2022-01-19   08:57:58
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP2 2017, Eriksdal (Stockholm)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

3_S
Gren 3, 200m Fjrilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
499  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  25 m  2:05.03   
675  Jacobsson Fredrik  2001  SKK  AK8701  25 m  2:17.68   
690  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  25 m  2:23.23   
1151  Halldn Victor  2000  TBY SIM  AP7300  25 m  2:23.99   
646  Ottosson Erik  1999  SPRVGEN  AM9799  25 m  2:24.06   
519  Forsberg Meinhart Walter  1999  SK NEPTUN  AQ0399  25 m  2:27.21   
630  Jansson Ludvig  2002  SPRVGEN  AI0902  25 m  2:27.97   
1018  Oerther Theo  2003  SDERTLJE  AF0503  25 m  2:29.70   
1144  Fernandez Tobias  1999  TBY SIM  AN7799  25 m  2:30.48   
10  1133  Al-Khalili Jonas  2002  TBY SIM  AI6502  25 m  2:31.00   
11  1016  Lw Erik  2003  SDERTLJE  AH1303  25 m  2:35.14   
12  1177  Rune Isac  2003  TBY SIM  AM9503  25 m  2:35.20   
13  641  Nilsson Herman  2002  SPRVGEN  AH7702  25 m  2:37.74   
14  1175  Pllnen Andres  2001  TBY SIM  AM5901  25 m  2:38.04   
15  1001  Bergstrand Erik  2002  SDERTLJE  AD3102  25 m  2:41.29   
16  1194  strand Erik  2003  TBY SIM  AO2903  25 m  2:47.59   
17  1164  Lrinc Simon  2003  TBY SIM  AK8503  25 m  2:49.42   
18  1020  Runfjll Casper  2002  SDERTLJE  AJ7102  25 m  2:53.49   
19  1134  Alonso David  2003  TBY SIM  AS6703  25 m  2:55.05   
20  686  Sundling Walter  2004  SKK  AE6904  25 m  3:08.26   
21  467  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  25 m     
22  480  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m     
23  540  Martin Morris  2004  SK NEPTUN  AH0504  25 m     
24  543  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m     
25  545  Mueller Hjalmar  2004  SK NEPTUN  AR8104  25 m     
26  609  kerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m     
27  617  Backlund Nils  2002  SPRVGEN  AX9302  25 m     
28  838  Lyth Elias  2004  WISBY SS  AO8504  25 m     
29  1079  Dahlin Oliver  2002  TYRES SS  AV8502  25 m     
30  1131  Ahlqvist Gustav  2003  TBY SIM  AK6503  25 m     
31  1137  Bergstrm Alexander  2002  TBY SIM  AP2502  25 m     
32  1173  Persson Taylor Isac  2003  TBY SIM  AE6903  25 m     
33  1183  Stein Tor  2003  TBY SIM  AR2903  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 mars 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  07:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner