Startliste for Hillerød Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Hillerød Cup |
|
Udskriftsdato |
25 november 2017 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:17 |
|
|
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
25 november 2017 |
|
|
|
|
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
61 |
1 |
Sille Andersen |
2003 |
0312AS |
FR.SUND |
|
25m |
|
20 |
2 |
Nora Hertel |
2003 |
0362AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:50.00 |
302 |
3 |
Lise Elton Jokumsen |
2004 |
0482AZ |
HILLERØD |
|
25m |
3:30.01 |
81 |
4 |
Natasja Boesgaard |
2007 |
0728AC |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:41.29 |
24 |
5 |
Sophia Drauschke |
2005 |
0582AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:30.00 |
445 |
6 |
Emily Jacobs |
1996 |
|
HILLERØD |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
213 |
1 |
Nana Andersen |
2006 |
0634AA |
HOLBÆK |
|
25m |
3:23.62 |
130 |
2 |
Lærke Møller |
2005 |
0578AN |
HASLEV |
|
25m |
3:15.00 |
291 |
3 |
Olivia Cruse |
2005 |
0514AR |
HILLERØD |
|
25m |
3:00.01 |
96 |
4 |
Josefine Nielsen |
2005 |
0564AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:02.50 |
299 |
5 |
Caroline Henning |
2005 |
0508AM |
HILLERØD |
|
25m |
3:15.76 |
316 |
6 |
Emma Mølholm |
2005 |
0514AM |
HILLERØD |
|
25m |
3:26.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
263 |
1 |
Clara Qvade Rasmusen |
2001 |
0148AH |
HILLERØD |
|
25m |
2:48.19 |
11 |
2 |
Annie Ottosson |
2002 |
AT8802 |
SK STIMMET |
|
25m |
2:45.76 |
328 |
3 |
Frida Uldall |
2003 |
0364AJ |
HILLERØD |
|
25m |
2:45.51 |
298 |
4 |
Josephine Gribsvad |
2003 |
0384AR |
HILLERØD |
|
25m |
2:45.71 |
187 |
5 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
50m |
2:46.67 |
204 |
6 |
Ulrikke Juul Søeborg |
2003 |
0366AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
2:48.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
325 |
1 |
Ida Zeiler Terkildsen |
2004 |
0494AD |
HILLERØD |
|
25m |
2:45.31 |
288 |
2 |
Johanne Baes Aaholst |
2004 |
0454AE |
HILLERØD |
|
25m |
2:38.24 |
421 |
3 |
Line Strandby |
2001 |
0106AD |
TRITON B |
|
25m |
2:29.42 |
435 |
4 |
Carla Lyhne Weiner |
2003 |
0318AU |
SØLLERØD |
|
25m |
2:32.03 |
86 |
5 |
Nicoline Huusfelt |
2000 |
0052AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:40.18 |
64 |
6 |
Emilie Pyndt Hansen |
2004 |
0466AP |
FR.SUND |
|
25m |
2:45.44 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
25 november 2017 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:17 |
|