Program för Arena Lyngby Open 2017, Stadion
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
Arena Lyngby Open 2017 |
|
Udskriftsdato |
20 januar 2017 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
15:58 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
20 januar 2017 |
|
|
|
|
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
Indledende (7) |
Sponsor: 10-4.dk byggecenter |
|
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
333 |
1 |
Anna Lund Petersen |
2001 |
0116BA |
NYBORG |
|
50m |
48.36 |
244 |
2 |
Claudia Sperling |
2002 |
0222AL |
LYNGBY |
|
50m |
40.31 |
237 |
3 |
Katrine Brandt Nielsen |
2002 |
0284AE |
LYNGBY |
|
50m |
39.89 |
306 |
4 |
Andrea M. Lang Bolvig |
2000 |
0048AE |
BIRKERØD |
|
50m |
39.90 |
201 |
5 |
Randi Jørgensen |
2002 |
0286AR |
NYBORG |
|
50m |
46.13 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
151 |
1 |
Marta Kruse Johansen |
2000 |
0068AP |
HELSINGØR |
|
50m |
39.44 |
165 |
2 |
Cecilie Hjarsø |
2001 |
0124AU |
VAT CPH-MK |
|
50m |
38.88 |
261 |
3 |
Sofia Altoft |
1998 |
9878AF |
FARUM |
|
50m |
38.20 |
229 |
4 |
Maria Borre Jacobsen |
2001 |
0166AR |
LYNGBY |
|
50m |
38.41 |
56 |
5 |
Alberte Mammen |
2001 |
0196AE |
TRITON B |
|
50m |
39.26 |
185 |
6 |
Victoria Vorm |
2001 |
0104AF |
VI39 |
|
50m |
39.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
281 |
1 |
Carolien Baarda |
1997 |
199704060 |
ORCA NL |
|
50m |
38.02 |
298 |
2 |
Amanda Egerod Lund |
2000 |
0046AA |
ALLERØD |
|
50m |
37.67 |
44 |
3 |
Ingrid Bo Andersen |
2001 |
0126AC |
TRITON B |
|
50m |
37.36 |
14 |
4 |
Stefanía Sigurþórsdóttir |
2001 |
310101-3460 |
IRB |
|
50m |
37.43 |
202 |
5 |
Maria Bredal Larsen |
2002 |
0258AP |
NYBORG |
|
50m |
37.68 |
181 |
6 |
Sara Mortensen |
2001 |
0136AW |
VI39 |
|
50m |
38.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
166 |
1 |
Mille Bruun Høvring |
2001 |
0156AG |
VAT CPH-MK |
|
50m |
37.07 |
126 |
2 |
Josefine Søgaard Andresen |
2000 |
0008AO |
GENTOFTE |
|
50m |
36.48 |
102 |
3 |
Isabel Mass |
1998 |
9848AA |
A6 |
|
50m |
35.83 |
131 |
4 |
Silke Meyer |
1998 |
9886AE |
GENTOFTE |
|
50m |
36.18 |
179 |
5 |
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
0298AO |
VI39 |
|
50m |
36.76 |
113 |
6 |
Johanne Hingebjerg |
2002 |
0298AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
37.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
249 |
1 |
Regitze Gotthard |
2002 |
0228AA |
SLAGELSE |
|
50m |
35.28 |
1 |
2 |
Karen Mist Arngeirsdóttir |
2000 |
090200-2320 |
IRB |
|
50m |
34.86 |
235 |
3 |
Jessica Yu Mortensen |
2000 |
0072AG |
LYNGBY |
|
50m |
33.98 |
106 |
4 |
Amalie H. Falck-Schmith |
1989 |
8924AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
34.39 |
79 |
5 |
Melanie Degner |
2000 |
0098AC |
KØGE |
|
50m |
35.04 |
211 |
6 |
Silke Mehr |
2000 |
0096AX |
ROSKILDE |
|
50m |
35.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
220 |
1 |
Nikoline Biltoft-Jensen |
2001 |
0166AM |
LYNGBY |
|
50m |
35.10 |
243 |
2 |
Thea Laurberg Simonsen |
1997 |
9744AK |
LYNGBY |
|
50m |
34.60 |
55 |
3 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
50m |
33.98 |
221 |
4 |
Emma Bjørnholdt |
2000 |
0034AM |
LYNGBY |
|
50m |
34.25 |
29 |
5 |
Julie Bak |
1997 |
9782AJ |
TRITON B |
|
50m |
34.89 |
146 |
6 |
Sofie Villum Færch |
2002 |
0286AQ |
HELSINGØR |
|
50m |
35.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
132 |
1 |
Maria Munch-Menzer |
2001 |
0132AG |
GENTOFTE |
|
50m |
35.09 |
310 |
2 |
Mia Steen Duus |
2001 |
0114AE |
BIRKERØD |
|
50m |
34.50 |
296 |
3 |
Josephine Kruse |
2002 |
0242AQ |
ALLERØD |
|
50m |
33.91 |
171 |
4 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
0096AO |
VAT CPH |
|
50m |
34.18 |
40 |
5 |
Sofie Strandby |
1999 |
9976AC |
TRITON B |
|
50m |
34.89 |
305 |
6 |
Thea Blomsterberg |
2002 |
0272AC |
BIRKERØD |
|
50m |
35.32 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
20 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:58 |
|