Program för UGP 3 2017, Trollhättan
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
UGP3 |
|
Utskriftsdatum |
10 juni 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Trollhättan |
|
Utskriftstid |
19:31 |
|
|
Arrangör |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
Finaler (8) |
Beräknad start 09:00 |
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
123 |
2 |
Sixten Bohlin |
2003 |
AY2903 |
MASS |
|
50m |
|
258 |
3 |
Anton Hägg |
2004 |
AG2904 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
3:06.35 |
141 |
4 |
Erik Hasselberg |
2003 |
AO0503 |
MASS |
|
25m |
3:03.83 |
174 |
5 |
Nils Skallsjö |
2004 |
AS9304 |
MASS |
|
25m |
3:04.55 |
163 |
6 |
Vincent Olsson |
2004 |
AS8304 |
MASS |
|
25m |
3:10.17 |
279 |
7 |
Felix Persson |
2000 |
AY2900 |
VÄNERSBORG |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
190 |
1 |
Simon Wretborn |
2003 |
AJ0903 |
MASS |
|
50m |
3:01.66 |
256 |
2 |
Leon Heal |
2003 |
AG0103 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
2:59.95 |
266 |
3 |
Oscar Lindblad |
2003 |
AL1903 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
2:48.51 |
196 |
4 |
Rasmus Gustafsson |
2001 |
AX9301 |
S 77 |
|
25m |
2:47.42 |
115 |
5 |
Isak Silow |
2002 |
AV1102 |
MARIESTAD |
|
25m |
2:47.67 |
245 |
6 |
Jibbe Schimmel |
2004 |
AT3504 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:58.56 |
232 |
7 |
Philip Bråneke |
2004 |
AI6304 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
3:01.12 |
268 |
8 |
Gustav Lokrantz |
2004 |
AH6704 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
3:02.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
55 |
1 |
Love Mellegård Fastén |
2003 |
AS9503 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:43.94 |
92 |
2 |
Jonathan Zachrisson |
2002 |
AT9502 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:37.25 |
214 |
3 |
Noel Bohlin |
2003 |
AM4903 |
S 02 |
|
25m |
2:34.55 |
38 |
4 |
Loke Egnell |
2003 |
AR2703 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:32.29 |
239 |
5 |
Ludvig Johansson |
2003 |
AM9903 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:33.04 |
147 |
6 |
Elliot Iséni |
2003 |
AF1103 |
MASS |
|
25m |
2:37.00 |
48 |
7 |
Eric Jigrup |
2000 |
AU7700 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:39.02 |
259 |
8 |
William Hägg |
2002 |
AM1502 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
2:45.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
1 |
Hugo Hilmersson |
2002 |
AV7102 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:31.63 |
265 |
2 |
Sigge Larsson |
2002 |
AP9702 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:28.28 |
140 |
3 |
Linus Hagedorn |
2002 |
AI9702 |
MASS |
|
50m |
2:25.22 |
144 |
4 |
Lucas Häyhänen |
2001 |
AV2701 |
MASS |
|
50m |
2:24.36 |
157 |
5 |
William Norland |
2001 |
AO0701 |
MASS |
|
50m |
2:24.47 |
57 |
6 |
Marcus Nordberg |
2002 |
AM4302 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:27.90 |
152 |
7 |
Hampus Klebom |
2004 |
AC4504 |
MASS |
|
25m |
2:30.84 |
204 |
8 |
Oscar Löfdahl |
2004 |
AA0504 |
S 77 |
|
25m |
2:32.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
243 |
1 |
Dennis Partanen |
2003 |
AI5703 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:23.57 |
182 |
2 |
Max Swegmark |
2004 |
AE2504 |
MASS |
|
25m |
2:22.84 |
172 |
3 |
Oscar Sjöström |
2003 |
AA2103 |
MASS |
|
25m |
2:20.55 |
32 |
4 |
Erik Ahlstrand |
1999 |
AU6199 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:19.58 |
191 |
5 |
Alvin Välkki |
2004 |
AE3504 |
MASS |
|
25m |
2:20.51 |
167 |
6 |
Axel Rosencrantz |
2002 |
AO5902 |
MASS |
|
25m |
2:21.00 |
234 |
7 |
Peter Hagedorn-Novik |
2002 |
AK2902 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:22.99 |
72 |
8 |
Philip Zasowski |
2002 |
AM5302 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:24.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
215 |
1 |
Daniel Clasén |
2003 |
AL1503 |
S 02 |
|
25m |
2:17.27 |
228 |
2 |
Felix Wrakén |
2003 |
AB8903 |
S 02 |
|
25m |
2:16.54 |
2 |
3 |
Jonathan Arvidsson |
2000 |
AE1900 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:14.30 |
133 |
4 |
Lukas Fredholm |
2003 |
AE9903 |
MASS |
|
25m |
2:12.50 |
176 |
5 |
Karl Skogsberg |
2003 |
AF2103 |
MASS |
|
25m |
2:13.83 |
89 |
6 |
Sebastian Svensson |
2001 |
AU3101 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:15.93 |
250 |
7 |
Hazem Alhaskir |
2002 |
AY5702 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
2:16.84 |
195 |
8 |
Markus Börjesson |
2001 |
AE5101 |
S 77 |
|
25m |
2:17.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
62 |
1 |
William Segerdahl |
2001 |
AI4301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:12.29 |
148 |
2 |
Leo Iséni |
2001 |
AE6301 |
MASS |
|
25m |
2:11.11 |
31 |
3 |
Simon Svedberg |
2001 |
AK5701 |
FALKÖPING |
|
50m |
2:10.42 |
248 |
4 |
Marcus Wallén |
1999 |
AE8199 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:09.92 |
132 |
5 |
Alexander Fredholm |
2001 |
AE2301 |
MASS |
|
25m |
2:10.04 |
85 |
6 |
Kevin Norlin |
2000 |
AV3700 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:10.69 |
64 |
7 |
Nicolas Söderberg |
2001 |
AK6701 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:12.09 |
173 |
8 |
Viktor Sjöström |
2001 |
AB2101 |
MASS |
|
25m |
2:12.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
199 |
1 |
Linus Holmdahl |
2001 |
AE4101 |
S 77 |
|
25m |
2:03.88 |
8 |
2 |
Viktor Johansson |
1999 |
AI0599 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:00.92 |
23 |
3 |
William Westerlund Holappa |
1999 |
AC0599 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:58.39 |
15 |
4 |
Melker Olsson |
2000 |
AC5100 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:51.94 |
18 |
5 |
Samuel Rudqvist |
1999 |
AA7799 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:54.50 |
4 |
6 |
Anes Cavka |
1999 |
AG9799 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:00.72 |
1 |
7 |
Adam Albringer |
1999 |
AH8999 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:00.99 |
14 |
8 |
Elliot Olsson |
1999 |
AD2799 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:06.68 |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 |
Utskriftsdatum |
10 juni 2017 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap |
Utskriftstid |
19:31 |
|