2021-05-08   06:57:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2017-2018, Linköping

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 2

Heatlista Gren 9
Heatlista 
 
  Tävling  Ungdoms GP 1    Utskriftsdatum  21 oktober 2017   
  Tävlingsort  Linköping    Utskriftstid  14:37   
  Arrangör  Linköpings Allmänna Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  21 oktober 2017         
 
 
 
Gren 9, 400m Frisim Damer  Finaler (7) 
Beräknad start 16:23 
Heat 1 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
232  Ellen Havskog  2005  AD3805  HULTSFRED    25m   
415  Felicia Svan  2003  BF7203  NKK    25m   
229  Tyra Andersson  2006  AI9406  HULTSFRED    25m   
               
               

 
Heat 2 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
279  Darya Abbaspour  2005  BC3405  LASS    25m  7:58.23 
416  Kasandra Svan  2004  AQ0404  NKK    25m  7:06.70 
387  Nora Blom  2005  BC3805  NKK    50m  6:58.82 
367  Anna Vikström  2004  BU9604  LASS    25m  7:00.27 
288  Ellen Arnell  2006  AI0806  LASS    25m  7:47.21 
231  Jennifer Bogren  2006  AH0606  HULTSFRED    25m   

 
Heat 3 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
361  Althaea Süsskind  2007  AF7807  LASS    25m  6:37.35 
373  Emilia Eriksson  2004  AG3604  MOTALA SS    25m  6:18.99 
433  Tilda Sundell  2005  AT8205  VÄSTERVIK    25m  6:13.92 
369  Stella Åqvist  2005  AO5805  LASS    25m  6:18.71 
317  Frida Holmqvist  2005  BC2405  LASS    25m  6:19.74 
350  Henny Paläng  2006  AR6806  LASS    25m  6:47.90 

 
Heat 4 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
410  Elin Nylander  2003  BN4203  NKK    25m  6:01.49 
224  Sofija Bojovic  2004  AC5604  FINSPÅNG    25m  5:36.84 
245  Wilma Carlheim  2003  AI6403  JÖNKÖPING    25m  5:27.55 
377  Leija Johansson Junttila  2006  AK2206  MOTALA SS    50m  5:36.39 
278  Felicia Tubbin  2003  BK3203  JÖNKÖPING    25m  5:40.13 
381  Greta Sjögren  2007  AD2407  MOTALA SS    25m  6:04.21 

 
Heat 5 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
389  Hilma Broden  2003  AS8203  NKK    25m  5:22.58 
398  Ebba Holgersson  2005  AE7205  NKK    25m  5:14.70 
372  Tilda Carlsson  2003  AM2603  MOTALA SS    25m  5:07.86 
274  Natalie Stjärnås  2003  AL3403  JÖNKÖPING    25m  5:14.57 
371  Emma Bengtsson  2002  AQ1502  MOTALA SS    25m  5:17.86 
311  Olivia Gustafsson  2004  AA8604  LASS    25m  5:25.54 

 
Heat 6 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
267  Nora Rogö  2004  AW7604  JÖNKÖPING    25m  5:04.12 
246  Victoria Danielsson  2002  BP6802  JÖNKÖPING    25m  4:55.74 
258  Malin Jonsson  1998  BB0698  JÖNKÖPING    25m  4:49.16 
244  Matilda Brink  2001  AJ2401  JÖNKÖPING    25m  4:52.07 
353  Matilda Savén  2000  BI0400  LASS    25m  4:59.68 
242  Alba Arberg  2005  AA1405  JÖNKÖPING    25m  5:04.26 

 
Heat 7 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
306  Elise Gidlöf  1999  AI8499  LASS    25m  4:48.27 
276  Tilda Tellfjord  2003  AC9203  JÖNKÖPING    25m  4:46.19 
346  Andrea Palm  2000  AF7200  LASS    25m  4:40.99 
241  Agnes Arberg  2001  AF6201  JÖNKÖPING    25m  4:42.16 
362  Erika Tudegård  2001  AR8801  LASS    25m  4:47.59 
275  Wilma Svensson  2004  AG6604  JÖNKÖPING    25m  4:48.39 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  21 oktober 2017 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  14:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner