Program för Sälsimmet 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 28
|
Tävling |
Sälsimmet |
|
Utskriftsdatum |
16 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Kvissleby |
|
Utskriftstid |
07:59 |
|
|
Arrangör |
Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
15 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 28, 100m Frisim Damer 11-12 |
Finaler (9) |
Sponsor: Nord.RoadSafety,Prolympia |
|
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
253 |
2 |
Ella Wesslau |
2004 |
BQ7404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
133 |
3 |
Nellie Edbom Wounder |
2005 |
BL3205 |
SUNDSVALL |
|
25m |
|
86 |
4 |
Tova Persson |
2005 |
AR5205 |
NJURUNDA |
|
25m |
|
243 |
5 |
Amy Lezwijn |
2004 |
BU2404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
222 |
1 |
Agnes Landfors |
2004 |
BQ7604 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
|
117 |
2 |
Signe Domeij |
2005 |
AI5805 |
SOLLEFTEÅ |
|
50m |
1:57.50 |
51 |
3 |
Elin Clarin |
2005 |
AG7205 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:43.02 |
207 |
4 |
Cornelia Asplund |
2005 |
BD1805 |
TIMRÅ SK |
|
50m |
1:43.95 |
122 |
5 |
Linnea Ljung |
2005 |
AI3805 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
2:01.12 |
211 |
6 |
Linnea Jansson |
2005 |
BD0805 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
58 |
1 |
Elin Frödin |
2005 |
BA0405 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:41.93 |
231 |
2 |
Felicia Caarls |
2004 |
AY3404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:35.10 |
131 |
3 |
Agnes Burman |
2004 |
BA9804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:31.16 |
23 |
4 |
Ella Heed |
2005 |
AR4205 |
HÄRNÖSAND |
|
50m |
1:34.53 |
124 |
5 |
Alva Lövström |
2005 |
AI4805 |
SOLLEFTEÅ |
|
50m |
1:38.77 |
274 |
6 |
Linnea Sandström |
2004 |
BL6804 |
HÖGAKUSTEN |
|
25m |
1:42.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
22 |
1 |
Ida Eriksson |
2005 |
AZ9805 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:30.73 |
221 |
2 |
Alvina Hardegård |
2005 |
AF4805 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:29.70 |
12 |
3 |
Agnes Jonasson |
2005 |
AQ9805 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:26.83 |
283 |
4 |
Beda Skylare Berglöf |
2004 |
AK1804 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:27.49 |
87 |
5 |
Lola Qvist |
2004 |
BN7204 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:30.20 |
227 |
6 |
Ina Björk Hedberg |
2004 |
AY2404 |
SK ÄGIR |
|
50m |
1:31.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
271 |
1 |
Saga Hållander |
2004 |
BL1804 |
HÖGAKUSTEN |
|
50m |
1:26.24 |
108 |
2 |
Elin Jönsson |
2004 |
AQ4804 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:24.92 |
93 |
3 |
Ida Sundholm |
2005 |
AG2205 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:24.50 |
54 |
4 |
Stephanie Fjellgren |
2004 |
BL2204 |
NJURUNDA |
|
50m |
1:24.76 |
119 |
5 |
Linnea Engström |
2004 |
AM8404 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
1:25.68 |
56 |
6 |
Alva Fridlund |
2004 |
BE9404 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:26.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
245 |
1 |
Irene Nasta |
2004 |
BP6404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:23.11 |
228 |
2 |
Amanda Boson |
2004 |
BG8804 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:22.50 |
233 |
3 |
Alice Eriksson |
2004 |
BQ0604 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:22.22 |
63 |
4 |
Isabelle Grönlund |
2004 |
AR7604 |
NJURUNDA |
|
50m |
1:22.48 |
202 |
5 |
Frida Ljusberg |
2004 |
AM6604 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:22.63 |
155 |
6 |
Alice Nilsson |
2005 |
AE3405 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:23.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
73 |
1 |
Ebba Lindblom |
2004 |
AR8404 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:21.70 |
216 |
2 |
Isabelle Åström |
2004 |
AJ2404 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:21.11 |
246 |
3 |
Josefina Näsén |
2005 |
AF7805 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:20.90 |
166 |
4 |
Agnes Pettersson |
2004 |
BE0404 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:21.10 |
25 |
5 |
Anja Lind |
2004 |
AB8804 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:21.31 |
251 |
6 |
Tuva Wallskog |
2004 |
BE3404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:22.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
237 |
1 |
Ebba Hann |
2004 |
AN6804 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:15.58 |
180 |
2 |
Lena Svedberg |
2004 |
AV6804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:15.07 |
13 |
3 |
Amanda Jonasson |
2004 |
AM5604 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:12.97 |
161 |
4 |
Nova Norlander |
2004 |
AV3804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:14.85 |
69 |
5 |
Hanna Jonasson |
2004 |
AR0604 |
NJURUNDA |
|
50m |
1:15.54 |
33 |
6 |
Moa Eriksson |
2004 |
AE1804 |
KRAMFORS |
|
25m |
1:17.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
170 |
1 |
Nadja Rautiainen |
2004 |
AR0204 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:11.83 |
95 |
2 |
Lova Tjernström |
2004 |
AC1204 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:09.95 |
126 |
3 |
Linn Söderberg |
2004 |
AE3804 |
SOLLEFTEÅ |
|
50m |
1:05.69 |
198 |
4 |
Filippa Eklund |
2004 |
AS6204 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:08.08 |
19 |
5 |
Tyra Strömbom |
2004 |
AM3804 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:11.56 |
128 |
6 |
Leia Beijron |
2004 |
BO5402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:11.95 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
16 oktober 2016 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
Utskriftstid |
07:59 |
|