Program for Citadellsim 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 1
Gren 5, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 14 år |
1 | 167 | Heyn Stage Carl | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:22.03 | |
2 | 101 | Li Fuhrmann Jet | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:22.86 | |
3 | 802 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | AK4303 | 25 m | 2:25.16 | |
4 | 174 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:26.42 | |
5 | 637 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 25 m | 2:27.38 | |
6 | 449 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 2:27.94 | |
7 | 925 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 25 m | 2:31.02 | |
8 | 467 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 25 m | 2:31.57 | |
9 | 104 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:31.99 | |
10 | 846 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 2:35.04 | |
11 | 321 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | AD2103 | 25 m | 2:36.89 | |
12 | 102 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:37.10 | |
13 | 227 | Cederlund Henning | 2003 | HS | AI1303 | 25 m | 2:37.36 | |
14 | 778 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | 2:39.23 | |
15 | 5 | Bendix Beiter Gustav | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 2:39.46 | |
16 | 256 | Jovic Alan | 2004 | HS | AG5904 | 25 m | 2:40.72 | |
17 | 282 | Lupu Vlad | 2003 | HS | AF8703 | 25 m | 2:43.28 | |
18 | 17 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:44.41 | |
19 | 25 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 2:44.86 | RES |
20 | 587 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 25 m | 2:45.41 | RES |
21 | 281 | Lundblad William | 2004 | HS | AC9904 | 25 m | 2:46.86 | RES |
22 | 861 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 25 m | 2:46.92 | RES |
23 | 69 | Rytter Eliasen Simon | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:48.84 | RES |
24 | 629 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | AK2103 | 25 m | 2:49.23 | RES |
25 | 43 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:50.24 | RES |
26 | 684 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | AH0903 | 25 m | 2:51.80 | RES |
27 | 850 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 25 m | 2:52.68 | RES |
28 | 291 | Olsson Olle | 2004 | HS | AN7304 | 25 m | 2:53.59 | RES |
29 | 816 | Almqvist Malte | 2004 | VARBERG | AB9904 | 25 m | 2:55.07 | RES |
30 | 774 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 25 m | 2:55.31 | RES |
31 | 290 | Nygren Kasper | 2004 | HS | AN5304 | 25 m | 2:55.45 | RES |
32 | 401 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 2:57.92 | RES |
33 | 660 | Löfström Elias | 2004 | POSEIDON | AI2504 | 25 m | 3:04.02 | RES |
34 | 603 | af Trampe Elias | 2004 | POSEIDON | AN6704 | 25 m | 3:10.32 | RES |
15 - 16 år |
1 | 51 | Östman Pedersen Nicklas | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 2:05.78 | |
2 | 160 | Strunge Nissen Jakob | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:07.37 | |
3 | 871 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 2:09.80 | |
4 | 9 | Dam Brenner Luccas | 2001 | HERLEV | 0193AK | 25 m | 2:12.10 | |
5 | 465 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 2:12.79 | |
6 | 61 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:14.99 | |
7 | 245 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 2:16.38 | |
8 | 540 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 2:17.26 | |
9 | 238 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 25 m | 2:17.75 | |
10 | 127 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 2:18.25 | |
11 | 441 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 2:19.82 | |
12 | 752 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | AG4502 | 25 m | 2:20.13 | |
13 | 84 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:20.97 | |
14 | 64 | H. Brown Christopher | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:24.71 | |
15 | 19 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 2:25.23 | |
16 | 529 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 2:25.93 | |
17 | 616 | Björkman Pascal | 2001 | POSEIDON | AF6701 | 25 m | 2:29.35 | |
18 | 677 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 25 m | 2:34.69 | RES |
19 | 453 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 25 m | 2:36.72 | RES |
20 | 254 | Härstedt Joel | 2001 | HS | AU6301 | 25 m | 2:37.82 | RES |
21 | 873 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 2:38.60 | RES |
22 | 83 | E. Pedersen Alexander | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 2:39.94 | RES |
23 | 655 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 25 m | 2:44.41 | RES |
24 | 28 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 2:50.10 | RES |
25 | 750 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 50 m | 2:57.22 | RES |
26 | 829 | Josefson Viking | 2002 | VARBERG | AQ2702 | 25 m | 3:02.03 | RES |
27 | 743 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | AE1502 | 25 m | 3:05.41 | RES |
28 | 849 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 25 m | 3:09.27 | RES |
29 | 416 | Thunell Alfred | 2002 | LANDSKRONA | AI9902 | 50 m | RES |
17 - 99 år |
1 | 70 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 2:04.36 | |
2 | 146 | M. Jørgensen Jacob | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:05.05 | |
3 | 128 | Koefoed Weiss Linus | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 2:07.07 | |
4 | 411 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 25 m | 2:08.68 | |
5 | 124 | Frost Thomsen Jesper | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 2:09.62 | |
6 | 155 | Alexander Meng Lucas | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:13.44 | |
7 | 916 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 25 m | 2:14.84 | |
8 | 805 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 2:16.30 | |
9 | 668 | Nagy Gergö | 1995 | POSEIDON | AZ6995 | 25 m | 2:16.89 | |
10 | 900 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 25 m | 2:23.35 | |
11 | 512 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 2:24.12 | |
12 | 68 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 2:27.38 | |
13 | 711 | Rantzow Philip | 1999 | S 71 | AC7399 | 25 m | 2:29.35 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 08 juni 2017 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 22:37 |