Program för Polisen HEAD to Head 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Polisen HEAD to Head 2016 |
|
Utskriftsdatum |
07 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
16:42 |
|
|
Arrangör |
Polisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 7, 400m Frisim Damer 15-16 |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
184 |
0 |
Noémi Andras |
2001 |
BJ1601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:36.23 |
711 |
1 |
Hjördis Köhler |
2001 |
BM6401 |
SPIF SF |
|
25m |
5:34.01 |
697 |
2 |
Tuva Glimmerud-Gullbjörk |
2000 |
BP6600 |
SPIF SF |
|
25m |
5:29.91 |
273 |
3 |
Elin Öberg |
2000 |
BA6600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:19.90 |
155 |
4 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
SKURU IK |
|
25m |
5:17.73 |
679 |
5 |
Alice Albinzon |
2000 |
AY1200 |
SPIF SF |
|
25m |
5:18.80 |
153 |
6 |
Matilda Högberg-Klang |
2000 |
AU3600 |
SKURU IK |
|
25m |
5:24.53 |
233 |
7 |
Alicia Kjerrman |
2001 |
BL6801 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
5:33.12 |
263 |
8 |
Linda Svensson |
2000 |
AR8200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:35.05 |
621 |
9 |
Camila Valenzuela Jorquera |
2001 |
BK1601 |
ÖSMO SS |
|
25m |
6:05.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
537 |
0 |
Vanessa Hübinette |
2001 |
AY1201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
5:12.23 |
79 |
1 |
Linnea Wall |
2001 |
AV1601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
5:07.86 |
391 |
2 |
Rebecca Zerne |
2001 |
AS8401 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
5:02.30 |
745 |
3 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SPIF SF |
|
25m |
4:58.55 |
249 |
4 |
Fanny Odin |
2000 |
AR7200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
4:57.63 |
715 |
5 |
Alexandra Lindén |
2001 |
BG4801 |
SPIF SF |
|
50m |
4:57.94 |
489 |
6 |
Frida Nöu |
2001 |
AC2801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:02.04 |
225 |
7 |
Kristin Jansson |
2001 |
BC4601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:03.38 |
472 |
8 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:10.77 |
701 |
9 |
Andrea Grill |
2000 |
BH8400 |
SPIF SF |
|
25m |
5:13.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
108 |
0 |
Louise Ericsson |
2001 |
AN8601 |
SALTSJÖB |
|
50m |
4:53.31 |
299 |
1 |
Saga Skarin |
2000 |
AP3400 |
SKK |
|
25m |
4:49.47 |
291 |
2 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
25m |
4:46.12 |
680 |
3 |
Hermella Alem |
2000 |
AK1600 |
SPIF SF |
|
25m |
4:41.31 |
76 |
4 |
Elin Södersten |
2000 |
AI5800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:30.52 |
36 |
5 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:40.99 |
292 |
6 |
Elsa Nordström |
2001 |
AV9401 |
SKK |
|
25m |
4:42.86 |
372 |
7 |
Emily Lamb |
2000 |
BL0600 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
4:47.31 |
496 |
8 |
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
BN8801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:50.80 |
187 |
9 |
Julia Augustsson |
2000 |
BC9200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
4:55.61 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
07 oktober 2016 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
16:42 |
|