Ohjelma Speedo - Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 40
|
Kilpailu |
Speedo Cup |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
08:40 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
10 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 40, 100m Vapaauinti Pojat |
Loppukilpailut (8) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Luis Valero De La Iglesia |
2006 |
06A067 |
Cetus |
|
25m |
|
|
3 |
Daniel Rinne |
2002 |
02B263 |
Cetus |
|
25m |
|
|
4 |
Marcel Branea |
2006 |
06A386 |
Cetus |
|
25m |
|
|
5 |
Mikael Rasinmäki |
2006 |
06A426 |
Cetus |
|
25m |
|
|
6 |
Benjamin Winqvist |
2006 |
06A420 |
Cetus |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oscar Westerberg |
2005 |
05A519 |
Cetus |
|
25m |
|
|
2 |
Artem Haikara |
2005 |
05A786 |
Cetus |
|
25m |
|
|
3 |
Leo Hautaniemi |
2004 |
04A580 |
Cetus |
|
50m |
1:39.09 |
1:37.09 |
4 |
Henri Erlund |
2003 |
03A226 |
HTU |
|
50m |
1:33.84 |
1:31.84 |
5 |
Lucas Lönnblad |
2004 |
04A495 |
Cetus |
|
50m |
1:36.31 |
1:34.31 |
6 |
Veeti Inkilä |
2006 |
06A411 |
Cetus |
|
25m |
|
|
7 |
Niko Silander |
2003 |
03B204 |
Cetus |
|
25m |
|
|
8 |
Eemil Reijonen |
2005 |
05A746 |
Cetus |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Samuel Saari |
2004 |
04A676 |
Cetus |
|
50m |
1:31.33 |
1:29.33 |
2 |
Justus Holtari |
2004 |
04A618 |
Cetus |
|
50m |
1:30.29 |
1:28.29 |
2822484 |
Eeti Virolainen |
2004 |
04A488 |
Octopus |
http://wingrodan.livetiming.fi/grodanrtp/RtpGrodanServlet |
50m |
1:28.20 |
1:26.20 |
4 |
Tomi Silander |
2006 |
06A061 |
Cetus |
|
50m |
1:22.81 |
1:20.81 |
5 |
Arttu Valonen |
2004 |
04A796 |
ORCA |
|
25m |
1:22.72 |
1:22.72 |
6 |
Leo Heinola |
2006 |
06A190 |
Cetus |
|
50m |
1:30.22 |
1:28.22 |
7 |
Risto Kallström |
2006 |
06A144 |
Cetus |
|
25m |
1:28.67 |
1:28.67 |
8 |
Aku Hänninen |
2004 |
04A914 |
ORCA |
|
25m |
1:30.33 |
1:30.33 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lauri Pyykkö |
2004 |
04A909 |
ORCA |
|
50m |
1:21.52 |
1:19.52 |
2 |
Joona Lehtonen |
2003 |
03A634 |
Vanders |
|
50m |
1:20.68 |
1:18.68 |
3 |
Paavo Nenonen |
2005 |
05A022 |
Cetus |
|
50m |
1:20.66 |
1:18.66 |
4 |
Niko Teperi |
2005 |
05A120 |
Cetus |
|
50m |
1:19.36 |
1:17.36 |
5 |
Sam Zamanimehr |
2003 |
03A958 |
Cetus |
|
50m |
1:19.49 |
1:17.49 |
6 |
Yufei Meng |
2004 |
04A333 |
Cetus |
|
50m |
1:20.68 |
1:18.68 |
7 |
Mattias Janhunen |
2003 |
03A689 |
Cetus |
|
50m |
1:20.89 |
1:18.89 |
8 |
Atte Poikela |
2003 |
03A910 |
Cetus |
|
25m |
1:20.25 |
1:20.25 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Heikki Väkeväinen |
2002 |
02B021 |
Gladius |
|
50m |
1:18.71 |
1:16.71 |
2 |
Tuomas Peltola |
2003 |
03A096 |
Cetus |
|
50m |
1:17.28 |
1:15.28 |
3 |
Tony Heinola |
2003 |
03A613 |
Cetus |
|
50m |
1:16.66 |
1:14.66 |
4 |
Oskari Repo |
2003 |
03A824 |
Cetus |
|
50m |
1:16.14 |
1:14.14 |
5 |
Sami Pönkä |
2003 |
03A583 |
Vanders |
|
50m |
1:16.36 |
1:14.36 |
6 |
Santtu Kosunen |
2003 |
03A312 |
Cetus |
|
50m |
1:17.12 |
1:15.12 |
7 |
Viktor Asklöf |
2004 |
04A639 |
Cetus |
|
50m |
1:18.60 |
1:16.60 |
8 |
Karri Suuronen |
2003 |
03A802 |
Cetus |
|
50m |
1:18.74 |
1:16.74 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Alexander Huhtala |
2003 |
03A751 |
Cetus |
|
25m |
1:13.88 |
1:13.88 |
2 |
Akseli Leppänen |
2004 |
04A006 |
Cetus |
|
50m |
1:13.85 |
1:11.85 |
3 |
Mio Heinola |
2005 |
05A011 |
NumKis |
|
50m |
1:13.50 |
1:11.50 |
4 |
Tino Kaukonen |
2004 |
04A213 |
HTU |
|
50m |
1:12.65 |
1:10.65 |
5 |
Veerti Juurakko |
2004 |
04A476 |
Cetus |
|
50m |
1:13.28 |
1:11.28 |
6 |
Elias Jääskeläinen |
2002 |
02A712 |
Cetus |
|
50m |
1:13.72 |
1:11.72 |
7 |
Max Walther |
2003 |
03A799 |
HTU |
|
50m |
1:14.74 |
1:12.74 |
8 |
Rasmus Mykkänen |
2003 |
03A542 |
Cetus |
|
50m |
1:15.90 |
1:13.90 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Matias Rasinmäki |
2003 |
03A961 |
Cetus |
|
50m |
1:12.08 |
1:10.08 |
2 |
Leevi Ylikulppi |
2003 |
03A266 |
Cetus |
|
50m |
1:10.35 |
1:08.35 |
3 |
Niklas Hatakka |
2003 |
03A534 |
Cetus |
|
50m |
1:08.40 |
1:06.40 |
4 |
Ville-veikko Katajisto |
2002 |
02A868 |
NU |
|
50m |
1:07.39 |
1:05.39 |
5 |
Luukas Vainio |
2003 |
03A099 |
Cetus |
|
50m |
1:08.16 |
1:06.16 |
6 |
Tuukka Inkilä |
2003 |
03A495 |
Cetus |
|
50m |
1:10.27 |
1:08.27 |
7 |
Mio Munsterhjelm |
2002 |
02A609 |
SGR |
|
50m |
1:11.12 |
1:09.12 |
8 |
Matias Ola |
2002 |
02B103 |
ORCA |
|
25m |
1:10.32 |
1:10.32 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Max Åström |
2002 |
02A585 |
Cetus |
|
50m |
1:06.24 |
1:04.24 |
2 |
Akseli Lehtonen |
2002 |
02A240 |
Octopus |
|
25m |
1:04.05 |
1:04.05 |
3 |
Dorian Sadojevic Jelacik |
2002 |
02B187 |
Cetus |
|
50m |
1:04.79 |
1:02.79 |
4 |
Oscar Skjäl |
2002 |
02A684 |
Cetus |
|
50m |
59.73 |
57.73 |
5 |
Elias Kukkonen |
2002 |
02A569 |
ORCA |
|
50m |
1:01.84 |
59.84 |
6 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
02A241 |
Cetus |
|
50m |
1:05.19 |
1:03.19 |
7 |
Johan Krister Fredriksson |
2003 |
03A724 |
HTU |
|
50m |
1:06.13 |
1:04.13 |
8 |
Joel Syrjä |
2002 |
02A137 |
Cetus |
|
50m |
1:06.25 |
1:04.25 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
11 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
08:40 |
|