Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Perjantai-ilta
Lähtölista Laji 3
|
Kilpailu |
LR IKM 2017 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
03 marraskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Helsinki |
|
Tulostusaika |
17:08 |
|
|
Järjestäjä |
HSS |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
03 marraskuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 3, T13,14,15 800m VU |
Loppukilpailut (3) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Janita Severinkangas |
2004 |
04A650 |
Cetus |
|
25m |
|
|
2 |
Linnea Alakörkkö |
2004 |
04B094 |
Cetus |
|
25m |
|
|
3 |
Edit Kull |
2003 |
03B164 |
Cetus |
|
25m |
11:37.90 |
11:37.90 |
4 |
Milla Hälikkä |
2004 |
04A108 |
HU |
|
25m |
11:23.14 |
11:23.14 |
5 |
Siiri Hargreaves |
2003 |
03B169 |
Cetus |
|
25m |
11:26.67 |
11:26.67 |
6 |
Linda Ilonen |
2004 |
04A986 |
Cetus |
|
25m |
|
|
7 |
Diana Valero de la Iglesia |
2004 |
04A518 |
Cetus |
|
25m |
|
|
8 |
Beata Koroknay-Pál |
2004 |
04A678 |
Cetus |
|
25m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
0 |
Ciara Wacklin |
2004 |
04A037 |
Cetus |
|
25m |
11:02.02 |
11:02.02 |
1 |
Saga Kovanen |
2004 |
04A113 |
Cetus |
|
25m |
10:49.80 |
10:49.80 |
2 |
Helmi Ahonen |
2003 |
03A160 |
HSS |
|
25m |
10:39.90 |
10:39.90 |
3 |
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
02A550 |
Cetus |
|
25m |
10:38.51 |
10:38.51 |
4 |
Julia Peltola |
2003 |
03A091 |
Cetus |
|
25m |
10:15.75 |
10:15.75 |
5 |
Essi Salokorpi |
2003 |
03A199 |
Cetus |
|
25m |
10:16.20 |
10:16.20 |
6 |
Iina von Schrowe |
2003 |
03A146 |
Cetus |
|
25m |
10:38.98 |
10:38.98 |
7 |
Sanna Valkonen |
2003 |
03A092 |
Cetus |
|
25m |
10:47.16 |
10:47.16 |
8 |
Helmi Haverinen |
2004 |
04A256 |
Cetus |
|
25m |
10:58.53 |
10:58.53 |
9 |
Delia Helena Aho |
2003 |
03A962 |
Cetus |
|
25m |
11:02.65 |
11:02.65 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
0 |
Kaarin Rapinoja |
2003 |
03A105 |
Cetus |
|
50m |
10:25.11 |
10:09.11 |
1 |
Jonna Vasara |
2002 |
02A118 |
Cetus |
|
25m |
10:01.21 |
10:01.21 |
2 |
Jutta Jauhiainen |
2004 |
04A066 |
Cetus |
|
50m |
10:09.68 |
9:53.68 |
3 |
Milla Hyttinen |
2003 |
03A149 |
HSS |
|
25m |
9:43.44 |
9:43.44 |
4 |
Laura Lahtinen |
2003 |
03A386 |
HSS |
|
25m |
8:54.76 |
8:54.76 |
5 |
Anni Savolainen |
2002 |
02A184 |
Cetus |
|
50m |
9:38.80 |
9:22.80 |
6 |
Emma Johansson |
2003 |
03A017 |
Cetus |
|
25m |
9:45.95 |
9:45.95 |
7 |
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
03A610 |
Cetus |
|
25m |
10:00.11 |
10:00.11 |
8 |
Siiri Reiniluoto |
2003 |
03A203 |
HSS |
|
25m |
10:01.34 |
10:01.34 |
9 |
Jenni Alanen |
2002 |
02B210 |
Cetus |
|
25m |
10:15.51 |
10:15.51 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
03 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap |
Tulostusaika |
17:08 |
|