Ohjelma Ruska uinnit 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
lauantai-ilta
Lähtölista Laji 26
|
Kilpailu |
Ruska uinnit 2017 |
|
Tulostuspäivämäärä |
07 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
17:03 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
07 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 26, 50m Selkäuinti Miehet |
Loppukilpailut (6) |
Nuorten SE: Jani Sievinen (1974) 24.81 1992-11-15 |
SE: Tero Räty (1978) 24.44 2006-12-08 |
|
Oletettu alkamisaika 19:37 |
Erä 1 (6) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Valtteri Vattulainen |
2005 |
05B031 |
JoUS |
|
25m |
|
|
3 |
Aapo Pyyhtinen |
2002 |
02A911 |
SWIM |
|
25m |
|
|
4 |
Aaro Antero Tavi |
2004 |
04B223 |
KemUS |
|
50m |
53.88 |
52.88 |
5 |
Paavo Lyly-Yrjänäinen |
2005 |
05A590 |
OuLo |
|
50m |
56.03 |
55.03 |
6 |
Onni Salonen |
2005 |
05B094 |
SCV |
|
25m |
|
|
7 |
Joel Hassinen |
2005 |
05A879 |
OU |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Juho Keränen |
2002 |
02B044 |
OuLo |
|
25m |
38.91 |
38.91 |
2 |
Markus Veckman |
2004 |
04A104 |
SWIM |
|
25m |
36.21 |
36.21 |
3 |
Paavo Erkinaro |
2003 |
03A020 |
OU |
|
50m |
34.89 |
33.89 |
4 |
Elias Juntunen |
2002 |
02A075 |
KemPy |
|
50m |
34.52 |
33.52 |
5 |
Eemeli Kauppila |
2002 |
02B129 |
OuLo |
|
50m |
34.78 |
33.78 |
6 |
Olli Elo |
2002 |
02A121 |
SWIM |
|
50m |
37.21 |
36.21 |
7 |
Johannes Heikkinen |
2001 |
01A695 |
JoUS |
|
25m |
37.24 |
37.24 |
8 |
Pyry Aspholm |
2004 |
04A848 |
SWIM |
|
25m |
39.59 |
39.59 |
|
|
Erä 3 (6) (13 v ja vanhemmat) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Noa Mäkelä |
2001 |
01A112 |
KemPy |
|
25m |
31.92 |
31.92 |
2 |
Anssi Hätälä |
1994 |
94A080 |
OU |
|
25m |
29.26 |
29.26 |
3 |
Arttu Erkinaro |
1992 |
92A595 |
OU |
|
50m |
29.06 |
28.06 |
4 |
Janne Lantto |
1994 |
94A666 |
OuLo |
|
25m |
27.07 |
27.07 |
5 |
Konsta Kallinen |
1999 |
99A049 |
OuLo |
|
50m |
28.53 |
27.53 |
6 |
Jiri Järvinen |
2001 |
01A304 |
SWIM |
|
50m |
30.05 |
29.05 |
7 |
Tiitus Taskila |
2001 |
01A402 |
OU |
|
50m |
31.54 |
30.54 |
8 |
Oskari Valkonen |
1999 |
99A903 |
SWIM |
|
25m |
32.13 |
32.13 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Frans Riekki |
2005 |
05A475 |
JoUS |
|
25m |
44.34 |
44.34 |
2 |
Konsta Kauppinen |
2005 |
05A260 |
JoUS |
|
25m |
43.08 |
43.08 |
3 |
Erblin Latifi |
2005 |
05A921 |
OU |
|
50m |
43.25 |
42.25 |
4 |
Mikhail Vilesov |
2005 |
05A393 |
JoUS |
|
25m |
41.25 |
41.25 |
5 |
Sisu Sorri |
2005 |
05A017 |
SWIM |
|
25m |
41.36 |
41.36 |
6 |
Topi Fordell |
2005 |
05A548 |
SCV |
|
50m |
43.74 |
42.74 |
7 |
Paavo Tapio |
2005 |
05A177 |
OuLo |
|
25m |
43.88 |
43.88 |
8 |
Roni Heikkinen |
2005 |
05A646 |
OU |
|
50m |
47.13 |
46.13 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sepehr Torabihaghighi |
2006 |
06A825 |
OU |
|
25m |
|
|
4 |
Herkko Haussalo |
2006 |
06A510 |
OuLo |
|
50m |
45.04 |
44.04 |
5 |
Arttu Kortetjärvi |
2006 |
06A631 |
OU |
|
50m |
48.50 |
47.50 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erä 6 (6) (10 v ja nuoremmat) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sandy Yin |
2007 |
07A497 |
OuLo |
|
50m |
52.98 |
51.98 |
3 |
Oskari Hakkarainen |
2007 |
07A432 |
SCV |
|
50m |
50.72 |
49.72 |
4 |
Topias Partinen |
2007 |
07A119 |
JoUS |
|
50m |
48.66 |
47.66 |
5 |
Eetu Kahelin |
2007 |
07A025 |
OuLo |
|
50m |
50.56 |
49.56 |
6 |
Miro Knuutila |
2008 |
08A281 |
ViesU |
|
50m |
51.96 |
50.96 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
07 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
17:03 |
|