Program för Arena Open
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
Arena-Open |
|
Utskriftsdatum |
10 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Uppsala |
|
Utskriftstid |
14:24 |
|
|
Arrangör |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 18, 50m Frisim Herrar |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
2 |
Malte Andersson |
2007 |
AC7507 |
UPSALA S |
|
25m |
49.27 |
115 |
3 |
Arvid Högström |
2006 |
AI3306 |
UPSALA S |
|
25m |
45.59 |
124 |
4 |
Gabriel Leijon |
2006 |
AL8706 |
UPSALA S |
|
25m |
42.47 |
119 |
5 |
Zartosht Kargar |
2005 |
AE1905 |
UPSALA S |
|
25m |
45.59 |
138 |
6 |
Lego Wallin |
2007 |
AA4307 |
UPSALA S |
|
25m |
45.94 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
157 |
1 |
Edvin Pitic |
2005 |
AH2105 |
UPSALA S |
|
25m |
39.79 |
30 |
2 |
Eskil Bränström |
2006 |
AE3506 |
SKURU IK |
|
50m |
39.04 |
135 |
3 |
Adam Wahlberg |
2006 |
AI7306 |
UPSALA S |
|
25m |
37.79 |
106 |
4 |
Filip Hallin |
2006 |
AD6106 |
UPSALA S |
|
25m |
37.18 |
108 |
5 |
Tage Helin |
2007 |
AB2907 |
UPSALA S |
|
25m |
37.68 |
17 |
6 |
Victor Taghikhani |
2003 |
AX9303 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
38.54 |
91 |
7 |
Felix Do |
2004 |
AF4304 |
UPSALA S |
|
25m |
39.28 |
104 |
8 |
Ludvig Glantz |
2006 |
AJ9906 |
UPSALA S |
|
25m |
40.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
126 |
1 |
Castor Lindholm |
2005 |
AF6505 |
UPSALA S |
|
25m |
36.36 |
31 |
2 |
Manfred Bränström |
2005 |
AI6705 |
SKURU IK |
|
50m |
35.33 |
90 |
3 |
Samuel Delvenne |
2003 |
AU8903 |
UPSALA S |
|
50m |
34.12 |
87 |
4 |
Markus Brenning |
2005 |
AD4105 |
UPSALA S |
|
25m |
33.57 |
97 |
5 |
Malte Franzén |
2007 |
AA3707 |
UPSALA S |
|
25m |
33.94 |
47 |
6 |
Gabriel Klinge |
2006 |
|
SKURU IK |
|
25m |
34.15 |
44 |
7 |
Joel Herlitz |
2003 |
AY4703 |
SKURU IK |
|
25m |
35.72 |
129 |
8 |
Rasmus Loklint |
2005 |
AD2105 |
UPSALA S |
|
25m |
36.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
141 |
1 |
Botvid Wiell |
2005 |
AB3305 |
UPSALA S |
|
50m |
32.75 |
114 |
2 |
Lukas Höglund |
2004 |
AK0904 |
UPSALA S |
|
50m |
31.76 |
34 |
3 |
Victor Bäckström |
2003 |
AQ1303 |
SKURU IK |
|
25m |
31.72 |
164 |
4 |
Danny Simaleza |
2005 |
AE4905 |
UPSALA S |
|
25m |
31.39 |
82 |
5 |
Oskar Andersson |
2003 |
AG6503 |
UPSALA S |
|
50m |
31.39 |
160 |
6 |
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
UPSALA S |
|
50m |
31.73 |
93 |
7 |
Joel Fischer |
2003 |
AE8103 |
UPSALA S |
|
50m |
32.70 |
153 |
8 |
Ravi Parekh |
2005 |
AL7705 |
UPSALA S |
|
50m |
33.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Marcus Hedlund |
2002 |
AT1902 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
30.41 |
61 |
2 |
Charles Randqvist |
2001 |
AY0701 |
SKURU IK |
|
25m |
30.32 |
155 |
3 |
Joel Pelling |
2003 |
AT8503 |
UPSALA S |
|
50m |
30.06 |
94 |
4 |
Jonatan Fischer |
2001 |
AM1301 |
UPSALA S |
|
25m |
28.70 |
63 |
5 |
Adam Sjöborg |
2001 |
AY8501 |
SKURU IK |
|
25m |
29.46 |
16 |
6 |
Robin Serti |
2001 |
AS4501 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
30.16 |
112 |
7 |
Elias Holst |
2002 |
AO9302 |
UPSALA S |
|
50m |
30.39 |
67 |
8 |
Siavash Vatani |
2003 |
AP0503 |
SKURU IK |
|
50m |
31.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1 |
1 |
Erik Agnorelli |
2001 |
AX5101 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
28.31 |
159 |
2 |
Adi Ramovic |
2004 |
AG9304 |
UPSALA S |
|
50m |
28.25 |
163 |
3 |
Kevin Shiva |
2002 |
AB1102 |
UPSALA S |
|
25m |
27.99 |
4 |
4 |
Juan Esbjörnsson |
2002 |
AQ6902 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
27.69 |
161 |
5 |
Philip Rosvall |
2001 |
AP2501 |
UPSALA S |
|
25m |
27.73 |
145 |
6 |
Roman Milkin |
1999 |
AH0599 |
UPSALA S |
|
25m |
28.25 |
120 |
7 |
Alexander Karlsson |
2002 |
AQ4102 |
UPSALA S |
|
25m |
28.28 |
36 |
8 |
Edvin Eskilsson |
2002 |
AR8102 |
SKURU IK |
|
50m |
28.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
69 |
1 |
Lukas Åkerblom |
2002 |
AO2302 |
SKURU IK |
|
25m |
27.47 |
128 |
2 |
Johan Ljunggren |
2001 |
AN6101 |
UPSALA S |
|
25m |
27.23 |
95 |
3 |
Erik Forsström |
1999 |
AO9399 |
UPSALA S |
|
25m |
25.65 |
11 |
4 |
Alexander Koufakis |
2000 |
AM8100 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
24.68 |
105 |
5 |
Carl Göransson |
2000 |
AQ8300 |
UPSALA S |
|
25m |
25.61 |
171 |
6 |
Mikael Söderberg |
2003 |
AA9303 |
UPSALA S |
|
25m |
27.17 |
64 |
7 |
Noah Sjöborg |
2001 |
AY9501 |
SKURU IK |
|
50m |
27.32 |
137 |
8 |
Anton Waller-Kaustinen |
2000 |
AJ5500 |
UPSALA S |
|
25m |
27.68 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
10 september 2017 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
Utskriftstid |
14:24 |
|