob Gnalin |
2003 |
AR8303 |
SPIF SF |
|
50m |
1:21.96 |
559 |
3 |
Ivar Simonsson |
2002 |
AO9502 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:21.73 |
548 |
4 |
William Malmborg |
2003 |
AW8503 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:21.46 |
556 |
5 |
Kevin Rathnasiri |
2003 |
AJ0103 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:21.62 |
360 |
6 |
Linus Bolinder |
2003 |
AO3503 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:21.92 |
698 |
7 |
Daniel Gnalin |
2003 |
AR7303 |
SPIF SF |
|
25m |
1:22.40 |
597 |
8 |
David Kjellberg |
2003 |
AA4103 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:22.83 |
185 |
9 |
Gustav Annas |
2003 |
AL0303 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:23.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
398 |
0 |
Oliver Dahlin |
2002 |
AV8502 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:21.14 |
212 |
1 |
Adam Hansson Dylén |
2003 |
AP6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:20.59 |
63 |
2 |
Sid Lundgren |
2003 |
AF2303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:19.61 |
449 |
3 |
Liam Gabrielsson |
2003 |
AK5503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:19.33 |
649 |
4 |
Per Levander |
2002 |
AD8702 |
SS04 |
|
25m |
1:18.76 |
342 |
5 |
Casper Runfjäll |
2002 |
AJ7102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:18.89 |
267 |
6 |
Matyas Török |
2002 |
AQ3502 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:19.51 |
68 |
7 |
Arian Parsa |
2002 |
AD3302 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:20.45 |
332 |
8 |
Jacob Lange |
2002 |
AR5702 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:21.12 |
119 |
9 |
Rasmus Neuman |
2002 |
AI2302 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:21.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
735 |
0 |
Hugo Seeman |
2003 |
AT0703 |
SPIF SF |
|
25m |
1:18.60 |
664 |
1 |
Douglas Reuterskiöld |
2002 |
AM1302 |
SS04 |
|
50m |
1:17.86 |
480 |
2 |
Karl Lingham |
2002 |
AM0502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:17.69 |
312 |
3 |
Erik Bergstrand |
2002 |
AD3102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:17.10 |
248 |
4 |
Aaron O´Malley |
2002 |
AI3902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:16.59 |
706 |
5 |
Sebastian Johansson |
2003 |
AD0903 |
SPIF SF |
|
25m |
1:16.83 |
110 |
6 |
Arvid Hallenborg |
2002 |
AM1902 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:17.50 |
628 |
7 |
Isac Böschen |
2002 |
AF3102 |
SS04 |
|
25m |
1:17.76 |
520 |
8 |
Axel von Goës |
2002 |
AP1502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:17.88 |
525 |
9 |
Ludvig Ahlström |
2002 |
AK8302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:18.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
7 |
0 |
Eemil Kankare |
2003 |
03A474 |
AUi |
|
25m |
1:15.64 |
143 |
1 |
Edvin Eskilsson |
2002 |
AU7702 |
SKURU IK |
|
25m |
1:12.46 |
259 |
2 |
Arvid Styrman |
2002 |
AQ2502 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:10.89 |
335 |
3 |
Erik Lööw |
2003 |
AH1303 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:09.04 |
3 |
4 |
Ibrahim Ezzat |
2002 |
02A249 |
AUi |
|
50m |
1:04.87 |
16 |
5 |
Jesper Lietzen |
2002 |
02A171 |
AUi |
|
50m |
1:07.81 |
71 |
6 |
Markus Sandh |
2002 |
AZ1302 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:09.44 |
606 |
7 |
Emil Tikkanen |
2002 |
AD2502 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:11.31 |
48 |
8 |
Rasmus Hanson |
2003 |
AB1303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:13.83 |
245 |
9 |
Herman Nilsson |
2002 |
AH7702 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:16.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
226 |
0 |
Ludvig Jansson |
2002 |
AI0902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:14.90 |
130 |
1 |
Johan Allberg |
2002 |
AH7502 |
SKURU IK |
|
25m |
1:11.94 |
275 |
2 |
Gordon Ölund |
2002 |
AT1102 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:10.52 |
304 |
3 |
Carl Wennerholm |
2002 |
AH3902 |
SKK |
|
25m |
1:08.92 |
217 |
4 |
Gustav Henriksen |
2002 |
AM1702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:02.73 |
658 |
5 |
Leonardo Montes |
2002 |
AN2902 |
SS04 |
|
25m |
1:06.50 |
1 |
6 |
Oskari Arvo |
2002 |
02A525 |
AUi |
|
50m |
1:09.20 |
403 |
7 |
Algot Lindwall |
2002 |
AJ4102 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:11.28 |
415 |
8 |
Gustav Ahlqvist |
2003 |
AK6503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:12.93 |
290 |
9 |
Otto Lundberg |
2003 |
AM8103 |
SKK |
|
25m |
1:16.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
492 |
0 |
Isac Persson Taylor |
2003 |
AE6903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:14.81 |
295 |
1 |
Otto Reithner |
2003 |
AE4303 |
SKK |
|
25m |
1:11.92 |
189 |
2 |
William Bernhardsson |
2002 |
AI4702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:09.87 |
641 |
3 |
Leo Jakobsson |
2002 |
AG4302 |
SS04 |
|
25m |
1:08.87 |
42 |
4 |
Simon Fröde |
2003 |
AB0303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:01.37 |
542 |
5 |
William Lernå |
2002 |
AF4102 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:06.13 |
523 |
6 |
Erik Åstrand |
2003 |
AO2903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:09.09 |
616 |
7 |
Mattias Kvist |
2003 |
AB5503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:11.09 |
339 |
8 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:12.64 |
736 |
9 |
Alexandr Sidorov |
2002 |
AN5702 |
SPIF SF |
|
25m |
1:16.29 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
08 oktober 2016 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
08:15 |
|