Startliste for DM Ã…rgang Kortbane (B)
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
DM årgang Kortbane (B) |
|
Udskriftsdato |
03 februar 2017 |
|
|
Stævne by |
Ringe |
|
Udskriftstidspunkt |
15:18 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
03 februar 2017 |
|
|
|
|
Løb 3, 100m Medley Damer |
Finaler (8) |
Vejledende starttid 17:11 |
Heat 1 (8) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
101 |
1 |
Mikkeline Rud Wiberg |
2005 |
0584AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:24.60 |
227 |
2 |
Petrine R. E. Sørensen |
2005 |
0512AB |
HASLEV |
|
25m |
1:24.53 |
127 |
3 |
Clara Secher Termansen |
2005 |
0556AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:24.33 |
100 |
4 |
Johanne Weber |
2005 |
0574AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:24.47 |
239 |
5 |
Anna Varming |
2005 |
0574AJ |
VIBORG |
|
25m |
1:24.60 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
61 |
1 |
Thea Møller Larsen |
2005 |
0574AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:24.07 |
213 |
2 |
Caroline Sofie Aagaard |
2005 |
0526AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:24.00 |
225 |
3 |
Amalie Wichmann Larsen |
2005 |
0564AB |
HASLEV |
|
25m |
1:23.78 |
186 |
4 |
Laura S. Olesen |
2005 |
0538AA |
AALBORG |
|
25m |
1:23.98 |
176 |
5 |
Emilie Hostrup Sahlberg |
2005 |
0582AD |
RINGSTED |
|
25m |
1:24.03 |
112 |
6 |
Frederikke B. Hansen |
2005 |
0532AE |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:24.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
41 |
1 |
Ana Rosa Kragh |
2005 |
0518AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:23.62 |
224 |
2 |
Mette Marie H. Petersen |
2005 |
0552AI |
SILKEBORG |
|
25m |
1:23.07 |
329 |
3 |
Kajsa Salomonsen |
2005 |
0514AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:22.60 |
333 |
4 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
1:22.65 |
116 |
5 |
Amalie Østerlund |
2005 |
0584AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:23.29 |
110 |
6 |
Selma V Studnitz Andersen |
2005 |
0518AB |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:23.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
271 |
1 |
Emma Karoline Guldberg |
2005 |
0578AK |
KVIK |
|
25m |
1:22.54 |
181 |
2 |
Jazmin Jensen |
2005 |
0584AA |
AALBORG |
|
25m |
1:22.24 |
328 |
3 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:21.82 |
278 |
4 |
Nicoline Kornum-Svensson |
2005 |
0548AG |
KOLDING |
|
25m |
1:22.21 |
43 |
5 |
Rebecca Petersen |
2005 |
0572AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:22.51 |
53 |
6 |
Sandy Ngoc Hoang Tran |
2005 |
0536AH |
FREM |
|
25m |
1:22.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
98 |
1 |
Caroline Trøjgaard |
2005 |
0566AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:21.45 |
256 |
2 |
Ida Marie Platzer |
2005 |
0572AC |
SØLLERØD |
|
25m |
1:21.16 |
42 |
3 |
Kirstine Haunstrup Larsen |
2005 |
0596AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:21.04 |
346 |
4 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
GSK |
|
25m |
1:21.08 |
189 |
5 |
Louise Lie Thisted |
2005 |
0578AC |
AALBORG |
|
25m |
1:21.19 |
87 |
6 |
Agnete Habermann |
2005 |
0576AA |
H2ODENSE |
|
25m |
1:21.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
191 |
1 |
Silja Brage |
2005 |
0544AL |
JYLLINGE |
|
25m |
1:20.84 |
70 |
2 |
Luna Christensen |
2005 |
0566AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:20.52 |
235 |
3 |
Sophie Lærke Sandell |
2005 |
0524AD |
TRITON B |
|
25m |
1:20.06 |
275 |
4 |
Anna Munk Fuglsang |
2005 |
0538AI |
S 68 |
|
25m |
1:20.10 |
211 |
5 |
Caroline Bach Mindested |
2005 |
0592AF |
ALLERØD |
|
25m |
1:20.77 |
38 |
6 |
Ofelia Vejsager Nøddekær |
2005 |
0582AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:20.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
380 |
1 |
Malou Sejr |
2005 |
0572AB |
AGF |
|
25m |
1:19.78 |
95 |
2 |
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
0588AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:18.98 |
195 |
3 |
Maya Hauerberg Terp |
2005 |
0564AA |
JYLLINGE |
|
25m |
1:18.63 |
106 |
4 |
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
0554AB |
HERLEV |
|
25m |
1:18.78 |
79 |
5 |
Nikoline Marie Lange |
2005 |
0594AF |
GLADSAXE |
|
25m |
1:19.19 |
245 |
6 |
Louise Sunesen |
2005 |
0598AC |
VIBORG |
|
25m |
1:20.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
27 |
1 |
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
0506AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:17.62 |
340 |
2 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:17.14 |
263 |
3 |
Mille Maxwell Berthou |
2005 |
0534AA |
KVIK |
|
25m |
1:16.30 |
139 |
4 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
KØGE |
|
25m |
1:16.74 |
107 |
5 |
Josephine Thomsen |
2005 |
0506AG |
HERLEV |
|
25m |
1:17.25 |
323 |
6 |
Fenja Romanski |
2005 |
0598AH |
SMUT |
|
25m |
1:17.68 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
03 februar 2017 |
Licens til Ringe Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
15:18 |
|