Program for Polisen HEAD to Head 2016
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 26, 100m Ryggsim Herrar 13-14 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 42 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 1:01.37 | |
2 | 217 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 1:02.73 | |
3 | 3 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 50 m | 1:04.87 | |
4 | 542 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 1:06.13 | |
5 | 658 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 1:06.50 | |
6 | 271 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 1:07.77 | |
7 | 16 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 02A171 | 50 m | 1:07.81 | |
8 | 158 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 25 m | 1:08.77 | |
9 | 641 | Jakobsson Leo | 2002 | SS04 | AG4302 | 25 m | 1:08.87 | |
10 | 304 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 1:08.92 | |
11 | 335 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 1:09.04 | |
12 | 523 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 1:09.09 | |
13 | 1 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 50 m | 1:09.20 | |
14 | 71 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 1:09.44 | |
15 | 189 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | 1:09.87 | |
16 | 275 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 1:10.52 | |
17 | 144 | Flykt-Rosén Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 25 m | 1:10.82 | |
18 | 259 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | 1:10.89 | |
19 | 616 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 1:11.09 | |
20 | 403 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 1:11.28 | |
21 | 606 | Tikkanen Emil | 2002 | ÅKERSBERGA | AD2502 | 25 m | 1:11.31 | |
22 | 536 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 1:11.61 | |
23 | 295 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 25 m | 1:11.92 | |
24 | 130 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 1:11.94 | |
25 | 143 | Eskilsson Edvin | 2002 | SKURU IK | AU7702 | 25 m | 1:12.46 | |
26 | 339 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:12.64 | |
27 | 415 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 1:12.93 | |
28 | 48 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 1:13.83 | |
29 | 492 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 1:14.81 | |
30 | 226 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | 1:14.90 | |
31 | 7 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 25 m | 1:15.64 | |
32 | 736 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 25 m | 1:16.29 | |
33 | 290 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 1:16.30 | |
34 | 245 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 50 m | 1:16.58 | |
35 | 248 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 1:16.59 | |
36 | 706 | Johansson Sebastian | 2003 | SPIF SF | AD0903 | 25 m | 1:16.83 | |
37 | 312 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 1:17.10 | |
38 | 110 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 25 m | 1:17.50 | |
39 | 480 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 1:17.69 | |
40 | 628 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 1:17.76 | |
41 | 664 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 50 m | 1:17.86 | |
42 | 520 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 25 m | 1:17.88 | |
43 | 301 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 1:18.07 | |
44 | 735 | Seeman Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 25 m | 1:18.60 | |
45 | 525 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 1:18.63 | |
46 | 649 | Levander Per | 2002 | SS04 | AD8702 | 25 m | 1:18.76 | |
47 | 342 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:18.89 | |
48 | 449 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | 1:19.33 | |
49 | 267 | Török Matyas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ3502 | 25 m | 1:19.51 | |
50 | 63 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 1:19.61 | |
51 | 68 | Parsa Arian | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD3302 | 25 m | 1:20.45 | |
52 | 212 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 1:20.59 | |
53 | 332 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 25 m | 1:21.12 | |
54 | 398 | Dahlin Oliver | 2002 | TYRESÖ SS | AV8502 | 25 m | 1:21.14 | |
55 | 119 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 25 m | 1:21.33 | |
56 | 548 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 1:21.46 | |
57 | 556 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 1:21.62 | |
58 | 559 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 1:21.73 | |
59 | 360 | Bolinder Linus | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3503 | 25 m | 1:21.92 | |
60 | 699 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 1:21.96 | |
61 | 698 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 25 m | 1:22.40 | |
62 | 322 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 50 m | 1:22.83 | |
63 | 597 | Kjellberg David | 2003 | ÅKERSBERGA | AA4103 | 25 m | 1:22.83 | |
64 | 612 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 1:22.90 | |
65 | 185 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 1:23.36 | |
66 | 180 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 1:23.50 | |
67 | 742 | Trägårdh Victor | 2003 | SPIF SF | AG4903 | 25 m | 1:23.82 | |
68 | 167 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 25 m | 1:24.03 | |
69 | 452 | Grundin Fredrick | 2003 | TÄBY SIM | AR8703 | 25 m | 1:24.18 | |
70 | 174 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | AP0503 | 25 m | 1:24.21 | |
71 | 696 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 25 m | 1:24.24 | |
72 | 44 | Gunnarsson Jonsson Pontus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF3303 | 25 m | 1:24.45 | |
73 | 69 | Parsa Daniel | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL8503 | 25 m | 1:24.58 | |
74 | 223 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 1:25.03 | |
75 | 393 | Åslund Albin | 2003 | SÖDERTÖRN | AT1103 | 25 m | 1:25.16 | |
76 | 611 | Falk Erik | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | AL0103 | 25 m | 1:25.79 | |
77 | 562 | Sundgren Oliver | 2003 | VÄSBY SS | AW7303 | 25 m | 1:26.08 | |
78 | 630 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 50 m | 1:26.38 | |
79 | 152 | Hägbom Anton | 2002 | SKURU IK | AT9302 | 25 m | 1:26.53 | |
80 | 256 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 25 m | 1:26.59 | |
81 | 669 | Weis Shore Nicholas | 2002 | SS04 | AY2102 | 25 m | 1:27.10 | |
82 | 141 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | AQ1303 | 25 m | 1:27.27 | |
83 | 307 | Agarwal Daniel | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU2302 | 25 m | 1:27.40 | |
84 | 106 | Dahlberg Gustav | 2002 | SALTSJÖB | AQ4502 | 25 m | 1:28.19 | |
85 | 721 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 50 m | 1:28.25 | |
86 | 608 | Wikner Hampus | 2002 | ÅKERSBERGA | AD3502 | 25 m | 1:28.52 | |
87 | 645 | Khan Tiger | 2002 | SS04 | AY5102 | 50 m | 1:28.96 | |
88 | 341 | Pyötsiä Rafael | 2003 | SÖDERTÄLJE | AL2103 | 25 m | 1:28.99 | |
89 | 400 | Gillman Emil | 2003 | TYRESÖ SS | AK2303 | 25 m | 1:29.16 | |
90 | 310 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 1:30.62 | |
91 | 486 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 50 m | 1:30.78 | |
92 | 726 | Njegovanovic Adam | 2003 | SPIF SF | AW5703 | 25 m | 1:30.84 | |
93 | 547 | Lövefors Ivar | 2003 | VÄSBY SS | AY4903 | 50 m | 1:34.35 | |
94 | 455 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 25 m | 1:34.85 | |
95 | 690 | Dahlberg Larsson Zim | 2003 | SPIF SF | AV1503 | 25 m | 1:38.15 | |
96 | 590 | Hosokawa Sebastian | 2002 | ÅKERSBERGA | AT0302 | 25 m | 1:39.99 | |
97 | 602 | Sandström Jesper | 2003 | ÅKERSBERGA | AM1103 | 25 m | 1:44.14 | |
98 | 622 | Aglert Erik | 2002 | SS04 | AY4102 | 50 m | 1:51.38 | |
99 | 544 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | ||
100 | 578 | Berardi Filip | 2003 | ÅKERSBERGA | AP2503 | 25 m | ||
101 | 638 | Höft Elliot | 2002 | SS04 | AY5302 | 25 m | ||
102 | 703 | Hjälm Emanuel | 2002 | SPIF SF | AV2702 | 25 m | ||
103 | 743 | Ullberg Harrison Tom | 2003 | SPIF SF | AZ6103 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.07 | Utskriftsdatum | 07 oktober 2016 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:08 |