Program for LH-Games 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 12, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
17 r och ldre |
1 | 399 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 2:09.52 | |
2 | 542 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 25 m | 2:13.35 | |
3 | 290 | Hgberg Linna | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 2:13.69 | |
4 | 295 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 2:14.16 | |
5 | 717 | Reuterskild Henny | 1999 | SS04 | BB1499 | 25 m | 2:17.86 | |
6 | 335 | Johansson Michaela | 2000 | KUNGSBACKA | AJ8400 | 25 m | 2:19.10 | |
7 | 518 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 2:19.76 | |
8 | 112 | Svensson Malin | 1999 | SK HAJEN | AE5499 | 25 m | 2:23.95 | |
9 | 322 | Franck Ylva | 2000 | KUNGSBACKA | BP6400 | 25 m | 2:52.36 |
15 - 16 r |
1 | 590 | Rnningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 25 m | 2:04.86 | |
2 | 254 | Widn Ida | 2001 | HGANS SS | AB3801 | 25 m | 2:13.07 | |
3 | 579 | Jnsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 2:13.59 | |
4 | 404 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 2:14.80 | |
5 | 748 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 50 m | 2:15.78 | |
6 | 715 | Magnusson Tova | 2002 | SS04 | AC5802 | 25 m | 2:16.95 | |
7 | 294 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | AX6201 | 25 m | 2:17.03 | |
8 | 222 | Svensson Wilma | 2002 | HS | BK8402 | 50 m | 2:17.78 | |
9 | 102 | Dolmark Linnea | 2002 | SK HAJEN | AO0602 | 25 m | 2:19.64 | |
10 | 180 | Maltesj Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 2:19.77 | |
11 | 340 | Klln Isabella | 2001 | KUNGSBACKA | BR6401 | 25 m | 2:20.07 | |
12 | 569 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 25 m | 2:20.19 | |
13 | 673 | Flodmark Klara | 2001 | NGELHOLM | AE4201 | 25 m | 2:20.50 | |
14 | 503 | Bjrkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 2:22.18 | |
15 | 159 | Juliusson Sofia | 2002 | HS | AT3802 | 25 m | 2:22.42 | |
16 | 69 | Sahl Rasmussen Carolina | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 2:25.29 | |
17 | 37 | Elisabeth Ysland Heidi | 2001 | TS&LK | 50 m | 2:25.65 | ||
18 | 109 | Larsson Julia | 2002 | SK HAJEN | AI6602 | 25 m | 2:25.84 | |
19 | 78 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 25 m | 2:25.92 | |
20 | 642 | Nylund Viktoria | 2001 | TBY SIM | BD1801 | 25 m | 2:26.06 | |
21 | 29 | Solberg Jrgensen Hege | 2002 | TS&LK | 50 m | 2:26.19 | RES | |
22 | 47 | Marie Rui Silje | 2001 | Sandefjord | 50 m | 2:26.62 | RES | |
23 | 281 | Wran Ella | 2001 | KALMAR SS | AH1801 | 25 m | 2:28.60 | RES |
24 | 76 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 2:28.89 | RES |
25 | 665 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 2:29.12 | RES |
26 | 358 | Voss Julia | 2001 | KUNGSBACKA | BR7401 | 25 m | 2:29.87 | RES |
27 | 528 | Carlberg Matilda | 2002 | POSEIDON | AX6402 | 25 m | 2:30.21 | RES |
28 | 91 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 2:30.25 | RES |
29 | 632 | Alin Stella | 2002 | TBY SIM | BC1802 | 25 m | 2:31.41 | RES |
30 | 311 | Bengtsson Matilda | 2002 | KUNGSBACKA | AK7802 | 25 m | 2:31.68 | RES |
31 | 681 | Lyngemark Josefine | 2001 | NGELHOLM | BM9201 | 25 m | 2:34.39 | RES |
32 | 247 | Bardelli Arianna | 2002 | HGANS SS | BQ8602 | 25 m | 2:37.69 | RES |
33 | 289 | Fling Maja | 2001 | KSLS | BF9601 | 25 m | 2:39.24 | RES |
34 | 749 | Olsson Astrid | 2002 | KSLS | AA0802 | 50 m | 2:39.33 | RES |
35 | 81 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 50 m | 2:41.55 | RES |
14 r och yngre |
1 | 20 | Maria Thorsen Mathilde | 2004 | HELSINGR | 0484AI | 25 m | 2:15.35 | |
2 | 253 | Tufvesson Alice | 2003 | HGANS SS | AX5403 | 25 m | 2:18.44 | |
3 | 18 | Stenbkgrd Freja | 2003 | HELSINGR | 0306AJ | 50 m | 2:19.66 | |
4 | 103 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 25 m | 2:20.28 | |
5 | 1 | Nss Hanne | 2004 | Vestkant | 50 m | 2:20.77 | ||
6 | 523 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 25 m | 2:22.00 | |
7 | 218 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | AT2803 | 25 m | 2:22.43 | |
8 | 12 | Ida Madsen Olivia | 2003 | HELSINGR | 0404AF | 50 m | 2:22.48 | |
9 | 203 | Podric Nina | 2004 | HS | BU7604 | 25 m | 2:22.90 | |
10 | 667 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | AD5204 | 25 m | 2:25.07 | |
11 | 474 | Dihle Filippa | 2003 | SK LDDE | AR6203 | 25 m | 2:25.73 | |
12 | 246 | Andersson Julia | 2003 | HGANS SS | AP9803 | 25 m | 2:25.77 | |
13 | 60 | Ehlers Hansen Maya | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 2:25.88 | |
14 | 107 | Jeppsson Ella | 2003 | SK HAJEN | AD0403 | 25 m | 2:26.40 | |
15 | 501 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 25 m | 2:26.72 | |
16 | 584 | Nilsson Wilma | 2004 | S 71 | AB0804 | 25 m | 2:26.85 | |
17 | 184 | Nilsson Anna | 2003 | HS | BF3203 | 25 m | 2:27.10 | |
18 | 308 | Andersson Louise | 2003 | KUNGSBACKA | AY4203 | 25 m | 2:27.81 | |
19 | 675 | Hansson Nelly | 2004 | NGELHOLM | AG9204 | 50 m | 2:28.66 | |
20 | 98 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 2:29.48 | RES |
21 | 383 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | AD3403 | 25 m | 2:30.07 | RES |
22 | 391 | Haglund Katja | 2003 | LANDSKRONA | BW9203 | 25 m | 2:30.76 | RES |
23 | 135 | Edvinsson Tuva | 2004 | HS | AB7604 | 25 m | 2:30.97 | RES |
24 | 200 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | AR1803 | 25 m | 2:31.03 | RES |
25 | 534 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | AA4606 | 25 m | 2:31.13 | RES |
26 | 100 | Barnell Hanna | 2003 | SK HAJEN | BF6403 | 25 m | 2:31.18 | RES |
27 | 637 | Forsberg Emilia | 2003 | TBY SIM | BN9203 | 50 m | 2:31.92 | RES |
28 | 634 | Bergvall Emelie | 2003 | TBY SIM | BC4603 | 25 m | 2:32.38 | RES |
29 | 647 | Takolander Nina | 2003 | TBY SIM | AX0803 | 25 m | 2:32.59 | RES |
30 | 656 | Strand Louise | 2005 | VXJ SS | AL3805 | 25 m | 2:34.36 | RES |
31 | 633 | Andersson Elin | 2003 | TBY SIM | BG0803 | 25 m | 2:35.60 | RES |
32 | 662 | Jansson Frida | 2006 | YSTADS SS | AE7206 | 50 m | 2:35.61 | RES |
33 | 545 | Nordberg Ida | 2006 | POSEIDON | AB4406 | 25 m | 2:35.77 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 07 juli 2017 |
Licensierad till: Helsingborgs Simsllskap | Utskriftstid | 09:50 |