Startliste for Øst Årgang
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 16, 400m Medley Herrer |
Dansk Rekord Junior: Mikkel Gadgaard (1999) 4:16.13 2016-11-11 |
Dansk Rekord Senior: Chris Christensen (1988) 4:05.98 2009-12-11 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 147 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 4:35.91 | |
2 | 141 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 4:45.22 | |
3 | 338 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 4:46.15 | |
4 | 55 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 4:49.94 | |
5 | 328 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 4:50.11 | |
6 | 131 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 4:53.04 | |
7 | 206 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 4:53.34 | |
8 | 261 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 4:54.39 | |
9 | 100 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 4:54.49 | |
10 | 280 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 4:54.62 | |
11 | 47 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 4:55.78 | |
12 | 149 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 4:57.10 | |
13 | 34 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 4:57.35 | |
14 | 143 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 5:00.07 | |
15 | 283 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 5:01.44 | |
16 | 89 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 5:01.81 | |
17 | 343 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 5:02.36 | |
18 | 72 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 5:03.87 | |
19 | 334 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 5:06.60 | |
20 | 252 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 5:08.54 | |
21 | 88 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 5:09.54 | |
22 | 187 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 5:10.22 | |
23 | 305 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 5:11.37 | |
24 | 303 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 5:13.40 | |
25 | 77 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 5:13.47 | |
26 | 285 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 5:14.97 | |
27 | 153 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 5:15.22 | |
28 | 95 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 5:16.62 | |
29 | 361 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VATCPH-STT | 0277AI | 25 m | 5:16.67 | |
30 | 115 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 5:19.63 | |
31 | 49 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 5:19.89 | |
32 | 347 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 5:20.04 | |
33 | 119 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 5:20.93 | |
34 | 351 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 5:21.51 | |
35 | 189 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 5:21.62 | |
36 | 142 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 5:22.27 | |
37 | 68 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 5:23.40 | |
38 | 144 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 5:23.59 | |
39 | 306 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 5:24.84 | |
40 | 256 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 5:37.15 | |
41 | 279 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 5:37.66 | |
42 | 368 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 5:45.84 | |
43 | 265 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 6:00.00 | |
44 | 126 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 25 m | ||
45 | 321 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 19 april 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:16 |