Program for ÅSK Games 2016
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 20, M, P-16, P-13 100 m ru |
Sponsori: Muovitech Finland |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Oksa Ossi | 1988 | SK | 88A200 | 25 m | 59.54 | 59.54 | |
2 | Vuorela Teemu | 1994 | SWIM | 94A789 | 25 m | 59.98 | 59.98 | |
3 | Karuveha Mikael | 1999 | TaTU | 99B021 | 50 m | 1:05.28 | 1:02.28 | |
4 | Kouvo Elias | 1994 | TaTU | 94A902 | 25 m | 1:06.96 | 1:06.96 | |
5 | Lindholm Atte | 2001 | SWIM | 01A874 | 50 m | 1:12.21 | 1:09.21 | |
6 | Korhonen Joona | 2000 | TaTU | 00A464 | 50 m | 1:12.39 | 1:09.39 | |
7 | Valkonen Oskari | 1999 | SWIM | 99A903 | 50 m | 1:13.60 | 1:10.60 | |
8 | Forsel Marcus | 2003 | SK | 03A127 | 25 m | 1:11.53 | 1:11.53 | |
9 | Enroth Hugo | 2001 | SK | 01A477 | 50 m | 1:15.73 | 1:12.73 | |
10 | Hokkanen Niilo | 1997 | SWIM | 97B316 | 50 m | 1:16.79 | 1:13.79 | |
11 | Arkkila Mika | 2000 | SK | 00B015 | 25 m | 1:18.75 | 1:18.75 | |
12 | Oikarainen Jere | 2002 | SK | 02A610 | 25 m | 1:19.24 | 1:19.24 | |
13 | Juven Janne | 2001 | SK | 01A319 | 50 m | 1:23.50 | 1:20.50 | |
14 | Perkola Pirkka | 2001 | TaTU | 01A240 | 25 m | 1:24.75 | 1:24.75 | |
15 | Pyyhtinen Aapo | 2002 | SWIM | 02A911 | 50 m | 1:28.76 | 1:25.76 | |
16 | Puikkonen Aapo | 2001 | TaTU | 01A245 | 50 m | 1:28.94 | 1:25.94 | |
17 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 01B175 | 50 m | 1:33.79 | 1:30.79 | |
18 | Oinas Oliver | 2001 | SK | 01B344 | 25 m | 1:32.73 | 1:32.73 | |
19 | Leppnen Akseli | 2004 | Cetus | 04A006 | 50 m | 1:37.84 | 1:34.84 | |
20 | Menp Arttu | 2003 | SK | 03A892 | 50 m | 1:39.37 | 1:36.37 | |
21 | Muuri Osku | 2002 | UiKaa | 02A907 | 50 m | 1:39.58 | 1:36.58 | |
22 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 03A450 | 50 m | 1:40.00 | 1:37.00 | |
23 | Rekola Rasmus | 2004 | SK | 04A638 | 25 m | 1:39.49 | 1:39.49 | |
24 | Kotti Akseli | 2004 | TaTU | 04A009 | 50 m | 1:43.10 | 1:40.10 | |
25 | Nissinen Aleksanteri | 2005 | SWIM | 05A016 | 25 m | 1:43.00 | 1:43.00 | |
26 | Muuri Miko | 2004 | UiKaa | 04A332 | 50 m | 1:46.79 | 1:43.79 | |
27 | Trubichkin Marat | 2003 | SWIM | 03B207 | 50 m | 1:47.38 | 1:44.38 | |
28 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 03A518 | 25 m | 1:44.99 | 1:44.99 | |
29 | Honkanen Luka | 2003 | SWIM | 03A672 | 50 m | 1:48.16 | 1:45.16 | |
30 | Pavlov Daniel | 2003 | AUi | 03A707 | 50 m | 1:49.68 | 1:46.68 | |
31 | Nenonen Paavo | 2005 | Cetus | 05A022 | 25 m | 1:46.86 | 1:46.86 | |
32 | Puutio Aaro | 2003 | SK | 03A834 | 25 m | 1:47.27 | 1:47.27 | |
33 | Silander Tomi | 2006 | Cetus | 06A061 | 25 m | 1:48.56 | 1:48.56 | |
34 | Venemies Arttu | 2005 | SWIM | 05A599 | 50 m | 1:53.62 | 1:50.62 | |
35 | Teperi Niko | 2005 | Cetus | 05A120 | 25 m | 1:50.83 | 1:50.83 | |
36 | Paaskoski Olli | 2005 | Cetus | 05A747 | 25 m | 1:52.34 | 1:52.34 | |
37 | Lepphaara Axel | 2004 | AUi | 04A425 | 50 m | 1:55.44 | 1:52.44 | |
38 | Kilpelinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 50 m | 1:55.47 | 1:52.47 | |
39 | Lundstrm Niklas | 2004 | SK | 04A795 | 50 m | 1:58.68 | 1:55.68 | |
40 | Arnell Eemeli | 2005 | SK | 05A327 | 50 m | 2:05.25 | 2:02.25 | |
41 | Linderborg Aarni | 2005 | SK | 05A268 | 25 m | 2:10.50 | 2:10.50 | |
42 | Dahl Max | 2005 | Cetus | 05A821 | 25 m | |||
43 | Kurkinen Pyry | 1998 | SWIM | 98A462 | 25 m | |||
Tekij: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspivmr | 08 lokakuu 2016 |
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 12:05 |