Ohjelma DM/JDM 2017, Simrishamn
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 37
|
Tävling |
DM-JDM |
|
Utskriftsdatum |
04 juni 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Simrishamn |
|
Utskriftstid |
14:07 |
|
|
Arrangör |
Ystads Simsällskap - Österlensim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 37, 50m Fjärilsim Herrar |
Finaler (7) |
Sponsor: Äppelriket |
|
Beräknad start 18:21 |
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
765 |
3 |
Emil Jespersen |
2001 |
AI9901 |
YSTADS SS |
|
50m |
29.99 |
720 |
4 |
Felix Wetterborg |
2001 |
AC6101 |
SK TRITON |
|
50m |
29.53 |
395 |
5 |
Anton Jönsson |
2001 |
AL4501 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
29.54 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
645 |
2 |
Nils Wergeland |
2002 |
AE4902 |
SK LÖDDE |
|
50m |
29.49 |
619 |
3 |
Jakob Börjesson |
2001 |
AG9901 |
SJÖBO SS |
|
50m |
29.32 |
715 |
4 |
Arvid Nilsson |
2003 |
AK4303 |
SK TRITON |
|
50m |
29.29 |
476 |
5 |
Jesper Lundqvist |
1999 |
AU6599 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
29.31 |
670 |
6 |
Linus Ljunghusen |
2000 |
AT6900 |
POSEIDON |
|
50m |
29.33 |
700 |
7 |
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
SK SYDSIM |
|
50m |
29.50 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
487 |
1 |
Viktor Carlsson |
2000 |
AB4300 |
KARLSKRONA |
|
50m |
29.25 |
536 |
2 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AG8500 |
LANDSKRONA |
|
50m |
29.12 |
740 |
3 |
Axel Lloyd |
1999 |
AE4599 |
TRELLEBORG |
|
50m |
28.94 |
729 |
4 |
Jakob Petersen |
2001 |
AD9901 |
SS DELFIN |
|
50m |
28.77 |
551 |
5 |
Anton Andersson |
1997 |
AI4997 |
MKK |
|
50m |
28.89 |
472 |
6 |
Erik Juliusson |
1998 |
AQ2798 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
29.03 |
486 |
7 |
Marcus Barkrot |
2002 |
AD7502 |
KARLSKRONA |
|
50m |
29.12 |
587 |
8 |
Adam Ringdahl |
1998 |
AR7198 |
MKK |
|
50m |
29.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
584 |
1 |
Johan Nilsson |
1994 |
AW9794 |
MKK |
|
50m |
28.66 |
759 |
2 |
Hugo Stenskepp |
2003 |
AI6303 |
VELLINGE-N |
|
50m |
28.59 |
496 |
3 |
Gustav Vallbo |
1999 |
AV4399 |
KARLSKRONA |
|
50m |
28.27 |
724 |
4 |
Birkan Ates |
2002 |
AD8302 |
SS DELFIN |
|
50m |
28.09 |
485 |
5 |
Axel Auer |
2003 |
AB8103 |
KARLSKRONA |
|
50m |
28.11 |
745 |
6 |
Mattias Rydqvist |
2000 |
AB7500 |
TRELLEBORG |
|
50m |
28.31 |
410 |
7 |
Daniel Fischer |
2002 |
AC0302 |
HS |
|
50m |
28.64 |
452 |
8 |
Jacob Söderberg |
2003 |
AD2103 |
HS |
|
50m |
28.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
641 |
1 |
Lukas Miderbäck |
2003 |
AC5903 |
SK LÖDDE |
|
25m |
28.01 |
710 |
2 |
Erik Boos |
1999 |
AD1399 |
SK TRITON |
|
50m |
27.87 |
637 |
3 |
Ian Hangård |
2002 |
AB5302 |
SK LÖDDE |
|
50m |
27.79 |
741 |
4 |
Victor Lloyd |
1996 |
AH8796 |
TRELLEBORG |
|
50m |
27.22 |
736 |
5 |
Jonatan Wede |
1988 |
AB7388 |
SS IDEN |
|
50m |
27.60 |
667 |
6 |
Oscar Johansson |
2000 |
AH4500 |
POSEIDON |
|
25m |
27.79 |
760 |
7 |
Johannes Strömberg |
2002 |
AI3102 |
VELLINGE-N |
|
50m |
27.87 |
437 |
8 |
Lukas Mirsch |
2001 |
AJ8901 |
HS |
|
25m |
28.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
623 |
1 |
Oscar Olsson |
1999 |
AK2199 |
SJÖBO SS |
|
50m |
26.65 |
488 |
2 |
Jakob Clemedtson |
1996 |
AG1196 |
KARLSKRONA |
|
50m |
26.47 |
592 |
3 |
Mats Westergren |
1994 |
AA0994 |
MKK |
|
25m |
26.28 |
621 |
4 |
Isak Larsson |
2000 |
AF4900 |
SJÖBO SS |
|
50m |
26.20 |
683 |
5 |
Gergö Nagy |
1995 |
AZ6995 |
POSEIDON |
|
50m |
26.25 |
680 |
6 |
Gustav Östlund |
2000 |
AH1100 |
POSEIDON |
|
50m |
26.45 |
674 |
7 |
Jesper Olsson |
1998 |
AJ2798 |
POSEIDON |
|
50m |
26.64 |
698 |
8 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
50m |
26.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
433 |
1 |
Daniel Lundahl |
1991 |
AG5991 |
HS |
|
25m |
25.94 |
528 |
2 |
Alfred Christensson |
1998 |
AH0398 |
LANDSKRONA |
|
50m |
25.67 |
707 |
3 |
Ahmad Attellesey |
1995 |
AP5995 |
SK TRITON |
|
50m |
25.48 |
404 |
4 |
Jesper Björk |
1993 |
AU5793 |
HS |
|
50m |
24.29 |
478 |
5 |
Mika Persson |
1998 |
AM7798 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
24.58 |
534 |
6 |
Oskar Hoff |
1998 |
AH0198 |
LANDSKRONA |
|
50m |
25.66 |
465 |
7 |
Jacob Zeidler |
1994 |
AB5394 |
HS |
|
50m |
25.69 |
532 |
8 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
50m |
25.99 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
04 juni 2017 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
Utskriftstid |
14:07 |
|