2021-11-29   15:19:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Malmö Open 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 4

33_S
Gren 33, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Funktionsnedsttning  Bassng  Anmtid  Status 









 
43  Bckman Linnea  1989  SOLENS IF    25 m  1:12.23   
152  Nilsson Lina  OSBY SS    25 m  1:21.32   
77  Hammarqvist Elin  2004  TBY SIM    25 m  1:23.18   
Robertsson Rose-Marie  1986  VARBERG HI  S14  25 m  1:26.37   
45  Engberg Ellenor  1982  SOLENS IF    25 m  1:27.03   
146  Carlsson Maria  1983  NJURUNDA    25 m  1:35.81   
Sjstrand Edit  1991  VARBERG HI    25 m  1:37.97   
12  Eskilsson Jennie  1987  KROKOM HIF    25 m  1:38.65   
167  Lamberg Mia  KROKOM HIF    25 m  1:45.10   
10  47  Aksns Lotta  1995  SOLENS IF    25 m  1:45.66   
11  93  Heidarsdottir Katrin Anna  1997  SP  S14  25 m  1:58.56   
12  188  Aradottir Rakel  SP  S14  25 m  2:10.33   
13  171  Halldorsdottir Kristlaug Lilja  NES    25 m  2:14.00   
14  Gustavsson Stina  1989  VARBERG HI  S14  25 m  2:14.81   
15  13  Rothoff Kristina  1985  KROKOM HIF    25 m  2:26.48   
16  14  Karlsson Maria  1987  KROKOM HIF    25 m  2:43.63   
17  18  Buska India  1997  KROKOM HIF    25 m  2:47.60   
18  15  Svan Ellinor  1987  KROKOM HIF    25 m  3:36.76   
19  92  Axelsdottir Karen  1992  SP  S4  25 m  4:17.61   
20  Brandt Ida  1984  VARBERG HI  S14  25 m     
21  Winblad Linnea  1998  VARBERG HI  S14  25 m     
22  Kramer Agnes  1998  FALKENBERG    25 m     
23  76  Andersson Elin  1982  FALKENBERG    25 m     
24  81  Wikman-Gandr Liv  2004  NACKA HIF    25 m     
25  82  Danielsson Emma  2002  NACKA HIF    25 m     
26  104  Einarsson Mathilda  1996  MASS    25 m     
27  105  Sjlin Lisa  1982  MASS    25 m     
28  126  Philipsson Anna  2003  GVLE SS    25 m     
29  128  Albertsdottir Kristjana Lif  2005  FJORDUR    25 m     
30  129  Gunnarsdottir Emelia Yr  2005  FJORDUR    25 m     
31  132  Thrastardottir Anna Rosa  2004  FJORDUR    25 m     
32  133  Kristjansdottir Katrin Erla  2003  FJORDUR    25 m     
33  134  Karenadottir Viktoria Lind  2002  FJORDUR    25 m     
34  135  Thordadottir Kristun Helga  2005  FJORDUR    25 m     
35  136  Rgnvaldsdottir Sigridur Anita  2001  FJORDUR    25 m     
36  161  Sl Sigfusdottir Gudbjrg  FJORDUR    25 m     
37  163  Kjartansdottir Sigrun  FJORDUR    25 m     
38  164  Sigurdardottir Ella Steinunn  FJORDUR    25 m     
39  165  Harardottir Vedis  FJORDUR    25 m     
40  198  Bitz Witt Camilla  DHIF    25 m     
41  199  Klestruo Hansen Camilla  DHIF    25 m     
42  201  Bergstrm Christina  IF RYCKET    25 m     
43  202  Bengtson Emelie  SK LAXEN    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  29 januari 2018 
Licensierad till: Malm Kappsimningsklubb  Utskriftstid  23:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner