Program for ÅSK Games 2016
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 23, N, T-15, T-12 100 m su |
Sponsori: Turku Energia |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Pentti Mia | 2002 | SWIM | 02A018 | 25 m | 1:02.66 | 1:02.66 | |
2 | Lampi Sanni | 2001 | SWIM | 01A133 | 25 m | 1:08.56 | 1:08.56 | |
3 | Ketola Erika | 2000 | HSS | 00A124 | 25 m | 1:08.82 | 1:08.82 | |
4 | Hurskainen Miia | 1992 | SK | 92A228 | 25 m | 1:09.00 | 1:09.00 | |
5 | Lindeberg Sophia | 2000 | HSS | 00A332 | 25 m | 1:09.03 | 1:09.03 | |
6 | Rekola Roosa | 2000 | SK | 00A170 | 25 m | 1:09.19 | 1:09.19 | |
7 | Poutanen Noora | 1999 | TaTU | 99A051 | 25 m | 1:09.71 | 1:09.71 | |
8 | Pinomki Peppi | 2002 | SK | 02A049 | 50 m | 1:11.73 | 1:09.73 | |
9 | Lehtolainen Sara | 1996 | Gladius | 96B072 | 25 m | 1:09.84 | 1:09.84 | |
10 | Puolakka Tiia | 1998 | SK | 98A086 | 50 m | 1:12.10 | 1:10.10 | |
11 | Parhiala Marilla | 2000 | HSS | 00B046 | 25 m | 1:10.69 | 1:10.69 | |
12 | Kangas Kaisla | 2002 | SK | 02A491 | 50 m | 1:13.68 | 1:11.68 | |
13 | Palokangas Peppi | 2002 | SWIM | 02A100 | 50 m | 1:14.03 | 1:12.03 | |
14 | Merisalo Viivi | 2002 | SWIM | 02A419 | 50 m | 1:15.32 | 1:13.32 | |
15 | Nurmi Kerttu | 2003 | SK | 03A462 | 25 m | 1:13.73 | 1:13.73 | |
16 | Karola Riina | 2000 | JUK | 00A449 | 25 m | 1:15.13 | 1:15.13 | |
17 | Piksil Ethel | 2003 | HSS | 03A032 | 25 m | 1:15.63 | 1:15.63 | |
18 | Nurmi Maija | 2003 | SK | 03A461 | 25 m | 1:15.71 | 1:15.71 | |
19 | Sorri Viivi | 2003 | Gladius | 03A290 | 25 m | 1:15.74 | 1:15.74 | |
20 | Juuri Ilona | 2002 | SK | 02A423 | 25 m | 1:16.97 | 1:16.97 | |
21 | Ahonen Helmi | 2003 | HSS | 03A160 | 50 m | 1:19.48 | 1:17.48 | |
22 | Rantala Aino | 2004 | SK | 04A204 | 50 m | 1:19.73 | 1:17.73 | |
23 | Hanski Iris | 2003 | SK | 03A234 | 50 m | 1:19.93 | 1:17.93 | |
24 | Salmi Sini | 2004 | UiKaa | 04A294 | 50 m | 1:20.31 | 1:18.31 | |
25 | Hyttinen Milla | 2003 | HSS | 03A149 | 50 m | 1:21.04 | 1:19.04 | |
26 | Kangas Kukka | 2005 | SK | 05A254 | 25 m | 1:19.60 | 1:19.60 | |
27 | Mankinen Amanda | 2001 | AUi | 01B043 | 25 m | 1:20.32 | 1:20.32 | |
28 | Tanskanen Hein | 2003 | SK | 03A829 | 25 m | 1:21.63 | 1:21.63 | |
29 | Vahtola Inka | 2005 | Cetus | 05A401 | 50 m | 1:24.09 | 1:22.09 | |
30 | Pippuri Tuuli | 2005 | Cetus | 05A146 | 25 m | 1:22.36 | 1:22.36 | |
31 | Lindroos Kira | 2005 | Cetus | 05A028 | 25 m | 1:22.74 | 1:22.74 | |
32 | Sherstiuk Mariia | 2003 | TaTU | 03B010 | 25 m | 1:24.98 | 1:24.98 | |
33 | Kasvio Louna | 2006 | Cetus | 06A151 | 25 m | 1:25.34 | 1:25.34 | |
34 | Haarala Martta | 2001 | UiKaa | 01A882 | 25 m | 1:26.87 | 1:26.87 | |
35 | Kurkela Julianna | 2005 | SK | 05A215 | 50 m | 1:29.15 | 1:27.15 | |
36 | Bergstrm Maura | 2005 | SK | 05A338 | 25 m | 1:27.64 | 1:27.64 | |
37 | Mangeloja Emma | 2003 | SWIM | 03A757 | 50 m | 1:29.90 | 1:27.90 | |
38 | Seijari Mimosa | 2001 | SWIM | 01B195 | 50 m | 1:30.01 | 1:28.01 | |
39 | Laverman My | 2004 | SK | 04A557 | 50 m | 1:30.39 | 1:28.39 | |
40 | Kousa Laura | 2005 | Cetus | 05A332 | 50 m | 1:30.63 | 1:28.63 | |
41 | Kajosmki Anna | 2004 | SWIM | 04A310 | 50 m | 1:31.18 | 1:29.18 | |
42 | Haarala Ulla | 2004 | UiKaa | 04A086 | 50 m | 1:31.86 | 1:29.86 | |
43 | Sundt Wilma | 2006 | Cetus | 06A142 | 25 m | 1:29.87 | 1:29.87 | |
44 | Mrsepp Laura Helena | 2004 | AUi | 04A385 | 25 m | 1:30.01 | 1:30.01 | |
45 | Kaskeala Siri | 2005 | Cetus | 05A265 | 25 m | 1:32.00 | 1:32.00 | |
46 | Lepola Aino | 2005 | TaTU | 05A040 | 25 m | 1:32.35 | 1:32.35 | |
47 | Liimatta Jessika | 2004 | TaTU | 04A169 | 25 m | 1:34.60 | 1:34.60 | |
48 | Haarala Aino | 2001 | UiKaa | 01A877 | 25 m | 1:35.00 | 1:35.00 | |
49 | Peill Kukka | 2005 | Cetus | 05A112 | 50 m | 1:38.33 | 1:36.33 | |
50 | Oinas Odelia | 2003 | SK | 03B095 | 25 m | 1:36.58 | 1:36.58 | |
51 | Siggberg Celina | 2005 | Cetus | 05A417 | 50 m | 1:41.32 | 1:39.32 | |
52 | Gonzalez Catn Erin | 2005 | AUi | 05A579 | 50 m | 1:41.51 | 1:39.51 | |
53 | Koistinen Amanda | 2005 | AUi | 05A535 | 25 m | 1:40.93 | 1:40.93 | |
54 | Rantanen Rina | 2005 | Cetus | 05A419 | 50 m | 1:43.67 | 1:41.67 | |
55 | sterman Pilvi | 2005 | SK | 05A026 | 50 m | 1:46.50 | 1:44.50 | |
56 | Hauhia Joanna | 2004 | SK | 04A559 | 25 m | 1:47.05 | 1:47.05 | |
57 | Koski Linnea | 2007 | AUi | 07A075 | 50 m | 1:49.14 | 1:47.14 | |
58 | Nieminen Emma | 2005 | SK | 05A269 | 25 m | 1:48.29 | 1:48.29 | |
59 | Palonen Denise | 2005 | SWIM | 05A241 | 50 m | 1:50.66 | 1:48.66 | |
60 | Sandell Celina | 2005 | UiKaa | 05A630 | 50 m | 1:54.39 | 1:52.39 | |
61 | Grimbaum Kristina | 2005 | SK | 05A266 | 25 m | 1:53.04 | 1:53.04 | |
62 | Lahti Roosa | 2004 | SK | 04A548 | 50 m | 1:55.39 | 1:53.39 | |
63 | Kurki Aino | 2005 | SK | 05A264 | 50 m | 1:58.61 | 1:56.61 | |
64 | Ronimus Rakel | 2004 | SK | 04B000 | 25 m | 1:59.76 | 1:59.76 | |
65 | Haapanen Emma | 2006 | AUi | 06A249 | 25 m | 2:02.50 | 2:02.50 | |
66 | Turpeinen Wilma | 2006 | SK | 06A089 | 25 m | 2:02.54 | 2:02.54 | |
67 | Mrsepp Mia Karolina | 2006 | AUi | 06A436 | 50 m | 2:07.70 | 2:05.70 | |
68 | Pakkanen Emilia | 2006 | SK | 06A115 | 25 m | 2:07.28 | 2:07.28 | |
69 | Halava Vilma | 2004 | SK | 04A975 | 25 m | 2:20.87 | 2:20.87 | |
70 | Hmlinen Maikki | 2006 | UiKaa | 06A457 | 25 m | |||
71 | Ezzat Rahma | 2007 | AUi | 07A315 | 25 m | |||
72 | Menp Maija | 2005 | SK | 05A775 | 25 m | |||
73 | Kitinoja Aino-Elina | 2006 | SK | 06A388 | 25 m | |||
74 | Loo Emma | 2004 | SK | 04B129 | 25 m | |||
75 | Strandberg Tiia | 2002 | TaTU | 02A332 | 25 m | |||
76 | Koskinen Elsa | 2006 | SK | 06A390 | 25 m | |||
77 | Rinne Sofia | 2005 | Cetus | 05A850 | 25 m | |||
78 | Kajonen Aino | 2005 | AUi | 05A833 | 25 m | |||
79 | Elo Meri | 2006 | SWIM | 06A187 | 25 m | |||
80 | Aaltonen Tilda | 2006 | SK | 06A311 | 25 m | |||
81 | Koskinen Kata | 2005 | SK | 05A682 | 25 m | |||
Tekij: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspivmr | 08 lokakuu 2016 |
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 12:05 |