2021-05-11   12:45:12
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Spar Nord Hørsholm Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag formiddag

3_S
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
415  Holten Cecilie  1996  VÆRLØSE  9608AF  25 m  1:13.66   
184  Tversted Martha Vitus  2002  SØLLERØD  0202AE  25 m  1:15.73   
115  Mehr Silke  2000  ROSKILDE  0096AX  25 m  1:15.77   
114  Kristensen Kaya Fjeldsted  2002  ROSKILDE  0232AJ  25 m  1:16.35   
382  Kaas Emma Hjort  2002  HØRSHOLM  0278AE  50 m  1:18.38   
408  Thimmer Astrid  2003  HØRSHOLM  0302AQ  25 m  1:21.34   
75  Johansen Marta Kruse  2000  HELSINGØR  0068AP  25 m  1:21.67   
73  Hietala Amanda  2002  HELSINGØR  0204AK  25 m  1:22.64   
319  Blond Lærke  2003  VI39  0362AW  25 m  1:23.71   
10  421  Marloth Johanne Brown  2003  VÆRLØSE  0396AJ  25 m  1:25.05   
11  191  Drucker Pauline  2004  SØLLERØD  0474AG  25 m  1:28.98   
12  407  Termansen Clara Secher  2005  HØRSHOLM  0556AJ  25 m  1:29.20   
13  204  Weiner Alba Lyhne  2004  SØLLERØD  0486AT  25 m  1:29.28   
14  326  Hansen Mille  2005  VI39  0548AO  25 m  1:30.22   
15  200  Nellemann Laura  2004  SØLLERØD  0464AO  25 m  1:30.49   
16  21  Noe Felina  2002  DRAGSHOLM  0252AR  25 m  1:30.50   
17  375  Hoff Julie Frisch  2002  HØRSHOLM  0288AH  50 m  1:30.51   
18  193  Eriksen Dicte  2004  SØLLERØD  0436AR  25 m  1:30.59   
19  328  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  1:31.71   
20  23  Olsen Emma  2003  DRAGSHOLM  0346AS  25 m  1:36.19   
21  389  Lysdahl Josephine  2004  HØRSHOLM  0474AH  25 m  1:36.78   
22  196  Iversen Annika Gøtze  2003  SØLLERØD  0348AV  25 m  1:37.61   
23  Astrup Julie  2005  DRAGSHOLM  0544AR  25 m  1:37.68   
24  30  Threms Freja  2005  DRAGSHOLM  0586AN  25 m  1:38.44   
25  322  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  1:38.80   
26  188  Bang Laura  2004  SØLLERØD  0474AP  25 m  1:39.17   
27  202  Ravn Anne Bagge  2003  SØLLERØD  0354AV  25 m  1:39.27   
28  25  Poulsen Frederikke  2006  DRAGSHOLM  0624AG  25 m  1:39.99   
29  331  Køhn Annika  2005  VI39  0596AK  25 m  1:41.98   
30  371  Green Alma Rosenkrantz  2006  HØRSHOLM  0658AO  25 m  1:43.07   
31  369  Erhardi Amalie Busch  2006  HØRSHOLM  0602AL  50 m  1:50.99   
32  395  Panduro Liv  2006  HØRSHOLM  0636AG  50 m  1:52.57   
33  360  Britze Astrid Hjuler  2006  HØRSHOLM  0684AE  25 m  1:52.63   
34  365  Byrn Louise  2006  HØRSHOLM  0674AE  25 m  1:54.44   
35  383  Kaas Freja Mathilde  2006  HØRSHOLM  0638AO  50 m  2:00.13   
36  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM    50 m  2:01.11   
37  320  Dunker Frida Frost  2006  VI39  0634AL  25 m  2:07.45   
38  406  Søndergaard Amalie Rose  2006  HØRSHOLM  0618AF  50 m  2:12.56   
39  403  Sederholm Clara Katharina  2006  HØRSHOLM  0634AJ  50 m  2:20.03   
40  277  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  50 m  2:38.50   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  19 maj 2017 
Licens til Hørsholm Svømmeforening  Udskriftstidspunkt  20:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner