Startliste for Arena Lyngby Open 2017, Stadion
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
Arena Lyngby Open 2017 |
|
Udskriftsdato |
21 januar 2017 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
17:03 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
20 januar 2017 |
|
|
|
|
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (4) |
Heat 1 (4) (Årg. 2005-2017) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
370 |
1 |
Malou Nielsen |
2005 |
0524AF |
FARUM |
|
50m |
1:24.88 |
346 |
2 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:23.18 |
367 |
3 |
Kristine Nilsson Norby |
2005 |
0534AC |
GENTOFTE |
|
50m |
1:18.29 |
368 |
4 |
Maja Johanne Pedersen |
2005 |
0578AE |
NYBORG |
|
50m |
1:22.69 |
345 |
5 |
Kajsa Salomonsen |
2005 |
0514AD |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:23.22 |
371 |
6 |
Cille Kirketerp |
2005 |
0526AK |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:25.05 |
|
|
Heat 2 (4) (Årg. 2003-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
418 |
1 |
Christine Henriksen |
2003 |
0376AM |
JYLLINGE |
|
50m |
1:14.49 |
366 |
2 |
Isabella Rosenberg |
2003 |
0366AC |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:14.06 |
361 |
3 |
Ella Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
50m |
1:10.13 |
365 |
4 |
Sofia Norre Bendt |
2003 |
0316AG |
LYNGBY |
|
50m |
1:11.17 |
362 |
5 |
Liva Buchholt Johansen |
2003 |
0306AA |
SLANGERUP |
|
50m |
1:14.17 |
364 |
6 |
Maj Jensen |
2003 |
0314BC |
FARUM |
|
50m |
1:16.59 |
|
|
Heat 3 (4) (Årg. 2000-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
177 |
1 |
Caroline Mathiesen |
2001 |
0172AG |
AIF |
|
50m |
1:12.25 |
301 |
2 |
Julie Stampe |
2002 |
0276AB |
ALLERØD |
|
50m |
1:11.31 |
299 |
3 |
Katharina Nekhorochko |
2000 |
0014AH |
ALLERØD |
|
50m |
1:08.55 |
213 |
4 |
Andrea Paaske |
2001 |
0186AF |
ROSKILDE |
|
50m |
1:11.30 |
14 |
5 |
Stefanía Sigurþórsdóttir |
2001 |
310101-3460 |
IRB |
|
50m |
1:11.89 |
55 |
6 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
50m |
1:12.42 |
|
|
Heat 4 (4) (Årg. 1918-1999) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
87 |
1 |
Linnéa Bielicz |
1994 |
BJ3294 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:10.33 |
236 |
2 |
Anna Brandt Nielsen |
1998 |
9856AK |
LYNGBY |
|
50m |
1:08.49 |
128 |
3 |
Emilie Falbe-Hansen |
1999 |
9962AD |
GENTOFTE |
|
50m |
1:05.95 |
169 |
4 |
Ida Lindborg |
1994 |
|
MKK |
|
50m |
1:07.05 |
5 |
5 |
Íris Ósk Hilmarsdóttir |
1998 |
060798-2579 |
IRB |
|
50m |
1:10.32 |
239 |
6 |
Klara Reeh |
1999 |
9934AO |
LYNGBY |
|
50m |
1:11.12 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
21 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
17:03 |
|