Startliste for Arena USO 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 29, 200m Medley Herr A-B-C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 331 | Sjödin Simon | 1986 | SK NEPTUN | AG6786 | 25 m | 1:54.17 | |
2 | 322 | Persson Erik | 1994 | KUNGSBACKA | AB6794 | 25 m | 1:57.45 | |
3 | 332 | Kertes Daniel | 1999 | ÄNGELHOLM | AD8399 | 25 m | 2:03.70 | |
4 | 70 | Grimberg Filip | 1998 | JÖNKÖPING | AL0198 | 25 m | 2:04.55 | |
5 | 274 | Assor Alexander | 2000 | UDDEVALLA | AE2900 | 25 m | 2:14.08 | |
6 | 268 | Andersson Daniel | 1997 | UDDEVALLA | AQ7197 | 25 m | 2:14.23 | |
7 | 95 | Dahlgren Anton | 1999 | KUNGSBACKA | AM4999 | 25 m | 2:14.40 | |
8 | 195 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 25 m | 2:16.56 | |
9 | 37 | Carlsson Philip | 1990 | ELFSBORG | AP7590 | 25 m | 2:16.68 | |
10 | 302 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 25 m | 2:18.99 | |
11 | 56 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 25 m | 2:21.61 | |
12 | 51 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 2:22.33 | |
13 | 237 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 25 m | 2:22.70 | |
14 | 327 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 25 m | 2:23.08 | |
15 | 289 | Josefsson Tobias | 1997 | UDDEVALLA | AT7397 | 25 m | 2:23.86 | |
16 | 73 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 25 m | 2:24.45 | |
17 | 43 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 2:25.92 | |
18 | 122 | Svensson Sebastian | 2001 | KUNGSBACKA | AU3101 | 25 m | 2:28.06 | |
19 | 240 | Carlenius Noa | 2002 | VARBERG | AE9302 | 25 m | 2:28.33 | |
20 | 246 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 2:29.16 | |
21 | 100 | Ekholm Richard | 2002 | KUNGSBACKA | AV1702 | 50 m | 2:30.47 | |
22 | 152 | Björkman Edward | 2002 | SK LAXEN | AS2302 | 25 m | 2:31.67 | |
23 | 301 | Robertsson Elias | 2004 | UDDEVALLA | AE8904 | 25 m | 2:31.77 | |
24 | 328 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 25 m | 2:37.13 | |
25 | 87 | Vestin Samuel | 2002 | KARLSTAD | AJ2502 | 25 m | 2:39.57 | |
26 | 57 | Söderqvist Kevin | 2004 | ELFSBORG | AF9704 | 50 m | 2:41.28 | |
27 | 151 | Bjering Marcus | 2002 | SK LAXEN | AS1302 | 50 m | 2:41.59 | |
28 | 127 | Zachrisson Jonathan | 2002 | KUNGSBACKA | AT9502 | 25 m | 2:44.03 | |
29 | 81 | Jovancic Uros | 2000 | KARLSTAD | AS3300 | 25 m | 2:44.99 | |
30 | 247 | Josefson Viking | 2002 | VARBERG | AQ2702 | 50 m | 2:47.41 | |
31 | 34 | Askengren Gustav | 2004 | ELFSBORG | AA9904 | 50 m | 2:48.02 | |
32 | 116 | Olsson William | 2002 | KUNGSBACKA | AT7502 | 25 m | 2:48.43 | |
33 | 227 | Lindblad Oscar | 2003 | TROLLHÄTTA | AL1903 | 25 m | 2:51.64 | |
34 | 166 | Swedblom Simon | 2004 | SK LAXEN | AN9504 | 25 m | 2:52.15 | |
35 | 198 | Löfdahl Oscar | 2004 | S 77 | AA0504 | 25 m | 2:54.55 | |
36 | 217 | Heal Leon | 2003 | TROLLHÄTTA | AG0103 | 25 m | 2:58.41 | |
37 | 79 | Hedin Filip | 2003 | KARLSTAD | AS1503 | 25 m | 2:59.24 | |
38 | 272 | Andersson Simon | 2003 | UDDEVALLA | AM3903 | 50 m | 2:59.87 | |
39 | 225 | Kristiansson Rasmus | 2004 | TROLLHÄTTA | AH1704 | 50 m | 3:05.97 | |
40 | 84 | Sjölander Elias | 2003 | KARLSTAD | AO3903 | 25 m | 3:06.63 | |
41 | 196 | Kjellgren David | 2004 | S 77 | AI4504 | 50 m | 3:07.80 | |
42 | 50 | Nageus Tim | 2005 | ELFSBORG | AB1505 | 50 m | 3:08.36 | |
43 | 299 | Olsson Anton | 2004 | UDDEVALLA | AF2104 | 25 m | 3:10.46 | |
44 | 295 | Lundberg Petter | 2005 | UDDEVALLA | AP6905 | 25 m | 3:11.48 | |
45 | 286 | Happe David | 2006 | UDDEVALLA | AL9906 | 50 m | 3:19.33 | |
46 | 17 | Bigum Andreas | 2005 | Haldens SK | 25 m | 3:21.46 | ||
47 | 16 | Andreas Ekeroth Håkon | 2004 | Haldens SK | 25 m | 3:22.40 | ||
48 | 326 | Simonsson Jakob | 2005 | UDDEVALLA | AF7705 | 25 m | 3:28.71 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 september 2017 |
Licensierad till: Uddevalla Sim | Utskriftstid | 11:32 |