Program for UGP1 2017-2018, Karlskoga
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 22, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 45 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 2:34.74 | |
2 | 80 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 2:36.68 | |
3 | 6 | Gustavson Clara | 2003 | KARLSTAD | BA4403 | 25 m | 2:39.35 | |
4 | 161 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 2:40.33 | |
5 | 8 | Lindberg Linnea | 2005 | KARLSTAD | AJ2205 | 25 m | 2:41.39 | |
6 | 52 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 2:41.48 | |
7 | 175 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 2:42.95 | |
8 | 59 | Thorsn Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 2:43.18 | |
9 | 155 | Titus Jennifer | 2002 | SA | AG5402 | 25 m | 2:43.41 | |
10 | 28 | Johansson Amanda | 2005 | DEJE SS | AI3605 | 25 m | 2:43.46 | |
11 | 159 | hlund Josefine | 2002 | SA | AU5802 | 50 m | 2:44.21 | |
12 | 87 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | AM4201 | 25 m | 2:46.64 | |
13 | 55 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 2:48.81 | |
14 | 3 | Bakken Joline | 2005 | KARLSTAD | AC1405 | 25 m | 2:49.21 | |
15 | 30 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 2:49.25 | |
16 | 44 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 2:51.07 | |
17 | 39 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 2:51.38 | |
18 | 177 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 2:52.14 | EFT |
19 | 170 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 2:52.70 | |
20 | 150 | Pietsch Julia | 2005 | SA | AB0605 | 25 m | 2:53.86 | |
21 | 103 | Segerstrm Erica | 2004 | KARLSTAD | AR9804 | 25 m | 2:55.21 | |
22 | 167 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | AM9205 | 25 m | 2:55.96 | |
23 | 138 | Isacsson Julia | 2001 | SA | BQ1801 | 50 m | 2:56.19 | |
24 | 84 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | AM0405 | 25 m | 2:57.56 | |
25 | 71 | Busacca Hjrtquist Anna | 2005 | GRUMS SS | AH4605 | 25 m | 2:57.70 | |
26 | 72 | Grubb Pauline | 2003 | GRUMS SS | AA4403 | 25 m | 2:58.16 | |
27 | 127 | Bylin Elsa | 2002 | SA | BW4202 | 25 m | 2:58.38 | |
28 | 112 | Ehlin Maja | 2002 | KPINGS SS | BT6202 | 25 m | 2:59.30 | |
29 | 114 | Forsman Alvida | 2004 | KPINGS SS | BM7404 | 25 m | 2:59.81 | |
30 | 91 | Nyberg Maja | 2004 | KARLSKO SF | BM9804 | 50 m | 3:01.71 | |
31 | 56 | Thai Sammi | 2005 | ESKILSTUNA | AK6405 | 25 m | 3:02.47 | |
32 | 152 | Sjholm Sundstrm Filippa | 2003 | SA | BQ8203 | 50 m | 3:02.48 | |
33 | 73 | Sjbom Ella | 2005 | GRUMS SS | AH3605 | 25 m | 3:03.77 | |
34 | 34 | Brattberg Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AK7205 | 25 m | 3:04.88 | |
35 | 107 | Karlsson Filippa | 2004 | KATRINEHOL | AF8804 | 25 m | 3:05.30 | |
36 | 15 | Halldan Tilde | 2005 | SFFLE SS | AH6205 | 25 m | 3:05.49 | |
37 | 32 | Bjrkbacka Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AU9205 | 25 m | 3:05.55 | |
38 | 25 | Axelsson Sanna | 2004 | ARVIKA SS | AI4204 | 25 m | 3:05.94 | |
39 | 14 | Bruce-Holm Linna | 2005 | SFFLE SS | AH4205 | 25 m | 3:06.05 | |
40 | 99 | Johnson Alice | 2005 | KARLSTAD | AU2805 | 25 m | 3:06.74 | |
41 | 174 | Sobotka Felicia | 2005 | HK SIM | AQ2805 | 25 m | 3:07.18 | |
42 | 75 | Bergstrm Alice | 2004 | KARLSKO SF | AS5404 | 25 m | 3:07.21 | |
43 | 63 | Widing Emilia | 2005 | ESKILSTUNA | AH5405 | 25 m | 3:08.01 | |
44 | 5 | Dautbegovic Minea | 2004 | KARLSTAD | AV9804 | 25 m | 3:09.16 | |
45 | 136 | Hagelvik Ella | 2004 | SA | BN3804 | 25 m | 3:11.18 | |
46 | 54 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 25 m | 3:14.34 | |
47 | 113 | Larsson Emilia | 2004 | KPINGS SS | AS2404 | 25 m | 3:15.63 | |
48 | 105 | Fredriksson Linna | 2004 | KATRINEHOL | AT0404 | 25 m | 3:15.69 | |
49 | 137 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | SA | AQ9803 | 25 m | 3:17.16 | |
50 | 163 | Jacobsson Tyra | 2005 | HK SIM | AB0805 | 25 m | 3:17.83 | |
51 | 19 | Orban Amanda | 2005 | SFFLE SS | AH9205 | 25 m | 3:20.30 | |
52 | 172 | Rye Carla | 2004 | HK SIM | BC7604 | 50 m | 3:21.78 | |
53 | 89 | Lthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 50 m | 3:28.88 | |
54 | 85 | Johansson Paula | 2004 | KARLSKO SF | AR2404 | 25 m | 3:29.03 | |
55 | 47 | Lindkvist Philippa | 2005 | ESKILSTUNA | AU1405 | 25 m | 3:43.14 | |
56 | 4 | Dautbegovic Hanna | 2005 | KARLSTAD | AM3205 | 25 m | 3:43.16 | |
57 | 17 | Leander Sofie | 2005 | SFFLE SS | AH3405 | 25 m | 3:45.60 | |
58 | 12 | Wilde Agnes | 2005 | KARLSTAD | BB4805 | 25 m | ||
59 | 64 | Widing Moa | 2005 | ESKILSTUNA | AI8205 | 25 m | ||
60 | 134 | Fransson Tess | 2004 | SA | BT4204 | 25 m | ||
61 | 141 | Landstrm Filippa | 2004 | SA | BX1804 | 25 m | ||
62 | 148 | Oskarsson Tove | 2004 | SA | BU4604 | 25 m | ||
63 | 166 | Larsson Ebba | 2003 | HK SIM | BO3603 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simfrbundet | Utskriftstid | 18:48 |