Program för UGP1 2017-2018, Karlskoga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
UGP 1 2017-2018 Karlskoga |
|
Utskriftsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Karlskoga |
|
Utskriftstid |
15:03 |
|
|
Arrangör |
Karlskoga Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Finaler (8) |
Sponsor: Netto |
|
Beräknad start 17:57 |
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
19 |
1 |
Amanda Orban |
2005 |
AH9205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
|
127 |
2 |
Elsa Bylin |
2002 |
BW4202 |
ÖSA |
|
25m |
|
8 |
3 |
Linnea Lindberg |
2005 |
AJ2205 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
15 |
4 |
Tilde Halldan |
2005 |
AH6205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
|
4 |
5 |
Hanna Dautbegovic |
2005 |
AM3205 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
136 |
6 |
Ella Hagelvik |
2004 |
BN3804 |
ÖSA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
112 |
1 |
Maja Ehlin |
2002 |
BT6202 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
|
5 |
2 |
Minea Dautbegovic |
2004 |
AV9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
47 |
3 |
Philippa Lindkvist |
2005 |
AU1405 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
3:50.44 |
85 |
4 |
Paula Johansson |
2004 |
AR2404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
107 |
5 |
Filippa Karlsson |
2004 |
AF8804 |
KATRINEHOL |
|
25m |
|
73 |
6 |
Ella Sjöbom |
2005 |
AH3605 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
67 |
1 |
Nova Johansson |
2004 |
AA0204 |
FILIPSTAD |
|
25m |
3:38.60 |
158 |
2 |
Wilma Åberg |
2005 |
AB4605 |
ÖSA |
|
50m |
3:31.13 |
31 |
3 |
Sigrid Bengtsson |
2005 |
AI3205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:24.58 |
147 |
4 |
Alma Mühr |
2005 |
BI0405 |
ÖSA |
|
25m |
3:27.80 |
17 |
5 |
Sofie Leander |
2005 |
AH3405 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
3:35.71 |
41 |
6 |
Frida Karlsson |
2005 |
AH0405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:38.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
72 |
1 |
Pauline Grubb |
2003 |
AA4403 |
GRUMS SS |
|
25m |
3:16.44 |
137 |
2 |
Smilla Holgersson Eliasson |
2003 |
AQ9803 |
ÖSA |
|
50m |
3:08.61 |
150 |
3 |
Julia Pietsch |
2005 |
AB0605 |
ÖSA |
|
25m |
3:04.14 |
152 |
4 |
Filippa Sjöholm Sundström |
2003 |
BQ8203 |
ÖSA |
|
50m |
3:05.59 |
54 |
5 |
Ellen Roos |
2005 |
AF1605 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:08.82 |
63 |
6 |
Emilia Widing |
2005 |
AH5405 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
3:17.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
171 |
1 |
Wilma Pettersson |
2004 |
BD4804 |
HK SIM |
|
50m |
3:02.53 |
46 |
2 |
My Larsson |
2005 |
AF8405 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
3:00.02 |
177 |
3 |
Madeleine Bengtsson |
2005 |
AK9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:54.43 |
44 |
4 |
Lovisa Laine |
2005 |
AB9405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:55.69 |
135 |
5 |
Anesa Gacic |
2002 |
BK4202 |
ÖSA |
|
25m |
3:01.62 |
14 |
6 |
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
AH4205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
3:03.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
28 |
1 |
Amanda Johansson |
2005 |
AI3605 |
DEJE SS |
|
25m |
2:51.04 |
55 |
2 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:50.04 |
45 |
3 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:47.20 |
120 |
4 |
Elise Tegin |
2004 |
AL2804 |
LINDESBERG |
|
25m |
2:48.55 |
119 |
5 |
Alice Nordén |
2003 |
BM6203 |
LINDESBERG |
|
25m |
2:50.63 |
39 |
6 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:51.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:44.56 |
48 |
2 |
Emilia Loikala |
2000 |
AY6800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:43.35 |
3 |
3 |
Joline Bakken |
2005 |
AC1405 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:40.77 |
86 |
4 |
Alexandra Kinell |
2000 |
AF2200 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:43.16 |
62 |
5 |
Stella Verner |
2003 |
AF6403 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:44.33 |
52 |
6 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:46.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Stina Andersson |
2002 |
AG2202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:39.28 |
123 |
2 |
Ida Lithner |
2004 |
AB6204 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:35.22 |
90 |
3 |
Elin Nilsson |
2001 |
BU9401 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:32.69 |
42 |
4 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:32.71 |
6 |
5 |
Clara Gustavson |
2003 |
BA4403 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:37.35 |
159 |
6 |
Josefine Åhlund |
2002 |
AU5802 |
ÖSA |
|
25m |
2:39.63 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
21 oktober 2017 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
15:03 |
|