2021-12-05   08:35:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Malmö Open 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 3

24_S
Gren 24, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Funktionsnedsttning  Bassng  Anmtid  Status 









 
70  Reichard Maja  SPRVGEN    25 m  1:30.25   
Sjstrand Edit  1991  VARBERG HI    25 m  1:37.63   
77  Hammarqvist Elin  2004  TBY SIM    25 m  1:37.86   
152  Nilsson Lina  OSBY SS    25 m  1:45.12   
45  Engberg Ellenor  1982  SOLENS IF    25 m  1:45.39   
170  Gunnarsdottir Heirun Eva  NES    25 m  1:59.43   
12  Eskilsson Jennie  1987  KROKOM HIF    25 m  2:01.39   
14  Karlsson Maria  1987  KROKOM HIF    25 m  2:20.62   
47  Aksns Lotta  1995  SOLENS IF    25 m  2:20.82   
10  13  Rothoff Kristina  1985  KROKOM HIF    25 m  2:26.28   
11  93  Heidarsdottir Katrin Anna  1997  SP  S14  25 m  2:29.85   
12  172  Bjrgvinsdottir Linda  NES    25 m  2:31.19   
13  188  Aradottir Rakel  SP  S14  25 m  2:42.03   
14  18  Buska India  1997  KROKOM HIF    25 m  2:45.32   
15  11  Lindberg Elin  1975  KROKOM HIF    25 m  2:55.27   
16  92  Axelsdottir Karen  1992  SP  S4  25 m  4:17.61   
17  Brandt Ida  1984  VARBERG HI  S14  25 m     
18  Winblad Linnea  1998  VARBERG HI  S14  25 m     
19  Kramer Agnes  1998  FALKENBERG    25 m     
20  76  Andersson Elin  1982  FALKENBERG    25 m     
21  81  Wikman-Gandr Liv  2004  NACKA HIF    25 m     
22  82  Danielsson Emma  2002  NACKA HIF    25 m     
23  89  Olafsdottir Gldis Erla  1998  SP  DS  25 m     
24  126  Philipsson Anna  2003  GVLE SS    25 m     
25  128  Albertsdottir Kristjana Lif  2005  FJORDUR    25 m     
26  129  Gunnarsdottir Emelia Yr  2005  FJORDUR    25 m     
27  132  Thrastardottir Anna Rosa  2004  FJORDUR    25 m     
28  133  Kristjansdottir Katrin Erla  2003  FJORDUR    25 m     
29  134  Karenadottir Viktoria Lind  2002  FJORDUR    25 m     
30  135  Thordadottir Kristun Helga  2005  FJORDUR    25 m     
31  136  Rgnvaldsdottir Sigridur Anita  2001  FJORDUR    25 m     
32  161  Sl Sigfusdottir Gudbjrg  FJORDUR    25 m     
33  163  Kjartansdottir Sigrun  FJORDUR    25 m     
34  164  Sigurdardottir Ella Steinunn  FJORDUR    25 m     
35  192  Kvist Freja  DHIF    25 m     
36  193  Landbo Maja  DHIF    25 m     
37  198  Bitz Witt Camilla  DHIF    25 m     
38  200  El Maghili Fisker Celia  DHIF    25 m     
39  202  Bengtson Emelie  SK LAXEN    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  29 januari 2018 
Licensierad till: Malm Kappsimningsklubb  Utskriftstid  23:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner