Program for Concordia Forsikring Cup 2016
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Fredag 17.00
Løb 2, 100m Medley Damer |
Mie Ø. Nielsen, Aalborg, 1.00.33, 2014 |
Løbssponsor: Marens Blomster |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 658 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 1:19.70 | |
2 | 639 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:22.48 | |
3 | 433 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:26.05 | |
4 | 587 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:29.45 | |
5 | 412 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:30.63 | |
6 | 578 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:30.95 | |
7 | 364 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 1:31.81 | |
8 | 390 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:36.97 | |
9 | 632 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:41.17 | |
10 | 45 | Hagen Emilie Alexandra | 2005 | Elverum | 25 m | |||
11 | 651 | Nilsen Jessy Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 177 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 1:15.03 | |
2 | 437 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:16.92 | |
3 | 335 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:17.36 | |
4 | 668 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 1:17.59 | |
5 | 329 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 1:18.94 | |
6 | 450 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:20.00 | |
7 | 191 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:20.54 | |
8 | 200 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 1:20.72 | |
9 | 327 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 1:20.76 | |
10 | 337 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 1:21.07 | |
11 | 515 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:21.24 | |
12 | 340 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:21.46 | |
13 | 388 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:22.09 | |
14 | 178 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 1:22.55 | |
15 | 214 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 1:23.80 | |
16 | 171 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 1:24.56 | |
17 | 179 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 1:27.47 | |
18 | 176 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 1:28.06 | |
19 | 625 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:30.06 | |
20 | 232 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:31.99 | |
21 | 674 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:35.64 | |
22 | 52 | Sveen-Bratvold Elise | 2004 | Elverum | 25 m | 1:36.45 | ||
23 | 597 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:37.20 | |
24 | 550 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 1:37.78 | |
25 | 51 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 1:39.00 | ||
26 | 671 | Søbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:39.50 | ||
27 | 623 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 1:39.78 | |
28 | 164 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 25 m | 1:43.54 | |
29 | 231 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 1:45.90 | |
30 | 222 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:52.57 | |
31 | 355 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | ||
32 | 564 | Pihl Emilie | 2004 | NORD | 0468AT | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 347 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:09.50 | |
2 | 445 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:11.12 | |
3 | 432 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:11.39 | |
4 | 341 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 1:13.47 | |
5 | 334 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 1:13.73 | |
6 | 263 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:13.91 | |
7 | 113 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 1:15.00 | |
8 | 215 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 1:17.09 | |
9 | 418 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:17.35 | |
10 | 607 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:17.80 | |
11 | 36 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:18.11 | ||
12 | 409 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 1:18.54 | |
13 | 514 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 1:18.89 | |
14 | 325 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 1:19.12 | |
15 | 659 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 1:19.25 | |
16 | 511 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:19.44 | |
17 | 448 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 1:19.94 | |
18 | 594 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:21.19 | |
19 | 182 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 1:21.51 | |
20 | 184 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 1:22.85 | |
21 | 33 | Refstie Kristine | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:23.28 | ||
22 | 636 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 1:23.28 | |
23 | 354 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 1:23.75 | |
24 | 619 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 1:25.97 | |
25 | 71 | Hammerseth Margrethe | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:27.04 | ||
26 | 617 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:27.14 | |
27 | 521 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 25 m | 1:27.46 | ||
28 | 510 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 1:28.78 | |
29 | 393 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 1:30.34 | |
30 | 590 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 1:37.52 | |
31 | 63 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 1:41.03 | ||
32 | 523 | Madsen Maya | 2003 | KristianSA | 25 m | 1:43.89 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 435 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:08.55 | |
2 | 477 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:10.41 | |
3 | 612 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:12.82 | |
4 | 443 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 1:13.75 | |
5 | 577 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:13.78 | |
6 | 308 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 1:14.39 | |
7 | 413 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:15.32 | |
8 | 268 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 1:16.17 | |
9 | 605 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:17.13 | |
10 | 316 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 1:17.27 | |
11 | 389 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 1:17.85 | |
12 | 672 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:17.95 | ||
13 | 548 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:18.28 | |
14 | 81 | Strømman Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:18.82 | ||
15 | 289 | Jensen Rikke Vagtborg | 2002 | ESBJERG | 0234AX | 25 m | 1:18.98 | |
16 | 598 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:20.45 | |
17 | 517 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 1:20.46 | |
18 | 600 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:21.12 | |
19 | 505 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:21.14 | |
20 | 230 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:22.62 | |
21 | 202 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 1:24.67 | |
22 | 307 | Pederse Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | 1:26.74 | |
23 | 116 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:32.07 | |
24 | 69 | Hagen Martine | 2002 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 330 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 1:02.84 | |
2 | 305 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 1:05.92 | |
3 | 482 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:06.93 | |
4 | 129 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 1:07.66 | |
5 | 203 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 1:08.05 | |
6 | 122 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 1:08.27 | |
7 | 342 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 1:08.49 | |
8 | 441 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:09.06 | |
9 | 217 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 1:09.35 | |
10 | 540 | Svege Dina | 2000 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:09.60 | ||
11 | 333 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 1:09.98 | |
12 | 408 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 1:10.68 | |
13 | 539 | Ruenes Othine | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:10.98 | ||
14 | 457 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:11.23 | ||
15 | 123 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 1:11.94 | |
16 | 27 | Pavljuk Elin L. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:12.07 | ||
17 | 199 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 1:12.24 | |
18 | 126 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 25 m | 1:12.28 | |
19 | 468 | Pflug Jonette Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:12.54 | ||
20 | 599 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:12.98 | |
21 | 417 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:13.01 | |
22 | 88 | Knutsen Kristine Fellingsfors | 2000 | Arendal SK | 25 m | 1:14.44 | ||
23 | 111 | Aakre Marit | 2000 | Bergkam. | 25 m | 1:14.49 | ||
24 | 46 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 1:14.55 | ||
25 | 452 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 1:14.98 | |
26 | 276 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:15.31 | |
27 | 352 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 1:17.14 | |
28 | 130 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 1:17.21 | |
29 | 298 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 1:17.57 | |
30 | 30 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:17.91 | ||
31 | 26 | Elefsen Julie Elise | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:18.84 | ||
32 | 559 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 1:20.83 | |
33 | 220 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:21.91 | |
34 | 28 | Pavljuk Katrine L. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:23.27 | ||
35 | 227 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 1:23.68 | |
36 | 84 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 1:24.73 | ||
37 | 459 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:24.82 | ||
38 | 218 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:25.77 | |
39 | 226 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 1:28.61 | |
40 | 229 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:37.10 | |
41 | 631 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 1:38.72 | |
42 | 114 | Gundersen Rosa | 2001 | AAS | 0132BE | 25 m |
Årg. 0-1999 |
1 | 446 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 1:04.30 | |
2 | 407 | Hole Elida Marie Folkedal | 1996 | AALBORG | 9622BA | 25 m | 1:04.34 | |
3 | 486 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:04.36 | |
4 | 297 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 1:06.74 | |
5 | 541 | Næssen Nora | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:08.54 | ||
6 | 266 | Barkardottir Nanna Bjørk | 1998 | ESBJERG | 9846BE | 25 m | 1:09.40 | |
7 | 542 | Jensen Emma Johanne Rist | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:11.70 | ||
8 | 336 | Jørgensen Vibe Toftte | 1999 | A6 | 9956AQ | 25 m | 1:12.08 | |
9 | 538 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:13.57 | ||
10 | 606 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:14.04 | |
11 | 162 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 25 m | 1:15.29 | |
12 | 42 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 1:16.21 | ||
13 | 467 | Johnsson Margrete | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:18.19 | ||
14 | 549 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 1:20.82 | |
15 | 161 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9836AT | 25 m | 1:25.17 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |