Program for SM/para-SM/JSM i simning
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 15
|
Tvling |
SM/JSM (50m) 2017 |
|
Utskriftsdatum |
01 juli 2017 |
|
|
Tvlingsort |
Bors |
|
Utskriftstid |
13:18 |
|
|
Arrangr |
SSF/SK Elfsborg |
|
|
|
|
|
Bassng |
50m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjrilsim Damer |
Finaler (2) |
Sponsor: SPEEDO |
SR: Sarah Sjstrm (1993) 55.48 2016-08-07 |
SJ: Sarah Sjstrm (1993) 56.06 2009-07-27 |
MR: Sarah Sjstrm (1993) 55.95 2016-07-07 |
FM: Sarah Sjstrm Sdertrns SS 55.95 |
|
Heat B (2) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
Klass |
|
538 |
1 |
Matilda Klintberg |
1999 |
AH1299 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:04.43 |
|
452 |
2 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SDERTLJE |
|
50m |
1:04.02 |
|
65 |
3 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:03.77 |
|
125 |
4 |
Ronja Vikstrm |
1996 |
BQ0696 |
HS |
|
50m |
1:03.74 |
|
328 |
5 |
Jaqueline Hippi |
1996 |
AJ8496 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:03.76 |
|
137 |
6 |
Ida Liljeqvist |
1999 |
AR4499 |
HGANS |
|
50m |
1:03.85 |
|
386 |
7 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
50m |
1:04.08 |
|
334 |
8 |
Rebecca Mattsson |
1995 |
AQ0295 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:04.52 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
Klass |
|
569 |
1 |
Frida Berggren |
1994 |
AE1894 |
VSTERS |
|
50m |
1:03.63 |
|
447 |
2 |
Alida Ramdn |
1997 |
AP0297 |
SDERTLJE |
|
50m |
1:02.81 |
|
286 |
3 |
Ida Lindborg |
1994 |
AB0494 |
MKK |
|
50m |
1:01.76 |
|
477 |
4 |
Sarah Sjstrm |
1993 |
BN4493 |
SDERTRN |
|
50m |
58.30 |
|
102 |
5 |
Louise Hansson |
1996 |
AO1896 |
HS |
|
50m |
58.94 |
|
555 |
6 |
Josefin Lindkvist |
1993 |
AK4493 |
VSBY SS |
|
50m |
1:02.64 |
|
593 |
7 |
Vera Rohlin Johansson |
1995 |
AQ2695 |
SA |
|
50m |
1:03.44 |
|
181 |
8 |
Alma Thormalm |
1996 |
AA0296 |
JNKPING |
|
50m |
1:03.65 |
|
Skapad av WinGrodan 1.25.15 |
Utskriftsdatum |
01 juli 2017 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport |
Utskriftstid |
13:18 |
|