Program for Botnia Open / Norrländska mästerskapen 50M
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
Botnia Open / NM 50 2017 |
|
Utskriftsdatum |
27 maj 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Umeå |
|
Utskriftstid |
15:31 |
|
|
Arrangör |
Umeå ss |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 maj 2017 |
|
|
|
|
Gren 26, 50m Frisim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
337 |
3 |
Tora Nilsson Madell |
2004 |
BS9604 |
IKSU |
|
50m |
|
187 |
4 |
Saga Lindqvist |
2005 |
AT1805 |
UMEÅ SS |
|
25m |
53.51 |
326 |
5 |
Emmi Kirjonen |
1993 |
CI7493 |
IKSU |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
206 |
1 |
Elsa Åström |
2006 |
AV3206 |
UMEÅ SS |
|
25m |
48.03 |
189 |
2 |
Klara Lundström |
2005 |
BL3605 |
UMEÅ SS |
|
25m |
44.81 |
323 |
3 |
Arwen Wikström |
2006 |
AT0606 |
SK ÄGIR |
|
25m |
40.42 |
181 |
4 |
Elsa Hennig-Jakobsson |
2004 |
BO0204 |
UMEÅ SS |
|
25m |
39.94 |
313 |
5 |
Ina Björk Hedberg |
2004 |
AY2404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
40.26 |
180 |
6 |
Julia Hellström |
2006 |
AX3206 |
UMEÅ SS |
|
25m |
42.56 |
184 |
7 |
Stina Koskenniemi |
2006 |
AU9606 |
UMEÅ SS |
|
25m |
45.56 |
320 |
8 |
Jasmine Rydefjord |
2007 |
AB7807 |
SK ÄGIR |
|
25m |
49.06 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
175 |
0 |
Elina Fors |
2003 |
CC2203 |
UMEÅ SS |
|
25m |
39.60 |
204 |
1 |
Sandra Trigell |
2005 |
AS3805 |
UMEÅ SS |
|
50m |
39.32 |
205 |
2 |
Tyra Wickman |
2006 |
AP9606 |
UMEÅ SS |
|
25m |
38.54 |
172 |
3 |
Jonna Egelskog |
2003 |
BR7603 |
UMEÅ SS |
|
50m |
37.48 |
321 |
4 |
Beda Skylare Berglöf |
2004 |
AK1804 |
SK ÄGIR |
|
25m |
36.92 |
176 |
5 |
Alva Gustavsson |
2006 |
AP6406 |
UMEÅ SS |
|
25m |
37.15 |
255 |
6 |
Linnea Sjöberg |
2006 |
AN8806 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
38.21 |
192 |
7 |
Agnes Löfgren |
2005 |
AT3805 |
UMEÅ SS |
|
50m |
38.68 |
325 |
8 |
Ana Karimi |
2003 |
BP9603 |
IKSU |
|
25m |
39.59 |
188 |
9 |
Tuva Lindvall |
2006 |
AU6806 |
UMEÅ SS |
|
25m |
39.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
244 |
0 |
Alva Andersson |
2005 |
AZ7805 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
36.44 |
318 |
1 |
Ida Nyberg |
2004 |
BB1204 |
SK ÄGIR |
|
25m |
36.16 |
186 |
2 |
Linn Lidström |
2001 |
BR1201 |
UMEÅ SS |
|
50m |
35.42 |
208 |
3 |
Elvira Ögren |
2002 |
BR6802 |
UMEÅ SS |
|
25m |
34.94 |
327 |
4 |
Karoline Lundgren |
2001 |
BL5201 |
IKSU |
|
50m |
34.50 |
179 |
5 |
Nelly Hansson |
2002 |
BN2602 |
UMEÅ SS |
|
25m |
34.77 |
249 |
6 |
Josefin Karlsson |
2003 |
BB0803 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
35.28 |
254 |
7 |
Sara Persson |
2001 |
BI9201 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
35.71 |
196 |
8 |
Ella Ohlsson |
2005 |
AK1605 |
UMEÅ SS |
|
25m |
36.40 |
207 |
9 |
Elin Öberg |
2004 |
AP6404 |
UMEÅ SS |
|
50m |
36.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
314 |
0 |
Amanda Boson |
2004 |
BG8804 |
SK ÄGIR |
|
25m |
34.06 |
246 |
1 |
Line Björlin |
2003 |
BB9603 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
33.79 |
195 |
2 |
Emelie Ohlin |
2003 |
AV2803 |
UMEÅ SS |
|
25m |
33.40 |
307 |
3 |
Love-Lee Lindberg |
2003 |
BX1403 |
SK ÄGIR |
|
25m |
33.31 |
331 |
4 |
Alice Moberg |
2003 |
AX4202 |
HÖGAKUSTEN |
|
25m |
32.98 |
248 |
5 |
Ida Eriksson |
2005 |
AZ9805 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
33.31 |
250 |
6 |
Anja Lind |
2004 |
AB8804 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
33.34 |
264 |
7 |
Edit Fahlgren |
2004 |
BG8404 |
IKSU |
|
25m |
33.71 |
332 |
8 |
Freja Vestberg |
2002 |
AZ0202 |
HÖGAKUSTEN |
|
25m |
33.96 |
210 |
9 |
Isabelle Skoglund |
2001 |
BX2601 |
DOROTEA IF |
|
25m |
34.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
263 |
0 |
Vilma Fagerström |
2005 |
AM5805 |
IKSU |
|
25m |
32.63 |
324 |
1 |
Neila Gaied |
1992 |
CH1292 |
IKSU |
|
25m |
32.56 |
266 |
2 |
Nellie Karppinen |
2002 |
BR2202 |
IKSU |
|
25m |
32.41 |
247 |
3 |
Maja Bostedt |
2003 |
AP6603 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
31.07 |
334 |
4 |
Olivia Lindgren |
1999 |
AL1899 |
KOMETERNA |
|
25m |
30.20 |
265 |
5 |
Elina Gullehag |
2002 |
AK3602 |
IKSU |
|
25m |
30.90 |
182 |
6 |
Ella Hietala |
2003 |
AB2403 |
UMEÅ SS |
|
25m |
32.01 |
199 |
7 |
Tilde Sandin |
2002 |
BS4402 |
UMEÅ SS |
|
25m |
32.52 |
308 |
8 |
Tove Rehnstedt |
2005 |
AT7405 |
SK ÄGIR |
|
25m |
32.62 |
333 |
9 |
Felicia Andersson |
2001 |
AN9601 |
KOMETERNA |
|
25m |
32.90 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
27 maj 2017 |
Licensierad till: Umeå Simsällskap |
Utskriftstid |
15:31 |
|