Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:29 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Gren 11, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1714 |
2 |
Annie Thylin |
2002 |
BQ9402 |
SKURU IK |
|
50m |
42.54 |
1525 |
3 |
Amy Smit |
2003 |
AV4603 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
42.14 |
1969 |
4 |
Bianca Kokoric |
2003 |
BW9603 |
ÖSMO SS |
|
25m |
42.01 |
1535 |
5 |
Emelie Karlsson |
2002 |
BE0402 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
41.85 |
1772 |
6 |
Anna Werme |
2003 |
BB3603 |
SKK |
|
25m |
41.91 |
1996 |
7 |
Anna Jonsson |
2002 |
BP6602 |
SS04 |
|
25m |
42.11 |
1707 |
8 |
Emma Orrung |
2003 |
BK7803 |
SKURU IK |
|
25m |
42.48 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1728 |
2 |
Hilma Brunnberg |
2003 |
BI0603 |
SKK |
|
25m |
41.39 |
1683 |
3 |
Leah Amtell |
2003 |
BJ6203 |
SKURU IK |
|
50m |
40.62 |
1846 |
4 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
40.12 |
2014 |
5 |
Naomi Sterling |
2002 |
BN1402 |
SS04 |
|
25m |
40.06 |
1828 |
6 |
Emma Parsons |
2002 |
BF8802 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
40.12 |
1547 |
7 |
Amanda Andersson |
2003 |
AS6603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
40.55 |
1550 |
8 |
Hanna Carlberg |
2003 |
BF1803 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
41.09 |
1820 |
9 |
Emelie Lindholm |
2003 |
AL6403 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
41.40 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1697 |
2 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
SKURU IK |
|
25m |
39.93 |
1967 |
3 |
Linn Claesson |
2002 |
AE6402 |
ÖSMO SS |
|
50m |
39.90 |
1885 |
4 |
Maja Sköld |
2002 |
AP1602 |
TÄBY SIM |
|
25m |
39.52 |
1994 |
5 |
Rebecka Ishaq |
2003 |
AY8403 |
SS04 |
|
25m |
39.22 |
1690 |
6 |
Mandana Fardi |
2003 |
AO5203 |
SKURU IK |
|
25m |
39.47 |
1675 |
7 |
Hedda Wallberg |
2003 |
AU9203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
39.59 |
1591 |
8 |
Isabelle Brodd |
2003 |
AU4803 |
SK NEPTUN |
|
50m |
39.92 |
1862 |
9 |
Saga Grindberg |
2003 |
AX5603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
40.01 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1570 |
2 |
Emma Bengtsson |
2002 |
AQ1502 |
MOTALA SS |
|
25m |
39.05 |
1520 |
3 |
Alva Udell |
2003 |
AO4603 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
37.98 |
2010 |
4 |
Alexandra Reiman |
2002 |
BS9602 |
SS04 |
|
50m |
37.76 |
1748 |
5 |
Sara Kärvestedt |
2003 |
AO0403 |
SKK |
|
25m |
37.50 |
1760 |
6 |
Nora Segerström |
2002 |
BM0802 |
SKK |
|
25m |
37.72 |
1617 |
7 |
Lova Gottberg |
2003 |
BH5403 |
SK NEPTUN |
|
50m |
37.84 |
1888 |
8 |
Ida Svensson |
2002 |
BR3402 |
TÄBY SIM |
|
50m |
38.60 |
1619 |
9 |
Maja Gunnarson |
2003 |
BY5603 |
SK NEPTUN |
|
50m |
39.10 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1567 |
2 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
37.33 |
1597 |
3 |
Elsa Djuphammar |
2003 |
AU0403 |
SK NEPTUN |
|
50m |
35.71 |
1625 |
4 |
Vendela Hillström |
2003 |
AW5803 |
SK NEPTUN |
|
50m |
35.70 |
1768 |
5 |
Liv Tibblin Wahnberg |
2002 |
AX5602 |
SKK |
|
25m |
35.22 |
1682 |
6 |
Josefin Almgren |
2002 |
AX0602 |
SKURU IK |
|
25m |
35.58 |
1565 |
7 |
Josefine Torell |
2002 |
BD0402 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
35.70 |
1738 |
8 |
Julia Gunneriusson |
2002 |
AX7402 |
SKK |
|
25m |
36.82 |
1915 |
9 |
Isabella Galway |
2003 |
AA3203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
37.39 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1678 |
2 |
Embla Wihk |
2002 |
BD9602 |
SK NEPTUN |
|
50m |
35.05 |
1580 |
3 |
Isadora Rosén |
2002 |
BL9802 |
MOTALA SS |
|
50m |
34.95 |
1839 |
4 |
Emma Stråhle |
2002 |
AI4802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
34.85 |
1720 |
5 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
34.61 |
1588 |
6 |
Sophie Bladin |
2002 |
BF5202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
34.76 |
1854 |
7 |
Elin Andersson |
2003 |
BG0803 |
TÄBY SIM |
|
50m |
34.86 |
1860 |
8 |
Ingrid Franks |
2003 |
AT5603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
35.00 |
1869 |
9 |
Izabelle Lindberg |
2003 |
AX6603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
35.21 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1609 |
2 |
Madicken Eriksson |
2003 |
AX8203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
34.55 |
1549 |
3 |
Daniella Berglund |
2002 |
BB8402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
34.53 |
1831 |
4 |
Matilda Ringbom |
2003 |
AX6803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
34.44 |
1723 |
5 |
Klara Alte |
2002 |
AX1602 |
SKK |
|
50m |
34.32 |
1600 |
6 |
Lovisa Edman |
2003 |
AU5203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
34.37 |
1852 |
7 |
Stella Alin |
2002 |
BC1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
34.51 |
2053 |
8 |
Hanna Mehari |
2003 |
AJ0203 |
SPIF SF |
|
25m |
34.55 |
1568 |
9 |
Irma Åkerblom |
2002 |
BF1402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
34.57 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1729 |
2 |
Victoria Danielsson |
2002 |
BP6802 |
SKK |
|
25m |
33.61 |
1505 |
3 |
Jemina Granholm |
2002 |
BB9802 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
33.50 |
1856 |
4 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
32.85 |
2062 |
5 |
Heidi Saluveer |
2003 |
AM5303 |
SPIF SF |
|
50m |
32.62 |
1718 |
6 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
50m |
32.71 |
1933 |
7 |
Lovisa Liljeblad |
2002 |
AF5402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
33.33 |
2045 |
8 |
Julia Grill |
2002 |
AL4602 |
SPIF SF |
|
25m |
33.55 |
1670 |
9 |
Erica Sundholm |
2002 |
BO9202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
34.01 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1561 |
2 |
Rebecca Sandström |
2003 |
AS4803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
32.16 |
1857 |
3 |
Jennie Ewerbring |
2003 |
AT6603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
31.72 |
1902 |
4 |
Jennifer Bergström |
2002 |
AA9402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
31.44 |
2068 |
5 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
SPIF SF |
|
50m |
29.80 |
2049 |
6 |
Paola Kylberg |
2002 |
AV6602 |
SPIF SF |
|
50m |
30.27 |
1730 |
7 |
Klara Eklöf |
2002 |
AH2202 |
SKK |
|
50m |
31.50 |
1694 |
8 |
Tora Hansson |
2002 |
AW6802 |
SKURU IK |
|
25m |
32.00 |
1887 |
9 |
Thilda Ström |
2003 |
AT5803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
32.37 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
09:29 |
|