Startliste for Arena Open
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Arena-Open |
|
Utskriftsdatum |
10 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Uppsala |
|
Utskriftstid |
08:16 |
|
|
Arrangör |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
157 |
3 |
Edvin Pitic |
2005 |
AH2105 |
UPSALA S |
|
25m |
|
153 |
4 |
Ravi Parekh |
2005 |
AL7705 |
UPSALA S |
|
25m |
1:49.66 |
106 |
5 |
Filip Hallin |
2006 |
AD6106 |
UPSALA S |
|
25m |
1:57.19 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
129 |
1 |
Rasmus Loklint |
2005 |
AD2105 |
UPSALA S |
|
25m |
1:47.41 |
90 |
2 |
Samuel Delvenne |
2003 |
AU8903 |
UPSALA S |
|
25m |
1:42.79 |
91 |
3 |
Felix Do |
2004 |
AF4304 |
UPSALA S |
|
25m |
1:38.68 |
141 |
4 |
Botvid Wiell |
2005 |
AB3305 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.16 |
87 |
5 |
Markus Brenning |
2005 |
AD4105 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.43 |
97 |
6 |
Malte Franzén |
2007 |
AA3707 |
UPSALA S |
|
50m |
1:41.99 |
126 |
7 |
Castor Lindholm |
2005 |
AF6505 |
UPSALA S |
|
25m |
1:46.97 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
114 |
1 |
Lukas Höglund |
2004 |
AK0904 |
UPSALA S |
|
50m |
1:24.94 |
155 |
2 |
Joel Pelling |
2003 |
AT8503 |
UPSALA S |
|
50m |
1:22.68 |
16 |
3 |
Robin Serti |
2001 |
AS4501 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:20.22 |
163 |
4 |
Kevin Shiva |
2002 |
AB1102 |
UPSALA S |
|
50m |
1:18.74 |
164 |
5 |
Danny Simaleza |
2005 |
AE4905 |
UPSALA S |
|
25m |
1:18.92 |
34 |
6 |
Victor Bäckström |
2003 |
AQ1303 |
SKURU IK |
|
50m |
1:21.05 |
82 |
7 |
Oskar Andersson |
2003 |
AG6503 |
UPSALA S |
|
50m |
1:24.88 |
160 |
8 |
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
94 |
1 |
Jonatan Fischer |
2001 |
AM1301 |
UPSALA S |
|
50m |
1:13.86 |
1 |
2 |
Erik Agnorelli |
2001 |
AX5101 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:12.74 |
53 |
3 |
Morgan Malmfors |
2002 |
AJ6702 |
SKURU IK |
|
25m |
1:11.85 |
159 |
4 |
Adi Ramovic |
2004 |
AG9304 |
UPSALA S |
|
50m |
1:09.97 |
145 |
5 |
Roman Milkin |
1999 |
AH0599 |
UPSALA S |
|
25m |
1:10.46 |
120 |
6 |
Alexander Karlsson |
2002 |
AQ4102 |
UPSALA S |
|
50m |
1:12.62 |
36 |
7 |
Edvin Eskilsson |
2002 |
AR8102 |
SKURU IK |
|
25m |
1:13.18 |
93 |
8 |
Joel Fischer |
2003 |
AE8103 |
UPSALA S |
|
50m |
1:18.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
69 |
1 |
Lukas Åkerblom |
2002 |
AO2302 |
SKURU IK |
|
25m |
1:06.30 |
171 |
2 |
Mikael Söderberg |
2003 |
AA9303 |
UPSALA S |
|
50m |
1:04.54 |
11 |
3 |
Alexander Koufakis |
2000 |
AM8100 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:02.79 |
105 |
4 |
Carl Göransson |
2000 |
AQ8300 |
UPSALA S |
|
50m |
1:00.57 |
95 |
5 |
Erik Forsström |
1999 |
AO9399 |
UPSALA S |
|
25m |
1:02.70 |
161 |
6 |
Philip Rosvall |
2001 |
AP2501 |
UPSALA S |
|
25m |
1:03.17 |
137 |
7 |
Anton Waller-Kaustinen |
2000 |
AJ5500 |
UPSALA S |
|
25m |
1:05.67 |
128 |
8 |
Johan Ljunggren |
2001 |
AN6101 |
UPSALA S |
|
50m |
1:09.66 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
10 september 2017 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
Utskriftstid |
08:16 |
|