2022-01-27   03:46:51
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP2 2017, Eriksdal (Stockholm)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tvling  UGP 2    Utskriftsdatum  11 mars 2017   
  Tvlingsort  Stockholm    Utskriftstid  08:26   
  Arrangr  Neptun_Gustavsberg_Skuru         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  11 mars 2017         
 
 
 
Gren 2, 800m Frisim Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
               
               
536  Sofija Lajsic  2002  BO2802  SK NEPTUN    25m   
1155  Tindra Hbro Karjanmaa  2004  BA2204  TBY SIM    25m   
1142  Clara Ersson  2004  BA3204  TBY SIM    25m   
530  Elin Homnr  2003  BT4203  SK NEPTUN    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
1191  Nicole Valeskog  2004  AT5204  TBY SIM    25m   
1202  Isabelle Persson  2004  ac7604  SKURU IK    25m  13:27.35 
642  Susanna Nivenius  2002  BM1802  SPRVGEN    25m  12:47.61 
1187  Nina Takolander  2003  AX0803  TBY SIM    50m  11:44.11 
1138  Emelie Bergvall  2003  BC4603  TBY SIM    25m  11:32.67 
654  Linda Svensson  2000  AR8200  SPRVGEN    25m  11:42.12 
466  Lisa Eriksson  2003  AO9403  GUSTAVSBER    25m  12:29.90 
496  Evelina Berg  2002  BX0402  SK NEPTUN    25m  13:07.07 
472  Emelie Karlsson  2002  BE0402  GUSTAVSBER    25m   
1139  Filippa Bolling  2004  BA8404  TBY SIM    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
832  Tilda Ekedahl  2003  BD8603  WISBY SS    25m  11:29.62 
1189  Maria Tavemark  2001  BA9601  TBY SIM    25m  11:27.18 
1028  Linnea Yu Hammarsten  2002  AU7802  SDERTLJE    25m  11:07.72 
659  Eliane Westermark  2003  AX4603  SPRVGEN    25m  11:04.30 
636  Linnea Lindqvist  2001  BE7801  SPRVGEN    50m  11:02.00 
1015  Vendela Lundqvist  2002  BM3602  SDERTLJE    25m  11:03.90 
599  Ella Langell Hgblom  2001  BF1801  SKURU IK    25m  11:07.25 
1003  Angelica Blomberg  2002  AD8802  SDERTLJE    25m  11:14.95 
600  Lovisa Niska Sderqvist  2004  AX2804  SKURU IK    25m  11:28.55 
633  Maike Kuhlins  2000  BA1600  SPRVGEN    25m  11:29.98 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
622  Wilma Ekwall  1999  BP7299  SPRVGEN    25m  10:56.94 
1008  Tina Huslid  2000  AF0600  SDERTLJE    25m  10:52.20 
518  Madicken Eriksson  2003  AX8203  SK NEPTUN    50m  10:38.62 
1024  Linna Teljstedt  2003  AZ6203  SDERTLJE    25m  10:31.65 
660  Anna Viinapuu  2000  AH8400  SPRVGEN    25m  10:23.37 
1179  Malin Sangfelt  2001  AC3801  TBY SIM    25m  10:25.40 
661  Emilia Wullrich  2003  BI8203  SPRVGEN    25m  10:37.28 
1089  Ella Trnqvist  2003  AQ1603  TYRES SS    25m  10:47.46 
1159  Anna Ladis  2001  BH7801  TBY SIM    25m  10:56.36 
1170  Viktoria Nylund  2001  BD1801  TBY SIM    25m  11:01.73 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
511  Filippa Ehn  2001  AP6201  SK NEPTUN    25m  10:14.99 
663  Klara Alte  2002  AX1602  SKK    25m  10:04.42 
1023  Isabel Teglf  2003  AZ3203  SDERTLJE    25m  9:51.49 
1157  Josephine Junehed  2002  AN1202  TBY SIM    25m  9:46.37 
566  Alexandra Vartiainen  2001  BW1801  SK NEPTUN    25m  9:15.11 
1178  Esther Rydbeck Nordn  2001  BN8801  TBY SIM    25m  9:42.79 
1184  Thilda Strm  2003  AT5803  TBY SIM    25m  9:46.67 
669  Klara Eklf  2002  AH2202  SKK    25m  9:55.27 
1140  Embla Brjesson  2002  AZ1802  TBY SIM    25m  10:04.62 
1171  Frida Nu  2001  AC2801  TBY SIM    25m  10:23.22 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  11 mars 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  08:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner