Program för SM/para-SM/JSM i simning
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 1, 200m Frisim Damer Senior |
Sponsor: Pulsen AB |
SR: Sarah Sjöström (1993) 1:54.08 2016-08-09 |
SJ: Sarah Sjöström (1993) 1:55.23 2012-03-05 |
MR: Sarah Sjöström (1993) 1:54.34 2016-07-06 |
FM: Sarah Sjöström Södertörns SS 1:54.34 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 477 | Sjöström Sarah | 1993 | SÖDERTÖRN | 50 m | 1:54.08 | ||
2 | 102 | Hansson Louise | 1996 | HS | 50 m | 1:59.60 | ||
3 | 328 | Hippi Jaqueline | 1996 | SK NEPTUN | 50 m | 2:02.40 | ||
4 | 162 | Eriksson Hanna | 1999 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:03.64 | ||
5 | 424 | Wahlström Emma | 1994 | SPÅRVÄGEN | 50 m | 2:04.98 | ||
6 | 394 | Dahlgren Erica | 1997 | S 02 | 50 m | 2:04.99 | ||
7 | 143 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 2:05.55 | ||
8 | 423 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | 50 m | 2:05.71 | ||
9 | 125 | Vikström Ronja | 1996 | HS | 50 m | 2:07.13 | ||
10 | 403 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | 50 m | 2:07.13 | ||
11 | 537 | Håkansson Rebecca | 1996 | VELLINGE-N | 50 m | 2:07.18 | ||
12 | 470 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | 50 m | 2:07.20 | ||
13 | 447 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 2:07.35 | ||
14 | 231 | Bielicz Linnéa | 1994 | SK LAXEN | 50 m | 2:07.58 | ||
15 | 253 | Henell Sofia | 1997 | LASS | 50 m | 2:08.20 | ||
16 | 151 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 2:08.39 | ||
17 | 172 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:08.44 | ||
18 | 389 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 50 m | 2:08.45 | ||
19 | 449 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 2:08.63 | ||
20 | 112 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 50 m | 2:08.86 | ||
21 | 256 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | 50 m | 2:08.99 | ||
22 | 365 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | 50 m | 2:09.08 | ||
23 | 323 | Ekman Christine | 1994 | SK NEPTUN | 50 m | 2:09.13 | ||
24 | 559 | Salomonsson Nadja | 1992 | VÄSBY SS | 50 m | 2:09.39 | ||
25 | 340 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SK NEPTUN | 50 m | 2:09.40 | ||
26 | 547 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | 50 m | 2:09.46 | ||
27 | 66 | Eriksson Lisa | 1998 | ESKILSTUNA | 50 m | 2:09.55 | ||
28 | 405 | Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | 50 m | 2:09.61 | ||
29 | 123 | Weiler Matilda | 1998 | HS | 50 m | 2:09.62 | ||
30 | 432 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | 50 m | 2:09.69 | ||
31 | 399 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | 50 m | 2:09.85 | ||
32 | 114 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | 50 m | 2:10.03 | ||
33 | 398 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | 50 m | 2:10.53 | ||
34 | 82 | Lannhard Frida | 2000 | FALUN | 50 m | 2:10.67 | ||
35 | 445 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 2:11.08 | ||
36 | 282 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 50 m | 2:11.45 | ||
37 | 560 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | 50 m | 2:11.69 | ||
38 | 179 | Stillman Ebba | 1996 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:11.93 | EFT | |
39 | 529 | Nyman Lovisa | 1994 | UMEÅ SS | 50 m | 2:13.06 | ||
40 | 425 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | 50 m | 2:13.11 | ||
41 | 331 | Lajunen Laura | 1992 | SK NEPTUN | 25 m | 2:02.92 | ||
42 | 327 | Glenesk Mina | 1996 | SK NEPTUN | Yard | 1:51.44 | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.15 | Utskriftsdatum | 29 juni 2017 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport | Utskriftstid | 20:24 |