2022-09-26   20:18:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Polisen HEAD to Head 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Fredag (Direkt Final)

Heatlista Gren 6
Heatlista 
 
  Tvling  Polisen HEAD to Head 2016    Utskriftsdatum  07 oktober 2016   
  Tvlingsort  Stockholm    Utskriftstid  16:42   
  Arrangr  Polisens IF Simfrening         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  07 oktober 2016         
 
 
 
Gren 6, 200m Frisim Herrar 13-14  Finaler (7) 
Heat 1 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
               
743  Tom Ullberg Harrison  2003  AZ6103  SPIF SF    25m   
703  Emanuel Hjlm  2002  AV2702  SPIF SF    25m   
726  Adam Njegovanovic  2003  AW5703  SPIF SF    25m   
690  Zim Dahlberg Larsson  2003  AV1503  SPIF SF    25m   
696  Emil Frisendahl  2003  AV8303  SPIF SF    25m   
547  Ivar Lvefors  2003  AY4903  VSBY SS    25m   
               
               

 
Heat 2 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
424  Alexander Bergstrm  2002  AP2502  TBY SIM    25m  2:54.31 
44  Pontus Gunnarsson Jonsson  2003  AF3303  JRFLLA S    50m  2:48.64 
721  Aryan Munshi  2002  AZ0102  SPIF SF    50m  2:45.51 
322  Oscar Fllman  2003  AM5103  SDERTLJE    25m  2:43.26 
698  Daniel Gnalin  2003  AR7303  SPIF SF    50m  2:42.68 
180  Aron Alexanderson  2003  AT0103  SPRVGEN    50m  2:43.09 
611  Erik Falk  2003  AL0103  LVSJ AIK    25m  2:44.16 
201  Oliver Erneholm  2003  AO4503  SPRVGEN    25m  2:48.36 
699  Jakob Gnalin  2003  AR8303  SPIF SF    25m  2:50.57 
310  Emil Berg  2003  AK4903  SDERTLJE    25m  2:59.41 

 
Heat 3 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
69  Daniel Parsa  2003  AL8503  JRFLLA S    25m  2:42.24 
185  Gustav Annas  2003  AL0303  SPRVGEN    25m  2:39.52 
548  William Malmborg  2003  AW8503  VSBY SS    50m  2:37.69 
342  Casper Runfjll  2002  AJ7102  SDERTLJE    25m  2:36.51 
612  Liam Bjrklund  2003  AB6503  SMO SS    25m  2:32.95 
174  Siavash Vatani  2003  AP0503  SKURU IK    25m  2:36.00 
706  Sebastian Johansson  2003  AD0903  SPIF SF    25m  2:36.58 
742  Victor Trgrdh  2003  AG4903  SPIF SF    50m  2:37.90 
167  Gustav Sartor  2003  AR8903  SKURU IK    25m  2:42.17 
735  Hugo Seeman  2003  AT0703  SPIF SF    50m  2:42.64 

 
Heat 4 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
480  Karl Lingham  2002  AM0502  TBY SIM    25m  2:31.44 
223  Jesper Holmstrm  2003  AO4903  SPRVGEN    25m  2:30.06 
628  Isac Bschen  2002  AF3102  SS04    25m  2:29.50 
484  Simon Lrinc  2003  AK8503  TBY SIM    50m  2:28.39 
290  Otto Lundberg  2003  AM8103  SKK    25m  2:27.25 
525  Ludvig Ahlstrm  2002  AK8302  VSBY SS    25m  2:27.51 
143  Edvin Eskilsson  2002  AU7702  SKURU IK    25m  2:29.49 
68  Arian Parsa  2002  AD3302  JRFLLA S    25m  2:29.97 
63  Sid Lundgren  2003  AF2303  JRFLLA S    25m  2:30.59 
648  Marcus Larsson  2003  AM0903  SS04    25m  2:32.81 

 
Heat 5 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
503  Tor Stein  2003  AR2903  TBY SIM    50m  2:26.37 
312  Erik Bergstrand  2002  AD3102  SDERTLJE    50m  2:25.47 
110  Arvid Hallenborg  2002  AM1902  SALTSJB    25m  2:23.89 
544  Christopher Lindholm  2002  AQ1702  VSBY SS    50m  2:23.00 
559  Ivar Simonsson  2002  AO9502  VSBY SS    25m  2:21.52 
119  Rasmus Neuman  2002  AI2302  SALTSJB    25m  2:22.32 
295  Otto Reithner  2003  AE4303  SKK    25m  2:23.66 
339  Theo Oerther  2003  AF0503  SDERTLJE    25m  2:24.68 
212  Adam Hansson Dyln  2003  AP6103  SPRVGEN    25m  2:26.26 
267  Matyas Trk  2002  AQ3502  SPRVGEN    50m  2:27.23 

 
Heat 6 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
399  Shane Falk  2002  AP8502  TYRES SS    25m  2:18.75 
130  Johan Allberg  2002  AH7502  SKURU IK    25m  2:18.14 
523  Erik strand  2003  AO2903  TBY SIM    25m  2:17.61 
161  Lukas Malmstrm  2003  AF5303  SKURU IK    25m  2:17.10 
245  Herman Nilsson  2002  AH7702  SPRVGEN    50m  2:16.53 
48  Rasmus Hanson  2003  AB1303  JRFLLA S    25m  2:16.55 
248  Aaron OMalley  2002  AI3902  SPRVGEN    50m  2:17.50 
736  Alexandr Sidorov  2002  AN5702  SPIF SF    50m  2:17.62 
217  Gustav Henriksen  2002  AM1702  SPRVGEN    50m  2:18.60 
520  Axel von Gos  2002  AP1502  TBY SIM    25m  2:21.21 

 
Heat 7 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
275  Gordon lund  2002  AT1102  SPRVGEN    50m  2:14.17 
542  William Lern  2002  AF4102  VSBY SS    25m  2:13.03 
658  Leonardo Montes  2002  AN2902  SS04    25m  2:10.12 
304  Carl Wennerholm  2002  AH3902  SKK    25m  2:06.96 
42  Simon Frde  2003  AB0303  JRFLLA S    25m  2:03.20 
377  Elliot Nystrm  2002  AD6902  SDERTRN    25m  2:03.70 
641  Leo Jakobsson  2002  AG4302  SS04    25m  2:07.37 
71  Markus Sandh  2002  AZ1302  JRFLLA S    25m  2:12.50 
298  Tor Selander  2002  AH4902  SKK    25m  2:14.12 
335  Erik Lw  2003  AH1303  SDERTLJE    25m  2:15.23 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  07 oktober 2016 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  16:42 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner